• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Já už jsem objednaná na 15.12. :wink: Jdem hned ráno na 7.00 :rolling_eyes:
24. lis 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo, máš lepší jít jako první, pak se to u některé maminy zasekne a vezmou tě třeba o půl hodiny později jako mě. já tam jdu 14.12. na velký utz
24. lis 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se o jeden den minem :wink: No jo, ale zase vzhledem k tomu, že nejsem přímo z Ostravy, to znamená vstávat už tak o půl šesté, bo než tam dojedem...
24. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jakto že nejdeš do karviné nebo havířova, tam to nedělají?
24. lis 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafamme odkud přesně jsi?

co tu nového, celý den jsem tu pořádně nebyla, malý mi spí, manža je v práci a já pilně vkládám oblečko na prodej
24. lis 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus, to bych měla ještě dál...

smardík: To tada nechci veřejně psát, promiń :slight_smile:
24. lis 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafamme v pohodě :slight_smile:, já jen že v profilu mám Karvinou a jsem z Orlové tak se ptám :slight_smile:
24. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
konečně st a týden se půlí i když dnes mi to rychle uteče, musím na preventivku z práce (sice nechápu proč, když už budu jen 1,5-2 měs. ale hold musím) tak jsme zvědavá zda mi alespoň změří tlak :sweat_smile:

Adi: já něco dělám jen z poloviční dávky a dost toho rozdáme jak chodíme po návštěvách, vždy vezmu do krabičky a pak i v lednu zamarazíme zbytek a jak je o víku chuť tak trošku rozmrazíme.
Salát majonézový nemohu tak dělám svůj ze zakysané a jogurtu a tak umím vychutit, že nikdy nikdo nepoznal, že to není majda, akorát P. babička, že ji poprvé nepíchalo u žlučníku.
25. lis 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
katy tak to jo s tím cukrovím. já jsem zvědavá jestli mi vůbec bude chutnat když mám ty chutě takové všelijaké. a bramborový salát dělá nejlepší moje mamka i když co jsem těhu mi taky moc nejede. letos jsme na vánoce u našich - míváme to nastřídačku jeden rok naši, druhý rok tchánovci. a příští rok konečně sami s prckem. už se těším až se mu rozzáří očička jak uvidí stromeček. to už bude lozit tak budou i baňky otrhané :grinning:
25. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aduš: jaké všelijaké? trpíš pořád nechutenstvím nebo máš chuť jen na určité věci?
25. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy třeba citrusy - milavala jsem vyloupaný grep s cukrem a teď to ani nemůžu cítit. nebo čokoláda - tu jsem jedla každý den a co jsem těhu neměla jsem ani ždibek, nechutná mi to. jediné na čem ulítávám jsou koblihy, čerstvé rohlíky a nanuky Mrož a Míša :grinning:

volala jsem na tripply a jsou v pořádku :grinning: :grinning: :grinning: , konečně nějaké testy co mi vyšly napoprvé dobře
25. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: gratuluji k dobrým výsledkům :slight_smile: tak na sladké taky moc chut nemám a dříve jsme ho milovala teď jen na dobití energie když nemám nic jiného v šuplíku a čoku mám ještě ze starých zásob.
Tak citrusy zase můžu zato vidím své dříve milované rajče a je mi šoufl :sweat_smile:
25. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy tak že by to byl taky chlapeček? i když třeba kámoška čekala chlapečka a každý zvládla jednu velkou nutelu :grinning: kdy vám řeknou co budete mít? nebo to nechcete vědět?
25. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aduš: proč zrovna kluk se říká když něco jíš/nejíš tak na co to asi vypadá? Chceme si to nechat říci a jdeme na velký UTZ 30.11.
25. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já nevím, když není chuť na sladké bude to kluk. u mě to teda platí. ale jsou to jen takové babské pověry. kam jdete na velký utz, do fakultky? já jdu 14.12., 30.11. jdu na ten 4D - doufám, že nezapomenu tu flashku
25. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo do fakultky, tam mám i svou dr. oni ti ten záznam natáhnou na flash a pak si to sama stáhneš na DVD?
25. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím jak flashka funguje :grinning: nikdy jsem ji nepoužívala. vemu i CD raději, já jsem tady na ty věci nemehlo :grinning:
25. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: raději DVD na CD se ti to nemusí vlést na divčo 100% má větší kapacitu.
25. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, holky, tak 30.11. budete mít obě velké dny, co? :wink: Já si ještě počkám, no. Zítra už jdu na kontrolu, tak snad budu vědět nějaké další termíny vyšetření. Teď půjdu akorát v pondělí k obvodní a na EKG a 8.12. k zubní.

Vánoce a pečení - no, kolim druhů děláme, to ani nevím, protože my to "šidíme" :sweat_smile: Uděláme lineckého hodně, pak do půlky dáme kakao, uděláme různé tvary, dvě různé náplně, polijeme to různou polevou a různě ozdobíme, takže hnedle to vypadá jako 5 různých druhů. :grinning:
Ale hlavně děláme kakaové linecké s čokoládovým krémem a mandlí nahoře (bráchovy oblíbené), potom vanilkové a oříškové rohlíčky, linecké polomáčené tyčinky, plněné košíčky, včelí úlky, podvodnice, kokosové suché polité čokoládou, nějaké rumové kuličky, a asi 2 nové druhy.
No a nejíme to jen my, ale jak píše Katy, berem na návštěvy ke známým, příbuzným a pod.
Bramborový salát miluju, děláme ho jen na Vánoce a dávám majolku a jogurt půl napůl.
25. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anděl: jé úlky ty my taky milujeme a děláme každoročně, mám novou formičku a je na ni vytlačená včelka tak i na cukrovíčku se objeví :sweat_smile: a mám recept na plňku co se tím plní špičky (zákusky) v obchodě a je moc dobrá a nevytéká :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaduš CD ani DVD si brát nemusíš.Oni ti ten záznam dají na DVD.Ale fotky ti dá na tu flasku.Kdybys ti flasku nemněla,tak ti pár fotek šoupne na to DVD,ale vejde se jich tam myslím jen 8.Mají DVD s omezenou kapacitou.No a když máš flasku,tak ti jich tam stáhne víc.Mně jich udělal 18ks. :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka a ten obvodní ti udělá i EKG nebo na to jdeš do fakultky? a poslala tě dr nebo si šla sama? já se na to samozřejmě na poradně zapoměla zeptat :sweat_smile:

úly mi dělá babičky, ale musí být bez náplně, plněné cukroví mi nechutná

evka tak jo, dám na tebe :wink:
25. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy: Na plňku pošli recept, jo, Já úlky miluju, ale poprvé jsme je dělali loni, máme taky tu formičku se včeličkou :slight_smile: Byly docela dobré, ale tchyně dělá lepší, takže si vozím i od ní - já je fakt milujuuuuu :dizzy_face:

Adus: mně doktor řekl, že se mám objednat jen na zubní, že plicní a EKG nemusím, jedině kdybych se na něco už léčila. Ale mamka šla tento týden k naší společné obvodní, tak jsem ji pověřila, ať se zeptá, protože vím, že Májovky na to chodí. A ona vzkázala, ať přijdu v pondělí odpoledne, to je pro pracující a zvané, nejsou tam nemocní a že mě prohlídne a natočí i EKG.
Já zas plněné cukroví miluju, třeba plněné ořechy, nebo trubičky :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy mi teda děláte chutě s tím cukrovím. :slight_smile: Asi už začnu péct příští týden..........
25. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro mě by plněné cukroví být nemuselo, hlavně když je ořechové :grinning:
andelka tak to se obvodního zkusím zeptat jestli by mi to taky tak udělal ať nemusím lítat na fakultku
25. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: zeptej se, za to nic nedáš. Já v té prlkazce ještě skoro nic nemám, tak chci aspoň pár štemplů :grinning:
25. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka já mám už zubní, včera jsem byla a na nic jiného krom EKG tam kolonku nemám
evka taky nad tím přemýšlím, však příští týden už je prosinec. jen se obávám, že by do vánoc nic nezbylo :grinning: a však co, na vánoce jsou všichni přejezení tak to raději sním před
25. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam mám kolonky - plicní, zubní, údaje a nálezy obvodního a odborných lékařů a EKG, ale prej všechno povinné není, něco je jen, když už žena někam chodí.
No, člověk si může osladit i advent :grinning:
25. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamka peče cukroví i na velikonoce - veliké linecké vajíčka, to se všichni můžou utlouct :grinning:
25. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
My pečem na velikonoce taky :slight_smile: Perníčky, kakaové linecké ve tvaru vajíček a linecké světlé, kytičky s marmeládou - jakože ať je to jarní :grinning: Myslím, že s veverkou pak budem tak akorát čekat, co nám kdo upeče :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek