• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
andelko: já vím, že jsem o měsíc napřed, ale koukala jsem na moje foto v tvém týdnu :wink: Jooo to přijde, břušek bude :slight_smile: Taky se oblečkama kochám...jak se mi zasteskne, otevřu šuplík a kochám se :slight_smile: Taky toho ještě moc nemám, nejradši bych chtěla všechno najednou. :grinning: My kupujem až od velikosti 56. No a s pohyby jsem si taky nebyla jistá...já jak si lehnu, tak nic moc necítím...spíš jak jsem včera ráno seděla...ale i tak se těším, až ucítím pořádný šťouch, který půjde cítit i zvenku a nebo dokonce bude vidět :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je šikovná, ta kamarádka, že umí tak plést :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: to je. A to byl její první pokus :slight_smile: jako tchyně nebo švagrová umí taky plést, ale neznají vlňáčky. Tak budou plést něco jiného. Na březen/duben mám objednané teplé pončo :slight_smile:

Já mám v 50 jen ty jedny dupačky, budou asi do porodnice (ty pruhované žluté). Úplně malých věcí mám jen pár. Zatím mám věci pro mimi v bedně, ale též někdy neodolám a chodím to kontrolovat :grinning:

Šťouchů si ještě užijem, až se nám to líbit nebude :grinning:
3. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo andelko, fakt nikde nic :sweat_smile: ses ty vubec tehotna? :grinning:
to Omorfi asi drazsi bude, pocitam ze tam necham neco kolem 600-800, ale zas chodim se nechat ostrihat ani ne jednou za rok, tak to snad prezijem :grinning:
3. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Pan doktor říkal, že prej jo :grinning:

Teda, 600 -800 to by mě asi omylo. Já dám za stříhání tak 150Kč, jednou za 3-4 měsíce. Ale není to žádný salon, ale obyč kadeřnictví. Nejvíc jsem myslím dala kolem 280, to jsem šla jinam a myslela jsem že mě trefí, když mi řekli tu cifru. A výsledek byl stejný, jak za těch 150. :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidis to, to jdes asi tak 4x do roka, to mas taky 600 kdyz to sectes :grinning: a ja se pak driv nez pred vitanim obcanku nechystam, takze to vyjde zase za ten rok :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už se chystám ven :slight_smile: Ještě jsem musela počkat, než se dovolám na ten státní fond a hurááá, paní říkala, že vše je v pořádku, naše smlouvy má pan ředitel a čeká se na jeho podpis, pak nám zavolají a pojedem to sepsat. Říkala, že do 14 dnů by to mělo být hotovo - to bude dar na vánoce teda. A já se i těším, v Olmiku určitě budou na náměstí nějaké trhy, uděláme si i výlet, když už tam pojedem. :slight_smile:
3. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: taky jsem si zatím nefšimla žádných faldíků, ani celulitidy myslím si že nás kulíš a máš moc hezkou postavu a pevnou pokožku!

Jinak já zatím co jsme koupila tak jen ten želví obleček a capajdy kožíškové, ale ještě nemám nafoceno, něco ještě od kamarádky dotáhnu a švagrová hlásila, že má ještě spoustu věcí co mi "zapoměla" dát a navíc jestli to bude holčička tak má ještě spoustu holčičích oblečků zatím jsme od ní donesla jen ty neutrální.
Akorát potřebuji pár plenek na otírání, jako podložka, pak osušky, župánek a ponožky.

takže my budeme dávat penízky už do pokojíčku (ta skříň už je tedy nutná, už to vypadává z koše) a do takového toho miminkovského zdobení.

Já u kadeřnice nechávám cca 250 Kč za melír na dlouhé vlasy, stříhání a foukání, má lux. ceny, ale jedu za ní až do Radvanic.

A malé sebou šije, mám vás pozdravovat i malé "kámoše" :slight_smile:

To bříško se tak nedá odhadnout já se zatím kulatím jen v bříšku (klepu na dřevo) mám takové střední a čekám holčičku (asi tedy už se těším na 9 až mi dr. potvrdí co tedy čekáme) v práci nikdo nevěří, že jsm už tak daleko, někteří ani nezaregistrovali, že jsme těhu, prý kde mám to mimčo schované, ale mamka taky měla malé bříško, ale u mě už v 1 měsíci musela koupit těhu kalhoty a měla 2x holčičku, tak je to individuální a genetické bych řekla.
3. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel,v Ol. uz trhy jsou a delaji vybornej detskej punc :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky všichni.
Já za chvilku letím na kosmetiku,vlastně jen vytrhat obočí.Už jsem jak divoženka.A ke kadeřnici se nějak neumím dokopat,i když bych to už potřebovala.
Anděl,já žasnu nat tím tvým bříškem.Jak píše Jaro,tak já jsem na tom stejně.Bříško mám od 12tt.To jsem ho mněla asi jako ty tedka.
Já už mám k dnešnímu dni přibrané 7,5kg a bříško už mám pořádné. :slight_smile: Myslím,že na konci těhu budu jak tank. :grinning: :grinning: :grinning:
Včera mi dr na poradně vážila miminko a váží už 630 gramů!!!Říkala,že je to cvalík. :slight_smile:
No nic,musím zas letět,kouknu večer............
3. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak na me svadlena poznala uz v 7tt, ze su tehotna :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a ted cekam, kdy se zacnou vsichni ptat jestli uz nerodim :grinning:
3. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Tak to se budu těšit dvojnásob :slight_smile:

katy: A vzala sis brýlky na to? :wink: Já mám všechno, špíčky, celulku i strie (ty jsou tam zrovna vidět), ale je mi to jedno, protože má hlavně veverku a té je fuk, jak domeček vypadá zvenku :sweat_smile: ale bříško mažu každý den, to jo.
My zatím nevíme, do čeho budem dávat penízky (stejně jich bude málo), ale potřebujem 100% kočárek, podložku na přebalování, matraci, monitor dechu, nějakou kosmetiku a plenky. Nábytek kupovat nebudeme, akorát něco dáme z ložnice do obýváku a místo toho postýlku a přebalovák. Čančat to taky moc nebudem, ale určitě chci část barevně vymalovat, nějakou borduru a obrázky. Nové skříně budou potřeba, ale až časem, až se bude pokoj předělávat na vyloženě dětský.
Taky zdravíme kámošku a všechna zakutaná miminka :slight_smile:

evka: tak ať tě to moc nebolí :slight_smile:
Jé, 630 gramům to je pěkné :slight_smile: to už někde musí být vidět.
Já jsem fakt do 16tt nepozorovala skoro žádný rozdíl. Ale teď si myslím, že už to poleze větším tempem a pěkně vás doženu :wink:
Tak pa, já taky fičím.
3. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: není třeba brýle, fakt nic takového nevidím tak buď se umíš tak šikovně postavit že máš krásnou štíhlou postavu (v tom případě nám prozraď jak se postavit abychom taky tak vypadaly) já mám celkem hrůzu až vyrazím v plavečkách na plavčo no ještě že tam budou jen maminy s bříšky tak zapadnu do party :sweat_smile:
Strie nové zatím nemám jen z období jak jsem byla vepřík. :pensive:

EvI. tak to je opravdu obřík a kolik měří? my zatím máme 350g, ale zase o 4 týždny máme skluz nevím proč mi to píše 22 tt když jsem 20 a cyklus jsem se snažila upravit v passu. Přitom datum porudu sedí.
3. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy: Já mám strie taky staré, asi z dospívání.
No, postavit, já nevím. My máme v bytě jediné místo, kde je holá zeď a naproti tomu skříňka, kam můžu postavit foťák, takže úmysl to nebyl. Ale já ti najdu nějakou fotku kde jsem celá, akorát nebude polonahá :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: tak to bych ráda viděla.
3. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hneska v práci máme vánoční trachtačku, ale já nejedu je to daleko až v Beskydech a na noc a já chci mít svůj klid a furt nejedou a nejedou, už bych i šla domů :sweat_smile: ale pšt :wink:
3. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdo mě nezná, kuk sem: http://picasaweb.google.com/misickakatka/VsechnoMozne#
Dala jsem tam tři fotky mě celé, je to z letoška. Doufám, že to půjde otevřít.
Tak pa
3. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: normální postava, žádná kulička opravdu nejsi!

Holky už mě 2 den pobolívá kolem pupíku taková křeč ne pořád 1 - 2x za den nevíte co to ,ůže být? Bolívá to až od, nebo navečer, už jsme uvažovala zda to není z dlouhého sezení za stolem.
3. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy,moje miminko ve 20tt vážilo myslím 360gramů a ted už má 630g. :slight_smile: Já jsem za ten mněsíc přibrala 2kg,což je podle dr. optimální.Hned jsem se ptala,jestli přibírám nějak moc a říkala,že vůbec ne.A taky že ta váha miminka není v těhotenství úplně přesná.Ale jsem moc ráda,že miminko pěkně roste. :slight_smile:
3. pro 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem byla s kámoškou na kafe a tam je taková zimaaaaaa venku, je toto možné když je prosinec? :grinning: asi už fakt budu muset vytáhnout zimní oblečení
náš prcek teď váží 250g a je až neuvěřitelná že za 20tt bude vážit cca 3kg
a dneska jsem zhřešila a zašla si na oběd do mekáče na hambáč s chilli papričkami, ale když ono je to taaaak dobré :sweat_smile: a teď mám pupek jak blázen :grinning:
3. pro 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ve Skrblíkovi mají otvíračku Po- Pá 9 - 11.30 12.30-17.30 a So 9-12h
Ale když jsem tam vlezla, tak jsem myslela, že jsem špatně, nevím, kde ty dětské věci mají, protože jinak jsou tam samé elektrospotřebiče. Ale nechtěla jsem se jim tam moc courat a prodavač měl jiné zákazníky, tak jsem se na nic neptala, jen mrkla na tu otvíračku.
3. pro 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se jeste nespi? :grinning: Andel, detsky je ze zadu a vepredu je elektro :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem :slight_smile:
andelka, majatob: teda vy jste noční ptáci :slight_smile:
katy: to nevím, co to můžeš mít...mě někdy kolem pupku něco píchne nebo dloubne (ale ne křeč), teď spíš mívám to, co jsem psala posledně...takový tlak nebo spíš tuhnutí v podbřišku...ale taky ne pořád -jen někdy přes den a na chvilku...budu se muset na to zeptat doktorky. V noci jsem zase měla křeč v noze (ale to jsem mívala i před těhotenstvím)... :confounded: Možná mi napíše magnezium.
4. pro 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téééda...půl deváté a nikde nikdo? :astonished: Že vy všechny ještě spíte?! Chichi babouzníte v noci... :grinning:
4. pro 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no já si dneska přispala, včera byla vánoční akce v Beskydech, ale já jsme už nejela, už se necítím tak daleko jet a juchat do půlnoci a tady zatím nikde ani noha - zvláštní být v práci úplně první :sweat_smile:
4. pro 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, my jsme dnes vsichni vstavali v pul desate! tak dlouho uz Tobik nespal ani nepamatuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska se prej rozsveci strom na namesti, ale preslechla jsem v kolik :wink:
4. pro 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
MAji od 17 hod. je to i s doprovodným programem a od 16. hod. děti maluji pro Mikuláše. Taky se jdeme podívat.
4. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, spíme :grinning: Já jsem dneska vstávala v 5.50. Byla jsem na 8h na hospitační hodině ve škole. výstup z toho napíšu jindy, mám dost poznámek. Teď se musím učit, zítra mám zkoušku, neumím nic a ještě musím vytvořit prezentaci na nějaké téma a zatím fakt nevím co. S tím mi pomůže manžel, ale já musím vymyslet text a obrázky. A ještě musím udělat přípravu na vyučovací hodinu - jakože fakt nevím jak, ale něco zplichtím. furt jsem měla plno času a nakonec to stejně dělám na poslední chvíli, pořád mi do toho něco lezlo.

maja: Aha, tak já jsem to neobcházela. Ale otvíračku to bude mít stejnou.
4. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
maja,katy: jaké bylo rozsvěcení stomu?? To bylo u nové radnice?
andelka: držím ti palce, ať ti to dobře dopadne!! :wink:
4. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek