• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Ahoj kočky, tak odběry zvládnuté.... :wink: Děkuji za návody, pěkně jsme to tam našli :slight_smile: Tak te´d jen čekat do toho 15.12. :wink:
25. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme odběry jsou v poho pokud máš žíly a nemusí ti je hledat pod lupou jako mně :grinning: neboj uteče to jako voda. a zakládali ti na fakultce kartu?
25. lis 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
andelko: všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku :dizzy_face:

aaadus: gratuluju k dobrým výsledkům!! Já jsem taky slyšela nějaké pověry ohledně pohlaví miminka...a mě se to celkem potvrdilo...nemám chuť na sladké...dříve jsem si dávala minimálně jednou týdně čokoládu nebo tatranky, tyčinky...teď nic. I když dneska výjimečně trošku mlsám :sweat_smile: Pak se kluk prý pozná podle tvaru bříška...že je dopředu, do špičky, u holky roste těhulka hlavně přes zadek, do šířky. Nevím no...jen se to povídá :slight_smile: Mě se i přestaly mastit vlasy a mám i celkem dobrou pleť.

Prcek nějak pořád spí...vůbec ho necítím...

Já se přiznám, já nepeču :sweat_smile: Manžel to moc nejí, já si semtam zobnu...možná zase dostaneme pár kousků od mamky :slight_smile:

lafemme: to čekání ti rychle uteče :slight_smile:

aaadus: no já jsem měla po tom odběru na ruce modřinu jak prase :grinning:
25. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko ty máš dnes svátek? všechno nejlepší :slight_smile: aspoň už vím, jak se jmenuješ :wink:

jaro s tím sladkým jsme na tom stejně, i když dnes jsem si dala lentilky a rafaelo :slight_smile: ale pleť teda mám jak puboš, ani moje osvědčené krémy moc nezabírají :angry:
zajdi si do kina nebo na koncert a prcek bude vzhůru raz dva :grinning: , kino mám odzkoušené
25. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
včera ta preventivka u firemní dr. byl děs a hrůza něco takového jsme dlouho nezažila! ve finále jsem ji poslala někde!

Mě se teď někdo probudil v bříšku :slight_smile: ale večer nijak sebou nemele, spíše ho cítím přes den než k večeru.

Jinak já taky miluji plněné cukroví i když ty kcal! :angry:

Andělko: pošlu doma mám recept
26. lis 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
katy a co ti tam prosím tě prováděli?

včera jsem manželovi dávala přečíst plán přednášek předporodního kurzu a zrudl u toho jak rak :grinning: . ale prý bude chodit tož sem zvědavá

na kcal se teď neohlížej, dopřej si dokud můžeš
26. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
katy: :confused: Copak se tam stalo??? :fearful: Jéé a jak ho cítíš? Pořád jenom bublinky nebo už kopanečky? :slight_smile: Tak dobré ráno i tvému miminku!

Já jsem dneska táááááááááááák unavená :rolling_eyes:
26. lis 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé a katy, na tebe jsem včera úplně zapomněla :sweat_smile: Tobě taky vše nej nej k svátku :slight_smile: :wink:
26. lis 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro to jsme dvě. chtěla jsem zajet do tesca na nákup a splašit adventní věnec, ale asi to nechám na zítra
26. lis 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
moc díky za přání :slight_smile:

Co u dr. říkám ji x krát že jsem těhu a ona mi promacávala břicho bolelo to, tak jsme se ji vzpouzela a jak nepříjemná byla! večer mě pak bolelo i bříško a na žebru mám maňasa!

Už cítím i "kopanečky" když si dám ruku na bříško.

Holky nenašly jste nějaký web kde mají hezké dekorace na zeď? Malovat ani jeden neumíme :frowning2: tak budeme muset lepit
26. lis 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy no co to je za dr., bych jí jednu flákla

dekorace ještě neřeším, to až podle toho jaký koupíme nábytek. u jedné maminy v albu jsem viděla nádhernou komodu a skříň, asi ji napíšu kde to koupila :sweat_smile:
26. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: pošli odkaz kouknu asi necháme dělat u stolaře tedy podle toho co si za to řekne. No havárka a pak mě vážila a řekla mi no váhu máte dobrou nadváhou netrpíte!!!!!!!!!!!!! :grinning: asi neví, že během těhu kg jdou nahoru :sweat_smile:
26. lis 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: no to je maras...co to je za doktora???!!! :angry: Většinou ti firemní doktoři na preventivkách změří tlak, zváží a změří a konec. Co ti tam chtěla vyšetřovat, když jsi těhotná a chodíš pravidelně do poradny...

...dekorace na zeď co jsem slyšela jsou na Lenince (Hlavní třída) v Porubě (bývala prodejna UVA)...ale viděla jsem jen něco za výlohou, uvnitř jsem nebyla.

...já cítím jen takové tepání...asi jsem tlustokožec :grinning: :grinning: ...nebo si tam spokojeně hajá...jen párkrát jsem něco cítila...
26. lis 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: no brala mě nějak "poctivě" a taky se mě ptala na potraty, zda mám cysty, apod. no koza na n-tou to jsme nezažila a zmáčkne tě v dolíku hrudního koše já syknu a ona mi poví, že mám špatný žlučník, který je úplně jinde! no havárka!
Kde byla dříve UVA?

Adi: je moc hezký :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy už jsem té mamině psala, snad mi odpoví

a nemají takové ty nálepky na stěnu v hornbachu, scontu a tak?
26. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: vůbec nevím moc tam nechodím. Včera jsme byli v centru tak jsme omrkli záclony a našli v Šitíčku krásné a za slušný peníz u jě vede Pú a u P. Ferda mravenec :grinning:
26. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jj, v šitíčku mají pěkné záclony za dobré ceny. a úplně luxusní mají naproti šitíčka v tom obchodě se záclonama. taky bych chtěla nějakou s pohádkovou postavičkou, ale ještě jsem se nedívala
26. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: vím co myslíš, sice jsem tam taky koukla ale měli tam prd jen na objednávku za 800 kč/m. Jinak s tím obchodem mám moc špatnou zkušenost! První zkušenost co jsme si sama poměřila do starého bytu byla OK vč. šití, pak mi přišla sama majitelka co ze sebe dělala designerku a zku.... co mohla (promiň ten výraz) naštěstí díky sníženému stropu v obýváku nakonec ta drahá a lux. záclona je OK, ale kdybych nesnížila o 25 cm tak to chybí! a Kuchyň i jídelna dopadla stejně zaměřovala ona - já vůl to nepřeměřila po ni a tak to dopadlo a to neříkám, že mi 3x posunula termín dodávky a nakonec záclony do kložnice + ozdobu do obýváku jsme ji tam nechala rozstříhanou a odmítla ji za tu odbytou práci doplatit nechala jsem tam celkem velkou zálohu a taky vyhádala slevu. Takže pokud od nich něco budeš brát důkladně si raději sama vše přeměř! Hlavně že měla laserové měřidlo!
26. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já mám odtud všechny záclony kromě dvou pokojů, měřila mi to babička - já se v tom nevyznám, nechala jsem si tam našít řasení a olůvka, ušité to bylo včas a jsem spokojená. já mám takové mléčné záclony, bez vzoru a jsem s nima max spokojená. hlavně přes ně nejde vidět
26. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: když stojíš na Lenince nahoře, tak po levé straně, ale teď nevím jestli pod Alšákem nebo nad ním...už jsem tam dlouho nebyla, tak si to nevybavuju. Počkáme na andelku, ta bude vědět určitě přesně :slight_smile:
26. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: mě se taky líbí, ale posledně mě hrozně překvapili i přístupem, že nic nechtěli uznat o ničem se bavit. Já mám v kuchyni a jídelně bílou mléčkou a dole a nahoře barevný pruh, v obýváku je taková trošku ala 2 léta máme starožitný obývák a ukončení je zelenkavé jako je sedačka, ložnice je béžová se zlatým a v tělocvičně se šatnou mám žlutou kostečkovou a dětského chci taky dětský voál. Akorát se to musí žehlit no, ale co se dá dělat?

jaro: a to má být obchod s dětským zbožím nebo hračky?
26. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: úplně přesně nevím, ale jak jsem tam kolem šla...to už je nějaký měsíc, tak za výlohou byla postýlka, dětské povlečení a holky z beremka tenkrát říkaly, že tam jsou nějaké nalepovací dekorace na zeď, dřevěné dekorace atd. Fakt moc přesně nevím :frowning2:
26. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Já budu do dětského pokoje kupovat asi jen přebalovák.Zatím tam mám jednu velkou skřín na oblečení.Je taková obyčejná,asi 8let stará,ale jako nová.No a dvě takové menší skřínky.Postýlku budu mít od ségry po jednom miminku,takže taky jako nová a chybí mi akorát ten přebalovák.
No a záclony tam budu taky kupovat,to asi až po vánocích.........
26. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: tak to si budu muset v polední pauze udělat prochajdu a mrknout. ty pracuješ taky v Porubě nebo tu bydlíš?

Evi: my právě žádnou skřín ani komodu nemáme, postýlku budu mít od švagrové tak jen nakoupím peřinky, nebesa a takové ty blbinky, místo přebalováku P. stále chce starožitný krásný stůl po své babičce dovést, že na to dáme krásné polštářky a mamka nějakou dekoraci spíchne a tak i když to tam moc nechci tak asi podlehnu když vidím jak ten stůl jako vzpomínku na babičku tam chce. Jako jinak je ten stůl nádherný, škoda že obdobný máme v obývaku. tak bych pak něco nechala udělat u stolaře aby to vše sladil dohromady.
26. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pod Alšákem to je, taky chodím akorát kolem :sweat_smile: Jinak bych tam roztočila manželovu výplatu :grinning: Za výlohou mají kompletní postýlku, zavinovačku, fusaky, kojící polštář, tuším právě nějaké dekorace na zeď do pokoje, kapsáře a pod.

Děkuju za přání :slight_smile:

adus: jo jo, ale já slyším na oboje, protože křtěná jsem obojím :wink:

Katy: toš co toto bylo zač ta doktorka? :confused:

Tak já jsem se vrátila od doktora, výsledky krve docela gut, ale dostala jsem navíc železo, že ho mám málo. A krevní skupinu mám 0 negativní, tak nevím, co bude, jestli bude mít mimčo plusko. U prvního se to myslím moc neřeší, ale u dalších dětí už jo, když má mimi jiné RH než matka.
Jinak tlak mám dobrý ( i když jsem byla zase nervní). Ukecala jsem doktora i na UTZ, takže vím, že mrně žije a roste. fotku nemám, už je moc velké, bylo tam zkroucené, tak se ani nedalo změřit. Na velký UTZ jdu normálně k němu, za 3 týdny, 22.12., těsně před vánocema. A pak mezi 22. a 24 tt půjdu na fakultku na srdíčko.
26. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: je to pod autobusovou zastávkou nebo nad jak je konečná?
Jinak graatuluji k výsledkům že je vše OK nás čeká srdíčko v po tak nám držte palce.
26. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: bydlím v Porubě, ale na jiném konci...ale nepracuju v Porubě
andelka: tak to máš dobrou skupinu, ta je žádaná, že. Já jsem taky mínus. Já jsem taky byla na ten velký (i když mě přišel malý chichi) ultrazvuk u svoji doktorky, nikam mě neposílala a na srdíčku jdu jako ty do fakultky jen o něco dříve.
My jsme dostali "zákaz" kupovat věci pro miminko do Vánoc...taťka volal, že se mamka rozjela a nakoupila nám plno dárku pro malého. Tak jsem zvědavá :slight_smile:
ahoj evko: my z důvodu malého prostoru koupíme tu přebalovací podložku s prknem, ta se dá položit na postýlku.
26. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: budem držet palečky :slight_smile: Já jdu 9.12.
26. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy: Bus stojí přímo na Alšáku, takže pod. Já beru horní konec (VŠB), dolní konec (francouzská).

Děkuji :slight_smile: To víš že budem držet palce :slight_smile:
26. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek