• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Dobré skoropoledne :slight_smile: Právě jsem dosnídala :grinning: Spala jsem s přestávkami do 11 hod. :grinning:
5. pro 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to by se mi taky líbilo, ale to opravdu nejde. My vstávaly v osm :grinning:
5. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zofi, no však ono mi to za pár měsíců skončí. :grinning: Ale potřebovala jsem dospat všechno za celý prac.týden,to vstávám v 4:50 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chci se zeptat na kojící polštář - je lepší s těma kuličkama uvnitř (ale někdo píše, že to nepříjemně šustí, ale zase se to dá prý vytvarovat a popř. dosypat-odsypat) nebo jiná výplň (našla jsem duté vlakno)???
5. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: jsou kuličky, duté vlákono - to bych nebrala a ještě je ze špaldového něčeho, teď nevím jak to je přesaně ten název. Já chtěla to s tou špaldou, ale je fakt že se to nedá dosypat, ale vylrat by měl jít ten návlek. Hodím ti tu odkaz :grinning:
5. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro to je ten odkaz: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18238532&tab=1 je to ze špaldové plevy :wink:
5. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
chci se zeptat Maji, viděla ses včera s Katy? Měly jsme se tam vidět taky, u toho rozsvícení stromečku, ale od včerejška se mi vůbec neozývá, ani na mobil :frowning2:

My měli kojící polštář s kuličkama, tvarovat se dal skvěle, hodně jsme ho používaly obě dvě, ale šustil, to je fakt. Ale nijak jsem to neřešila a malá taky nic neříkala :sweat_smile: :grinning:
5. pro 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: díky za palce :slight_smile: Zkouška se nakonec nekonala, přesunula se do normálního zkouškového období, ale zápočet mám :slight_smile:
Já běžně když můžu vstávám kolem 10h. V noci se mi blbě spí, tak to doháním ráno. Když vstávám normálně, tak pak jsem odpoledne zralá na postel, a to zrovna většinou mám nějaké vyřizování. Ale včera jsem vstávala 5.50, dneska 6.30 a zítra 7.00 a to je pro mě vražedné :sweat_smile: Tak to přes týden doženu :grinning:

Katy? :confused: snad není nemocná, nebo jí někdo neukradl mobil :confused:
5. pro 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, špaldové plevy?!To je zajímavé. Ale asi zkusíme ty kuličky. A to duté vlákno - proč bys ho nebrala?
andelka, gratuluju k zápočtu :slight_smile: A jak to, že v neděli už v 7 hodin?
Dneska jsem dostala od mamky tu klasickou zavinovačku s krajkou kolem hlavičky, celobílou, ve které jsme spali ještě já a brácha a pak moje panenky :slight_smile: Je úžasná :slight_smile:
petulka, bohužel o katy nevím :frowning2:
5. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bála bych se aby se to to nesešmolkovalo, ale asi taky pljdu do těch kuliček, ale nevím jestli budu kupovat nový :wink:
5. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulinky,
no už mám o Katy vážně strach, jak psala, že jí píchá v bříšku, ach jo, doufám, že je v pořádku!!!! Pořád taky nakukuju a doufám, že se tady objeví nebo se mi ozve sama...
6. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro, taky jsem dávala děti do těch úžasných starodávných krajkových zavinek, je to nádherné, jak se naškrobí a nažehlí...obdivuju jak si s tím naše maminky dávaly práci :astonished: a to měly jen látkové pleny, takže o to víc práce s miminkem...Dneska je tolik pomocníků a tolik nových materiálů, které nám ulehčují život :slight_smile:
6. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem dnes byla cvičit a plavat dopoledne a pak jsem spala až do půl 5 :grinning:
zavinovačky jsme s mamkou vytáhly včera, mám jich asi 5 a asi si je dám potom do kočárku a do kolíbky, myslím že to bude pěkně vypadat
6. pro 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: Byla jsem od 8.30 na cvičení :wink: Příští týden jdu zas, už mám permanentku.

adus: to jsme měly stejný program :grinning: já jsem spala 2 hodiny od 14.30 :slight_smile:

Holky, s tou Katy nestrašte. Mně taky sem tam něco píchne, zabolí nebo ztvrdne, ale jen chvilkově, když třeba blbě ležím nebo tak. To aby se člověk pořád něčeho obával, to je hrozný.
Zavinovačky - taky by se u nás nějaké našly, po mně nebo manželovi. Ale budeme mít hlavně ty rychlo.
6. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, hlasim se po vikendu u tchanovcu...
my na tom rozsveceni nebyli, jen ze se tu nekdo ptal kdy to bude a zrovna to rikali ve zpravach, tak jsem to tu napsala..odjizdeli jsme po obede pryc :slight_smile:
snad je Katy v poradku a brzo se ozve!
6. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já hlásím, že po víku vše napečeno, už jen naplnit krémem, dozdobit a nějaké to neopečené, ale to už bude v pohodě u toho budu sedět u TV sama jsme byla překvapena, že jsem to za vík stihla a nebyla jsme ani extra unavená.

Jinak na rozvícení stromečku jsme byli sice jsme doletěli tak tak, ale stihli jsme to. :slight_smile:

Peti: já žádnou sms od tebe nedostala :frowning2: a hledala jsem tě po celém MAsarykáči a nikde jste nebyly :cry: asi kolem 17,45 jsme šli už domů.
7. pro 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile:

katy: už tu byla po tobě sháňka!! :wink: Jsem ráda, že je vše ok. Ty tu vlastně přes víkend nechodíš, že. To jsi šikovná, že jsi to stihla za víkend všechno napést. My jsme včera koupili stromeček :slight_smile:

andelka: aháá takže zase s aaadus sportovní dopoledne :slight_smile: jojo rychlozavinovačku taky budeme mít, donese nám ji Ježíšek :slight_smile:

Musím se pochlubit - tak teprve včera jsem ucítila Radečka jak mě doopravdy kope, už o tom nemám žádné pochybnosti. To předtím byly jen takové náznaky a moje domněnky, že to je možná ono...asi to ono bylo, ale to včera bylo mnohem intenzivnější!!! - lehla jsem si dopoledne a pak večer a on mi tam začal tancovat a kopat, jen manžel to bohužel ještě necítí, já to cítím víc asi proto, že je u mě uvnitř. :slight_smile:
7. pro 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro, tak to velika gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
katy, taky su rada, ze je vse ok, holky me trochu vystrasily co s tebou je :grinning:
7. pro 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale je to od vás hezké, že se o mě bojíte :slight_smile:

Jaro: já moc o víku nezapínám PC. Jinak mě už jdou kopanečky pítit i když dá P. ruku na bříško, někdy mě baví jak mi zaklepe na bříško halo je tam někdo a myslí si, že mu mimčo dá znamení :grinning:
7. pro 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
andelka já jdu taky příští týden znovu a doufám že na příště přemluvím i tatínka :sweat_smile: a trefit tu porodní asistentku u porodu tak to bych byla moc ráda. ona ten porod dokáže tak krásně zlehčit že se na něho těším čím dál tím víc
já si užívám ty pravé pohyby cca 3 dny - kopance jdou krásně cítít na ruku a břicho se mi pěkně vlní. konečně si můžu v průkazce vyplnit kolonku první pohyby. jen teda nevím jestli se mi tím nějak neposune termín porodu když je cítím na prvorodičku vcelku brzo
katy ty jo, jsi šikovná že máš všechno napačeno. já to pořád oddaluju, se mi nechce :sweat_smile:
7. pro 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: to cvíčo vede porodní asistentka?
7. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jj a je fakt super
7. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem zvědavá na to cvíčo co povede ta dula jak to bude probíhat. V těch Vítkách to cvičí rehabiliťáci. Máš už zaplacen předporodní kurz? já furt ne, ale budu muset vyrazit.
7. pro 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy mám zaplaceno, platila jsem to hned jak mi přišla ta přihláška a dívala jsem se a už mají plno
7. pro 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: Já to zajdu zaplatit osobně před kurzem, jen se musím podívat které dny a v kolik to začíná a hopnu tam.
7. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy: to je super, že jsi v pořádku a dokonce jsi toho přes víkend tolik stihla :slight_smile: to tě obdivuju. My máme zatím akorát těsto na perníčky a na jeden druh cukroví. Ale taky to zvládnem postupně. Plnění a zdobení už je brnkačka, u televize :slight_smile:

Adus: jo, tak kdybych chytla tuhle paní u porodu, tak jsem taky happy. Já nechci být hysterka, fakt chci porodit v klidu a podle miminka. Ona to bere jako krásnou věc, práci, za kterou dostaneme odměnu, něco úplně přirozeného, na co je ale dobré se připravit a vědět, co kdy pomůže, aby se miminko dostalo v pořádku na svět. Já budu chodit na předporodní kurz asi taky do FN, mám číslo, ale zavolám zítra. Je to sice až od 30tt, ale na přihlášení není snad nikdy brzo. Tatínka bych vzala až tak v únoru, březnu, než právě začne to od 30tt.

Jaro: Jejda, tak už pořádné kopance, jo? Třeba bude Radeček fotbalista :wink: Já cítím sem tam jakoby ťuknutí, ale zatím jen málo (taky prokopnout ty špeky stojí asi dost námahy :sweat_smile: ). Když ležím, tak mám bříško někdy vyloženě nakřivo. Manžel se tomu směje a s bříškem si povídá a taky na něj ťuká a říká haló jsi tam? :grinning:
7. pro 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: nebudeš chtít od ledna chodit na cvičení? Chystám se že budu chodit do rodinného centra Kaštánek. Bude to od ledna dopoledne v 9.30. :wink:
7. pro 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo...konečně je pondělí pryč...to bylo druhé tak strašně hektické pondělí za sebou, že mám dost :frowning2:

maja: díky :slight_smile:
andelka: chichi no kdo ví, co z něho bude, dneska je hodný a ťuká jenom z lehka :slight_smile:
juj tam do FN se musí tak brzo přihlásit...bývá to hodně plné?? Tak to abych se brzo poptala. I když já ještě nejsem rozhodnutá, kam bych chtěla na kurz chodit.

Koukám, že to je u každé stejné...taky voláme na bříško halo halo, jsi tam miminko :slight_smile:Je to moc krásné období...s manželem si to užíváme.
Dneska mě ale odpoledne přepadla nějaká plačtivá nálada...ach ty hormony... :unamused: Ale už je to dobré...

zofi: já bych ráda, to je v Porubě, že? Ještě je myslím Krteček, že. Ale já budu ještě celý leden (pokud bude vše ok) chodit do práce, tak nemůžu. Myslím, že na mateřskou nastoupím tam v půlce února, nebo na začátku, podle toho, kolik mi dají ještě dovolené a tak. Uf, ale počítám už dny...hlavně do Vánoc, kdy budu mít dovču...nemůžu se dočkat až se oddechnu.

Holky vy jste tak pilné...pečete, chodíte cvičit...já ani jedno :frowning2:
7. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: ...takže na kurz - cvičení na suchu/přednášky - bych chtěla chodit až budu doma...snad to nebude úplně pozdě a něco stihnu :slight_smile:
7. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: jo je to v Porubě, ZŠ Ukrajinská. Já bych chodila do krtečka, ale je to pro mě daleko a navíc v tom kaštánku budu mít zařízen hlídání ELi :wink: :grinning: A v krtečku to je ve středu odpoledne. Tuším od 16.00. Já budu chodit jen na cvičení, na přednášky nepotřebuju :grinning:
7. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek