• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
booze holky, taky jste ted tak roztrzite????mam pocit, ze mi roste brisko a ubyva mozek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2007 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj sluni vitky jsou fajn nemuzu si stezovat i kdyz jsem mela kleste :confounded: tak to slo.. dneska uz vim ze to doktori nemuzou ovlivnit, ale nastesti to dopadlo dobre alespon pro maleho.. já uz na to byla trosku hur :sweat_smile:
24. zář 2007 v 19:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mpslunickocz no to je normální kolegyně mi říkala že těhotným se utlumuje mozek aby se mohlo tělo více věnovat vývoji plodu :wink: tak nevím
24. zář 2007 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: jeee, tak to jsi me uklidnila...jen nevim, jak to mam vysvetlit v praci :sweat_smile:
24. zář 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ostravačky.Jsem tady dneska náhodou tak jsem se zaregystrovala.Doufám,že jsem mezi těhulkama?A nebo maminkama?Já jsem už zaregystrovaná na jedné diskuzi,ale z Ostravy nás tam moc není.Tak budu ráda když se tady nějak uvelebím zda mužu? :grinning:
16. říj 2007 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kokosku, já sice nejsem přímo z Ostravy, ale ze Šenova, do Ovy dost často jezdím..a taky tu jsem náhodu, brouzdám po koníkovi :wink: Z které části Ovy jsi?
Jo a uprav si třeba nastavení, aby se Ti psalo, když se klikne na foto, jestli máš už dítko či čekáš..
17. říj 2007 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achojky děvčata jak se vede?? :frowning2:
17. říj 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám jak nám, ale Ty už máš mít špuntíka na světě. Jak si psala v jiné sekci, tonic, schody nepomáhají, viď? :wink:
17. říj 2007 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nepomáhá nic tvrdohlavá holčina po tátovy. :grinning:
17. říj 2007 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bývají všechny holky.. Jak chodíš na prohlídky, to Ti třeba ještě neřekli, že si Tě tam už nechají? Anebo jak dlouho ještě budou čekat? Já taky dcerku přenášela, dr mi pak řekl, jak neporodím o víkendu, tak v pondělí nástup. My měli v sobotu oslavu, já se přecpala a v noci jsme jeli :slight_smile:
17. říj 2007 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky kde chodíte v OV kupovat těhu oblečení, vím že na to mámještě dost času ale at vím už kde přibližně a nemusím vše pak kupovat najednou, mám samé uplé trička a halenky a do toho se asi dlouho nevlezu
17. říj 2007 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Te´d už chodím do porodnice na rizikovou poradnu a maximálně mne nechají přenášet 8dní víc né uvidíme zítra.
17. říj 2007 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciv, já zatím vlezu do gatí, co jsem chodila, přibrala jsem zatím jen kilo, navíc mi švagrová dala jedny rifl. zahradníky a pak těhu do pasu, takže možná, že ani nic kupovat nebudu muset. Možná jen nějakou volnější halenku s dl. rukávem, mám právě taky vše uplé.. V Ově je v Lase těhu moda, ale slyšela jsem, že nic moc a drahé. A pak si myslím, že na Karolíně, je dětské a že by tam mohla být i těhu moda..Jinak nevím. :wink:
17. říj 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky nepřibíram je dost brzo :slight_smile: ale raději už zjistuju co a jak, taky uvažuju kam chodit pak nakoupit na mimi oblečky první pro radost a dobrý pocit že už mám něco doma a mužu se na to pořád dívat :slight_smile: znám spoustu obchodu ale je to vážně i tak dost drahé. Ja nemám švagrovou ani nikohokdo byl těhu to leda že bych si vzala on mažela rifle ty mám o tři čísla větší :slight_smile:
18. říj 2007 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciv, počkej chvíli a budou Ti dobré i ty manželové :grinning: já už tomu svému ukradla kalhoty od pyžama.. však já mu je zas vrátím. No já se budu taky už pomalu dívat po mimi věcech, vše co jsem měla po děckách jsem rozdala a prodala, zůstalo mi jen pár kousků, více méně na památku. Sice se mi už tři kámošky nabídly, že mi něco dají, ale člověk chce mít i něco svého a nového. No a počítám, že pak něco i dostanem, jak se prcek narodí. No ale základ se nakoupit musí..
18. říj 2007 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:, doufám, že můžu říct patřím mezi vás, i když mám pochybnosti.
Dr. mi totiž řekla, že asi těhu jsem, ale ani jeden test to nepotvrdil a že jich bylo! Neměla jste s tím nějaká zkušenost??
18. říj 2007 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak to moc gratuluju když to řekl dr. tak to musí byt pravda a ve kterém týdnu jsi? mi ukázal test v první den vynechání MS
18. říj 2007 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky tak zase nic pokud nepujde to samo budou mi to vyvolávat 24.10 :frowning2:
18. říj 2007 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kykynka:to příjde jak už nebudeš věřit uvidíš držím moc palečky :wink:
18. říj 2007 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do 24. to určitě příjde samo, neboj. Ale věřím, že už máte doma asi nervy, tak hlavně klid!! :wink:
18. říj 2007 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nervičky jsou bo jsem otevřená už 5 týdnů a pořád nic a navíc mne doktoři stresovaly že do termínu to nedonosím. :frowning2:
18. říj 2007 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciv: DR.to sice řekl, ale ne přímo jen že něco tam je. ale posled MS byla v srpnu a že by ani jeden test nevyšel? to je divné. na ko jdu za týd tak doufám, že mě potěší na 100% :dizzy_face:
18. říj 2007 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to dej určo vědět co a jak tak to je orpavdu moc divné
18. říj 2007 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejspolehl je asi krev, co? a tu mi neveme přes vyšetř taky nic neviděl až na UTZ jo. ale víš jaký je to blbý pocit, když nevíš přesně co tam je? ale co by tam zas mohlo jiného být si říkám, no děs!
18. říj 2007 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renu, nechápu, že Ti nevzali krev.. Pokud si měla MS v srpnu, tak to už by něco fakt muselo být, vidět aspoň žlout.váček, jako u mě, když já byla..Nechci strašit, ale aby to třeba nebylo mimoděložní těhotenství..břicho Tě nebolí? No držím palce, ať je vše v pořádku
18. říj 2007 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daluri: ne břicho nebolí, celkově mi nic není. Krev nebere je to asi moc drahé! Poznal by podle UTZ mimodělož. asi jo ne? no uvidím, ale dal mi nemocenskou a prášky Dupasthon. tak si myslím, že to by nedával jen tak? :unamused:
19. říj 2007 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
renu:tak to je hodně divné v tomhle případě bych se asi sebrala a šla k jinému dr. jak nemáš už tři měsíce vynechanou MS.A co ti řekl že jsi těhotn.nebo ne že ti dal ty prášky?
19. říj 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciv: ten Dr. mi po UTZ řekl"no já si myslím, že by to těhotenství mohlo být" a prášky mám proto, že jsem v květnu potratila, tak aby se to neopakov. Ale to těhu v květnu zjistil ve 4tt a dál se nevyvíjelo, tak možná, že to může být i teď? Uvidím co mi řekne ve středu na ko a jinak půjdu k jinému!
19. říj 2007 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renu, kamarádka taky pořád chodila k dr, ale ji břicho bolelo a nepoznal, že je to mimoděl. Až to bolelo moc, poslal ji do nemocnice, dojela za 5min 12. Tu krev Ti musí vzít a pokud on ne, tak buď běž k jinému a nebo všeobecnému!!! Z krve se dá poznat hodně. Ale kdybys těhotná byla, tak za tu dobu by už to muselo být poznat na UZV, si myslím..ale příčina se najít musí. Držím palce
19. říj 2007 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
na krev u všeobec. dr jsem chtěla jít, ale bohužel mi řekla, že to nejde, že gynekolog by mi taky nevzal krev na cholesterol, atd. :unamused: už jsem rozhodnutá, že počkám a pak uvidím, co jiného mi zbýva.
19. říj 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek