• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
A už jsi vyzkoušela nové těh.rifle? To je pohodlí, co? :slight_smile: Já bych ještě potřebovala těhotenské tepláky na doma.

V úterý to byl měsíc...a to jsem objednávala hned, jak se objevil nový katalog...škoda no...ještě chvilku počkám...jinak budu hledat jinde...nebo počkám na ty slevy po vánocích :grinning:
27. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co dneska vaříte na oběd? Já nevím, co mám ukuchtit :unamused:
27. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Andělko,nějaká halenka jak píšeš by se mi taky hodila.Asi si taky něco takového naježím na ježíška.I když my si chceme z peněs co dostanem od rodiny koupit kameru.Samozřejmně si budeme muset ještě dost doplatit.Ale když bude to mimi,tak si myslíme,že se to bude hodit.Tak se moc nemůžu rozšupovat s oblečením. :sweat_smile:
Jaro já dneska dělám panganiuse jako filet a k tomu foukanou bramborovou kaši.Mnam.
Jinak se mi vůbec nedaří jíst ryby,tak alespon tak.......
27. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: no to je. Myslím, že od příštího týdne už je vytáhnu :slight_smile: Já mám jedny tepláky bez gumy jen se šňůrkou z Takka. Jinak chodím doma v leginách.
Měsíc, to už je hodně teda. Snad to brzy dojde.

Oběd? No, to je záhada. Včera jsem měla lososa v Ikea. Dneska ještě nevím. Počkám, jestli něco nedonese mamka z práce :sweat_smile: Jinak bude asi těstovinový salát.

Já budu normálně nosit původní věci do těch těhu gatí, ale v tomhle jsem prý vypadala strašně roztomile a v kombinaci s těma černýma kalhotama to vypadalo i svátečně.

Kamera se bude určitě hodit :wink:
27. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj evko,
mňam, pangasius...taky bych si dala, ale než by rozmrznul, tak bych umřela hlady...škoda, že jsem ho včera nekoupila...

andelka: tak se nám pak ukaž :slight_smile:

Ach jo, mě se to tu dneska vleče... :confounded:
27. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hopnu na oběd a tu se už drbe :slight_smile:

Jaro: já dnes nevařím, za mě navařila restaurace nahoře na Alšáku u řeka. dala jsme si výbornou brokolicovou a krůtí steak se sýrovou omáčkou a brambor.

Evka: jaká je foukaná kaše? to neznám, jinak u mě je to taky na štíru s rybami a to jsem je hodně měla ráda a jedla.

Andělka: máš nový úlovek v albíčku?

Já už oblečení kupovat nebudu myslím, že na to že budu chodit do práce do konce ledna toho mám dost. Akorát nevím co si přát od Ježíška, oblečení až po porodu si koupím, až se dostanu na původní váhu, boty, kabelky mám tak a teď babo raď! :grinning: máte holky nějaký tip co by se mi mohlo hodit?
27. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj katy: hmmm taky to zní dobře...:slight_smile:
Mě by se hodila nějaká toaletní voda, teď mi došla...loni na Vánoce jsem dostala od švagra Bruno banani - růžová...ta byla super. Taky bych si přála boty a svetr, tepláky, podprdu a pak už jen věci pro miminko...skříň... :slight_smile:
27. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: právě že parfémů mám dost jsme nedávno objednávala z netu tak amám asi 4, nové zimní boty už mám na nohou :sweat_smile: tepláky mi koupil nedávno P. a podrpda už byla akutní tak jsem si koupila v PL :grinning:
Právě že chci i něco pro sebe ne jen pro mimčo. Tak nevím asi si napíšu o novou ovčí peřinu už ji mám nějakou lichou. Nebo o nový tel. ale ten stávající je pořád OK :unamused:
27. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Nemám to v albíčku, ale vyfotim.

jaro: Celé vám to ukážu po vánocích, donese mi to Ježišek. Leda kalhoty s něčím jiným, až je všechny zkrátíme.

Jé, u řeka, mňam mňam, tam vaří vynikajícně :dizzy_face:

Já taky nevím, co si přát. Na věci pro mimi je prej brzo :frowning2: Od mamky dostanu tu halenku a penízky na stavebko. My to letos moc nehrotíme, bude málo peněz, kvůli bytu.
27. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to je s tebou těžké :grinning: :grinning:
Jéé ještě bych si přála ten malý ruční vysavač co má aku nabíjení...to by se nám hodilo...
27. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale teď mě přeci jen něco napadlo - velký mičuda :slight_smile: a kameru potřebujeme.

Jinak malé slyší Goťáka a už sebou mele :sweat_smile:

Ten aku vysavač je parádní věc, máme doma koupili jsm eho kvůli Matýska a super, hned vysaté peří, nebo i v kuchyni jak něco upadne tak než brát velký vysavač.
27. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych si přála třeba balon na cvičení.
27. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: ten já myslím :slight_smile: a včera jsme byla na těhu masáži a bylo to super :slight_smile:
27. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: no právě, my zas pejska...takže chlupy všude...a v kuchyni je to teď fajná věc...nooo tak asi poprosím Ježíška...viděla jsem před pár dny nějaké v akci :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: to je úžasné, jak to tvoje mimi reaguje :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy,foukané kaši říkám té,která při vaření tak jako by "odfukuje".Uvařím brambory odliju z nich polovinu vody,ve které jsem je vařila a polovinu nechám.Pak je rozmačkám,přidám hrubou mouku a míchám a míchám,až ta kaše tak jako by odfukuje. :grinning:
Jinak my letos vánoční dárky taky moc nehrotíme,jelikož chceme tu kameru a ta sama o sobě stojí kvalitní už dost peněz.
27. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: tak to jistě bude držet Goťakovi všechny palce aby vyhrál slavíka :sweat_smile:

Evi: tak takovou přípravu kaše neznám. Já dělaám že rozšťouchám do hladka s máslem a mlékem.
27. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Aha, tak doufám, že budu pod stromečkem hopsat. Musím napsat Ježíškovi :slight_smile:

Holky, já vám tak závidím. Já o mimču ještě vůbec nevím. Teda krom toho, že mi roste břicho a že jednou je vyboulené na jednu stranu a jindy na druhou.

evka: Aha, tak to je foukaná kaše. Já ji dělám tak, že svařím mlíko s máslem a do toho dávám brambory a šťouchám. :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já někdy taky dělám s mlíkem a máslem.Ale ta foukaná je taky dobrá.Zvlášt když do ní ještě přimíchám pažitku a posypu smaženou cibulkou.
27. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: neboj taky to příjde :slight_smile: ale že zrovna Goťas ho chytne to mě překvapilo :sweat_smile:
Budeme hopsat obě :wink:
Andělko neboj,pohyby už určitě brzy ucítíš.Já poprvé ucítila kopanečky v 19tt
jsem tu, byla jsem na nákup ve futuru. byla jsem nakuknout do nějakého značkového obchodu z dětský oblečením a měli tam tak krásné barvy dupaček, už vím kam půjdu nakoupit parádnické věci na návštěvy :wink: a ještě jsem se stavila v pompu a tam tolik věcí pro mimča, úplně luxusní deku tam měli, ale na cenu jsem se raději nedívala :sweat_smile:

my letos ježíška moc neřešíme, navzájem s manželem si nic dávat nebudeme (kromě 4D utz) a od rodiny chceme penízky na výbavičku :wink:

evka to taky slyším poprvé o té foukané kaši, já teda někdy místo mlíka dávám smetanu ať je to pořádná kalorická bomba :grinning:

a těhu tepláky jsou super, já mám dvoje z HaM a chodím jedině v nich
27. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: My jdem v neděli na adventní koncert, tak třeba se už nějak projeví :sweat_smile: Ale jinak se uklidňuju, že všude se píše, že prvorodičky cítí pohyby kolem 20tt a to mám ještě čas.

evka: Ty mi děláš chutě :grinning:

aadus: Zatím jsi byla jen na kukačku, nebo jsi neodolala? :wink:

My si s manželem nadělíme něco pro radost, třeba knihu nebo CD nebo tak. Pak dostane nějaké oblečení, já nějakou kosmetickou zbytečnost a budem OK.
Ale co mám koupit bráchovi, který má ještě navíc pár dní před vánocema narozeniny, to jsem teda v koncích. :confused:
27. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka jen na kukačku, peněženka je prázdná :wink: ale v úterý jdu do futura s kámoškou na kafe, tak možná něco koupím :grinning:

a konečně jsem viděla koupací kyblík na vlastní oči, měli ho v tom pompu v barvě jakou máme koupelnu :grinning: to si asi udělám radost po velkém utz :wink:
27. lis 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus kyblík na koupání je super :slight_smile: máme ho

já na vánoce chci nějakou knížku, už jsem žádnou nečetla ani nevím kdy :slight_smile: a uvažuju o té těhotenské masáži a to stačí, my jen drobnosti a hromadu malý a nemůžu se dočkat až uvidím jeho rozzářené očka, nejraději bych mu koupila vše :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik já budu mít pro jistotu i vaničku kdyby mi to v kyblíku nešlo :wink:

já už vidím příští rok vánoce u nás, my s manželem pod stromečkem nic a malý hromadu i když z toho asi ještě nebude mít moc rozumu :sweat_smile:
27. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus my měli taky i vaničku-koupili ji moji rodiče protože nějak nemohli ten kyblík překousnout, poprvé jsme v ní koupali malý byl takové malé nic, samá ruka a samá noha a já se bála tak jsme koupali ve vaničce ale celé to prořval, příště jsme koupali v kyblíku a bylo po pláči :slight_smile:, v kyblíku to bylo spokojené a usměvavé mimčo :slight_smile:
27. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik já budu mít vaničku vestavěnou v přebalováku. ale už se na to koupání těším a jak bude malý takový voňavoučký. jsem už v obchodě zkoušela čichat k dětským olejčíkům :slight_smile: a teď jsem si koupila olej proti striím a taky voní tak miminkovsky
27. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám přebalovák dřevěný, ty plastové se mi moc nelíbí a pro nás to bylo nepraktické protože jsem potřebovala i nějakou skřínku na věci pro malého, my olejíček nepoužíváme
27. lis 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci plastový, protože ho budeme mít v koupelně - celý den tam svítí slunko a je to snad nejteplejší místnost. komodu mít taky budu, ale musel by se na ní koupít nástavec na přebalování a to mě výjde nastejno. v neděli jedemé do té kiky (pokud nelehnu,nějak se mi spouští rýma) a třeba přemluvím manžela ať už ho koupíme :slight_smile:
27. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek