• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Andělko: a hrb na zádech nemáš? jinak nevím kde tu veverku schováváš! ale je to jak píšeš jednoho rána se vzbudíš a bříško vyskočí mílovými kroky :slight_smile:
A dnes mám v tašce i brýle to abych ho lépe viděla :sweat_smile:
30. lis 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jé, to budu ráda když mi řekneš kde to najdu. já když jsem na FN posledně hledala genetiku, bloudila jsem po chodbách 45 minut až se nade mnou jedna sestřička zželala jak mě viděla ubulenou a dovedla mě tam :sweat_smile:

já tak nosím brýle sem tam, ale na utz si je vždy vezmu ať nevypadám jako nějaká matka co nechce vidět své dítě :sweat_smile:

my chceme pediatra shánět po novém roce, tož to bude zajímavé jestli ti nejlepší neberou. já mám zatím vybranou pediatričku v Klimkovicích, to mám autem 10 minut. jen se ještě musím zeptat kámošky co k ní chodí ať mi pořádně povykládá jaká je

mě břicho vyskočilo včera jak blázen, ale to bude asi tím že jsem si dala mega zmrzlinový pohár a horkou čokoládu :grinning:
30. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz mam doktorku domluvenou, ke stejne chodi Tobik a mame ju hned za rohem :slight_smile: a zatim (az na jednu prihodu) jsem byla spokojena :grinning:
andelko, skoda ze nemuzes, rada bych te zase videla :slight_smile:
30. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy:
Hrb nemám :grinning: Ale rostoucí bříško jsem zaznamenala tak před 14 dny, tak teď už to asi poleze víc a budou víc vidět změny.
Já teda nosím brýle pořád (kromě cvičení), to aby mi něco neuniklo :grinning:

Maja: to já taky. Ale k doktorce můžu jen v pondělí, to tam odpoledne nejsou nemocní. Jdu kolem 15h a to asi zrovna chceš jít ven, že?
30. lis 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tak nejak pujdem..
30. lis 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda no. Tak snad jindy. Příští týden bych měla mít celkem volno a budu mít už po škole. Akorát některý den se chystám za kamarádkou, omrknout její 2měsíční holčičku. A v pondělí mám od 17h sraz s holkama z gymplu.
Akorát ještě pořád čekáme, kdy se nám ozvou z toho Fondu a pojedeme do Olmiku, mělo by to být úterý nebo pátek.
No tak nakonec toho volna zas tolik není :sweat_smile: to je furt něco
30. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, jj, taky si vzdycky rikam, jee, pristi tyden to bude pohoda a pak se to tak nakupi, ze nevim co driv :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přesně. Tak snad si někdy místečko v diáři na sebe najdem :slight_smile:
30. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Aaaduš a Katy,tak vy dneska uvidíte miminka.Tak pak pisněte,jak rostou a tak.Já mimi snad uvidím zítra jdu na poradnu.A manžel má zítra narozky,tak to vypadá na pěkný den. :slight_smile:
Ostatní moc zdravím.Jen nakukuju a jdu gruntovat.Po víkendu to tu mám jak po výbuchu.....
30. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, taky uklizim, nejak se mi tu namnozil binec za vikend..nechapu :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka jj, napíšu, hlavně aby se prďola ukázal jinak mě z něho klepne :sweat_smile:
my jsme včera naštěstí celý den nebyli doma tak jsme moc nestihli nabordelit, ale jinak to je po víkendu u nás vždy jak po výbuchu :grinning:
30. lis 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaduš budu se těšit,co pisneš,co prcek vyváděl. :slight_smile:
Já už mám konečně uklizeno,ale nějak mně to zmohlo.Ostatně jako poslední dobou všecko.Tak jdu odpočívat.
V sobotu tu budu mít celou mojí i manžovu rodinu na oslavu manžových narozenin.Tak musím v pátek něco dobrého upéct a tak.Bude tu taky spoustu dětí,tak musím ještě do soboty sehnat nějakého Mikuláše.A připravit spaní pro moje ségry s rodinama.
Takže do toho pátku hodlám odpočívat,jelikož jsem poslední dobou opravdu hodně unavená.......
30. lis 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak včera na srdíčku vše v pořádku, i ostatní orgány, vše se vyvíjí jak má tak jsme moc rádi, pan dr. se nám dlouho věnoval. Pak jsme šli na velký UTZ ale tam o nás nevěděli, nevím proč, ani o dalších 2 maminách co čekaly taky tak sestra sháněla dr. dorazil mladý ušák Pětroš ( u něj jste tuším byly na NT) ale jako jeho výkon nic moc! jsm ebyli zklamaní, rychla nás odbyl, vše je OK ani nám nechtěl říci pohlaví, nakonec rychle mrknul a že je to holčička :slight_smile: ale na min. velkém UTZ to vypadalo na chlapečka tak se u své dr. musím zeptat co tam vidí ona :slight_smile: ani fotečku nám nedal opičák jeden! Hold nestíhal a byl nasmolený, že tam musel místo oběda dorazit, ale byli jsme rádi že nás vzal a už máme 350 g!
Jinak je nám samozřejmě jedno co to bude i když manža jako každý chlap by raději čutal s klučinou fotbal než bybíral kozajdy :grinning:

Jinak to srdíčko je v budově porodnice jak je odd. šestinedělí poslední dveře v čekárně vpravo.
1. pro 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Jdu vás po pár dnech pozdravit :slight_smile: V sobotu jsme navštívili Sambaby, tak jsme obhlídli kočárky a k mému zděšení, nás prodavačka úplně odradila od Casualplaye, po kterém jsem hrozně toužila, že prý rovnou můžem ty peníze vyhodit z okna, že jsou to ty nejkazovější kočárky :confused: Tak nevím. A na ostatních nám vždycky něco vadilo. Například byla dost velká korbička, ale sporťák malinký, že bych tam pak 1,5leté dítě i s fusákem stopro nenarvala :unamused: No bude to těžké nakonec něco vybrat :sweat_smile:
Ale koupili jsme skvělou přebalovací podložku, jer to taková ta velká, dvojitá a jen za 260,-. Což je super cena, protože jsem na netu viděla takovou skoro stejnou a stála kolem tisícovky. To bych za to teda nedala. Asi dost záleží, co je to za firmu.
Byli s námi i kamarádi, co taky čekají mimi a kámoška nakoupila spoustu oblečků za super ceny. Bodýčka tam mají i za 49,- a tak, ale nevím, jak jsou na tom s kvalitou...

katy, tak teď to máte 50:50 :sweat_smile: Já už chci taky vědět, co tam mám za překvápko :wink: Ale nedokážu mluvit o mimi a používat střední rod, takže o něm mluvím jen v mužském. No jestli je tam malá princezna, snad mi to odpustí :sweat_smile:

andelka: Neboj, já myslím, že to bříško pak vyroste najednou a bude taky mega :grinning:
1. pro 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafeme: no je to 50/50 :sweat_smile: ale teď se tedy přikládám k tomu, že je to asi holčička. nemáš nafocenou přebalovací podložku?
1. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee, Ale tady je odkaz, je to ta úplně vpravo dole, i když to foto zkresluje. Ve skutečnosti je spíš bílo-krémová, na fotce vypadá domodra :slight_smile:

http://www.sambaby.com/90-prebalovaci-podlozky/138-prebalovaci-podlozky-na-komodu-/
1. pro 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
my jsme včera byli na 4D utz (fotky v albu). že by se teda malý chtěl ukazovat to teda ne. byl otočený z boku, půl obličejíčku měl zabořeného do placenty :grinning: ale jo, bylo to pěkné, máchal ručičkama a pak se asi nasral že do něho furt někdo šťouchá, zívnul, otočil se prdelkou a bylo po všem :grinning: manželovi se to líbilo takže jsem spokojená.

katy takže to echo je ve stejné budově jako když se chodí na ten velký utz? já mám taky v jeden den obojí, tak doufám že to časově stihnu a že o mě budou vědět

lafemme do sambaby se taky chystám na oblečení a ještě něco tam mám vyhlídlé, už ale nevím co :sweat_smile:
kočárek mám vyhlídlý v mimistylu v zábřehu, ale pokud mi ho nedají za cenu za jakou ho mají v porubě ve skrblíku tak si ho objednám tam. ale počkám po novém roce jestli neslevní když už se prodávají kolekce 2010
1. pro 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo katy a gratuluju že je všechno v pořádku. mě taky dělal pětroš screening a byl tak poctivý že jsem se mu tam málem počurala :grinning:
1. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile:
katy: tak teď nevím, jestli gratulovat k holčičce nebo klukovi :sweat_smile: Ale určitě gratuluju k dobrým výsledkům :slight_smile: A o jménech jste už přemýšleli?
No já jsem 2x byla u dr.Matury - ten je super :slight_smile: Celou dobu mi říkal maminečko...no takový sympaťák (na NT a na 3D/4D) a 1x u dr.Pětroše - to jsem byla na kontrole - a musím říct, že na mě moc velký dojem neudělal, byl takový jak se říká jako psí čumák, mluvil stroze...
Ty se máš, že víš, kolik měří a váží, já to nevím :frowning2:
Jéé tak na to echo jinam, aha, tak tam jsem omylem 2x lezla, když jsem hledala ultrazvuk na NT :grinning:

andelka: No já s napětím okukuju tvoje album, kdy už bříško vykoukne a ono nic :slight_smile: Ale to přijde. U mě zase začal nový týden a je zas o centimetr větší. Naštěstí (zatím) roste jenom to břicho a prsa. Doufám, že to tak i zůstane.

lafemme: jj body a ostatní (dupačky, kabátky) za 49,- Kč. My jsme nakoupili...a je to 100% balvna. Ta podložka je moc hezká. A májí tam i takové, které mají tu tvrdou podložku, která se dá položit na postýlku? Já jsem ji myslím viděla na netu sambaby, ale fyzicky jsem se nedívala.

aaadus: tak to je super, že jste si to užili, ten můj byl z toho taky nadšený :slight_smile: A náš Radeček se taky nechtěl moc natáčet...a ke konci už ho to šťouchání nebavilo, tak se taky přetočil :grinning: Koukala jsem na tvoje fotky...ta jak zívá je hezká :slight_smile:
1. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro to jsem ráda, že nejsem sama komu dělal prcek takové drahoty :grinning: ale je to úžasné vidět mimčo skoro na živo, detail prstíků, nosan, pusiny. škoda že takový utz nemají všichni doktoři, to bych do poradny chodila klidně každý týden :grinning:

holky chtěla jsem se zeptat jak se měří pánev? zvenku nebo zevnitř? mě ji dr. minule zapoměla změřit. a to se jako podle toho potom rozhodne jestli mi půjde rodit normálně? já císaře nechci ani za nic, bojím bojím
1. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus, no já bych byla nejradši, kdybych malého mohla zkontrolovat každý den...odhrnout triko a kuknout dovnitř :grinning: Tak s tou pánví vůbec nevím, mě o tom dr. ještě vůbec neříkala a nic mi nemělřila.
1. pro 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro aha, já vím že je na to v průkajde kolonka a posledně říkala, že to musíme změřit
1. pro 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A císaře taky nechci...já půjdu ještě po novém roce k očnímu, aby mi změřili oční tlak, jestli bych zvládla rodit normálně..doufám, že ano.
1. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to se musí k očnímu? já taky nosím brýle, ale jiný problém s očima nemám
1. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: tak to jsem si ani nevšimla, ale slyšela jsem o tom, že se to dělá, ale nevím přesně kdy...kuknu doma do knížky, jestli se tam něco nepíše.
1. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám docela silné dioptrie, tak raději půjdu...
1. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: to nevím, ani nikdy se mi dr. nezmínila, že by mi něco měřila, možná měří a já o tom nevím, mě dělá na každé poradně utz kde to asi vidí a změří - nebo si to myslím :sweat_smile:

Jaro: přemýšleli, u kluka jsm ese shodli u holčičky každý máme to své jedno top ten :grinning: no mě taky ten Pětroš 2x neoslovil, asi by¨ch k němu nechtěla chodit. Ale možná byl jen nasmolený že tam s námi musí být místo oběda. fakt nevím.
1. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem netušila, že by to mohlo mít na normální porod vliv. včera mi přišla velká kniha o mateřství, tak se zkusím podívat jestli to tam nebude napsané. jinak se zeptám na poradně. a tobě to říkala dr že si tam máš zajít? ale moje mamka taky nosí brýle a na jedno oko mírně šilhá a rodila normálně
1. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus mě dr. pánev neměřil vůbec a to mám už porod za sebou. K tomu očnímu ono záleží jak silné dioptirie máš, já mám slabé takže jsem k dr. ani nemusela-respektive na gyndě to po mě nechtěli ale praktický mi říkal at tam jdu ale nebyla jsem
1. pro 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: nikdo to po mě zatím nechtěl, ale já tam chci jít, za to nic nedám, maximálně 30 korun za poplatek. Posledně jsem měla tlak dobrý.

katy: a prozradíš nám je?
1. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek