Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
s.arik
28. čer 2007
tak tak dashak, tvůj tip je bezkonkurenční!!!
u polikliniky jsou dva pidi bazárky, nevím jména, slůně a něco...kaceenka si snad vzpomene, ale oba o dost dražší než maston.
sraz by se měl zopakovat, nejlépe ovšem s větší účastí 😉
mihapiha
28. čer 2007
Já doufám, že mi dá dr. zítra vycházky a budu moci s váma 😃 . Taky jsem byla jen nahlednout v těch pidi bazárcích a docela to šlo, maston, ale doporučuje každy 😉
lucikpetik
2. srp 2007
ahoj, holky, je tu jeste nekdo? nebo tady ta diskuze umrela?
s.arik
2. srp 2007
jo, mrknu sem tak jednou do týdne, ale není komu odpovídat :-|

možná proto, že není o čem mluvit....tak co třeba porodnice, kam se chystáte a proč? 🙂
lucikpetik
2. srp 2007
jejda, tak vzhledem k tomu, ze vim, ze jsem tehu pouze dva dny, tak nad porodnici jsem teda nepremyslela..
ale asi pujdu do Frydku, chvali si ji tam a jak jsem tam lezela po mimodeloznim tehu, tak jsem byla moc spokojena...
a ty?
s.arik
3. srp 2007
asi Vítkovice nebo Fifejdy,
fakultka v Porubě mě neláká a mimoostravské jsou daaaaaleko 😉
lucikpetik
3. srp 2007
Poruba - no je pravda, ze jsem tam neslysela nic dobreho, pry to tam jde jak na bezicim pasu, ale hodne si chvali ty Vitkovice, kamoska tam jde ted rodit, davam ji tak tri dny max....a v pondeli pry otviraji uplne nove saly...
s.arik
3. srp 2007
to je super, že to konečně doklepli, chtěla jsem to jít v červenci omrknout, ale byli out, takže supr, příští týden ve čtvrtek tam možná hupsnu na prohlídku oddělení 😃 přidáte se někdo?
lucikpetik
3. srp 2007
tak ja myslim, ze mam jeste casu az az...jeste jsem ani mimi nevidela,ale nebudu plasit..
parybka
4. srp 2007
sarik: já bych šla.. když tak mi napiš IP, pls.Ve čtvrtky mají dny otevřených dveří??
Taky jsem na to zvědavá....
a co předporodní kurzy? budeš chodit tam?
s.arik
4. srp 2007
parybko, začátkem týdne tam zavolám a nejpozději do středy ti asi dám vědět...
pokud už zase mají prohlídky a nezměnili časy, tak ve čtvrtek ve 12h ahoj tam 🙂

ad kurzy: chodím do Centra Lotos, už mám nejvyšší čas, kurz skončí jak budu v 38tt 😃
parybka
5. srp 2007
Ty jsi z Hrabůvky, že?
a má to Centrum Lotos nějaké internet. stránky? nenašla jsem ....
s.arik
5. srp 2007
že by přímo http://www.centrumlotos.net/ 😃

jsou u Husova sadu v centru...a já jsem opravdu z Hrabůvky.
Hledala jsem něco blíž, ale holt to není jediné kritérium 🙂 v Lotosu jsem byla zatím jen na masáži a líbilo se mi tam, tož tak... za pár týdnů poreferuju, jestli se mi líbil i ten těhukurz.
parybka
5. srp 2007
no jo.. díky 🙂 jsem četla jenom ty texty u linků a tam nebylo nic o těhu, tak jsem to ani neotvírala |-|
Tak jsem zvědavá, jak se ti tam bude líbit. Začínáš 20.8. ?

Dostala jsem doporučení na Madi
http://www.cvcdk.cz/main.php?site=page&IDsite=1...

btw. ve Společný termín je taky téma Ostrava 😎
s.arik
6. srp 2007
další diskuze fakt nestíhám sledovat🙂
na ten kurz jdu už zítra...

k těm Vítkovicím: dneska tam brnknu a jak se zítra dostanu na net, napíšu kdy a kde, doufám že se sejdem. Případně mi napiš do IP tvůj mobil, poslala bych ti hnedka sms. Ale pisnu to i semka, kdyby se chtěl přidat i někdo jiný. Docela se na tu prohlídku těším...
s.arik
6. srp 2007
Vítkovické porodnické sály ještě nejsou přestěhované :-| , stěhují se dneska.
Budu tam volat znovu ve středu večer nebo čtvrtek ráno, jestli prohlídka ve čt 12h bude nebo ne a pak hned pisnu sms Parybce...budu-li na netu, hodím to i sem, kdyby se někdo k nám přidal - ale neslibuju, nemám net doma 😞
lemurek911
6. srp 2007
S.arik jestli Ti můžu doporučit, tak jdi na předporodní kurzy do Hrabůvky, vede to porodní asistentka z Vítkovic, je skvělá, chodí tam kolegyně a je spokojená. Jinak já jsem navštěvovala kurz u paní doktorky Bystroňové a bylo to taky super - cvičení a teorie.
s.arik
8. srp 2007
Lemurek dík za tip, ale už chodím do Lotosu a jsem zatím max. spokojená, taky velmi doporučuji...

Parybko, prohlídky už jsou, tak dáme sraz zítra v 11:45 u hlavního vchodu do Vítkovické nemocnice? Mě se nechce čekat do dalšího týdne, jsem zvědavá 😃
Pisnu ti i sms, už totiž na netu nebudu...
lucikpetik
8. srp 2007
ahoj, tak co, uz jste byly na te exkurzi? 😉
georgine
8. srp 2007
lemurku a nejmenuje se ta porodni asistentka náhodou Sylva??
lemurek911
9. srp 2007
Georgine: Jmenuje se Vlaďka.
Jinak jsem rodila ve Vitkovicích a vřele doporučuji, skvělý přístup a super lidičky, jako zdravotník jsem byla moooc spokojena
lucikpetik
9. srp 2007
a nebylo to tim, ze jsi zrovna zdravotnik??? ale je fakt, ze si to tam spousta lidicek chvali....
megy
9. srp 2007
já slyšela také samou chválu na Vítkovice. Pracuji na fif a tam je to taky hodně dobrý, alespoň co jsem já slyšela od spousty maminek. A navíc tam dělá moje segra na novoších
lucikpetik
9. srp 2007
tako to mas fajn, to pujdes urcite na fifky, ze?
parybka
9. srp 2007
Šari, tak koukám na tu tvoji fotečku... fakt bych tě podle ní nepoznala, tmavší vlasy, v culíku a už vidím i toho kocoura 😃 😃 jak se mu tam líbilo?? 😃 😃
s.arik
9. srp 2007
jo, žádná moje fotka nevystihuje realitu :-| ale co, jsou důležitější věci 🙂

kočka byla v šátku velice spokojená, jenom potvůrka odmítala zaujmout anatomicky správnou polohu kyčlí 8-( holt na učení úvazů bude asi lepší nějaký přiměřeně velký plyšák...

ad Vítkovice: zatím nemám srovnání, ale personál vypadal moc mile a nové prostředí taky v pohodě 😎
mpslunickocz
24. zář 2007
nazdarek maminy, jsemv OV teprve 4 roky a pristehovala jsem se z male vesnicky u F-M, bydlim ve Vyskovicich, je mi 31 a cekam prvniho drobecka x-) ..17tyden...chodim k doktorovi na piskove doly..no a 3. 11. se vdavam..tat vse, moc vas vsechny zdraviiiim papapa 😉
mpslunickocz
24. zář 2007
uff, to se mi ulevilo, take bych chtela rodit ve Vitkovicich, tak alespon vidim, ze to bude ok
georgine
24. zář 2007
lemu jé já jsem blbá más pravdu jmenuje se Vladka..je naprosot uzasná.. odrodila me a byla proste super...chtela bych ji moc i k druhemu porodu..

ahoj slunickocz
mpslunickocz
24. zář 2007
🙂 ahoj