• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
katy: Ještě ne, jsem se do centra pořádně ani nedostala. Ale zítra tam jedu, tak se podívám i tam. Já zatím taky nosím svoji bundu a v poho, ještě mi tak na 2 měsíce vystačí (tipuju), ale pak jako nevim. Zima může být klidně do dubna, že jo. V kabátu od mamky bych vypadala jak strašidlo.
Já jsem strašně šťastná, že se nám povedlo jarní miminko, přáli jsme si to tak, ale to oblečení , to mě zabije.
1. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Jó, tak to už vím, tam vystupujem když chodíme do zámku :slight_smile:
Hm, taky pěkné ceny :unamused: Ale co se divím, že?
1. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, tehotensky a detsky je predrazeny vzdycky, to si nevyberes :wink:
1. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to teda jo. :angry:
1. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, ja bych si tak dala neco sladkyho a nic doma nemame :frowning2: vlastne jo, pernicky, jdu na ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen si dej :slight_smile:
1. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: tak aby nějaké zůstali k vánocům :grinning:

Andělka: tak jukni na ten sekáč, pokud ti nevadí, že v tom už někdo chodil. Mají i web dej si do hledačku těhu moda poštovní ulice.

Já jsem taky ráda, že budeme mít jarní miminko, že bude hezky venku, ne hned hic na vybulení, že pak budu chodit s mimi i k vodě, na chatě budeme s mamkou a bude fajn, dokonce mě vyjde i super šestinedělí že se budu moci koupat v létě :slight_smile:
1. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy my uz jsme jednu dvojitou davku snedli, min. tyden jsem napekla dalsi a nejak jich ubyva, takze pocitam jeste s jednim pecenim :grinning:
katy, to je ve dvojcatkach? na kurim rynku jinak tehu neni, ne?
1. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, dubnatko je uplne idealne nacasovany... :dizzy_face: ja jsem musela tentokrat trochu pohnout aby mi to vyslo se skolou :grinning:
1. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, kdyby se ti chtelo ven, jdeme se s Tobikem mrknout na Pustkovec na rozsveceni stromecku :slight_smile:
1. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mají tak i věci pro mimča je to hned naproti té galantérce jdeš do dvora.

Nevíte kdy budou rozvěcovat stromek na Masarykáči?
1. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Dneska nemožu. Musím se učit. V sobotu mám zkoušku. Teď zajdu do obchodu a pak se na to vrhám. Tak ne, že tu toho moc napovídáte :wink:

katy: Nevadí. Já tam zítra zajdu, musím do vědárny, nebo budu platit pokutu. A pak se zas učit.
Já se taky těším, že nebudu muset miminko tolik nabalovat, že půjdeme brzy ven, že třeba rychleji shodím kila navíc, že na zimu už bude větší, že příští léto už se budem někde čvachtat spolu, budem jezdit na výletky...
1. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: přesně tak, v létě 2010 se bude čvachtat jen mamina, tatík a babi, mimi bude hlídat deku :grinning: a chytat bronz, pak musím koupit nějaký kvalitní dětský krém,a le s faktorem 50 to jistě přehánět nebudu!
1. pro 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka na cvičení i s tatínky jsem nebyla, manžel ještě nechtěl a měla jsem rýmu. a teď v neděli jdu ale až na 9
1. pro 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky bych měla začít cvičit jak vás tak vidím :wink:
1. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jen se donutit že :grinning: ne, náhodou to je super na protažení a hlavně tě tam naučí správně dýchat, to si myslím že je u porodu to nejdůležitější
1. pro 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus u porodu ti řeknou jak dýchat i kdybys na kurs nechodila, PA ti to ukáže
1. pro 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik ale to to nebudu vnímat asi jak bych měla. kámoška do kurzu nechodila, pak dýchala blbě, blbě tlačila a malého museli tahat kleštěmi
1. pro 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus budeš neboj se :slight_smile:, no kamarádka do kurzu chodila a dýchat nezvládla, malou tahali kleštěmi a něco ji udělali s ručičkou takže cvičí vojtovku a to ma malá už 17měsíců a další do kurzu nechodila prý škoda peněz a v pohodě odrodila a ještě krásnou rychlovkou-o půlnoci odtekla voda a ve 4malá na světě
1. pro 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik ale cvičení mi neuškodí a aspoň pro sebe něco udělám když teď sedím doma na zadku :wink:
1. pro 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus určitě to neuškodí taky jsem chodila :slight_smile: ale nutnost to není. Já snad půjdu vzbudit malého jinak mi usne někdy o půlnoci
1. pro 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik já vím že to není nutnost, ale když jsem celé dny doma tak mi to připadá takové hloupé že nikam nechodím
1. pro 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus to určitě, aspon pro sebe něco uděláš a určitě to není na škodu, člověk je klidnější když ví o čem ten porod asi bude, jak dýchat :slight_smile:
1. pro 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Tak to se tam pěkně mineme :sweat_smile:
Jako já si taky nejsem jistá, jestli až přijde den D a hodina H, všechno nezapomenu. Ale teď jsem klidnější a porodu se tolik nebojím, když vím, že budu chodit na cvičení, na přípravu, že se ke mně dostanou informace, že budu mít dopředu trochu šajn o co tam asi půjde. A taky - co v zimě doma. Akorát sedět za pecí a tloustnout, tak to teda ne. :grinning:
1. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska mi bylo ráno pěkně blbě, musela jsem si lehnout a odpočívat asi blbý tlak nebo co mě polil studený pot, P. byl v šoku co se děje, ale pak mi už bylo lépe a teď je mi zatím OK.
Př. týden začínám s cvíčem pokud mi to ve st má dr. už povolí. Prvně mi to povolila a pak něco objevila a říkala, že raději mám být v klidu tak jsem byla. kamarádka co dělá ve Vítkovicích mi zajistila papír se žádánkou, kterou když mi podepíše má dr. tak mám 5x cvíčo na balonech a plavčo zadarmo a pak budu chodit jen na plavčo a zkusím u nás za domem ty balony co se střídají s tanečky.
A v lednu začínáme s Aduš ten předporodní kurz už se těším :slight_smile:

Andělko: nezapomeneš, naopak vzpomeneš si i na to co jsi proletěla letem světem.

Dneska příjdou na koberec do dětského a včera dovezli z Práglu zrcadlo a jaké překvapení, že tam byli omylem přibaleny i světlušky! TY v ceně nebyly!!!!!!!!!!!!! Sice jsou modré, my bychom spíše červené, ale zadarmíko? Nevadí. Jak jsem jim pořád volala, kdy s tím přijedou tak se ptali co je to za typ zrcadla, což jsme samozřejmě nevěděla, tak jsme jim popisovala, že jim visí v galerii tam a tam a mají modré světýlka a asi jsem je tak poblbla, že mi je zabalili k tomu taky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. pro 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :grinning:
katy, tak to je fajn, mas aj svetylka :grinning: :grinning: :grinning:
ja su takova poctivka, ze jsem predevcirem priznala ve zdrave vyzive dvacku, co mi zapomnela nauctovat :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
katy: No mě taky ráno nebylo úplně nejlíp...jsem sotva dofuněla do práce.Tak hlavně, že tě to už přešlo.
Mě se zase občas stává, že mi v podbřišku něco jakoby tlačilo nebo tuhlo nebo tvrdlo nebo tak nějak. :confounded: Ale vždycky jen na chvilku.
Jéé tak to budeš mít fajn to zdarma cvičení a plavání. Já jsem zvědavá, jestli se po novém roce odhodlám, teď jsem ve stavu takové únavy...ráno vstanu a jsem hotová...přijdu z práce a chci ležet...večer se svalím jak padlá velryba do postele a spím tak tvrdě, že se už ani na wc nebudím.
Co to jsou za světla "světlušky"? Bodovky? No to je hezký bonus k zrcadlu :slight_smile:
Mě včera konečně Quelle poslalo mail, že vyexpedovali balíček - bohužel jenom svetr (zatím), tak jsem na něho zvědavá a doufám, že to nebude hadra a nebudu ho muset vracet. Ale těšila jsem se i na to triko.

maja: kde se včera rozsvěcel stromek v Pustkovci? U kostela? Tam bývá krásně osvětlená lípa co je přes cestu :slight_smile:
2. pro 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro, jj, ta pres cestu a pak jeste jeden hnedka u kostela :slight_smile: bylo to pekny, akorat skoda, ze nebyl slyset ten sbor co tam zpival :frowning2:
2. pro 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co mate dnes v planu? ja vubec nevim co dnes delat :sweat_smile:
2. pro 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek