• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
maja a oni tam mají vystavené vše co mají na netu?
2. pro 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja a ještě prosím tě v tom mimistylu jsi někdy byla? tam ten kočárek mají taky, ale ve skrblíku je levnější
2. pro 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus, skrblik je hooodne malilinkatej obchod, takze si myslim, ze vsechno tam rozhodne vystaveny nemaji,kocarky urcite ne, ale nemeli problem nam ten kocar okamzite vybalit z krabice a poskladat aby jsme ho videli nazivo (ale chteli jsme jen jinou barvu nez meli vystaveny, takze nevim jestli treba nemaji jeste jiny sklad) v mimistylu jsem nikdy nebyla, zkusila jsem tam jet jednou, prisla jsem 5 minut po zaviracce, takze jsem mela smulu :angry:
2. pro 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Včera jsem nějak nestihla nakouknout,jelikož mněl manža narozky a dneska jsem taky nějak nestíhala.
Každopádně jste toho tady napsali fakt dost.Mněla jsem co dělat to dočíst.
Aaaduš,tak super,že se vám 3D UTZ líbil.I když se prcek nechtěl moc ukázat,ale je to super zážitek,že?!
Katy a tobě gratuluju k pěknému vyšetření.Hlavně že je mimi v pořádku.
Jinak já byla v mimistylu zrovna včera.Byla jsem jen na čumendu.
Aaadus a jaký kočárek máš tedy vybraný??
2. pro 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak problémy s kojením z Vítkovic můžu potvrdit-tam to fakt člověka nenaučí, bohužel ale zas nejde to svádět jen na ně, člověk má možnost to pak řešit dál třeba přes laktační poradkyni a porodnici taky svoji má, jen je třeba se ozvat :slight_smile:, já malého rodila ve vítkovicích, na fifkách se byla podívat sama a v Porubě s kurzu a zas jsem rozhodnutá pro Vítkovice-sály super, personál taky :slight_smile: takže dám přednost hezkému prostředí před fifkama které asi vypadají jak když tam rodili naše mamči a na kojení si sama zajistím laktační poradkyni a je to :slight_smile: :slight_smile:, nejde vše svádět jen na porodnici ale je to taky o ženě zda si jen bude stěžovat že kvůli porodnici nemůže kojit nebo zda bude dělat něco proto aby kolik mohla
2. pro 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Jestli tě hodně zajímá, jak mají ve skrblíku otevřeno, tak ti tam zítra zajdu :wink: Ještě jsem tam nebyla, tak aspoň omrknu co tam mají. :slight_smile:

No, jinak jsem opět koupila pár oblečků pro mimčo, jsem hrozná :sweat_smile: Byla jsem taky na tom kuřím rynku, ohledně těhu kabátů paní říkala, že to nemá moc cenu, že jsou drahé a v bazaru taky. Ale jinak tam měli moc pěkných věcí. Akorát tam zrovna byla zákaznice, co už tam asi byla víckrát, tak něco řešila s prodavačkou, já jen poslouchala (že se dají věci objednat přes net i s různými požadavky a pak vyzvednout), no a připadala jsem si tam tak divně, tak tam zajdu ještě někdy později a doufám, že tam budu sama. Ono je to hrozně malinké.
2. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile:

Dneska předběhnu katy a napíšu první :grinning: Tam je kosaaaa venku...zas mi ujela tramvaj, tak jsem mrzla 10 minut na zastávce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tento týden se mi vůbec nedaří chodit včas :unamused:

andelka: a co jsi koupila pro miminko hezkého? :slight_smile: No ten obchůdek je mikro. Já bych chtěla taky zas něco koupit, ale musím počkat do Vánoc, protože nevím, co nám mamka nadělí, tak ať nekoupím něco zbytečně.
3. pro 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Jaro: tak dneska výjmečně máš povoleno :wink: :sweat_smile: no kosa je venku šílená, v po ještě 15C! Zase bude chřipek a viroz :angry: taky jak jsme dneska pochodovala tak jsme si říkala, že je kosa a že se těším jak od ledna budu doma a nikam nebudu chodit že to bude fajn :slight_smile:

Aduš: jo budeš chodit co 14 dní, vede to zkušená dula Čurdová tak myslím, že to bude fajn a co to plavčo?

Jinak my už včera objednali koberec do pokojíčku tak jsme na něj zvědavá a brzy objednám takové ty okrasy do postýlky - nebesa, mantinely, kapsář, závěs vše v jedné látce moc se mi to líbí, včera jsme tam volala a ptala se zda mi obšijou i koš, protože na koše to tam neprodávají a ráda bych to měla vše stejné tak paní říkala, že není problém :slight_smile: našla jsem i nádherné světla cilindr z látky taky ve stejném stylu, ale P. to tam moc nechce, ale je to tak nkrásné, nebo nevím jsem já divná? :sweat_smile: a není to drahé!

Dneska zadělávám 1 těsto na cukroví a marcipán se včera povedl, ale cena za sušené mléko mě dost překvapila! :angry:
3. pro 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
andelko, nafot ulovky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dnes je zima,jo? no to mam radost :sweat_smile:
katy, ja moc nemusim kdyz je vsechno stejny :sweat_smile: ja radsi trochu divocinu :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: já zase když vše je miš maš nemusím, ale jako celý pokoj = 1 barva určitě ne!!!!!!!!!! Koberec je objednán divočina, ty věci do postýlky budou stejné barvy a nábytek chci bílo/hnědý.
3. pro 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyy, pristi stredu jdu ke kadernici, bojiiiiiiiim :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: co si chceš nechat udělat že se bojíš? :confused: :astonished: :sweat_smile:
3. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, ja se bojim aj kdyz mi mm zastrihuje konecky :grinning: asi to necham na kadernici, na kluka nechci, ale at vypadam jak zenska, protoze se tak posledni dobou vubec necitim :sweat_smile:
3. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se neboj! POkud k ní hodíš delší dobu tak snad žádné harakiri ti na hlavě neprovede! :sweat_smile: a proč se jako ženská necítíš? Vždyť ti to jako těhulce moc sluší. Že ty babo jedna pořád řešíš to bříško? :angry:
3. pro 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, ja jdu do tohodle salonu poprvy, tak nevim co cekat :grinning:
brisko neresim, to byla jen chvilkova krize :grinning: :grinning: ale nevim, proste ze sebe nemam dobrej pocit, no :sweat_smile:
3. pro 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kam jdeš? No já se už lekla, že to pořád řešíš.
3. pro 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
do Omorfi na hlavni tride :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAm chodí kolegyně a dobře tam stříhají tak neboj.
3. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, tak to rada slysim :slight_smile: na me udelaly dojem ty jejich stranky :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne,
jsem si dneska trošku přispala :sweat_smile:
evka jj, ted 3D byl super, manžel trošku vyhukaný že jdou malému vidět žebra - prý ho málo krmím :grinning: kočárek mám zatím favorita Peg Perego GT3 a nebo Jane Slalom Pro 2009. uvidím jak se s nima bude jezdit a podle toho po novém roce koupíme
andelka to by jsi byla hodná pokud budeš mít cestu kolem, kujuuuuuuuu :slight_smile:
katy a kdy jsou ty balony? nebo to bylo v té chaloupce že. tak to si najdu na netu
3. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě se musím pochlubit, jsem dneska dostala první kopance co šly cítit i na ruku :grinning: a ráno když jsem si lehla tak jsem měla břicho jak střechu, asi malý špulil prdelku na mě zase :grinning:
3. pro 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: je to v chaloupce nevím zda jsou liché nebo sudé týdny. Mě už jde hodně cítít kopance přes ruku a taky kolikrát najednou mám takovou boli jsme uvažovala zda je to hlavička nebo jak říkáš ty dupka :sweat_smile:
3. pro 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: Já využiju toho, že je sluníčko a vylezu ven teď, pak podám info, jak mají ve Skrblíku otevřeno.
Nové věcičky dám za chvilku do alba. A schválně jestli uhodnete, kterou věc jsem tam fakt nemohla nechat :sweat_smile: A ještě jsem se dneska fotila s bříškem, fakt už začíná být fest vidět, to je pokrok snad každej den :slight_smile:
Holky, já asi pro veverku na Vánoce nic nedostanu, všichni tvrdí, že je to ještě brzo :unamused:

Jo a asi už taky cítím blešku. Když nějak sedím nebo ležím, tak mě sem tam jakoby zevnitř něco dloubne a nikdy dřív (jako netěhu) jsem to nepozorovala. Tak možná už je to ono. No, za pár týdnů už pochybovat asi nebudu :grinning:

maja: Omorfi je prej dobré, ale řekla bych, že dražší. Každopádně pak vyfoť výsledek :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka ty nemáš žádný pupek prosím tě, to bude holka jak vyšitá :wink:
jé, a v ikeii mají i takové oblečení? my se tam chceme jít v neděli podívat na nábytek, tož že bych zase něco koupila? :grinning:
3. pro 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: jednoznačně veverčí tričko co? :sweat_smile: je moc hezké tak už konečně máš pro veverku veverku :slight_smile: jinak pořád máš pidi bříško, ale už se rýsuje pravda.

Adi: když máš malé bříško tak čekáš holku nebo jak?

A jdu na Leninku musím do domácích potřeb pro zdobičku na cukroví a tam je hodně dobře zásobený kvelb a nesmím zapomenout máslo do těsta.
3. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já nevím, to se tak říká když ti jde břicho spíše do boků bude to holka, když dopředu jakoby do špičky bude to kluk. u mě to platí :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adus: Z Ikey jsou ty ručníčky, to oblečení je z bazaru naproti vědárně :wink:

katy: BINGO :grinning:

Já myslím, že podle toho se to nepozná - jak by to to mimčo asi ovlivnilo? Jestli ono to nebude spíš v genetice, jakože někdo když přibere, tak přibere přes zadek a boky, někdo po celém těle a pod. Tak se nechám překvapit. Osobně tipuju kluka, ale když to bude holka, tak budu taky ráda, nám je to jedno.
Víte co, ono by to možná vypadalo i jinak, kdyby v tom bříšku nebyly kromě miminka i tukové zásoby na zimu - takhle to klame tělem :sweat_smile:
3. pro 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka: no už ti začíná vykukovat, ale když jsem koukla na svoje fotky, tak já jsem ho měla ve 13.tt větší než ty teď v 18 :grinning: Tak ještě máš co dohánět :wink: :slight_smile: Já už mám pupana!!! Mě se to břicho zvedá už pod prsama, už je to takový lavor :grinning:
Oblečky jsou hezké - ty žluté dupajdy máme taky, jen v jiné barvě a k tomu i kabátek :slight_smile: A botičky se mi moc líbí, ty ještě nemám. A to jsou plenkové kalhotky to zelené?? No brzo...mě to říkali taky, ale já si myslím, že je lepší nakupovat to průběžně než pak hrr najednou. To by byla taky pěkná pálka.
Já se přiznám, trička s veverkou jsem si všimla až jak to napsala katy, nějak mě to netrklo, když jsem na to koukala :slight_smile:
Gratuluju k prvním pohybům :slight_smile:
Náš Radýsek dneska asi chrní, dneska ho necítím, ale včera ráno mi tam bublal a škrundal a od hladu to nebylo :grinning:
3. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty andelko, nech toho - jaké tukové zásoby??!! - žádné nemáš!! Aspoň na těch fotkách, co tady máš, není nic vidět!! :wink: Žádné faldy nevidím.
3. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: však jsi taky o měsíc dál než já - neboj, já tě doženu :grinning: Kolem vánoc už to bude asi neschovatelné :sweat_smile:
Já se snažím moc nenakupovat, vždycky jen pár věcí, sem tam, protože ještě budu mít oblečky po neteřích. Ale i tak chci něco koupit sama a pokochat se. Mám různé velikosti, na co přijdu prostě - od 50 do tuším 68.
To zelené jsou vlňáčky, ale nejsou kupované, upletla mi je kamarádka z MK, chtěla to zkusit, tak jsem si je vzala. Jinak kromě obyč plínek čtvercovek a těch ručníčků nemám na přebalování nic. Ještě čekám na reference. A též jich koupím pár na zkoušku a až uvidím, co nám sedí, dokoupím podle potřeby.
děkuju, snad to pohyby byly, ale myslím, že jo. cítím je sem tam, asi poslední 4 dny, naposled včera večer a dneska ráno, když jsem ležela. Asi se to veverce moc nelíbilo.
3. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek