• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
maji: tak to teda neví, ale doufám že se nás přihlásí více :wink:
10. pro 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, to ja taky, protoze kdyby to posunuli tak uz budu mit problem, hlidani mam jen na ten leden (protoze je zkouskovy) :sweat_smile:
10. pro 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: tak ohledně těch čípků a tak. Tak doma bys měla mít buď Nurofen, Panadol a taky jsou dobré čípky Paralen, ale to je až od 3 měsíce. A navíc mi dr. po první hexa vakcíně řekla že může být ta a ta reakce a že si mám koupit buď ten Nurofen a nebo něco jiného na ten způsob:wink:
10. pro 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsem zapomněla že na prdíky si kupte ještě Saab Simplex kapky :wink:

maji: tak ten leden bude docela zajímavý, úplně jsem zapomněla že je zkouškové období, tož to see těším :stuck_out_tongue_closed_eyes: já už šílím teď a nevím kde dřív skočit. :grinning:
10. pro 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, jo to mi vykladej, dneska sedim celej den nad ukolama, zjistila jsem, ze je mam mit do uterka poslany :sweat_smile: a v lednu 6 zkousek, to vubec nevim jak udelam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. pro 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky musím ještě dneska napsat jednu seminárku, kterou musím zítra odevzdat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vůbec se mi do toho nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
konečně pátek, nějak se mi nechce v poslední době vstávat čím více se blíží termín, kdy tu půjdu naposledy tím jsem lenivější a nechce se mi :sweat_smile:

Zofi: ty taky studuješ?

Včera jsme byla na tom plavání a moc se mi to líbilo, akorát příště si musím vzít fén, abych něšla s vlhkými vlasy.
11. pro 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: jo taky studuju a v lvětnu už konečně končím :grinning:
11. pro 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: a co studuješ jestli se můžu zeptat?
11. pro 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky při páťulínku :slight_smile:
Tak dneska jsme byly s mamkou v Opavě, prošly jsme trhy, poseděli v kavárně, nakoupily dárky a teď jsem úplně mrtvá. Strašně mě to courání po venku zmáhá, dobře že jsme ty vídeňské trhy oželeli. Tak teď odpočívám a večer se pustíme do výroby dalších těst a zítra budem péct. Vánoce jsou za dveřmaaaa :dizzy_face:

Holky, nedávno jsem si všimla, že ke zkoušce z pedagogiky máme mít ještě seminární práci. Témata nic moc, ale chci se zeptat - když je tam napsané Esej: Současná rodina, tak to nemusí být z literatury, že? Esej je volné téma, jakože z hlavy, podle mně.
Jinak tam jsou takové témata jako šikana, drogy, záškoláctví, patologické jevy a pod. a to se mi moc psát nechce a hlavně se mi nechtějí shánět knížky k tomu :sweat_smile:

Katy: Ještě žes připomněla ten fén - taky si ho musím zabalit na cvičení. A žabky na nožky. :slight_smile:
11. pro 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: já si dodělávám Učitelství pro MŠ :grinning:
11. pro 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: Na Ostravské? Dálkově nebo normálně? A to je Bc.?
Já si dodělávám ped. minimum pro ZŠ a SŠ :slight_smile: též bych měla v květnu končit - ale nevim nevim :sweat_smile:
A původně máš školu jakou? A chtěla bys učit ve školce? Moje mamka učitelka je, 42 let - obdivuju :slight_smile:
11. pro 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
anděl: jo na Ostravské, mám to dálkově. A já už učila v MŠ, takže už jsem učitelka, ale musím si dodělat VŠ. Mám jenom Střední pajdák. :grinning: A je to Bc. :wink:
12. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to je jasný. To je fajn, že si to doděláš během rodičovské a potom už budeš úplně kvalifikovaná, až půjdeš zas do práce. Já jsem k tomu svojemu vtipnému diplomu taky potřebovala nějakou "nástavbu" a docela bych i chtěla učit - až si vychovám těch svých pár dětí. :slight_smile:
12. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
koukám učitelské téma. Tak to máte můj obdiv, že chcete učit...hlavně na ZŠ...Já jsem učila a už nikdy více :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...na to člověk musí být joo otrlý a mít to asi v sobě. Já to nemám :grinning: Tak vám držím pěsti, ať úspěšně dostudujete a povolání se vám líbí :slight_smile:
12. pro 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou adventní a zároveň stříbrnou neděli vám přeju :slight_smile:
zofi: všechno nej k svátku :slight_smile:
Je tu ještě nějaká Lucie? Já vás všechny neznám jménem jen přezdívkou...tak kdyby byla...takygratuluju :slight_smile:
Je tam pěkná zima,co. A trochu poletuje sníh :slight_smile: Mohlo by něco napadnout...
Holky, já ještě nemám žádné dárky :frowning2: Tak to vypadá, že to zase nechám na poslední chvíli ... to zas budou tlačenice brrr...asi budu chodit nakupovat v noci do Tesca :grinning: Ale stromeček už máme na balkoně a ingredience na kuličky od katy mám taky - ty budu dělat až příští týden.
13. pro 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro díky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jak po víkendu? Venku je zima jak hrom a prý v tomto týdnu bude ještě hůře! Už jsem si vytáhla ovčí kožíšek a je nám v něm krásně teplíčko a ještě se i v pohodě vejdeme, v černé zimní jsem už byla narvaná jako jelítko :grinning:
My celý víkend proslavili v so od P. taťka měl narozeniny a včera moje ségra tak bylo fajn. Už jsem i naplnila cukroví, jen mě nevyšla čokoláda abych namočila kuličky.
Stromeček přivezeme od tch. ze zahrady před cca 4 lety jsme tam z chaty pár zasadili a už nastal jejich čas :slight_smile: tak na jaře v létě musíme zase nový zasadit.

Jaro: ty jsi původně učitelka? Jak dlouho jsi učila? Na ZŠ nebo SŠ? To jsem vždy chtěla dělat, ale dnes jsem asi spíše ráda, sice ta jejich prac. doba a volno je fajn, ale děcka čím dál drzejší, nic je nezajímá a plat taky nic moc. Já vystudovala taky PdF ale recosializaci - já pak bych měla ty lumpy usměrňovat, ale zatím stále dělám tam kde jsem nastoupila před studiem VŠ a zatím je mi tu celkem až na pár mouch fajn (ale kde ty mouchy nejsou že?)
14. pro 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak koukám po víkendu je tady pusto prázdno.Já jsem v sobotu byla na čumendu na kočárky.Mám velkého favorita.Kočárek Jumper.Oranžový,taky se mi líbí zelený,nebo zelenošedý a žlutošedý.............tak uvidíme.
Dneska jsem byla na nákupu v té lékárně.Uvalila jsem 3500kč.Z pojištovny mi to má přijít do třech týdnů.Využila jsem vaše rady a s nákupem jsem docela spokojená. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. pro 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
včera jsem byla s andelkou zase cvičit a plavat a příští týden jde se mnou i tatínek :grinning: no a pak jsme trajdali celé odpoledne a nakupovali dárky a ty nejdůležitější máme koupené - hurá
dneska jsem byla na velký utz + echo a všechno je v naprostém pořádku - uff. maličký se pěkně ukázal a nedělal caviky a konečně jsem viděla toho pinďoura - fakt tam je :grinning: tak jsem dneska šťastná jako blecha. ještě jsem nesla výsledky na genetiku, paní dr mi pohladila bříško a řekla že už tam nemusím chodit - hurá
14. pro 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem :slight_smile:
katy: ano,jsem, 2.st.na ZŠ.To máš pravdu, mouchy jsou všude.:grinning:
evka: týý jo, tak to musela být pořádná taška z lékárny :slight_smile:To je super, že ti to proplatí!
aaadus: gratuluju k výsledkům :dizzy_face: Jéé já jsem opozdilec s dárkama...musíme to dohnat :grinning: Asi sï s manželem nadělíme žehličku, včera začala stávkovat a nebylo to poprvé, tak už má asi to nejlepší za sebou :unamused:

Já se psychicky připravuju na zítřek-na tu cukrovku,pak vám poreferuju :grinning: A tááák se těším na pátek odpoledne, už jsem hotová z práce... :confounded:
Vyfotila jsem zas břušek...je zas nějak větší :grinning: Normálně, já si už sotva ostříhám nehty na nohách, o víkendu jsem se u toho úplně zapotila, nešla mi ta noha nakroutit tak, jak jsem potřebovala a břicho zavazelo :grinning:
Včera Radeček asi celý den spal, neozýval se,až v posteli před spaním jsem ho hladila přes bříško a mluvila k němu, aby se mi ozval a kopnul mě...a fakt mě začal kopat :dizzy_face:

Jdu koukat na Ulici a dopsat těh.deníček a nachystat pár vánočních pohledů :slight_smile:
14. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro děkuju :slight_smile:
no já jsem ráda že už ty velké nákupy máme za sebou, už mě to neba :rolling_eyes:
a včera jsme koupili kyblík na koupaní - oranžový, už se těším až v něm budu kupkat. a mamka mi dneska koupila na vánoce těhu šaty - dají se nosit i v zimě když si pod ně vezmu rolák i v létě s tričkem s krátkým rukávem. už se těším až mi je Ježíšek donese, to bude překvápko :grinning: jo a ještě jsme včera byli v chiccu a jezdili jsme s dvěma kočárkama, ani se mi je tam nechtělo vracet jak se mi to líbilo :grinning:
no náš maličký kope většinou zásadně pouze tehdy když dám ruku na břicho. asi to bude můj mazlíček
14. pro 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
kde jste včera byly? Jsem vás vyhlížela a vy nikde :cry:

Adus: gratuluji k výsledkům :slight_smile:

Evi: a unesla jsi ty tašky vůbec? Tak co vše jsi nakonec nakoupila?

Jaro: držím palce na cukrovce ať to přežiješ, je to dost hnus prý, já jdu až 6.1. a co jsi učila za předměty?
15. pro 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: ty už máš břušek :slight_smile: takový velký ještě nemám. Jinak ty píšeš denně do deníčku nebo jen nějaké důležité vyšetření, první kopanec, apod.?
15. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
katy děkuji :slight_smile: ty jdeš tento čtvrtek na tu gravid jógu? pak napiš jaké to bylo ju?
já jsem včera lítala od 7 do 16 po doktorech a pak obchodech a večer jsem byla úplně mrtvá. normálně jsem na tom velkém utz včera jediná, všechny ostatní měli zrušené asi kvůli chřipce či co. a zase jsem trefila toho Pětroše. ale dr. Chovančík na echu byl mooooc hodný, takoví by měli být všichni doktoři. a malému řikal bobišku :slight_smile:
15. pro 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: jj našemu taky říkal bobíšek a taky se mi to moc líbilo, že mu tak říká, je to hezčí než kdyby říkal miminko. Však jsem ho u své dr. hodně chválila a moc ji to potěšilo, jsou velcí kámoši. Jak dlouho se ti Pětroš věnoval?
Už se na jogu moc těším, mají dokonce i jogu po porodu a cvičení i s miminky tak budu i po porodu chodit.
15. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já ani nevím jak dlouho jsem tam byla. ono to bylo o cosi rychlejší když jsem před tím byla na tom echu, tak už nemusel tak podrobně zkoumat srdíčko a jestli tam nejsou rozštěpy. a malý byl hezky natočený takže to šlo rychle. jen nevím kolik měří, to se mi z těch papírů nepodařilo vyčíst.
15. pro 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak to vypadá, že zima přece jen přišla, co? :sweat_smile:
My jsme byli včera v té Olomouci, všechno se vyřídilo bez problémů, pak jsme pocourali po náměstí a jeli domů. Odpoledne jsem pak zas obligátně od 14.30 do 16h spala.

Adus: gratuluju k super výsledkům vyšetření :slight_smile: cvičení bylo zas bezva, že? Já jdu zas až 9.1. Velký UTZ mě čeká přesně za týden, ale jen u mojeho, tak jsem zvědavá.

Evka: Já se chystám do lékárny zítra, prosím tě, mohla bys mi třeba do IP napsat co všechno jsi tam koupila? Já mám vypsané nějaké ty krémy, kosmetiku, čaje, vitaminy. Nic jiného solidního mě v tom jejich seznamu nezaujalo. Ty porodnické věci tam nejsou (vložky, tamponky, čtverečky a pod.).
15. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka děkuji :slight_smile: jj, cvičení bylo super. já jdu tuto neděli i s manželem, tak jsem na to zvědavá. mělo by nás tam být celkem 5 párů
včera jsem objevila toto, asi se půjdu zaregistrovat:
http://www.dm-drogeriemarkt.cz/bb/
15. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: tak gratuluji, že to klaplo a vše proběhlo OK. jaké mají v OL trhy? Koupili jste něco?

Aduš: jak probíhá cvíčo i s tatínky? :sweat_smile: manža už byl nebo jde poprvé? A v DM jsem už dávno :slight_smile:
15. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek