• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
já jsem taky pro sraz :slight_smile:
evka teda pěkný nákup v lékárně si udělala
15. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy,dávají ty vzorky jak se jim zlíbí.Manža se samozřejmně připomněl.Já to tak neumím si říct:"Jsem utratila u vás hodně peněz,dostanu něco zadarmo???" :grinning: Ale manža je na to expert. :grinning: :grinning: :grinning: Jsem byla ráda že byl se mnou.Ta lahvička od Hippu je praktická. :slight_smile:
15. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no manžel se taky nebojí říct o slevu. jsme teď kupovali v čedoku zájezd a manžel hned jestli prý dostaneme nějakou slevu když to kupujeme s předstihem
15. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo navštěvujete cvičení či plavání ve Víkovické nemocnici. Jaké to tam je a kolik to stojí. Moooooooc děkuju :wink:
15. pro 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciik katy tam chodí. já chodím do fakultky
15. pro 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi, tak snad mi něco písne. A jak to vypadá v Porubě???
15. pro 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím začít se seboui něco dělat, protože jsem na PN a vůbec se nehýbu a akorát tloustnu :angry: Ono by to nevadilo, ale mám už doost nahoře, takže se musím nad sebou zamyslet :sweat_smile:
15. pro 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky na PN. ve fakultce je to fajn. celé to je na rehabilitacích, nejdříve je plavání a pak cvičení. vede to porodní asistentka, takže řekne hodně i o porodu a na cokoliv se jí můžeš zeptat i ohledně jak je to s matrikou atd.
15. pro 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi, a který den to probíhá? A kolik to stojí? JO, a stačí se jen objednat telefonicky???
15. pro 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to v neděli, buď v 8:30 nebo 9:00 a stojí to 150,- a trvá to do cca 11:00. a každou poslední neděli v měsíci je plavání i s tatínkama. my jdeme s manželem tuto neděli poprvé spolu tak se na to těším
15. pro 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahá, tak to je o víkendu. Ještě to zvážím, mám to samozřejmně blíž, protože bydlíme v Porubě, ale nevím, jak s tím víkendem. Většinou jezdíme na hory. Ale vypadá to dobře, musí to být fajn, asi se přihlásím :wink:
Moc děkuju za informace.
Ještě uvidím co napíše Katy :slight_smile:
15. pro 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, je to fajn, člověk se pěkně protáhne a něco pro sebe udělá. v těch vítkovicích to vedou pracovníci z rehabilitací říkala katy. v té porubě je to fajn i v tom, že kdyby ses nestihla dostat na nějak předporodní kurz nebo ho nestihla dochodit celý, tak na tom cvičení se učí i dýchat. já tam budu chodit pokud možno co nejdýl. jo a dá se koupit i pernamentka za 500,- + 100,- dostaneš navíc od fakultky
15. pro 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: No tak uvidíme, jak nám to vyjde :wink: My jdem příští úterý na velký UTZ po obědě. V pondělí nemám nic (kromě úklidu, že :sweat_smile: )

katy: chtěla jsem jít na Kouzelnou flétnu, no tak nic už, no. Uvidím, jestli v lednu něco nebude. Pak už se mi bude asi dost blbě sedět.

lucik: Já jsem taky doma a chodím též do fakultky. Mně se tam líbí. Tak tam budu chodit furt, jsem přihlášená i na předporodní kurz (snad ho stihnu odchodit, začíná 6 týdnů před mým termínem a jsou to 4 hodiny). Mám to nejblíž, tak i proto. Jinak se taky snažím trochu hýbat, Vánoce budou zatěžkávací zkouška :grinning: a vůbec celá zima, tak se musím donutit cvičit i doma. Nechtěla bych moc přibrat, neunesla bych se.

Jo a naše veverka je dneska nějaká čilá potvůrka, dokonce dneska poprvé manžela kopla :dizzy_face:
15. pro 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka já se teda doma ještě cvičit nedonutila. jedině co cvičím je pánevní dno, toť vše :sweat_smile:
15. pro 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. pro 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek holky. Jdu vás jen pozdravit. Dneska jsem neměla sílu se sem dostat a něco napsat. Měla jsem strašnou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Andělko: kouzelná flétna je moc krásná, viděli jsme. Je to v originálu němčině, ale jedou tam i titulky nebo stačí koupit program, já mám i ráda opery a operety v originále.

Luci: já byla ve Vítkovicích ve čt - nejdříve je cvíčo na balonech a podložkách začíná to 13,30 cviří to rehabiliťačka, ale má nějaký speciální kurz pro těhotné, ona vede i předporodní cvičební kurz ve Vítkovické nemocnici. Ale to se mi moc nelíbí, je to spíše takové protahování a ve čt jsme dělali cviky když natékají nohy. Končí to 14,10 a pak o 10 min. později začíná cvíčo v bazénu a to je super, moc se mi líbí, cviky tak akorát a pak tě nechají se ještě vyrochnit a poplavat v bazénu. Na něj chodím pravidelně. Stojí to každé 50 Kč a pokud koupíš oboje tak je asi nějaká sleva, ale to nevím na 100% .
Jinak v út budu chodït na cvičené s dulou Čurdovou, kde se střídá po týdnu cvičení a bř. tance a učíš se i dýchat. ty bř. tance mi moje dr. hodně doporučovala, že pak je jednodušší porod. A zítra jdu poprvé prubnout těhu jogu a už se moc těším.
16. pro 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je lepší zavinovačka s pevnými zádíčky nebo klasická?
16. pro 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
s tou zavinovačkou nevím. já budu kupovat takovou tu na suchý zip, měla ji i kámoška a mimčo v tom fajně drželo a nebála jsem se ho chytnout
ve fakultce je plavčo taky super, my se teda nejdříve rozplaveme a pak cvičíme ve vodě
16. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve Vítkách je to taky tak, akorát já dlouho čekala v šatně než mi vezme věci tak všichni už dávno v bazénu a já furt v šatně :angry:
Obě ty zavinovačky jsou na suchý zip. Budeš kupovta 1 nebo více ks?
16. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím, asi dvě ať mám jednu do zásoby když budu prát. já jen nevím jak často se má používat. já bych ji chtěla používat jenom když bude malý neklidný nebo bude mít prdíky. kámoška ji používala protože se bála malého chytnout. to bych se chtěla naučit co nejdřív ať se s ním můžu mazlíkovat :slight_smile:
16. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ze začátku určitě jak jdeš ven a na spaní to má pocit, že je stále v bříšku. Jinak mě začalo pořádně bolet bříško jako u MS :frowning2: :cry: snad to brzy přejde je to dost nepříjemné, musím stát ale i tak
16. pro 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak já mám 2 zavinovačky na ten suchý zip a jelikož naše Eli byla prďola, tak jsem tu z avinovačku ještě převazovala mašlí, jlikož mi to nedželo na suchy zip. A já ji používala hlavně doma a v noci se ji v tom krásně sponkalo, ale taky jsem ji občas nechala rozbalenou ať se pohýbe :wink:
16. pro 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Katy děkuji mooc za informace. Asi zkusím jedno i druhé a uvidím :wink:
16. pro 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
do kočárku už mám koupenou dečku, takovou žlutou, nahoře je flauš a dole takový kožíšek. já právě nevím čím se mimčo ze začátku přikrývá. dekou ještě ne že? já uvažuju že koupím takový ten spací pytel
16. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Díky, já su slepá asi :sweat_smile: Na konci ledna se Kouzelná flétna hraje, tak to asi berem :slight_smile:
katy: Jo, mně taky opery v originále nevadí, Kouzelnou flétnu mám naposlouchanou taky v originále. I když i v českém překladu bylo cosi fan tutte pěkné.

V Porubě chodíme do šaten samy, takže záleží jenom na tom, kdy přijde paní u okýnka, ale jinak v pohodě klídku. Na přesný čas se tam moc nehraje. Minule jsme tam byly od 8.30 do 11.15 :grinning: A správně to má trvat 1,5 hodiny jenom (30 min plavání, 30 minut přestávka, 30 minut cvičení - aspoň tak jsem to četla na webu)
16. pro 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciik no jasně, za zkoušku nic nedáš :slight_smile:
andelka jenom jak jsme byly poprvé tak to bylo na čas že? jinak je to čím dál tím delší :sweat_smile:
16. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: No, máš pravdu. Jako mně to nevadí, ale nemůžu doma oznámit kdy přijdu, když jednou končíme v 10 a jednou v 11 :sweat_smile: Ono se to teď 2x protáhlo, protože naše skupina čekala na druhou skupinu, cvičily jsme nějakou dobu předtím a pak i s tou druhou. Ale proto, že nás v obou skupinách bylo méně. Kdyby byl plný počet v obou, tak by se asi čas dodržel.
16. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka no mě to taky nevadí že je to dýl, aspoň si více zacvičíme. a teď v neděli nejdeš?
16. pro 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělka: Cosi fantutte se mi taky líbilo i když to byla hodně moderna. Dokonce na Figarově svatbě byly jsme na 1 představení po premiéře a byl tam i NOhavica seděl před námi a to jsi měla vidět co se dělo po skončení opery!!!!!!! Lidi stáli, tleskali, vyzvali Nohavici ať jde na podium a tleskovačka bvyla skoro 1/2 hodiny!
POkud jste to neviděli tak si na to zajděte je to moc hezké.

Holky já bych taky chodila s vámi, ale ta ne mi zatím moc nevyhovzuje, možná jak budu doma tak to někdy zkusím, ale jak chodím do práce tak ne.

Jinak už jsme doma, bříško bolelo hodně tak jsme si vzalka 1/2 dne dovču a hned šla do pelíšku a už je mi dobře.

A do alba jsme hodila nový pupík a nějaké věci pro piškotka
16. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek