• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
zofi, jj, rada bych, je to v dobrou dobu, kdy by zrovna manzel mohl hlidat, jinak se nikam nedostanu :slight_smile: me napsala akorat, ze to otevrou pri minimalne 4 zajemkynich, ze daji vedet kdyby se posunul termin zacatku a at poslu prihlasku :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já už jsem tam psala tak jsem zvědavá. Já budu mít zajištěné hlídání přímo tam :slight_smile:
9. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, to jde primo v Kastanku si zajistit hlidani, nebo ses s nekym domluvena? ja bych chodila prave klidne uz driv, ale bylo mi blby tam sebou Tudlika tahat :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, ty ses z Poruby? :slight_smile:
9. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: já mám přednášky objednány v Lotosu. A u nás se cvičí každé út a já si říkala, co že se tak dlouho ve školce svítí :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
evkaa já používám pro malého SEBAMED a spokojenost :slight_smile: má ji od narození a jinou jsem nezkoušela a už mám nakoupeno i pro Honzíka :slight_smile: do zásoby
9. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: já jsem z třebovic. v kaštánku dělá služební maminku moje kámoška a ta se mi nabídla, že mi eli pohlídá, když budu chodit na těhu cvíčo, teda pokud zrovna nebude mít manža odpolední :slight_smile:
9. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy,tak díky za tip.Ale já bych na břišní tance nechodila.To mně moc neláká.Miluju plavání,tak chci spíš někde,kde bude i cvíčo v bazénu. :slight_smile:
Smardik a co přesně máš?Asi šampon,něco na koupání a nějaké tělové mléko,že??
9. pro 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka ze začátku jsem měla koupené tohle:
http://obchod.mte.cz/myci-emulze-extra-jemna-200ml-p184
http://obchod.mte.cz/mleko-200ml-p188

a pak kolem 2měsíců jsme dokupovali šampon protože se jako mimčo hodně potil a normálně mu smrděli vlásky potem jak se myl jen vodou a to tenhle http://obchod.mte.cz/sebamed-sampon-150ml-p215
9. pro 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik díky za radu.Už to mám na seznamu. :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jestli půjdu v úterý na cvičení nevím, asi nee, jdu si sednout s kámoškou
evka a do poruby se ti na cvíčo a plavčo nechce? vede to PA a docela i dost toho řekne kolem porodu :wink:
9. pro 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska jdu vyzkoušet plavání pro těhule a hned problém, plavky jsou mi malé ani Pamela Androson tak nevypadala tak jsme zkusila alespoň vcelku a jedny jsem tak tak narvala tak mám ještě od mamky půjčeny tak vyzkouším ty její, ještě že mamka je trošku širší :slight_smile:
10. pro 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
když se tu probírala ta dětská kosmetika co Bübchen? Hodně kolegyň to kupovalo. Jinak já asi budu kupovat vše od Alpy = Aviril a Batole mají jak krémy, zásypy, oleje, šampony, mýdla, koupelové přísady. A není to drahé např. na rozdíl od Weledy.
Za zadeček je prý nejlepší Rybilka
10. pro 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: tak ten bübchen jsem dostala od někoho a Eli se mi po tom strašně oprudila. A nadupku je dobrá i ta Rybilka, nebo te Pytiol a taky je dobrá Ondřejovka. Ten Pytiol stojí 30 Kč a je fakt super. Jo a ještě si holky kupte mast na pupík Pupika, je to na prdíky :wink: a dobrý je taky ten polštářek z třešňových jader. Prodává se v DM drogerii :wink:
Jinak my už jsem dneska stihli zajít k dr. na odběry a pro snídani a teď se musím vrhnout na oběd pro Eli a pak vyrážíme na plavání :wink:
10. pro 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a maji tak mi odepsali z toho Kaštánku a že berou mou přihlůášku za závaznou a že pokud se krz nenaplní tak mi dají vědět :wink:
10. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
katy včera jsem dělala ty rafaelo a jak říkáš, je to nebezpečně dobré :grinning: už jsem je schovala raději na balkon tak doufám že mi bude těžko si pro ně zajít ať nemusím dělat znovu :grinning:
žofi polštářek už mám koupený, pro jistotu
10. pro 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě Pupíka musím napsat.

Adi: volali mi z Lotusu a od př. týdne začínám s těhujogou :slight_smile: konečně jsem se dostala :slight_smile:
10. pro 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy tak to máš super. třeba se i já do konce těhu dočkám. a kdy to máš? ve čtvrtek?
10. pro 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: jo ve ct ona te´d po porodu cvičí jen ve čt.
10. pro 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi a co jsi jim tam teda psala?
10. pro 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj holky, tolik zajímavé jste napsaly, co jsem tu nebyla :sweat_smile:
S tou pojišťovnou taky počítám, že budou snižovat, ale už jsem vyčerpala 2.300, tak to nebude taková tragédie a něco určitě nechají.
Na předporodní kurz do fakultky jsou už předběžně přihlášená, ale sestřička říkala, že stačí po Novém roce bohatě. Akorát těžko by se to dalo už teď zaplatit, aby to pojišťovna do konce roku proplatila. Tak asi dám na vás a zajdu ještě do lékárny a nakoupím kosmetiku (asi Sebamed) pro mimčo a věci pro sebe po porodu.
Je to myslím od 30-32tt a 4x. Začíná 29. března, tak taky doufám, že to stihnu odchodit. Já nějak pořád nepočítám s tím, že bych rodila jinde než tady, takže chci skoro všechno basolvovat v Porubě, abych to znala a byla klidnější. Tady jsou ty různé kurzy popsané:
http://www.fnspo.cz/kliniky/gyn/predporodni_kurzy_podrobne.html

Jaro: Gratuluju k super výsledku na kontrole srdíčka :slight_smile:
Katy: tobě taky na poradně. škoda, že se mrňousek nechtěl odtajnit.
10. pro 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: napíná nás jako kšandy :sweat_smile:

S Bubchenem nemá nikdo zkušenosti?
10. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Moje švagrovka používala Bübchen na dvojčata a byla spokojená

No, jsem zvědavá co ten náš, jestli se před Vánocema odtajní, ale spíš počítám, že ne, že bude zlobit :grinning:
10. pro 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělka: tak já mám další pokus, kdy mi bude dr. dělat UTZ na další poradně 9.1. a jelikož v lednu budu mít nározky tak možná od prcka dostanu překvápko a odhalí se ale za se na druhou stranu či je nějaký exibicionista? :sweat_smile:
10. pro 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: I kdyby byl introvert stydlivý, tak pro maminku k narozkám by mohl udělat výjimku :wink:

jo a zas mám radost, protože včera jsem byla u kamarádky, a přinesla jsem si další těhu rifle, 3 větší svetry a super šatky (už se v nich vidím na vánoce :dizzy_face: ) Takže na zimu už bych byla i vybavená :slight_smile:
10. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jsme se bavily o těch kmotrech,tak jsem poslala dotaz a dneska mi došla odpověď, tak to máme vyřešeno :slight_smile: A je moc hezká:
Dobrý den,

těší nás důvěra, se kterou se na nás obracíte se svým dotazem. Zmiňované kmotrovství při biřmování Vašeho muže není vůbec překážkou pro kmotrovství Vašeho potenciálního syna. Kmotrem člověk může být několikrát za život - a to jak křestním, tak biřmovacím. Naopak mi přijde logické, že hledáte kmotra pro své dítě mezi svými nejbližšími přáteli, kteří jsou Vám blízko na Vaší osobní cestě víry.

Ať Bůh žehná Vám i Vašemu maličkému!

Mně to furt dojímá, že čekám miminko :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: já jen naosala, že bych měla zájem o těhu cvičení a bylo to a oni mí odepsali, že to berou v úvahu a že pokud bude zájem alespoň 4 osob tak lurz otevřou :wink:
10. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Aaaduš,do Poruby to mám sice skoro stejně daleko jako do Přívozu,ale já bych chtěla někde kde je přednáška dohromady s cvičením a plaváním.A to jsou právě ty Fifky.At nemusím jezdit tolikrát do Ov.No uvidím,ještě asi zavolám na ty Fifky příští týden,co mi řeknou...........
Už mám předběžný výběr,co nakoupím v té lékárně a příští týden si to zajedu nechat proplatit.Dneska byl na poj. manžel a řekla mu,že to je fakt v této verzi jen do konce roku.Pak že se neví,jak to bude.Takže to radši vyberu celé a budu mít klid. :slight_smile:
10. pro 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka včera jsem viděla nějaký seznam a tam bylo, že je dobré mít doma i nějaké čípky, sirupy a tak kdyby po očkování prcek měl horečku
10. pro 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, psala jsem neco podobneho, ale asi ne dost presvedcive, tak jsem jim ted napsala, ze mam o kurz zajem :grinning: tak snad uz to staci :grinning: nevis, jestli je prihlasenej jeste nekdo nebo jen my dve?
10. pro 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek