• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
renu pokud ti nikdo nic neřekne fič k jinému dr. tohle enní normální
holky jak se pozná to mimodělž.těhotenství sem tam mě pobolívá bříško, ale spíše rano po vstanutí, sice mám i problémy střevní a ted si myslím že si to budu i pořádně užívat, je to taková divná bolest,jak zakašlu sem tam to pobolí ale během dne to je normální, tak nevím docela se bojím jak se pozná mimodělož.těhot
19. říj 2007 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
luciv: já s tím sice zkušenost nemám, ale myslím že by dr. poznal podle UTZ mimoděl.těhu. neboj, budeš v poho:slight_smile:) pěkný večer
19. říj 2007 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
renu ja ještě u dr. nebyla až v pondělí ale bolesti břicha nejsou až tak hrozné znam svoje bolavé střeva tak vím že mě to bolí občas z nich
20. říj 2007 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Luciv, u dr jsi byla, ne? Potvrdil Ti těhu..tak proč myslíš, že bys ¨měla mimoděl..? Ono to už bylo psáno jinde, že břicho trochu pobolívá, že to se děloha připravuje, roztahuje, je to normální.. Pak se třeba užívá magnesium, u mě se třeba stává, že jak sedím či ležím a postavím se, že mám křeče, užívám taky magnesium, dr říkal, že to tak bývá..

Renu - Ty vážně zkus jiného dr, normálně k němu jdi, řekni co a jak a ať Tě i on vyšetří. U obvodního dr máš co dva roky nárok na preventivní prohlídku a v tom je i ta krev, takže dr je povinen Ti ji vzít, a navíc i teď, když nějaký problém je, takže se nenech odbýt!!!
20. říj 2007 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
daluri:jak už jsem psala jdu k dr. na první prohlídku v pondělí ted, netí to hrozná bolest, ale vím že mi střeva blbly už předtím. Snad je vše ok není to hrozná bolest rano trošku jakoby tlak na podbřišku (jako bych měla větry) nebo ja nevím jak to popsat a chce se mi po rano hodně čurat tak jak si zajdu na wc tak pak po chvíli je už vše ok
20. říj 2007 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Do středy počkám a podle toho co mi dr. řekne tak půjdu. Jenže nikdy předtím jsem takové problémy neměla ani s dr. jo a u jiného jsem to zkoušela a ten by mě vzal, ale musela bych ihned k němu přejít za jistý poplatek:frowning2: a to se mi hned po týdnu nemocens. nechtělo. uvidíme ve středu po ko, však vám dám vědět.
20. říj 2007 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
renu ke kterému dr. chodíš?
20. říj 2007 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
renu: tak to je doktor "vyděrač". Já taky byla na konzultacích u jiných doktorů; max. si to zaplatíš, ale že by si k němu musela přecházet, to ne.
Já bych to asi nevydržela čekat...
Tak hodně štěstí, at je to všechno v nejlepším pořádku :slight_smile:
20. říj 2007 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
chodím k dr. kempnému. Nemůžu nijak srovnávat doktory, protože chodím pořád k jednomu a tomu samému, takže nevím co dělají ostatní a co ne. Kam bych tak mohla jít na konzul. jestli o někom víte?
20. říj 2007 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
a ren ke kterému kempnému, ja chodím ke starému a je bezvadný, o mladém moc nevím ale vím že to je porodník a je dobrý taky tak to nechápu
20. říj 2007 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
luci no já taky ke starému chodím a jinak si nemůžu stěžovat? tobě bral krev hned? jo vlastně jdeš na ko v po tak uvidíš co ti bude dělat a jestli bude brát krev, dej mi pak vědět prosím. :wink:
k mladému jsem totiž chodila s prvním těhu a byl v poho, ted mě sestra objednává ke starému.
21. říj 2007 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
renu jdu zítra na jednu tak ti dám určitě vědět :slight_smile:
21. říj 2007 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
no vidíte a já zrovna u Kempného st. byla na konzultaci. A ani jsem nic neplatila.
Slyšela jsem o něm jenom dobré a o mladém taky.
Já chodím k Buchtovi a viděla jsem tam i holky, co přišly jenom na konzultaci...
21. říj 2007 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
No já u kempného neplatim nic, ale volala jsem k dr. Pomahačovi a tam by mě vzal jedině kdybych přestoupila poplatek 500,--. jinak, že by to neměl jak vykázat na pojišť to vyšetření. Ted už to je jedno to vydržím, ale odcházet se mi nechce.
A další věc je, že jsem začla nějak špinit,sice jen trochu a bolí mě břiško, tak doufám, že to nepůjde jak minule, anebo dostanu mens.
21. říj 2007 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
renu drž se a pokud si začala špinit tak si zajdi k tomu dr. raději hned at ví. O pomahači jsem neslyšela nic moc dobrého každý má jiný názor ale pokud by jsi odešla od kempného tak nevím zda by sis pomohla tímhle dr.držím palečky ja jdu dnes na první prohlídku snad je vše ok.Bolí mě od noci hlava ale šíleně :unamused:
22. říj 2007 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám naplánov. ko ve středu, ale mám strach tam jít dřív :frowning2: špiním už víc než včera, ale pořád doufám. Test dneska zase nic neukázal!!Mám kamarádku, která ze začátku špinila pořád a hodně, tak se tím utěšuju, ale nevím :cry: Odpoledne dej věfětjak jsi dopadla. Hlava bolí z nervů :wink: Mamino
22. říj 2007 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
renu:uvidíš co bude zítra a když budeš více špinit tak běž klidně o den dříve,
ja už jsem po prohlídce první, mám obrázek mimišek je 7tt+2d stary, 1.13cm měří, krev mi nebral až pry příště při zapise, vzal mi stěry udělal vyšetř.břicha a vnitř.ultrazvuk.tak jsem moc ráda vidím normálně i náznak ručiček i když je tak miniaturní :slight_smile:
22. říj 2007 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tak gratuluji :dizzy_face: to špinění začlo totiž po styku s mužičkem, tak doufám, že to bude jen odezva :astonished: Jinak břich nebolí.
Večer jdu do kina na film Zbouchnutá :slight_smile: :grinning: :wink:
22. říj 2007 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tak to ja právě mám strach s milování ted, četla sjem že si má člověk dávat pozor se sexem hlavně kolem období kdy by jako měla byt MS ( i když už není je to nejhorší a nebezpečné období tak nevím ), jo a muže to byt opravdu ze sexu, i dr. po vyšetření říkal že mužu špinit. Jo a jinak dr. kempny mi řekl, neřešte co můžete a nemužete v malé míře nic neuškodí takže už prdím na nějaké hlídaní a nehlídaní a hotovo. Když ot je prý občas tak to neuškodí, jo a říkal akrotá že s pivečkem a vínečekm ma raději počkat tak do 11tt nebo 12tt :slight_smile: nevím jak to poznal že jsem milovník pivečka. A to zas takový pupek nemám :slight_smile:
22. říj 2007 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
a co takové cigaretky? kouříš? :dizzy_face: já jo a snažím se přestat, ale nějak to nejde. :wink:
23. říj 2007 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Renu:no i ja jsem na tom stejně,říkala jsem to i dr. tak mi říkal že at se pokusím do příští poradny přestat, ja při každé chutí an cigaretu se divam na ultrazvuk a říkam si nesmím ale .....je to těžké, jsem na sebe už zla, že mu ubližuju. :angry: pořád si říkam přestanu a bude vše ok ale ostatním se to říkal když si kouřili pět cigaretek deněn a přestali ale ja kouřila skoro krabičku denně.Naštěstí ted mi to vydrží na 3-4dny ale i tak :frowning2:
23. říj 2007 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to já mám to samé:slight_smile: Už si říkám, že i to špinění mám z toho, ale ne a ne aspoň 2-3 muusím.Ale zas se utěšuju tím, že od zítřka až to budu vědět 100% tak nebudu vůbec!!! :dizzy_face: Zajímavé je, že u dcerky jsem přestala ze dne na den hned jak mi vyšel test!?! A nezapálila jsem si až po roce a půl a jedu v tom doteď :unamused: Že jsem tenkrát vůbec začla :wink:
23. říj 2007 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Luciv, tak už vím jistě,že to těhu není. Ze začátku to tak asi vypadalo podle utz,ale mám vysoko sliznici a to dělá neplechu.Dostala jsem norethison a čeká mě kontrolní utz 5denMS. Hcg negat. Tak se začnu časem zase snažit :wink: Doufám,že utebe probíhá vše ok. :dizzy_face:
25. říj 2007 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
renu: tak to mi je strašně moc líto ja tě počítala už mezi těhulky, určitě se ti to brzo podaří, ale je divné že ti to tak dlouho nechodilo.
25. říj 2007 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky.tak jsem rada ze jsem nasla dalsi tehulky na ostrave.ja jsem ve 28 tydnu.a pripadam si jako hroch.jestli nemate nektery den co na praci tak se muzem domluvit a vsechny se sejit.mam na stodolni ulici malou italoskou restauraci tak by jsme si tam sedli a pekne pokecali.mam nekdy stresy s toho jak vypadam a rada bych si pokecala s jinyma
9. lis 2007 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
halo? nejaka dalsi tehule z Ovy? :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mi nevykladejte, ze ani jedna... :sweat_smile:
1. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jedna nová by byla, Maji :wink:
1. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
andel, neke!!!! fakt????uz???? gratuluju!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Maji, no, zatím to říkám tak potichouočku, dneska jsem si dělala test a byly tam. Mám ho v albu, ale je to blbá fotka. :unamused:
1. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek