• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
autor
to je sranda,já to tu založila u první dcery a ted jsem těhotná znova tak se pokud můžu přidám.byla jsem u dr.v 5+1 v pondělí a byla vidět jen dutinka a jdu až budu 7+1 snad bude i srdíčko :slight_smile:
16. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
všichno koukám čekáte březen duben květen a já až v srpnu :grinning:
16. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: jak to myslíš že dekou ne? Já do Kočárku měla deku, koupila jsem ve Woku, mám pocit že tu Španělskou a mám ji doteď a ještě jsem měla tenčí fusak do kočárku. A v postýlce jsem měla Eli v zavinovačce a ještě jsem ji přikrývala peřinku, kterou jsem koupila s povlečením. Akdyž jsem ji měla ležet jen pod hrazdičkou, tak jsem ji taky přikrývala dekou, tak nevím proč bys nemohla mimčo přykrývat dekou :wink:
16. pro 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Kacenka vítej a zároveň gratuluji k druhému těhulkování :wink:
16. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
žofi já jsem myslela v postýlce přes noc. co když si tou dekou zakryje obličej a udusí se? já fakt nevím, nemám s tím zkušenost. do kočárku deka to je jasné, to budu mít pod dozorem, zbytek mi není jasný :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: normálně používej peřinku. Já to tak taky dělala a Eli se nikdy nepřikryla. Nikdy jsem ji nedávala až pod krk, tím že jsem ji měla v zavinovačce tak stačí jen lehce přikrýt a neboj se nepřikryje se a ty se podvědomě budeš budit při každém pohybu mimča :wink:
16. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je venku nadílka co?

Kačko: ahojky zakladatelko, vítám tě d ržím palce aby i druhé těhu probíhalov pohodě.
17. pro 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tady se buď ještě spí nebo se venku staví huhuláci :grinning:
17. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,
my jsme teprve pred pul hodinkou vstavali :slight_smile: dneska mam poradnu, tak se tesiiiim (aj na tu cestu a punc na namesti :grinning:) :dizzy_face:
kacenka, to je super, tak vitej zakladatelko :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: v kolik jedeš? Malý jede s tebou nebo máš hlídání?
17. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, no musim vyrazit pred dvanactou abych tam na dve byla a ve tri mi jede vlak zpatky, tak to bude docela nestihacka :sweat_smile: Tobik dnes musi na ockovani tady v Ostrave, takze zabehnou s tatkou k doktorce a pak ho preda kamaradce, od ktere si ho zas o pul pate vyzvednu :grinning: :grinning: :grinning:
ale jinak jezdi se mnou a hlida prababicka :slight_smile:
17. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nespím, ale byla jsem se na zahradě vyblbnout se psem a zamést chodníky. jsem dneska chtěla jet dokoupit poslední dárky ale kvůli tomu sněhu se mi nechce. aspoň zajdu na poštu konečně poslat vánoční pohledy aby vůbec stihly dojít :sweat_smile:
už třetí den mě bolí zubeček :frowning2: já nechci k zubaři bo mi ho určitě vytrhne...
17. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
díky za pochvalu fotky břicha...

Fuj na Svinově jsem po těch schodech šla dneska jak pos..., strašně to tam klouže. Ráno jsem sváděla boj s pejskem, nechtěl si nechat nasadit svetr a přitom tak mrzlo...no podařilo se mi to, asi byl ještě rozespalý, ale ty zvuky co u toho vydával :grinning: Včera večer to nešlo ani za boha...tak jsem mu řekla ať si teda mrze :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale seženu mu jiný obleček, on nesnáší to přetahování přes hlavu.

katy: Co bříško dneska? Lepší? Koukala jsem na tvoje nové fotky - fajnéé :slight_smile: Hééj, já mám ale takový pupek velký, vypadám jak na dvojčata, co :grinning: Jak ses ptala na předměty co jsem učila, tak zeměpis a občanku.A ten deníček je dělaný po týdnech a na závěr měsíce je tam ještě prostor pro psaní a nalepení fotky...já jsem si dopisovala zpětně, bo jsem lajdák :grinning: A píšu si tam všechno možné, kontroly, vyšetření, míry, kopanečky a jiné radosti a strasti :slight_smile: A toho testu na cukrovku se neboj, mě se to vůbec nezdálo tak hrozné, jak to ostatní holky líčili. Asi mám divné chutě :grinning: Chutná to jako silná sladká šťáva, ale na pár loků to máš v sobě, je to jen asi 2 decový kelímek. Před tím vypitím nám vzali krev, pak jsme měli hodně pít - obyč.vody, pak ten roztok a dovolili nám si propláchnout pusu a pak 2 hodiny nic nepít.A pak ještě jednou krev. Mě přišlo nejhorší to čekání, protože jsem měla hlad a hlavně mě bralo spaní :grinning: Jestli půjdeš do staré polikliniky Mephacentrum u Vozovny, tak tam jsou milé sestřičky a seděly jsme pak v takovém hezkém pokojíku se spoustou časopisů.Výsledky pak posílají tvému doktorovi. (Mě se udělalo blbě až v práci - z hladu...než jsem se stačila najíst, najednou se mi začala točit hlava a brnět ruce a nohy, takže se pak po tom najezte!!) Akorát, že já jsem měla poradnu hned druhý den a jak jsem tam byla ráno, tak to tam ještě neměli. Moje doktorka mi říkala, že teda kdyby něco nebylo v pořádku, tak mi zavolají na mobil...nevolali...ale pro jistotu se tam stavím v pondělí se zeptat.

No a jinak už mám předepsané magnezium...na to tuhnutí podbřišku. A normálně za ten měsíc jsem nabrala 2 kila...doktorka říkala, že za měsíc by to mělo být jen 1 kilo :frowning2: Tak jsem měla včera trochu depku z toho, jestli mi ta váha nejde moc rychle nahoru. Mám doma ještě zbytek mamavitu, tak už ho nechám být...stejně už je myslím zbytečný. Od začátku mám asi už 5 kilo. Ale přijde mi, že je to všechno v břichu.
Mimísek je ale v pořádku. Koupila jsem si úplně super pohodlné těhotenské tepláky :slight_smile:

andelka: gratuluju k úspěšnému výletu do Olomouce. Původně jsme se tam chtěli zajet podívat na vánoční trhy, je to tam někde v hale, ale kašlem na to, protože není čas. No a tvoje pidimini bříško už pomalilinku leze ven. Ale stejně to chce lupu :grinning: Néé dělám si legraci, už tam fakt je náznak :wink:

aaadus: jak jsi psala že jste jeli do fakultky autem...tak tam jsme jeli jednou a naposled - na ten 3D ultrazvuk...nevím proč tam pouští auta, když tam není místo...dlouho jsme tam objížděli, než se nám podařilo auto někam vtěsnat.

evka: super nákup v lékárně :slight_smile: Tak máš další starost z krku, že.

luciik: zdravím tě a vítám tady :slight_smile: A kolik jsi už přibrala?

zofi: jak ti je, už je to lepší??

kaceenka: zdravím zakladatelku a taky gratuluju k těhotenství :slight_smile:

maja: ahoj a ať ti vyjde poradna.

Jo a teď nevím kdo psal o Elasti Q...myslím evkaa, že koupila v lékárně...tež se mi zdá, že je dobrý, sice se mi hůř roztírá než olejíček, ale zatím jsem nepozorovala žádné strie...tak ťukám na dřevo :slight_smile:
17. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No potěš...to je román...dva dny tu nejsem a pak tolik psaní :grinning: Snad se tím prokoušete :grinning:
17. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: no jak se to vezme. Ještě nemůžu pořádně jíst a navíc ty dvě kila co jsem přibrala tak už mám zase dole :frowning2:
17. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsem byli před chvilkou s Eli venku se podívat na snížek a byla neskutečná jak se ji tam líbilo pak hodím fotky :wink:
17. pro 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: A je to ta těhotenská nevolnost? Nemůže to být z jídla? Nebudou to ty zákusky :sweat_smile:
Snad tě to brzo přejde.
17. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro, ehm, ja jsem za mesic nabrala 4 kila a nikdo mi nic nerekl, nechapu co furt ti doktori s vahou resi :sweat_smile:
jaro no já nevím jestli jsou 2kg za měsíc moc, já myslím že za týden můžeš přibrat 0,5 kg takže by to mělo být v normě. v druhém trimestru se přece přibírá nejvíce ne. já jsem za 3 týdny přibrala 2kg, takže budu muset krotit, ale naštěstí mi to všechno jde do břicha a prsou
když jedu do fakultky tak nejezdím tou hlavní bránou, ale jezdím parkovat úplně z druhé strany nemocnice takovou boční ulicí, tam je vždy místo
asi si ten elasti q taky zkusím koupit . teď mám olejíček od saloosu, myslím že je taky dobrý, ale to asi poznám až na konci těhu :sweat_smile:
17. pro 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: joo? tak to jsem ráda, že těch mojich 2 kila není moc...já si to taky myslím...ale včera se tak na mě koukla, že jsem měla z toho blbý pocit...
...navíc u každé ženy je to jiné, že jo :slight_smile:
17. pro 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: no právě že mě taky - jen břicho a prsa. No možná cenťák přes boky, ale tam moc ne. Nejvíc pupek...
Tak už mám lepší náladu :slight_smile:
Aha, tak to jsem nevěděla...my jsme jeli hlavní branou...
17. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: no to nevím, ale asi jsem snědla něco šaptného, já měla jetě předtím klobásku a ta nebyla moc dobrá :stuck_out_tongue_closed_eyes: s přibíráním je to u každého jinak. :wink:
17. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vetřu se k Vám :slight_smile:
Vidím, že řešíte váhu.
Já byla v pátek na poradně a dostala jsem od sestry zprda, že moc přibírám a že mám omezit sladké- toho ted moc nejím, není chut. Za celé těhu tedka jsem nabrala 13kg :sweat_smile: a za měsíc a půl- posledních 8kg :unamused:
Jinak gratuluji Kacenka- pamatuji si Tě z jiné diskuse :slight_smile:
17. pro 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aduš: no jo ty parkuješ na místech vyhrazených pro dárce krve :sweat_smile:

Zofi: tobě je špatně? To jsem asi nějak přehlédla? Doufám, že už je ti lépe a zákusky, raději nejíst.

Jaro: jo bříško už je lepší jsme se včera doma lehla a asi za 2 hod. to přešlo, bylo to tajkovéto trošku tuhnutí a pnutí jak se natahuje děloha. JInak ráno se vzbudím a v břichu kopačák, přesně vím kde prcek je schoulený asi jak spím na boku tak všelijak "klouže" či co :sweat_smile: ale jak vstanu a začnui chodit tak bříšku změkne a zase se rozlije "kopačák" po celém bříšku.

Já na min. poradně měla navíc 4 kg od původní netěhu váhy. Takže 5 kg navíc není žádná hrůza tak jaro klid.
17. pro 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy nene, jak se jede od vřesiny tak na tom kopci odbočím doleva ještě před domem sester a dojedu zezadu k fakultce jak je plicní tak tam je normálně placené parkoviště, ale vždy je tam místo a nemusím nervačit že nemůžu zaparkovat
no já mám od začátku těhu 1kg nahoře, ale o vánocích vždy přiberu
monika klidně se vetři :slight_smile: nejsi náhodou v nějaké diskusi o kočárku? mám pocit že jsem tě někde zahlídla ale už nevím kde :sweat_smile:
17. pro 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: jen 1 kg? :astonished: tak aby Jaro neměla zase depku z tebe :sweat_smile:

Jaro: myslím, že na váze rosteš normálně, kdybys to měla nějaké hodně hrrrrrrr tak by tě dr. jistě snažila zkrotit. Mě taky to jde do prsou a břicha, přes boky a stehna mám pořád džíny stejné.

Ahoj Moni: klidně se přidej alespoň nás bude více. Ty jo 8 kg na 6 týdnu je asi moc. To ti tak chutnalo nebo zadržuješ vodu? A kolik jsi celkeově nabrala při prvním těhu?
17. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy 1kg nad původní váhu, celkově 3kg. ale bramborový salát a cukroví to jistí :grinning:
17. pro 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aduus jen kilo? Téda, tak to jsi dobrá :slight_smile: Ale hlavně, že mimčo prospívá. Né , aspon teda o tom nevím, že bych si někde psala o kočárku :sweat_smile: Chodím na Ostravu a do těhulek do jedné diskuse. :slight_smile:
Katy já nevím, ale spíš asi vodu, prý to na postavě nejde vidět a každý se mě ptá, kde jsem to dala, sama se divím, že tak moc, ale u malého jsem měla vodu a přibrala asi 16kg.Ale taky se dříve narodil, takže kdo ví kolik by to bylo na konci
17. pro 2009 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dělám dietní bramborák kys. smetana a jogurt a umím to tak vychutit, že nepoznáš, že to není majonéza a cukrovíčko si taky dám. ve st ještě budu péct vánočku.
Zítra jdu s mamkou do města pro dárek pro babi a pyžamo pro ségru a musím ještě splašit zvoneček, aby bylo čím přivolat Ježíška, možná koupím flétny na sekt a ráda bych nějaké ubrousky látkové s motivem a ubrus takový ten pruh na stůl jestli víš co myslím.
Jinak i když jsme si to zakázala tam jsem P. koupila další 3 dárky! Se to ani pod stromeček nevejde! Ale zase vím, že bude vískat horší jak malé dítě :grinning:

Holky budete dávat i dáreček mimčům pod stromeček?
17. pro 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek