Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
aaadus
26. lis 2009
andelka gratuluju k výsledkům. to z tou krví slyším poprvé =-)

jak tak sleduju v porubě je hodně dobrých obchodů, ale tam se tak špatně parkuje ]-(

my jdeme na velký utz a kardio v jeden den a protože manžel nemůže jde se mnou mamka a možná i babička, se těším až prcka uvidí když za nich utz nebyly

katy budu na tebe myslet 😉
katy007
26. lis 2009
Tak asi vím kde to je jednou jsme tam čekala na P. než dorazí tak jsem chodila kolem zastávky a taky jsme okukovala výlohu. tak v př. týdnu pokud nebude pršet se zajdu v pauze provětrat a omrknout situaci a ceny a pak podám report 🙂

my taky máme vše v jednom dni 🙂

Andělko: já taky mám jiný Rh faktor než P. já jsme B - a P. 0+ oba jsme chodili darovat krev tak víme skupiny 🙂
aaadus
26. lis 2009
a když já mám B+ a manžel B- tak je dobré, špatné nebo jaké?
jaro2008
26. lis 2009
aaadus: taky jsme plus a mínus a to je dobré...já jsem se ptala ještě než jsem otěhotněla doktorky.
Nevím jestli přímo špatné, ale jiné to je, když mají oba stejný rh faktor.
jaro2008
26. lis 2009
na porodnici.cz jsem k tomu něco našla:

http://www.porodnice.cz/co-je-rh-faktor
aaadus
26. lis 2009
jaro ještě že tak
jaro2008
26. lis 2009
Ha tak jsem z toho jelen...tak z toho mi plyne něco jiného než jsem si myslela a nebo že bych to popletla a manžel byl taky minus, protože si pamatuju, že jsem se na to ptala a bylo to v pořádku...Musím se zeptat doma co to teda má za faktor 😃
jaro2008
26. lis 2009
Tak už jsem to zjistila, jsme oba minus 🙂
jaro2008
26. lis 2009
Tak se omlouvám za mystifikaci v příspěvku v 13:44
katy007
26. lis 2009
nesmí být + a - ale u prvního to je jedno, sleduje se to až u druhého mimča a bereš nějaké prášky na protitvorbu či co, ale už při odběrech vidí, že tam máš něco zvýšeno, většinou s eto zvyšuje až před porodem - mamka to tak u mě měla, po porodu mi vzali krev a vše bylo OK výměnu krve jsme nepotřebovala. 🙂
aaadus
26. lis 2009
teď jsem z toho jelen. mě se ale u dr. neptali jakou skupinu má manžel
katy007
26. lis 2009
Adi: u první ho je to úplně jedno proto se neptali, ani mě se neptali 😉
aaadus
26. lis 2009
a u druhého už to teda budou řešit?
katy007
26. lis 2009
U druhé jo, pokud se u tvých odběrů budou zvyšovat protilátky
aaadus
26. lis 2009
aha, to jsi mě teda nepotěšila. ale co už, nic vážného by to nemělo být
katy007
26. lis 2009
Adi: není řečeno že se budou tvořit protilátky to není vždy na 100%
evkaa25
26. lis 2009
tak to se zase dozvídám něco nového s tou krví.Jsem si to myslela úplně jinak.Já jsem 0+ a manža myslímB-,nebo AB-...............
evkaa25
26. lis 2009
Takže my to máme ok,že?Problém může nastat,když je negativní matka.Chápu to dobře???
smardik
26. lis 2009
koukám že probíráte krev, mě se nikdo neptal jakou má manža krevní skupinu-ani u prvního a zatím teda ani ted

byla jsem dneska v tom sambaby a normálně jsem čuměla jaké to tam je velké, jak jsem tam byla loni bylo to úplně jiné, o hodně menší tak jsem byla příjemně překvapena. Koupili jsme postýlku s matrací + k tomu bylo za 1 Kč povlečení a vypadá fakt hezky 🙂, výpln do postýlky a prostěradlo, byla jsem s mojim tatkou tak jsem jen prolítla, vzala co jsem chtěla a šli jsme ale musím se tam někdy zajet podívat a hezky si to projít 🙂
aaadus
26. lis 2009
smardik já dělala včera seznam co chci v sambaby a je toho dost. ale pojedu tam až v lednu jestli budou slevy, teď jsem trošku utrácela za oblečení pro sebe tak musím krotit
smardik
26. lis 2009
aaadus já už chci mít vše koupené, budou vánoce a po vánocích už pomalu může jít ven takže jistota je jistota, přece jen jsem dál než ty 🙂 a v lednu by slevy mohli být, my už máme kromě osušky a teplejší deky vše 🙂
aaadus
26. lis 2009
smardik no u tebe to chápu že musíš mít nakoupeno 😉
smardik
26. lis 2009
aaadus no právě už bych to měla mít, chtěla jsem to mít do 30týdne a nic
aaadus
26. lis 2009
smardik já mám taky předsevzetí že do konce února bude vše nakoupeno, taška do porodnice zbalená
katy007
27. lis 2009
Ahoj holky,
my se chystáme do Sama asi zítra, pokud bude čas a nálada 😉
andelka
27. lis 2009
No, nejblbší právě je negativní matka. Ale měli by postupně sledovat protilátky a kdyby byly hodně vysoké, tak se porod vyvolá dřív. A pak se ještě mimčo sleduje, jestli je OK. Po porodu pak dostanu infuzi, aby si tělo netvořilo protilátky v příštím těhu. Doktor na to taky zatím nic neříkal, je o tom po porodu. Ale on nezná krevní skupinu manžela ( i když kolonka v průkazce na to je). No a já jsem prvotěhulka plašan.

Já doufám, že po Vánocích slevy budou, to se chystáme na nákupy nejvíc.
aaadus
27. lis 2009
hm, tak já jsem pozitivní matka 😃 no nic, příště se na to v poradně zeptám

andelka musí být slevy, už mám vyhlídlého tolik oblečení na podzim/zimu 😃
andelka
27. lis 2009
Já jsem pozitivní negativní matka - snažím se být, jinak by mi asi jeblo :-N

Včera jsem byla v shoppinu, udělat si radost a přijít na jiné myšlenky a nakoupila jsem ručníčky v Ikea pro mimčo a sobě v CA parádní černé kalhoty, za 850, ale fakt úžasné - na normální chození, do společnosti, celé černé jednoduché, vysoká vsadka - no jak v pokojíčku 🙂 A ještě hnědou halenku (svetřík) pod prsy na šňůrku rozšířenou, ale tu dostanu až od Ježiška. Bude akorát na jaro. 🙂
jaro2008
27. lis 2009
Ahoj
andelko: ty se máááš...já pořád marně čekám na tu zásilku z Quelle (halenka a svetr) a asi se už nedočkám, psala jsem tam, objednávku evidují, ale neví, kdy to bude. To se mi u nich ještě nestalo, aby to trvalo tak dlouho.
Jojo slevy slevy ať už jste tu 😃
andelka
27. lis 2009
No tak já už musím těhu gatě pomalu vyřešit, bo rifle už mi začínají být těsné a nepohodlné. Ještě jsem objevila větší manšestráky, ale to je taky záležitost tak na týden. Takže zítra budeme zkracovat, ať mám v čem chodit :-N

A jak dlouho už na to čekáš? to je děs ale.

Začni psát odpověď...

Odešli