• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
katy...já jsem si o ně řekla, ale bohužel nemáme foto z 3D jen z toho obyč., protože to na 3D nešlo vidět.
evka: v poho, však se nějak domluvíme :slight_smile:

Mám nové foto břicha :slight_smile: A vzala jsem na ruky i našeho čivaváčka Kulíška :slight_smile: Strašně chtěl nahoru a tulit se :slight_smile:
Ale nějak se mu zalesklo v blesku očko.
23. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda holky to jsem nevěděla,že jste přišly o miminka. :cry: Ale je třeba se radovat z miminek které máte v bříšku.Že jsou zdravé a ani se nenadějete a budou na světě. :slight_smile:
My jsme se s manžou snažili o mimi 3 roky.Máme za sebou 2 neúspěšné IVF a nakonec se nám to podařilo přirozeně.Jsme za to moc štěstní a moc si toho vážíme.
A to nejsme nijak zvlášt staří.Když jsme zatoužili po miminku před třemi lety bylo mi 23 let a manžovi 30let.
23. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro fotečka bříška s pejskem-SUPER!!!
Tak to jste mně potšily,že nejsem sama,která jsem nedostala ten kufřík.Už jsem si myslela,že mně dr nemá ráda. :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Říkat si o něj nebudu.Taky je mi to blbé.......
23. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro krásné bříško :slight_smile:

evka taky je mi blbé si o kufřík říkat, uvidíme třeba ho ještě dostanem do porodu
23. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky :slight_smile:

juj, já jsem předchozí stranu nějak přeskočila a teď to čtu...to mě mrzí, je to smutné :frowning2: Tak tfuj tfuj, ať už je všechno jen a jen v pořádku a rostou nám všem krásná zdravá miminka :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
včera jsme byla až nechutně unavená, nevím z čeho, ale tak jsem dlouho nebyla KO.

Jinak je mi moc líto, že jste přišly o miminko, a držím palce aby to co nosíte pod srdíčkem bylo moc hodné a zdravé :slight_smile:

Adus: to cvíčo je v út kolem 15,30 tuším a lichý a sudý týden se střídají balony s tanečky, obojí s tebou cvičí profesionální dula.

Co se týče data narození mám termín cca 20.4. ale bylo by super 22 - to mám narozeniny já i P., dokonce jsme se v tento den brali, taky jsem v tento den úspěšně odstátnicovala a měla i promoce :slight_smile:

Já taky nedostala prenatal box a taky jsme uvažovala, že se zeptám, ale vždy zapomenu.

Smardik: úžasný obleček ten chci taky :slight_smile:
24. lis 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
jaro pěkný pupík :grinning:

katy já bych jedině ty balony, tanečky fakt neee. nemají web že bych kukla? to by teda byly mega oslavy kdyby jste všichni byli 22 :grinning:

na 11 jdu k zubaři, ale asi ho pozvracím, je mi zase špatně :frowning2:
24. lis 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aduš: je to RC chaloupka na repinově ul. web. mají :slight_smile: jo 22 by bylo super a paradox že v noci z 22 na 23 se mi zdálo že rodím :sweat_smile:
24. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy podívám se. už jsem se nahlásila na ten předporodní kurz do lotosu a nevadí že budu teprve 24 tt, jinak bych to nestihal říkala paní. a mají poslední 2 volná místa
24. lis 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: tak už tam volám.
24. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme tam taky :slight_smile: akorát joga pořád obsazeno a volná místa nejsou ach jo. tak asi místo toho budu chodit na ty velké balony a možná na plavčo do Vítkovické nem. tam je aqua cvíčo prro těhule a 1x jsme už tam byla a nebylo to špatné.
24. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy a kdy je to v těch vítkovicích? já jsem zase uvažovala že bych se ještě přihlásila na plavání do imperialu, ale tam je to pro tebe brzo, je to hned ráno. to se na předporodním potkáme :slight_smile: , ptala jsem se jestli tam chodí i hodně tatínků tak z 9 párů jich chodí 7
24. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: plave se tam buď út nebo čt a je to kolem 14,30 tuším, to bych se z práce trošku dříve uvolnila. O tom Impíku vím, a štve mě že Čurdová má všechny aktivity pro těhule jen dopo a co ty co chodí do práce? :unamused: tak do Impíku bych zkusila se přihlásit ke konci ledna to už asi budu doma.
Jinak P. se mnou asi chodit bude. :slight_smile:
24. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy podívám se na ty vítkovice, připadá mi že chodit jenom jednou týdně je málo. no já doufám, že manžel se mnou taky pokud bude mít čas. dnes to zaplatím z účtu ať na to potom nezapomenu

byla jsem u toho zubaře a všechno je v pořádku. jen mi doporučila používat mezuzubní kartáčka a 3% roztok peroxidu vodíku proti krvácení dásní. a taky mi vysvětlovala jak pečovat o zuby i nezuby hned od narození mimča
24. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Aaadus já používám mezizubní kartáčka a Listerin od začátku těhotenství,jelikož mi dost začaly krvácet dásně.A krásně se mi to spravilo.Ted už se zoubky nemám žádný problém. :slight_smile:
Tak vidím,že už jste objednané na předporodní kurzy.To je super.Já se v sobotu uvidím s kámoškou,co dělá na Fifkách,tak se jí musím zeptat na ty předporodní kurzy tam.Slyšela jsem,že jsou tam taky dobré.
Katy,takže 22 je tvoje takové magické datum.My s smanžou máme magické datum 17.Tak uvidíme.První termín porodu mám právě 17,3,ale ten pravděpodobnější mám 28,3. :slight_smile:
My jsme se 17 seznámili,17 brali,17 jsme zažili spoustu výjmečných dní a vždycky úspěšných. :slight_smile:
24. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka já používám ty mezizubní kartáčky i normálně, ale teď jak mi bylo špatně jsem byla ráda že jsem si vyčistila zuby bez toho aniž bych se pozvracela natož si ještě něčím kloktat :grinning: není na těch fifkách i nějaké plávání pro těhu?
to je hrozné, jak jsou ty předporodní kurzy hned plné a nedovedu si představit, že bych ho jako prvorodička nenavštěvovala
24. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: no já bych to viděla ty út ten balon a pak ve čt to plavčo, ta ne mi asi neklapne, jak chodím do práce tak jsem ráda, že mám vík volný a odpočinu a naberu síly, navíc zatím jsme bez auta a tak o víku to blbě jezdí musela bych tram a to je kolem 40 min. takže celé dopo v trapu navíc se blíží vánoce a tak se budu snažit něco i upéct právě a jen o víku přes týden to nedám max. připravím těsto na uležení :sweat_smile: a já moc ráda se pižlím s cukrovím takže poslední síly budu muset zmobilizovat na to.

Evi: tak musíš prcka ukecat na 17 a já zase na 22 :grinning:

Holky už mám zase hlad jdu asi pro jogurt.

Dnes mám volněji tak jsme dost pokukovala po všelijakých hlupotách od bordur do pokojíku, přes povlečení, dětský metr, apod. :grinning: a psala si seznam co je třeba koupit :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy na cukroví se letos chystám poprvé sama, vždy jsme pekly s mamkou. to toho bude půlka spáleného :grinning: ale rohlíčky a linecké musím zvládnout. ten bordur má nějaké web? vůbec tu značku neznám
24. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bordura se lepí na zeď jsou to takové ty proužky, hodím odkaz dala jsme si to pro inspiraci do oblíbených. Já si musím koupit ještě 1 plech, ať to odsejpá :sweat_smile: kolik máš v plánu druhů dělat?
24. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevím kolik druhů se mi bude chtít, rohlíčky a linecké je základ, ještě bych chtěla zkusit ořechové duťáky a marokánky. to je u nás nejoblíbenější cukroví. a ty budeš péct co?
24. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaduš na Fifkách je plavání spojené s cvičením.Myslím půl hodky cvičení na balonu a pak půl hodky v bazénu.
Já taky docela ráda peču.Budu fělat kalsiku.Linecké,vanilkové a kokosové rohlíčky,pak takové z medového těsta a ořechové buchtičky.No a k tomu nepečené nějaké kuličky.
Ono to tak letí,co?Za chvilku aby jsme s tím pečením začaly....... :wink:
24. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka a když chceš chodit na cvičení do fifek vezmou tě i když tam nechceš rodit?
jj, strašně to letí, tento týden 1. adventní neděle (samozřejmě ještě nemám ani věnec), příští týden mikuláš a vánoce tu jsou co by dup
konečně vím, kde je sambaby, dnes jsem kolem něho jela, ale raději jsme se tam nestavovala protože včera jsem si objednala z netu nějaké oblečení, pás do auta pro těhule a knížku o mateřství. musím udržet uzdu na povánoční slevy
24. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám Aaaduš,že u tebe propukla nakupovací mánie. :slight_smile: Já mám taky občas co dělat,abych nezkoupila hned všechno.Je to někdy pořádný vítr v peněžence :grinning: :grinning: :grinning:
Já myslím,že neni problém se tam přihlásit i když tam nechceš rodit.Spousta holek se rozhodne kde rodit až po prohlídce porodnice.Tam ji dělají na posledním předporodním kursu.
Můžu se zeptat,kolik stojí ten pás do auta pro těhule???
24. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: asi kolem 10 druhů půl napůl s nepečeným. určo budu dělat medvědí tlapičky, marcipánové věnečky, arašídové dortíčky něco z ořechového a kokosu a nepečené ještě nevím.

jinak to cvíčo je jen v kombinaci s předporodním kurzem od 30 tt jak jsem se informovala před časem. Což je blbý jinak bych tam chodila.
24. lis 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, koukam, tady jsou taky vanocni pripravy v plnem proudu :slight_smile: ja budu pict max. 3 druhy, stejnak zas nebudeme cely svatky doma a vratime se precpani sladkym :slight_smile: takze pernicky, mm strasne hezky zdobi, tak ja upecu on nazdobi, pak linecky a mozna jeste neco... :slight_smile:
24. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka tak nahatá chodit nemůžu že :grinning: ten pás do auta jsem našla za 880,- + poštovné. sice nejezdím tak často jako když jsem chodila do práce, ale přece jen budu jezdit na sněhu a to se nehoda může stát na to tata
katy teda, 10 druhů, to bych byla jako koule :grinning: já mám poradnu hned po vánocích 28.12. tak se budu muset krotit v jídle. ale když já tak miluju bramborový salát :sweat_smile:
24. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak zítra jdu na odběry kvůli tomu NT+. Prosím, ketré jste na něm byly v Porubě, můžete mě navést, kde ty odběry dělají? Mám pocit, že jsem tam ještě v životě nebyla, tak nevím, ať tam úplně nebloudím :confused: Díky :wink:
24. lis 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme je to na gynokologicko-porodnické klinice, v přízemí hned jak vejdeš půjdeš doprava a tam je na konci vlevo ambulance, tak tam ti to vezmou. na kolik hodin tam jdeš?
24. lis 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky adus, asi tam budem tak kolem sedmi. Řekla mi, že je jedno v kolik přijdu., že tam jsou od sedmi každý den
24. lis 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme kolem 7 je to nejlepší, to je tam prázdno. pak dej vědět kdy tě objednali na utz ať můžu držet palce :wink:
24. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek