• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
andelka gratuluju k výsledkům. to z tou krví slyším poprvé :confused:

jak tak sleduju v porubě je hodně dobrých obchodů, ale tam se tak špatně parkuje :angry:

my jdeme na velký utz a kardio v jeden den a protože manžel nemůže jde se mnou mamka a možná i babička, se těším až prcka uvidí když za nich utz nebyly

katy budu na tebe myslet :wink:
26. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak asi vím kde to je jednou jsme tam čekala na P. než dorazí tak jsem chodila kolem zastávky a taky jsme okukovala výlohu. tak v př. týdnu pokud nebude pršet se zajdu v pauze provětrat a omrknout situaci a ceny a pak podám report :slight_smile:

my taky máme vše v jednom dni :slight_smile:

Andělko: já taky mám jiný Rh faktor než P. já jsme B - a P. 0+ oba jsme chodili darovat krev tak víme skupiny :slight_smile:
26. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když já mám B+ a manžel B- tak je dobré, špatné nebo jaké?
26. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: taky jsme plus a mínus a to je dobré...já jsem se ptala ještě než jsem otěhotněla doktorky.
Nevím jestli přímo špatné, ale jiné to je, když mají oba stejný rh faktor.
26. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
na porodnici.cz jsem k tomu něco našla:

http://www.porodnice.cz/co-je-rh-faktor
26. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro ještě že tak
26. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha tak jsem z toho jelen...tak z toho mi plyne něco jiného než jsem si myslela a nebo že bych to popletla a manžel byl taky minus, protože si pamatuju, že jsem se na to ptala a bylo to v pořádku...Musím se zeptat doma co to teda má za faktor :grinning:
26. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem to zjistila, jsme oba minus :slight_smile:
26. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se omlouvám za mystifikaci v příspěvku v 13:44
26. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nesmí být + a - ale u prvního to je jedno, sleduje se to až u druhého mimča a bereš nějaké prášky na protitvorbu či co, ale už při odběrech vidí, že tam máš něco zvýšeno, většinou s eto zvyšuje až před porodem - mamka to tak u mě měla, po porodu mi vzali krev a vše bylo OK výměnu krve jsme nepotřebovala. :slight_smile:
26. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem z toho jelen. mě se ale u dr. neptali jakou skupinu má manžel
26. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: u první ho je to úplně jedno proto se neptali, ani mě se neptali :wink:
26. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a u druhého už to teda budou řešit?
26. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
U druhé jo, pokud se u tvých odběrů budou zvyšovat protilátky
26. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, to jsi mě teda nepotěšila. ale co už, nic vážného by to nemělo být
26. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: není řečeno že se budou tvořit protilátky to není vždy na 100%
26. lis 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se zase dozvídám něco nového s tou krví.Jsem si to myslela úplně jinak.Já jsem 0+ a manža myslímB-,nebo AB-...............
26. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže my to máme ok,že?Problém může nastat,když je negativní matka.Chápu to dobře???
26. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že probíráte krev, mě se nikdo neptal jakou má manža krevní skupinu-ani u prvního a zatím teda ani ted

byla jsem dneska v tom sambaby a normálně jsem čuměla jaké to tam je velké, jak jsem tam byla loni bylo to úplně jiné, o hodně menší tak jsem byla příjemně překvapena. Koupili jsme postýlku s matrací + k tomu bylo za 1 Kč povlečení a vypadá fakt hezky :slight_smile:, výpln do postýlky a prostěradlo, byla jsem s mojim tatkou tak jsem jen prolítla, vzala co jsem chtěla a šli jsme ale musím se tam někdy zajet podívat a hezky si to projít :slight_smile:
26. lis 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik já dělala včera seznam co chci v sambaby a je toho dost. ale pojedu tam až v lednu jestli budou slevy, teď jsem trošku utrácela za oblečení pro sebe tak musím krotit
26. lis 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus já už chci mít vše koupené, budou vánoce a po vánocích už pomalu může jít ven takže jistota je jistota, přece jen jsem dál než ty :slight_smile: a v lednu by slevy mohli být, my už máme kromě osušky a teplejší deky vše :slight_smile:
26. lis 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik no u tebe to chápu že musíš mít nakoupeno :wink:
26. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus no právě už bych to měla mít, chtěla jsem to mít do 30týdne a nic
26. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik já mám taky předsevzetí že do konce února bude vše nakoupeno, taška do porodnice zbalená
26. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my se chystáme do Sama asi zítra, pokud bude čas a nálada :wink:
27. lis 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nejblbší právě je negativní matka. Ale měli by postupně sledovat protilátky a kdyby byly hodně vysoké, tak se porod vyvolá dřív. A pak se ještě mimčo sleduje, jestli je OK. Po porodu pak dostanu infuzi, aby si tělo netvořilo protilátky v příštím těhu. Doktor na to taky zatím nic neříkal, je o tom po porodu. Ale on nezná krevní skupinu manžela ( i když kolonka v průkazce na to je). No a já jsem prvotěhulka plašan.

Já doufám, že po Vánocích slevy budou, to se chystáme na nákupy nejvíc.
27. lis 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak já jsem pozitivní matka :grinning: no nic, příště se na to v poradně zeptám

andelka musí být slevy, už mám vyhlídlého tolik oblečení na podzim/zimu :grinning:
27. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem pozitivní negativní matka - snažím se být, jinak by mi asi jeblo :sweat_smile:

Včera jsem byla v shoppinu, udělat si radost a přijít na jiné myšlenky a nakoupila jsem ručníčky v Ikea pro mimčo a sobě v CA parádní černé kalhoty, za 850, ale fakt úžasné - na normální chození, do společnosti, celé černé jednoduché, vysoká vsadka - no jak v pokojíčku :slight_smile: A ještě hnědou halenku (svetřík) pod prsy na šňůrku rozšířenou, ale tu dostanu až od Ježiška. Bude akorát na jaro. :slight_smile:
27. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
andelko: ty se máááš...já pořád marně čekám na tu zásilku z Quelle (halenka a svetr) a asi se už nedočkám, psala jsem tam, objednávku evidují, ale neví, kdy to bude. To se mi u nich ještě nestalo, aby to trvalo tak dlouho.
Jojo slevy slevy ať už jste tu :grinning:
27. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já už musím těhu gatě pomalu vyřešit, bo rifle už mi začínají být těsné a nepohodlné. Ještě jsem objevila větší manšestráky, ale to je taky záležitost tak na týden. Takže zítra budeme zkracovat, ať mám v čem chodit :sweat_smile:

A jak dlouho už na to čekáš? to je děs ale.
27. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek