• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
no my máme mini koupelnu,tam se fakt nevleze takže dřevěný byl jasná volna, kupovala jsem teda ten snad nejlevnější a stál 3500 a jsme spokojeni
27. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, me je smutno, pojdte pokecat jestli tu jste :confused: ja jsem zjistila, ze su vorvan, byli jsme v shoppinu a byla jsem tam nejkulatoulinkatejsi tehule a ze jsme jich potkali :unamused:
28. lis 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu a že jsem vorvan jsem říkala asi před půl hodinou když jsem lezla z vany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to su rada,ze nejsu jedina :grinning: kdyz me se tak libi tehule s malinkyma uhlednyma briskama a ja mam takovyho milana :sweat_smile:
28. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsi nejsi :slight_smile: já to říkala už minulý týden ve středu jak jsem si dávala plavky na plavčo s malým, chodíme plavat a já udělala tu blbost že jsem se šla v plavkách podívat do zrcadla. Ale je fakt že ted mám větší bříško než v prvním těhu
28. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na větší bříško máte přece nárok, vždyť máte už jednoho prcka doma. Co máme říkat my, co čekáme první a jsme jak velrybky :wink:
28. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maja: Koukala jsem na nové fotky z podzimní ZOO a musím říct, že ti to moc sluší, máš krásný kabátek a vůbec jsi moc šik těhulka a maminka :slight_smile: A máš jenom to bříško, jinak jsi pořád stejná. Těhulky co rostou všude to mají horší.
28. lis 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik, to ja taky, takovyhle jsem mela asi v 8.mesicu :grinning: a do plavek uz bych se teda asi nevesla...a ve dvojdilnych...brrrr, to radsi ne :grinning:
andel, ty a velrybka? :grinning: :grinning: :grinning: a dekuju :slight_smile:
28. lis 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob já se do jednodílných nevlezu, těhu sice mám ale 36 mám velké a do 2dílných se vlezu a malému se plavčo hodně líbí, celé plavčo se prosměje a užívá si to, máchá rukama, nohama a jak jdem ven pláče že nechce takže chci chodit až do porodu a pak hned po šestinedělí zase. Za 14dní se chystáme do Wisly na bazén takže vorvan vyráží do akce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to snad pujdu zkusit, jestli ty jednodilny na sebe natahnu nebo ne :grinning: ze bych vzala kluky na bazen...??? :grinning:
28. lis 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se do nich snad půjdu navléct,vyfotit a vložit foto :grinning: :grinning: :grinning:, my chodíme ve středu do Atomu a ted jsem jen 13do té Wisly do Polska, je to tam super, málo lidí, teploučká voda :slight_smile: různé vířivky, sauna, ledová jeskyně
28. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: No zatím ne, ale počítám s tím, že mě před porodem bude chránit Greenpeace :sweat_smile:

A kam chodíte plavat? Já jsem se perfektně rochnila na té poliklinice, byla tam suprovně teplá voda. Akorát jsem si tam připadala ještě trochu nepatřičně, všeci už měli bříška, až na nás s Aduš. Ale teda pokročilé těhulky to cvičení zvládaly pohodově. Já jsem myslela, že se utopím :grinning:
28. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, smardik byla rychlejší. A kolik to tam stojí v tom Atomu?
28. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel já s plaváním neporadím, já totiž chodím na plavání kojenců a batolat :slight_smile: malej se tam rochní tak mu to nechci brát a chci chodit až do porodu i když jsem jak vorvan no a ted pojedem do té Wisly tam je to fakt super ale není to na pravidelné plavčo-zas tak levné to není ale cenu přesně ted nevím
28. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
anděl 10lekcí 1500 ale je to plavčo pro děti ale spokojenost veliká, hned po šestinedělí budem pokračovat a po šestinedělí začínám s Honzíkem vaničky a od 6měsíců taky bazén
28. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: Aha, mě nějak nedopatřením ušlo, že chodíte na plavání dětí :sweat_smile:
Já asi budu chodit někdy dopoledne na Čapkárnu, je tam teplá voda, neměli by být lidi a je to Sareza (mám permanentku). Na polikliniku zítra nejdu, je to teď pro páry, takže až příští týden. A nevím, jestli se tam dostanu každou neděli. Tak že bych si někdy poplavala přes týden.
Ve Wisle si to užijete, to vám závidím. Já jsem ještě v aqvaparku nebyla, musí to být super. Malý bude nadšený :slight_smile:
28. lis 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel jo Wisla je fajn :slight_smile: už se těším, malý je na tobogány, klouzačky ještě malý ale i tak si to užije, bude si cákat a bude spokojený
28. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3578881#navigator foceno asi před 10minutami, jen ne v plavkách ty jsem nechala u rodičů
28. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů, ty seš štíhlounká :slight_smile: A parádní bříško :slight_smile:
28. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik, hned je mi lip, taky mas pupeeeek :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jste těhotný - to chcete mít co místo pupku? :grinning:
28. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko, treba pupicek? :grinning:
28. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, pupíček můžu mít tak já v první půlce :wink: Vy už máte v bříšku veliká šikovná miminka, v pupíčku by se tísnila :grinning:
28. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko, my v 9 vstávali, malý je totiž u babi a dědy

andel jo já mám fakt ted jen to bříško a před 14dny na poradně 55kg. Ale u prvního to byl lepší to jsem přibrala i do zadku a tak nějak celkově, konečně jsem nevypadala jak malá holčička ale bohužel nic z toho nezůstalo a ted mi narostlo jen bříško a nic víc

majatob já ti to říkala :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jé vy tu řešíte už vánoční dárky, já už pro všechny dárky mám, o víku mě pár tipů pro Ježíška co by se mě hodilo taky napsala, ale moc to nehrotíme, od P. dostanu určitě i penízky, budu potřebovat nové džíny, ale te´d nemám odvahu koupit bez zkoušky a nevím jak dopadnu po porudu tak si je zajdu koupit až v květnu. Jinak my kupujeme auto tak na dárky za 20 tis. to tedy nevidím, hold nebudeme republikový průměr :grinning:

Andělko: na plavčo chci taky zkusím zavolat kámošce co dělá na rehábce ve Vítkovicích zda tam jde zaplatit jen těhu plavčo to je myslím ve čt a na balony asi budu chodit k nám do centra cvičí tam ta dula a mám to za domem a hned po práci, já se asi v tu ne s vámi nedokopu i když bych moc ráda.

A co se týče pupíků Máji a Smardíku vždy jste huběňouři co kupují vel. 34,36 tak co se divíte že to máte jen b říšku, my plnější malé rozvalíme přes celé břicho a boky. A oběma to moc sluší, já bych raději větší bříško a jinde abycyh nepřibrala, než abych to měla v bokách a stehnech!

A malé sebou šije o 106, myslím, že z piškotka ho přejmenuji na čertíka :slight_smile:
30. lis 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
dnes se chystam na nakupy, potrebuju nejaky obleceni pro Tobika, tak se zajdu mrknout do bazarku na Hlavni tride, tam mivaji pekny veci :slight_smile: ale to az po obede jak se Tobik vyspi :slight_smile: :slight_smile: ted musim trochu uklidit, vcera byl fajn den, ale zustal tu docela binec :angry:
30. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

my jsme včera trajdali po Brně, byli jsme okukovat kočárky a nábytek do pokojíčku tak jsem včera byla spokojená, že jsem si mohla pojezdit s kočárkama :sweat_smile:

majatob, smardik taky bych tak chtěla vypadat ve vašem tt, tiše závidím :sweat_smile:

my jdeme dneska večer na 4D utz, už se těším :slight_smile:

holky nebyly jste některá na echo mimča ve fakultce. já tam sice jdu až za 14 dni, ale vůbec nevím kde to tam je. poradíte mi některá ať nebloudím?
30. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: když počkáš do zítřka dám ti vědět za 40 min. jdu na srdíčko na FN :slight_smile:

Jinak jsem se dozvěděla, že i pediatři mají stop stavy, 3 jsem volala co mám na ně super reference a dostali jsme košem a k nějaké hrozné nebo plné cikánů nechci ani za nic! :cry:
30. lis 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: koukala jsme do tvého albíčka a pořád nemáš bříško jen takové pidi :slight_smile:
30. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pidibříško taky bříško :grinning: Ale jak říkáš, ono se to rozjede a obávám se, že právě všude, nejen do bříška, jsem ten typ. Ale radši bych, kdyby ne, protože mám těhu rifle dost natěsno, nevšimla jsem si, že tam je ta gumička s knoflíčky, jinak bych si možná vzala o číslo větší. No nic, zas taková pálka to nebyla, tak je kdyžtak prodám a koupím si druhé větší.

adus, katy: Takže dneska zas uvidíte miminka? Jé, zamávejte jim ode mně. A přeju jen samé dobré zprávy a krásné zážitky. :slight_smile:
Já jdu na srdíčko až v lednu, taky do FN, tak bych taky chtěla vědět kde to je a co a jak.

majatob: Škoda že jdu dneska odpoledne k doktorce, jinak bych se přidala. v tom bazárku na Hlavní jsem ještě nebyla.
30. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek