• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
maja: to muselo být hezké :slight_smile:
2. pro 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já moc s nápady co dělat neporadím :frowning2: práce, obchod, obědovečeře, nádobí, sprcha, spát :grinning: Mezitím s pejskem ven a telka jako kulisa. Takže nic záživného :sweat_smile:
2. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: u mě obchobný program jako u jaro - v práci likvidace smluv, po práci jedu vyzvednout dárek pro ségru, pak večeře, odpočinek na gauči, sprcha a Tv taky jako kulisa a pak přesun do pelíšku :grinning: pejska nemáme, tak se pomazlím s Matem, pustím ho pořádně proletět.

Jaro: já jsme taky pořád unavená a spím, ale si říkám, že možná jak se protáhnu tak procitnu k životu.
Jinak ty světýlka jsou 2 "tykadla" jakoby husí krky a takové maličké cilindry skleněné. Zrcadlo má dost atypický tvar. Pak zase nafotím a dám na Modrou střechu i holky z BRMS jistě budou chtít vidět :wink:
2. pro 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny po ránu :slight_smile:
Tak já se teď chystám snídat a pojedu do vědárny, pocajdrám po centru, pak poobědvám a budu se učit, odpoledne jdem s mužem na pojišťovnu, pak zas učit, večeře, telka, učit a spát. Též nic extra záživného. A unavená jsem teda děsně a furt. Ale to je i tím počasím.
2. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: půjdeš kouknout na ten kabát do těhulky?
2. pro 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
zrovna snídám perníčky a podlouhé době jsem si uvařila Caro, to je mňamka. A dnes se chystám uklízet, převléct postele protože zítra jdeme s holkama z práce na kafíčko tak se na to musím dobře vyspat

andelka jj, na cvičení se mineme, ale já jsem čekala až mě přejde ta rýma ať to potom nemusím rušit

katy a to plavání máš v těch vítkovicích? a na předporodní kurz už se moc těším
2. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: jo ve Vítkách, prvně jsou balony ty mám taky v balíčku grátis a pak plavčo. tak zajdu i na ty balony, ale hlavně se těším do vody tam to bylo fajn to cvíčo. Už i s bříškem zapadnu posledně jsem se musela pořádně naobědvat, abych alespoň nějaké pidi měla :grinning:
2. pro 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy a to je pro všechny nebo to máš přes tu kámošku? jj, voda je pro těhule fajn - nic tě v ní nebolí a je člověk potom tak zdravě unavený
2. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Jestli nebudou mít polední pauzu tak jo.
2. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: co teď myslíš to cvíčo? To je pro všechny, nemám žádné individuální jen ona mi zajistí tu žádanku pro dr., aby mi to doporučil lékař a platilo se to přes pojišťiovnu jako klasické rehabilitace :slight_smile:

Andělko: neměli by mít tak pak musíš poreferovat jak jsi pochodila.
2. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jo myslím to v těch vítkovicích. a v kolik hodin to bývá? už jsem si to našla na netu, ale není tam napsané kdy to začíná a kolik to stojí
2. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: je to čt plavčo od 14,30 - 15 hod. a balony od 13,30 - 14,15 myslím, že každé stojí po 50 Kč, ale když koupíš obojí tak je to levnější a mají i permici.
2. pro 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy děkuju. pouvažuju nad tím ať mám toho pohybu víc
2. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych už šla si př. týden :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty už jsi tam teda byla? chodí tam hodně mamin? já jenom jestli není blbé tam chodit když chci rodit v porubě. i když vítkovice mám jako zálohu
2. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: já tak byla hned ze začátku těhu kámoška mi to tam domluvila na zkoušku, apk jsme nemohla chodit. Není blbé, oni to nikde neevidují, já taky budu rodit v Porubě a jako zálohu bych pak volila fifejdy, Vítkovice ani za prase po zkušenost co má od kámošky kamarádka, kdyby to neviděla na vl. oči by si myslela, že si to vymyslela!
a mamin? Na balonech nás bylo více cca 12, v bazému do 8, ne všechny měly zájem o vodu.
2. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy a můžu se zeptat co se té kamarádce ve vítkovicích stalo? já vím že fifejdy jsou dobré v tom, že tě tam naučí kojit. ale já zase nemám moc dobrou zkušenost s panem primářem :angry:
2. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: písnu to do IP raději, ale až po obědě je to delší příběh a já teď něco dodělám tak vydrž Prťka, vydrž :sweat_smile:

Holky co budete dělat na Silvestra už jste uvažovaly?
2. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: To je ve hvězdách co na Silvestra. Manžel by šel nejraději asi pařit nebo aspoň s přáteli udělat nějakou sešlost, ale já o sobě dost pochybuju, že do půlnoci vůbec vydržím, natož jenom sedět a dlabat...to by mi puknul pupek...a když si lehnu, tak za chvilku spím :grinning: ... tak nevím, co budu dělat. Jestli ho máme každý stávit sám...to by mi bylo ale smutno, ale zase ho nechci nějak kvůli sobě omezovat, když se chce bavit... :frowning2:
2. pro 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
na silvestra jsem chtěla, že by jsme zajeli na Slovensko, manžel by se vyrochnil v termálech, já se na něho pěkně dívala :sweat_smile: a víte co mi na to řekl? že pojedeme do p.... sprosťák jeden, jak kdybych byla malomocná nebo co.
katy vydržím vydržím :sweat_smile:
2. pro 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my taky nevíme zda doma, koukala jsme zda nejsou nějaké programy třeba v hotelích v OV, jen na 31.12. s hudbou něco ala ples, to bych snad zvládla, ale do zakouřené hospody, na hory, apod. to už nedám.
2. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy už jsem si to četla. to je teda fuj a to mají ten titul baby friendly hospital či co to je :angry:
2. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No L. taky říkala že prdí na jejich titul baby Friend hospïtal! že by ten titul měli vrátit! ale s tím problém u kojení mají všechny kamarádky co tam rodili problém, žádná se nerozkojila! Takže já jdu raději na Fifky, které nejsou zrekonstruovány a nijak hezké, ale alespoň tak s tebou i mimčem zachází hezky!
2. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
že tě ve vítkovicích nenaučí kojit jsem taky slyšela. na to jsou fakt prý nejlepší ty fifky, je tam nějaká dr která tě naučit kojit i kdyby jsi neměla prsa :grinning:
holky z poruby pomozte - někde tam u vás je nějaký obchod skrblík, mám tam vyhlídlý kočárek ale nevím jestli ho v kamenné prodejně budou mít. neznáte ten obchod a nevíte jak tam mají otevřeno?
2. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: nic mi to neříká, ale na netu jsem našla toto...je to na Hlavní třídě v Porubě a jsou tam kočárky, tak snad je to to , co hledáš :slight_smile:

http://skrblik.mimishop.cz/kontakty.php
2. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: to naučí i ta dula, ke které budu chodit na balony a tanečky, nebo to alespoň tak píše :wink:
2. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro jo to je ono, to jsem taky našla i jsem si to našla na mapě. jen jsem myslela jestli jste tam některá nebyla a nevíte jak tam mají otevřeno
katy mě od těch balonů odrazují ty tanečky :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: jeden týden jsou jen balony a další týden jen tanečky jsi mě špatně pochopila :wink:

tak pro dnešek se loučím jedu vyzvednout poslední dárek k vánocům pro ségru a pak už jen balící papír :sweat_smile: a nesmím zapomenout koupit sušené mléko na marcipán, ale hned ho budu muset schovat, abychom s P. pořád nekoštovali a nemusela jsem dělat x dávek :grinning:
2. pro 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy takže můžu chodit na balony a tanečky vynechat jo? to by bylo ideální

a marcipán taky miluju, mně ho dělá každý rok babička
2. pro 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus, my jsme tam kupovali sportak, ale jak maji otevreno ti teda nereknu :sweat_smile:
2. pro 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek