• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
moni no já mě teprve pár týdnů dobře a teď mi začíná pořádně chutnat :grinning: no já mám kde jsem koho v jakém tématu viděla trošku zmatek, tož to bylo asi jinde :sweat_smile: můžu se zeptat jaký máte nebo budete kupovat kočárek?
katy jj, vím co myslíš tou látkou uprostřed stolu, to jsme měli na svatbě, vlizelín se tomu myslím na tebe. jsem si na tebe vzpoměla - v hornbachu jsem viděla ty bordury, kurňa to je drahé
my si s manželem letos dárečky nekupujeme, místo dárku jsme byli na 4D utz teď v neděli jde se mnou na plavání a to je pro mě více

no beztak že prďoli cosi koupím, ale pod stromeček to asi nebudu dávat. od mamky vím že určo něco pro malého dostaneme
17. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus valím ted pro malého do školky, nestihám, tak napíši později :slight_smile: zatím pá
17. pro 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: nestaš, že je to tak drahé :angry: :cry: no my taky nechtěli utrácet čekáme na to auto a tam se rozbije prasátko :frowning2: že ho člověk nesplaší za hubičku co? Ale i tak nám to nedá, peníze budou my nebudeme jak se říká :wink:
No nám naši koupí, ale dají to až těsně před porodem - chtějí koupit kočárek. Tcýně chtěla koupit cestovní postýlku, ale na chatě jedna je, autosedačka bude součastí kočárku tak musím vymyslet něco jiného. :slight_smile:
17. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy no mi to připadlo drahé za kus papíru. jasně, peníze budou my nebudem. já chci taky pro prcka to nejlepší a hodlám za něho utratit spoustu peněz. a zase říkám když koupím kvalitní věci že mi to vydrží i na druhé dítko. našim taky chtějí koupit kočárek, ale budeme si ho kupovat sami už teď v lednu ať se jím můžu kochat :grinning:
17. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jaro to ví i s FB, tak proto se ptala a myslím že jsem to tady i psala, ale už to je lepší :wink:
17. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele holky neřeště váhu jo? Já u ELi za celé těhu přibrala jen 3 kila :grinning:
17. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni zdravím tě :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: tak hlavně že je už lépe :slight_smile:
U Eli ti asi náhodou vypadla za 3 ta 0 ne? :grinning: To jinak není možné, Elča jistě vážila min. 3200 Kg ta to jsi ji těch 200 g půjčila ze svého ne? a co plodová voda, apod.?
17. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: tak joooo, už váhu neřeším :slight_smile: :slight_smile: Ty ale kdyby ti bylo pořád špatně...šup k doktorovi.
monika: zdravím tě a vítám tady :slight_smile:
katy: my dostaneme pod stromeček pro malého od moji mamky a taťky, ale já bych chtěla ještě něco koupit, symbolicky :slight_smile: Doma ještě změřím pejska a objednám mu obleček a granulky...třeba to stihnou do vánoc :slight_smile:
17. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: blbě čtu...tak už je ti líp, to je fajn :slight_smile:
17. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: no ty máš pejska takového malého lenochoda co je mu nejlíp na gauči co? To musíš nechat ušít pořádně teploučký obleček, aby takovému trpaslíkovi nebyla zima, přeci chlupatý vlčák s dlouhýma nohama není. Já taky matýskovi koupím novou houpajdu tu starou nějak zrušil a nějakou dobrůtku ať se má taky dobře :slight_smile:
17. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: ne nevypadla mi tam 0, je to tak jak sjem napsala. A eli vážila 2550 g a měla 45 cm :wink: JInak sjem hodila fotečky dolba z dnešního rána, zbytek mám na FB :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: já mám Cam Cortinu X3 a jsem spokojená, ale já chtěla hodně podobný a levnější, ale u nich se mi tehdy nelíbilo že hluboká korba byla moc nízko. No a v letošní kolekci už vypadá lépe a je o polovinu levnější :wink:
17. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: fotky fajnééé :slight_smile: Eliška je moc roztomilá! Na FB kuknu až doma.
katy: On není moc zimomřivý (spíš je bojácný a ostražitý - a víc uštěkaný) a někdy čím víc je hnusněji, tím víc se venku rochní a čmuchá. Ale včera a dneska ráno se mu venku nelíbilo a asi mu byla zima na tlapky...to se vždycky zastaví a zoufale čeká až ho vezmu na ruce nebo začne jakože kulhat (ale nic mu není:grinning:) a tak ho taky vezmu na ruce. Jak fakt moc mrzne, tak to chce už nějaký obleček.Ale pozor lenochod to není - to je anděl s ďáblem v těle :grinning: Ten mi dává někdy tááák zabrat. Ale je to můj mazlíček, umí se tulit jak malé miminko a tvářit se jak jelimánek :grinning: A z toho se dovede proměnit ve vesmírnou prskající příšerku :grinning: Je chytrý jak opice. No už ho máme prokouknutého.
17. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi jj, teď jsem se dívala na fotky a cortinu jsem poznala :grinning: a Eliška si teda snížku pěkně užívala
jaro vidím že všichni psi jsou stejně vychcaní jak ďura do sněhu :grinning: ten náš taky dobrý herec
17. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: jo letos si to užila, loni ani nevěděla že nějaký sníh je a existuje :grinning:
17. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni :slight_smile:
Zdravím "nové" těhulky :slight_smile:
S tou váhou je to zajímavé, co? Já jsem zatím pořád na nule, teď mám stejně jako na začátku. Tak čekám, jak budu přibírat. Doufám, že ne skokově. Prý by se během 1. trim mělo přibrat cca 1-2kg, během 2. trim cca 6kg a do porodu cca 5kg. Tak to asi doženu ve zbývajících měsících. :sweat_smile: A norma je 0,5kg týdně. Ale jak víte, do tabulek se málokterá vlezem, takže bych to moc neřešila. :wink:

Adus: Já teď v neděli nejdu, jsem napsaná až na začátek ledna. Budu se snažit cvičit doma a někdy mezi svátkama bych zašla zaplavat. Ale hlavně se budu muset krotit s cukrovím a to bude těěěžkéééé :frowning2:

Pod stromečkem asi nebude mít veverka nic. Vzhledem k přístupu bráchy a švagrové to nechci hrotit. Takže tak, no. Něco se bude kupovat až po novém roce. Jinak já sem tam něco koupím, ale jen tak. Z Olomouce jsme přivezli ponožtičky :slight_smile:
17. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a včera jsem nakupovala v lékárně - za 1.300Kč :slight_smile: Mám Bepantheny, od Hipu pro mimčo tělové mléko, pleťový olej, šamponek, vlhčené ubrousky, pro sebe vitaminy, těhu a kojící čaj, Gravimilk, Oscilo a Stodal.
Akorát teda dáreček jsem nedostala :sweat_smile:
Ještě mi tam zbývá 800Kč. Tak doufám, že aspoň něco i v novém roce nechají. chtěla bych to použít buď na permanentku nebo na předporodní kurz.
17. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy: Bříško je perfektní :dizzy_face: A kolik oblečků už máš - tý jo. Moc se mi líbí ty kalhotky se želvičkou :slight_smile:
17. pro 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,dneska jsem vyběhávala ještě poslední dárky a koukám,že jste tu toho hodně nakecaly. :slight_smile:
Já jen v rychlosti,jelikož za chvilku jdeme s manžou na večeři do jedné útulnoučké restaurace.Máme dnes výročí-9let,co jsme spolu. :slight_smile:
Já jsem do ted přibrala 8,5kg,takže Jaro bud naprosto v klidu.Mije dr říkala,že je to v pohodě,že je to velice individuální.Přibrala jsem naštěstí jen do bříška a do prsou.
Andělko tak gratuluju k nákupu.Já sice být tebou,tak si to radši vyberu celé,jelikož jestli to sníží ze 4500kč na třeba 2500kč,tak ti těch 800kč propadne.Ale třeba to bude jinak,no uvidíme.
Všechny ostatní zdravím a pa zítra...............
17. pro 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme právě dorazili z obchodu. Eli jsem koupila nové botky, dala jsem za ně 800 no ale hold je to pro Eli na na dětech se nemá šetřit. Mamka naakoupila ještě nějaké dárečky a já budu kupovat ještě příští týden. Dneska mě čeká ještě nazdobit cukroví a pak napsat ještě jednu seminárku na zítřek :unamused:
17. pro 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zpet, mam nahore 11kg, mimi je hlavou dolu...jeste dve poradny a pak uz si me prevede do porodnice :sweat_smile:
17. pro 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: tak tobě už se to blíží co? Letí to jak voda :wink:
17. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, nechutne rychle :sweat_smile: jeste se na to fakt necitim pripravenaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
pridala jsem pupek http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3628641&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
17. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem se dívala, tyjo to já tak nevypadala ani u eli. Já měla před porodem malušký brušek a sestra na příjmu se mě ptala co tam chci, jak sjem ji řekla že jdu rodit tak se divila, jak já můžu jít rodit :grinning:
17. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, tak to pridam jeste fotku jak jsem vypadala pred porodem s Tobikem :grinning:
17. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsi měla ještě větší? :astonished: No ale ty jsi štíííííííííííííííííhlunkááááááááááááááááááááááááááááá :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3628999#navigator
zas takovej rozdil to neni, co? :grinning: nechci se videt ted nez pujdu rodit :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zdá se mi že teď ho máš větší, ale to je tím že už čekáš druhé :wink:
17. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, koukam, ze to je dokonce ve stejnym vytahanym tricku :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek