• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
katy jde poprvé, prý teda když na tom tak trvám že půjde aby měl klid :grinning: a v té dm si se registrovala osobně? mě se moc nelíbí když se registruješ poštou že tam posíláš kopii těhu průkazky s rodným číslem
15. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se registrovala osobně bylo to nějaká akce kdy to asi začínalo nebo co. Tak to opak musíš říci jak tatínci cvičili a jak to probíhalo :sweat_smile:
15. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se zkusím na to zajít zeptat do dm, některé slevy tam jsou dobré. to víš že řeknu jak to cvičení probíhalo, manžel bude červený až za ušima :grinning:
15. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: koukala jsem se znova a na prodejně se taky můžeš přihlásit a tam ti jen nakouknout do průkazky zda máš správné údaje, ale mě nekoukali, měli to asi na háku.
TAky si myslím, že mu bude stydno a kdoví zda příště ještě půjde.
Jinak mě štve P. nutně s ním potřebuji mluvit a na mailu není a tel. má buď v kabátě nebo si ze včerejšího kina nezapnul zvonění :angry: :angry: :angry:
15. pro 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus přihlas se v té dm přímo na prodejně je to rychlejší :slight_smile:, jinak ke slevám ještě drogerie schlecker má slevy (tam ne kuponky ale kartička kde jsou vypsané značky na které je sleva) a pak ještě v globusu se dá přihlásit do jejich klubu pokud ho máte blízko
15. pro 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a třeba se mu to zalíbí. ono zase jednou za měsíc to není taková hrůza tam chodit. a na co jste byli v kině. my jsme chtěli jít v neděli na 3 sezony v pekle ale nějak nás to nakupování zmohlo že jsme nešli nikam
15. pro 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: Okoukla jsem novou fotku bříška...moc pěkné :dizzy_face:
Toš jsem dala taky do alba (bleška) dnešní oblečené bříško :slight_smile:

Taky pomalu uvažuju kde se registrovat kvůli nějakým slevám - DM nemám daleko, Globus busem. No ale tááák se mi nechce, ach jo, někde camrat :unamused:

Já tipuju, že manžel půjde na cvičení s tatínky někdy v únoru. Hlavně si počkám na reference, co se tam dělá, jaké to je a pod. jo Aduš? :wink:
15. pro 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aduš: třeba ano a pak bude chtít chodit vždy :wink:

Andělko: už se nám taky kulatíš :slight_smile:
15. pro 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jezdím na nákupy do shopinu takže chodím jenom do DM. globus mám sice taky kousek ale ještě jsem se tam nenaučila jezdit, hlavně se mi nechce přes Porubu, stačilo když jsem včera v té největší špičce jela do fakultky
andelka jo dám vědět. on se sice furt vymlouvá, že se nemůže koupat - má zašité obočí, ale potápět se určitě nebude
15. pro 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: No tak jako konečně už néééé? :grinning:

Jo a ten Olmik - stánků (domečků) tam bylo hodně, ale 2/3 byly s punčem (wiener, galský, francouzský a já nevím ještě jaký), jiného se tam moc koupit nedalo, většina byla fakt s punčem a občerstvením. Ale výlet to byl pěkný, už dlouho jsme takhle nikde spolu nebyli :slight_smile:
15. pro 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: No můj zas bude mít výmluvu, že nemá plavky :grinning: ale do února se nějaké seženou :slight_smile:

Já jsem ještě v Globusu nebyla, ale chystáme se s mamkou. Do DM chodím do Intersparu, ale jen sem tam, moc ne. Před barákem mám Schleckera.
15. pro 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my tady DM ani nemáme ale jak jedu do Ostravy nebo Havířova tak se tam stavím, většinou po rodičáku udělám větší nákup :slight_smile: a využiju kuponky a nasbírám bodíky :slight_smile: :slight_smile:

andel tak se přihlas do schleckera, každá kačka dobrá ne, kukni se tady http://www.schlecker.cz/cs/baby-club/
15. pro 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: jasně už ses konečně i ty dočkala :slight_smile:

O plavkách mi ani nemluvte min. čt jsme měla problém, jaksi se mi asi "srazil" horní díl plavek :sweat_smile: a horší jak Pamela to se fakt nedalo tak jsem volala mamce a musela mi půjčit své v celku a ty byly OK.

Já taky chodím do DM do Sparu nebo do centra až nebudu v práci.

Jinak v kině jsme byli na 2012 jsme zapoměla napsat :pensive:
15. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: No, za to nic nedám, že jo? Zítra tam skočím a za týden jdu ke gyndr, tak si to nechám potvrdit :slight_smile:
15. pro 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
anděl nedáš :slight_smile: jak to máš před barákem tak není problém. Já tu mám jen Rossman-jak na potvoru nic takového nemají a tetu-ale ta příkrmy, UM apod nemá takže o ničem ale nějakou kartu myslím má
15. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: jo jo, dočkala. A Majatob měla pravdu, bříško vylezlo během cca 14 dní - 3 týdnů :slight_smile: Aji jsem asi cosik přibrala, nějakých 500gramů, tak jsem na počáteční váze zase :sweat_smile:
Já teda zatím do plavek vlezu, až nevlezu, vezmu si dvojdílné a až mi nebudou ani ty, taky zalovím u mamky :grinning:

2012? A jaké to bylo?
15. pro 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: no kravina na n- tou škoda času! Já právě měla trojuhelníkovou podprdu a tam už se to schovat hold nedalo :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Holky já dneska chrněla do jedenácti hodin. :sweat_smile: Jsem poslední dobou nějaká více unavená.Jen uvařit oběd mi trvá dvakrát dýl než předtím. :slight_smile:
Jaro,Andělko krásné bříška.Jaro já mám bříško asi tak stejně velké jako ty. :slight_smile:
Takže co já jsem nakoupila v lékárně:homeopatika na nachlazení-Oscilococcinum,Stodal sirup,Pinosol kapky
Vše možné pro těhulky a kojící matky-Gravimilky vanilkov´ý,čokoládový
těhu čaje pět krabiček
Mamavit vitamíny pro těhotné a kojící matky 100tablet.Ty stály 399kč
Sebamed dětská kosmetika-šampon,mycí emulze,mléko,krém
emulgel na nadýmání-Pupík
olejíčejk a zásyp-Aviril,to jsem kupovala po dvou
krém proti striím-Elasti q.Používám už ho asi měsíc a je fakt dobrý....
No a já jsem měla to štěstí,že v té lékárně dělá moje kámoška a zrovna tam byla,takže mi umožnila koupit si i jiné věci a ona mi to napsala pod věci ze seznamu.
Takže jsem ještě koupila,vlhčené ubrousky v akci 4 packy za 120kč,prsní vložky 2x,vložky do porodnice 2x,takovou tu buničinu na bříško a pak nějaké léky domů do zásoby,co na seznamu nebyli.
Tak jsem ráda,že už to mám koupené.Jen jsem zjistila,že budu muset ještě koupit nějakou skřínku do dětského pokojíku.Se mi to tam nějak všechno kupí. :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a k těm plavkám.Já chodím plavat s manželem tady k nám do Kravař do aquaparku a já chodím pořád ve svých dvojdílných plavkách,ale jak píše Katy,taky si připadám jak Pamela Anderson s bříškem.Ale nové plavky se mi jaksi nechce kupovat,tak uvidím,jak to půjde za chvilku. :slight_smile:
15. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: tak jsem vas docetla a uz s vubec nepamatuju na co jsem chtela reagovat :sweat_smile: musim jit jeste okouknout albicka jak jste na tom s tema pupikama :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, andelko, mas pravdu, ze uz vylezlo, sice jen kousicek.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Hm, takže nic moc, jo? My furt uvažujem, že bysme vzali veverku do kina, ale vůbec nic nás nezaujalo :unamused:

evka: Tak to máš to samé, co jsem si vypsala já. :slight_smile: A v jaké lékárně jsi to kupovala? Někde u vás? Já doufám, že tam kam chci jít (na vozovnu do Poruby) ty věci budou mít. Nechce se mi ty lékárny obíhat. :confused:
A že jsi víc unavená - však máš na to nárok. Jen pěkně všechno v klidu a pohodě a nepřepínat se :wink:

maja: No jo, leze leze po železe :grinning: Nemáš někdy zas něco v plánu? Že bysme se scukly?
15. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: tak to jsi dobře nakoupila. Kolik stál ten pupík na bříško? taky ho chci pořídit, můžeš hned mazat po narození nebo až je mimčo větší?
Kdyby mi mamka nepůjčila plavky asi bych šla koupit nějaké k vietnamcům za 200 Kč nebo jen plavkovou podprdu. Ale myslím, že tady v těch v celku vydržím až do konce jen doufám, že je pak mamce přes břicho nenatáhnu natrvalo, to by mě hnala :sweat_smile:

Andělko: já myslela že to bude dobrý film, sice trošku scifi, ale to byla síla! malé sebou mlelo o 106 asi sympatizovalo s hl. hrdiny a taky bojovalo proti fyzikálním zákonům :grinning: jinak byla akce v Cinestaru vše za 50 Kč ale nebylo z čeho vybírat - buď krváky, neco extra kraviny nebo hodně pozdě večer!

Co kdybychom se v lednu všechny slezly a poznaly se osobně?
15. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko jo kupovala jsem to u nás v lékárně.Je levnější než třeba většina lékáren v Ov.To už mám odzkoušené.A za tak velký nákup si manža vyžádal dárečky.Tak jsem dostali flašku s dudlíkem od Hippu a tričku tak na 1leté mimi od Hippu. :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: a to vám dala, že je vaše kamarádka nebo tam mají takové vzorky nebo pozornosti automaticky nad určitoý obrat?
15. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: No, o té akci jsem slyšela, ale právě, že je to na pendrek, není výber a blbá doba. Chtěla jsem do divadla, ale zjistila jsem pozdě co se hraje a dobrá místa už byla obsazená - ch jo. A já bych se tak chtěla kulturně vyžít. :frowning2:

Nó, to je dobrý nápad :slight_smile: Já jsem pro :dizzy_face:

evka: Tak to manžel dobře zařídil :grinning: Já vždycky k nákupu dostanu nějaký zkušební vzorek, toš aspoň něco. :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko, ted do vanoc uz asi nic naplanovany nemam (krome sobotniho zdobeni stromecku v zoo, ale to jdeme cela rodinka), ale jen tak se scuknout klidne muzeme a klido pido dneska kdyby se ti chtelo, stejnak nevim kam furt s Tobikem chodit na prochazky :slight_smile:
katy, ja su pro sraz vsema deseti :slight_smile:
15. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: dneska zrovna plánujem s manželem romantické odpoledne, máme mamku pryč :grinning:
Ale zítra bych mohla. Chystám se do té lékárny.
Manžel je sice rád, že jsme spolu sami doma, ale na chvíli mě oželí.
15. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko, zitra mam zas manzu doma ja a jedeme nakupovat :grinning: a ve ctvrtek jedu do Ol na kontrolu...no tak jedine pristi tyden v pondeli nebo utery :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: taky jsme chtěli do divadla a lístky nemáme :frowning2: na co jste chtěli jít? My celou dobu měli předplatné, letos poprvé ne, pač ze začátku mě nebylo dobře a v 19 hod. jsme už byla tuhason
15. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek