• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
tak tak dashak, tvůj tip je bezkonkurenční!!!
u polikliniky jsou dva pidi bazárky, nevím jména, slůně a něco...kaceenka si snad vzpomene, ale oba o dost dražší než maston.
sraz by se měl zopakovat, nejlépe ovšem s větší účastí :wink:
28. čer 2007 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já doufám, že mi dá dr. zítra vycházky a budu moci s váma :grinning: . Taky jsem byla jen nahlednout v těch pidi bazárcích a docela to šlo, maston, ale doporučuje každy :wink:
28. čer 2007 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky, je tu jeste nekdo? nebo tady ta diskuze umrela?
2. srp 2007 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, mrknu sem tak jednou do týdne, ale není komu odpovídat :unamused:

možná proto, že není o čem mluvit....tak co třeba porodnice, kam se chystáte a proč? :slight_smile:
2. srp 2007 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, tak vzhledem k tomu, ze vim, ze jsem tehu pouze dva dny, tak nad porodnici jsem teda nepremyslela..
ale asi pujdu do Frydku, chvali si ji tam a jak jsem tam lezela po mimodeloznim tehu, tak jsem byla moc spokojena...
a ty?
2. srp 2007 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi Vítkovice nebo Fifejdy,
fakultka v Porubě mě neláká a mimoostravské jsou daaaaaleko :wink:
3. srp 2007 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poruba - no je pravda, ze jsem tam neslysela nic dobreho, pry to tam jde jak na bezicim pasu, ale hodne si chvali ty Vitkovice, kamoska tam jde ted rodit, davam ji tak tri dny max....a v pondeli pry otviraji uplne nove saly...
3. srp 2007 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super, že to konečně doklepli, chtěla jsem to jít v červenci omrknout, ale byli out, takže supr, příští týden ve čtvrtek tam možná hupsnu na prohlídku oddělení :grinning: přidáte se někdo?
3. srp 2007 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja myslim, ze mam jeste casu az az...jeste jsem ani mimi nevidela,ale nebudu plasit..
3. srp 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarik: já bych šla.. když tak mi napiš IP, pls.Ve čtvrtky mají dny otevřených dveří??
Taky jsem na to zvědavá....
a co předporodní kurzy? budeš chodit tam?
4. srp 2007 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
parybko, začátkem týdne tam zavolám a nejpozději do středy ti asi dám vědět...
pokud už zase mají prohlídky a nezměnili časy, tak ve čtvrtek ve 12h ahoj tam :slight_smile:

ad kurzy: chodím do Centra Lotos, už mám nejvyšší čas, kurz skončí jak budu v 38tt :grinning:
4. srp 2007 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsi z Hrabůvky, že?
a má to Centrum Lotos nějaké internet. stránky? nenašla jsem ....
5. srp 2007 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
že by přímo http://www.centrumlotos.net/ :grinning:

jsou u Husova sadu v centru...a já jsem opravdu z Hrabůvky.
Hledala jsem něco blíž, ale holt to není jediné kritérium :slight_smile: v Lotosu jsem byla zatím jen na masáži a líbilo se mi tam, tož tak... za pár týdnů poreferuju, jestli se mi líbil i ten těhukurz.
5. srp 2007 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo.. díky :slight_smile: jsem četla jenom ty texty u linků a tam nebylo nic o těhu, tak jsem to ani neotvírala :pensive:
Tak jsem zvědavá, jak se ti tam bude líbit. Začínáš 20.8. ?

Dostala jsem doporučení na Madi
http://www.cvcdk.cz/main.php?site=page&IDsite=15&lang=cs

btw. ve Společný termín je taky téma Ostrava :sunglasses:
5. srp 2007 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
další diskuze fakt nestíhám sledovat:slight_smile:
na ten kurz jdu už zítra...

k těm Vítkovicím: dneska tam brnknu a jak se zítra dostanu na net, napíšu kdy a kde, doufám že se sejdem. Případně mi napiš do IP tvůj mobil, poslala bych ti hnedka sms. Ale pisnu to i semka, kdyby se chtěl přidat i někdo jiný. Docela se na tu prohlídku těším...
6. srp 2007 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítkovické porodnické sály ještě nejsou přestěhované :unamused: , stěhují se dneska.
Budu tam volat znovu ve středu večer nebo čtvrtek ráno, jestli prohlídka ve čt 12h bude nebo ne a pak hned pisnu sms Parybce...budu-li na netu, hodím to i sem, kdyby se někdo k nám přidal - ale neslibuju, nemám net doma :frowning2:
6. srp 2007 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
S.arik jestli Ti můžu doporučit, tak jdi na předporodní kurzy do Hrabůvky, vede to porodní asistentka z Vítkovic, je skvělá, chodí tam kolegyně a je spokojená. Jinak já jsem navštěvovala kurz u paní doktorky Bystroňové a bylo to taky super - cvičení a teorie.
6. srp 2007 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lemurek dík za tip, ale už chodím do Lotosu a jsem zatím max. spokojená, taky velmi doporučuji...

Parybko, prohlídky už jsou, tak dáme sraz zítra v 11:45 u hlavního vchodu do Vítkovické nemocnice? Mě se nechce čekat do dalšího týdne, jsem zvědavá :grinning:
Pisnu ti i sms, už totiž na netu nebudu...
8. srp 2007 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak co, uz jste byly na te exkurzi? :wink:
8. srp 2007 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lemurku a nejmenuje se ta porodni asistentka náhodou Sylva??
8. srp 2007 ve 20:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Georgine: Jmenuje se Vlaďka.
Jinak jsem rodila ve Vitkovicích a vřele doporučuji, skvělý přístup a super lidičky, jako zdravotník jsem byla moooc spokojena
9. srp 2007 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebylo to tim, ze jsi zrovna zdravotnik??? ale je fakt, ze si to tam spousta lidicek chvali....
9. srp 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já slyšela také samou chválu na Vítkovice. Pracuji na fif a tam je to taky hodně dobrý, alespoň co jsem já slyšela od spousty maminek. A navíc tam dělá moje segra na novoších
9. srp 2007 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tako to mas fajn, to pujdes urcite na fifky, ze?
9. srp 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šari, tak koukám na tu tvoji fotečku... fakt bych tě podle ní nepoznala, tmavší vlasy, v culíku a už vidím i toho kocoura :grinning: :grinning: jak se mu tam líbilo?? :grinning: :grinning:
9. srp 2007 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, žádná moje fotka nevystihuje realitu :unamused: ale co, jsou důležitější věci :slight_smile:

kočka byla v šátku velice spokojená, jenom potvůrka odmítala zaujmout anatomicky správnou polohu kyčlí :rolling_eyes: holt na učení úvazů bude asi lepší nějaký přiměřeně velký plyšák...

ad Vítkovice: zatím nemám srovnání, ale personál vypadal moc mile a nové prostředí taky v pohodě :sunglasses:
9. srp 2007 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek maminy, jsemv OV teprve 4 roky a pristehovala jsem se z male vesnicky u F-M, bydlim ve Vyskovicich, je mi 31 a cekam prvniho drobecka :dizzy_face: ..17tyden...chodim k doktorovi na piskove doly..no a 3. 11. se vdavam..tat vse, moc vas vsechny zdraviiiim papapa :wink:
24. zář 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff, to se mi ulevilo, take bych chtela rodit ve Vitkovicich, tak alespon vidim, ze to bude ok
24. zář 2007 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lemu jé já jsem blbá más pravdu jmenuje se Vladka..je naprosot uzasná.. odrodila me a byla proste super...chtela bych ji moc i k druhemu porodu..

ahoj slunickocz
24. zář 2007 v 19:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. zář 2007 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek