• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
já mám dioptrie na jedno oko 1,5 a na druhé 1, ale u očního už jsem nebyla více než rok tak nevím jestli se mi to zase nezhoršilo

katy my se na jménu taky nemůžeme shodnout a bude to asi boj

a ten Pětroš je chladný čumák, to máte pravdu. když mi sděloval výsledky ze sreeningu tak se mě ani nijak nesnažil uklidnit nebo vysvětlit proč to vyšlo tak blbě
1. pro 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: tak to máš malinké...já mám bohužel mnohem víc než ty :frowning2:
No u nás by byl taky boj o holčičí jméno, ale chlepeček to vyřešil :grinning:
1. pro 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro manžel chce aby se malý jmenoval po něm - Roman, ale mě se to jméno strašně nelíbí, je takové tvrdé a můj taťka je taky Roman a bratranec taky. já si prostě musím vydupat toho mého Vašíka stůj co stůj :grinning:
my jsme se zase shodli na holčičím - nejdříve to byla Eliška, ale to nás předběhla sestřenka a potom Gabrielka, tak tu dáme příště :grinning:
1. pro 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teď jste mě poplašily s brýlemi, mám "0,5" dioptrie, ale nestačí mi jsme v nich slepá jak poleno, potřebuji větší můj odhad tak 1,5 jinak brýle venku nenosím, ale nepřečtu nic tak mám se hned hnát k dr. nebo není důvod? jako stejně tam budu muset zajít ať mi napíše nové brýle.

Já na NT měla úžasnou doktorku a na srdíčku je úžasný pan dr. a dělá to jen on - dr. Chovančík.
1. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy: to je super, že vám všechno vyšlo dobře. :slight_smile:
Je divné, že o vás nevěděli. Možná se někde u někoho stala chyba, nebo něco se systémem. to se mi stalo jak jsem byla na krev, padla jim síť, takže tam byl zmatek, nedalo se nic zapisovat, dohledat, tak sestřičky taky byly z toho vedle. Pětroš mi připomíná mojeho gyndr, taky toho moc nenaplká, ale co jsem kdy chtěla vědět, tak mi řekl. O fotku si vždycky musím říct, i mojemu, i Pětrošovi. Taky jsem si myslela, že s náma budou koukat na UTZ a nadšeně nám vysvětlovat - tady má hlavičku, ručičky, nožičky a kdeco všechno, ale jeho zajímalo jen to, jestli je všechno v pořádku, aby to dobře změřil a vyhodnotil (a je to tak dobře). Tak on studoval mimi a my jsme koukali na bednu. My jsme třeba na ten UTZ museli čekat, ale to může být tím, že jsme byli objednaní na 12.40, čili jednak kolem oběda a druhak jim mohl vzniknout u nějaké těhulky skluz hned dopoledne.

Jaro: Já myslím, že odteďka ty pokroky už budou vidět na každé fotce :sweat_smile: Taky bych ráda, kdyby mi to šlo jen do bříška :slight_smile:

Pánev mi zatím taky neměřili - to bude sranda - u mě by to mohl udělat od oka :grinning:
1. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: já jsem tě nechtěla vystrašit...já jsem se jen o tom zmínila, protože mi to kdysi někdo říkal (někdy se i může stát, že po porodu se oči zhorší, ale není to pravidlo), pak jsem se na to ptala na porodnici.cz a já chodím tak co rok nebo dva na kontrolu s očima, tak jsem říkala doktorovi, že plánujeme dítě, tak ať mi to zkontroluje. Na gyndě se o tom nikdo nezmínil, takže tam chci jít z vlastní iniciativy. A já jsem fakt s dioptriema mnohem dál než vy. Tak se neplašte :wink:
1. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy: to platí pro ženy, které mají dioptrií hodně, je to myslím kvůli zvýšenému nitroočnímu tlaku, který je při porodu, někdy se potrhají žilky, jak se tlačí. Většinou to nevadí, ale těm, co mají hodně dioptirí tak asi jo. Já mám kolem 2,5 a už dost let se mi to nezhoršuje. Bez brýlí sice vidím, ale do dálky blbě. Ale taky se to dá. Na cvičení, bazén a pod. chodím bez nich.
1. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělka: u mě chyba nebyla, měla jsme to tak i v průkajdě zapsano sestřičkou jak mě objednala, ale možná jim spadl systém. Právě u toho NT nám ta p. dokrorka vše vysvětlovala, ukazovala tam najela, zvětšila, zastavila záznam, tam zase to a on prd! Ale na srdíčku u p. dr. Chovančíka to probíhalo stejně, všechno krásně vysvětlil, křivky popsal, řekl od kud pokud jsou limity ukázal průtoky krve, žíly fakt ten byl super musím ho u své dr. pochválit jsou kamarádi jistě mu to ráda řekne a jistě ho to potěší :slight_smile:

Jaro: ale asi si zajdu k očnímu, budu muset najít nového tak půjdu kde chodí i naši, ten můj už tam dávno nemá ordinaci já u něj byla před 10 lety :sweat_smile: jsme ostuda vím :pensive: a do auta se brýle hodí, sice po OV je nepotřebuji, ale když jedu do neznámých míst a musím sledovat cedule tak je to špatné. Já jako vidím, ale nezaostřím mám nějak zkrácenou sítnici neco mi to tenkrát říkal.
1. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: to je mi jasné, že chyba byla u nich, když vás bylo víc a překvapily jste je :confused: Já jdu na srdíčko po novém roce, takže se budu těšit, jak to tak pěkně popisuješ. :slight_smile:
1. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko: tak ten dr.Matura na NT nejdřív řekl, že chvíli bude mlčet a všechno si tam zjistí a pak mi to ukáže a vysvětlí a taky to tak udělal. Ten druhý mlčel a jen řekl, že je to dobrý a na utření od gelu mi dal jen jeden ubrousek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na 3D jsme čekali asi 45 minut, i když jsme byli objednaní a to jsem se modlila, aby tam byl dr. Matura a byl :slight_smile:
1. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: tak to je super, to se můžu těšit na to srdíčko :slight_smile: Mám to příští středu. Já jsem na očním (na fakultce) měla kdysi super doktorku, chodila jsem tam od mala...pak se s ordinací přestěhovala do Orlové myslím a to už je pro mě daleko, tak od té doby se to tam střídá jak na běžícím pásu a ten poslední doktor byl fakt de..l. K němu už ani náhodou, tak jak se budu objednávat, tak řeknu, že chci k jinému. Nebo nevíte, kde je dobrý očař a přijímá nové?
1. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: myslím, že s přístupem dr. Chovančíka budeš spokojena a může jít s tebou H.

Já se včera koukala na nástěnku kde jsou fotky všech dr. a až tam budete zaměřte se dr. Jakuba Přibyla (myslím, že se tak jmenoval) mlaďoch hodně hezký tak ten mě tenkrát vyšetřoval.

Jinak mi včera dávali vyplňovat zda si přeji, aby u mého vyšetření byli medici as tudenti, já zaškrkla ne a najednou se vynořil Pětroš a P. mi říká, vždyť jsi žaškrkna ne u studentů :grinning:

A malé zase kope o 106, sleduji, že má cca stejné časy, kdy o sobě dává vědět a včera poprvé i P. cítil kopanec jak mi dal ruku na bříško. :slight_smile:
1. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, no, každej je jinej. Ještě potkáme tolik doktorů a sestřiček...
Mně dávali zatím všichni jeden ubrousek, si vždycky beru i vlastní, je znám, ne? :sweat_smile:
Tak to jsem zvědavá, koho chytnu. ale jelikož na UTZ jdu ke svému, srdíčko dělá jen jeden (?) a na 3D nejdu, tak to nějak zvládnu aji tak.
Já si vlastně ani nepamatuju co všechno nám na tom NT říkal. My jsme byli úplně mimo. Ale vím, že jsme viděli hlavičku, nosík, ručičky, nožičky, srdíčko, pak berevně ty žíly nebo co to bylo (cévy), poslouchali jsme srdíčko, tak nám to asi říkal. Ale vím, že jsem byla nervní, protože to furt studoval a nic neříkal (co by taky říkal, když to neměl prostudované ještě, ne?) a já jsem se modlila, aby to bylo v pořádku. A pak řekl - screening je negativní, dal nám papír a já jsem byla šťastná jak blecha. Milejší bejt mohl, ale co jsme vědět chtěli, to nám řekl, tak to je hlavní.

Tak mě napadlo - Adus - byla jsi v neděli na tom cvíču pro páry? Já půjdu teď v neděli, jdeš taky?
1. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Myslíš jako jestli bys chtěla aby byli u toho ultrazvuku? To jsem ještě nevyplňovala.
Ten tvůj mrňous je nějaký čiperka :slight_smile:
1. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: to on určitě půjde, pokud bude jen trochu moct. :slight_smile:
Si pamatuju, jak byla mamka překvapená, jak skro všichni doktoři vypadají mladě. Koukala se na nástěnku, když jsem tam byla prvně na pohotovosti. A fakt jsem se na něj koukala tak nedůvěřivě a málem jsem mu řekla, ať mi ukáže diplom, jsem se lekla, že je čerstvější než ten můj :grinning:
1. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek :slight_smile: jsme zpet od holice a jeste jsme zustali v Kastankovi v herne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak ma Tobinek novy sestrih, byl uplne uzasne vzornej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
holky a on je problem si rict o dalsi ubrousky? oni vam je daji kdyz pekne poprosite a kolik budete chtit :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Tak co, měla jsi včera úspěšný lov v bazárku?
Jo a chtěla jsem se zeptat - máš úžasný kabátek - to je nový nebo z dřívějška?
1. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko, vcera nic, ve vetsich velikostech zadnej vyber, tak uz jsem pak ani na ty minioblecky nekoukala, potrebuju hlavne na Tobika :frowning2:
a dekuju, kabat mam novej, je sice netehu, ale brisko se do neho snad vleze aj kdyz bude vetsi :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: No já se furt koukám po kabátech, i netěhu, ale zatím nic. Tys ho sehnala kde? Je fakt super.

Oni tam mají spíš pro malinké děti, že? A na Dvorní do sekáče ses byla podívat? Já ještě ne, ale všimla jsem si reklamy.
1. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mahatob: problém to není, ale když je někdo morous, tak se mi do toho nechce (to mám pak pocit, že obtěžuju), tak se pakuju být co nejdřív pryč :grinning:
1. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě je sekáč u nás, jak je školka Dětská, ale tam jsem taky ještě nebyla.
1. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě zatím vždy dost ubrousků dali, ale tomu morousovi bych taky neříkala, jak říká Jaro.

Jaro: ne jen při UTZ ale při jakémkoliv vyšetření na UTZ by mi zase tak ani nevadili ale na koze asi jo. Sice chápu někde se musí naučit a "obmrknout" to, ale u mě zrovna 2x nadšená nejsem :grinning:
1. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: tak to by se mi taky nelíbilo (to si ani nedovedu představit, že mi tam očumuje grupa lidí a doktor to tam popisuje a ukazuje...brrr) ... ultrazvuk proč ne, ale klasické vyšetření ne-e.
1. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko, je z Lindexu, meli tam jeste jeden v tomhle strihu, kratsi, ale taky moc peknej, akorat nevim, kolik ses ochotna investovat, ten muj byl kolem 2500 :slight_smile: a pekny tehotensky jsem videla na internetovych strankach tehulkovskyho obchodu, co je na Karpatske. Kde je Dvorni? a na Detske, tam jsem urcite taky nebyla, vidis to jaky mam nedostatky :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: no já si to taky neumím představit a ještě tam bylo, zda mohou studenti mé výsledky a prohlídky zahrnout do svých prací tak jsme řekla ne, jen u lékařů jsme povolila, že na sympoziu mohou používat mé data, bez uvadění iniciálů.
1. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak k tomu bych taky souhlas nedala aby mi studenti cuceli mezi nohy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Jaj, tak to je dost. Pěkný těhu měli i v HM za 2000. Tak já nevím v čem budu chodit. Ještě se musím po něčem podívat.
Dvorní je kousek od Slovanu (naproti Báňské, úplně nahoře Opavské) nebo taky se dá říct kousek nad Panoramkou (ten vysoký barák na Havlíčkově náměstí - jsou tam dětská hřiště). Viděla jsem tam na jednom baráku ve dvoře reklamu, že je tam anglický sekáč nebo co.
Na KArpatské je těhu obchod? No vidíš, to nevim zase já. a je to poslední zastávka, kde mi končí měsíčník (zóna), tam bych se mohla mrknout.

Ti medici to mají tak těžké :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob: ten kabát máš opravdu moc hezký!
1. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: a v centru v tom těhu sekáči ses koukala na nějaký kabát/bundu? Já zatím pořád lítám ve staré zimní vel. 36 sice jsme v ní tak tak ale ještě zapnu a knoflíkem nevystřelím nikomu oko. Pak mám kožíšek dubeňák, ale jaksi ty teploty neklesají :sweat_smile:

A na jaro si půjčím nějakou bundu nebo kabátek od mamky.
1. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko, jooo, tak u Slovanu jsem byla kdysi davno, kupovali jsme tam Tobikovi nejaky tricka, myslim :grinning:
na Karpatske jak je takovej ten nadchod nad cestou tak na jedne strane je takovy maly nakupni centrum a v 1.patre je tehotenskej obchod, ale kdyz jsem tam byla, meli uz zavreno, maji jen do 4 nebo 5, maji aj stranky, ale nepamatuju si jaky :grinning:
jaro, dekuju :slight_smile:
minuly tehu jsem odchodila cely v normalni bunde :grinning: ale letos jsem chtela byt sik :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek