• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
17. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na to, ze mam jeste nejakych 10 tydnu pred sebou je fakt velky, dost lidi uz se me ptalo jestli necekam dvojcata :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je vtipné :grinning:
17. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a sousedka predevcirem me zastavila na chodbe, kdy rodim a kdyz jsem rekla, ze az za dva mesice, tak na me hledela jak na ufona, ze myslela, ze uz ted nekdy :angry: :angry: :angry:
17. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je teda síla. Hold někdo má větší bříško a někdo ne no :wink: ,ale stejně ti to slušíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning: už se těšíš? a víte co to bude? :wink:
17. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi ja vlastne ani nevim jestli se tesim...jasne na mimco jo, ale mam z toho ze vseho trochu smiseny pocity, bojim se porodu, ze pak nebudu zvladat dve deti a tak no...a celkove to ted prozivam mnohem min nez s Tobikem, az mam obcas vycitky, ze neslintam nad kazdym bodyckem vel. 56 a tak... :sweat_smile:
co to bude nevime, nechteli jsme. Ale muj soukromy tip je dalsi kluk :wink: ty si to chces nechat rict? uz by to mohlo jit poznat, ne?
17. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak jsem zpátky doma.Volala mi kámoška,že dneska na Nově v odpoledních zprávách hlásili,že těhotné,co berou magnesium si mají dát pozor.No a mně zrovna dneska obvodní předepsala Magnesium lactici,kvůli křečím do noh.No a v těch zprávách zrovna hlásily,že v něm je něco špatného,že by se nemnělo brát.Já ho mněla začít brát zítra,tak ho asi ani brát nezačnu.........
Bere někdo z vás to Magnezko?
17. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a pupíky máte úžasné.Katy i Majato. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, ja magnezko beru kdyz me boli bricho, nevim co by na nem melo byt spatnyho kdyz ho normalne davaji tehulim aj v nemocnicich... :sweat_smile:
akorat mam sumivej Magnosolv, ale to bude vsechno na jedno brdo :wink:
17. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maja,tak to máš Magnesko,ale jiné.To je určo v pořádku.Tam říkali,že je něco špatného jen v tom Mag. lactici.Pouštěla jsem si ty zprávy na netu.No já se asi budu muset zeptat na poradně a prostě ho brát nebudu.A koupím třeba to co bereš ty.Prostě jiné,než to o kterém mluvili.....
17. pro 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oni tam ještě říkali,že pokud má člověk paragon,tak si ho má zajít vyměnit za jiné.Jako od jiného výrobce.Takže tím mysleli jen ten jeden druh Magnesia. :slight_smile:
No nic,už jdu chrnět..........pa zítra.
17. pro 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jo, tak ho radsi vymen :slight_smile:
dobrou
17. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je venku zima co brrrrrrrrr :angry:

Maji: máš moc hezké bříško, hold jsi štíhlá jako proutek tak ti jede bříško dopředu, kdeždo u nás "plnějších " proutků i trochu do stran. A blíží se ti to :slight_smile:

Andělka: želvičkový obleček je náš nejoblíbenější. Včera u mě byla kamarádka s oblečky a mám novou velkou várku, hlavně že jsme si řekla už nic, ale neodolala jsem :slight_smile:

jaro: jo zvířatka jsou pořádně vyčůrané potvůrky, hlavně jak něco provedou rychle pryč já tu nikdy nebyl já nic já muzikant :sweat_smile: náš Mates je tím příklad, lump, že většího neznám, ale jinak je moc hodný a tulivý a jak je delší dobu sám to je teprve tulivec, sice prvně těžce uražen, že byl sám, ale po hod. ho to přejde a nevydrží a to se pak tulí a tulí. A hezky povídá.

Evi: já mám magnezko co jsem kdysi dostala v prvních týdnech těhu proti křečím, ale teď ¨ho neberu, občas si rozpustím šumák s vit. C

Aduš: včera jsem byla na józe a bylo to super, teď mě trošku bolí protahované svaly hlavně stehna, ale bylo to moc fajn. Kamila je moc příjemná a hodina se mi líbila. Už se těším na příště, jinak spousta ženských včera končila, že už budou rodit tak zkus zavolat zda se nějaké místečko neuvolní.

Jo a už máme v pokojíku koberec :slight_smile:
18. pro 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, já zatím jenom na skok...

evkaa: moc děkuju za to info, já jsem to včera neviděla a už jsem snědla 4 tablety - mě to předepsala ve středu doktorka a je to zrovna ten druh, o kterém tam píšou, tak už to brát nebudu, zajdu za doktorkou, ať mi napíše něco jiného.
To je maras :confounded:
18. pro 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se musím holky kouknout co to mám doma za tablety (co sice nezobu) ale kdybych časem musela. O jaké šarži mluvili? Já je mám někdy z konce srpna začátku září tak ať vím pokud by to byla ta značka.
18. pro 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
k tomu magnezku - je to jenom jeden druh toho lactaci, jich je více. já teda magnezium neberu, mám jen takové ty rozpustné šumáky. zatím mi břicho netvrdne nějak často a sem tam si dám tu minerálku magnesii
katy já jsem na tu jogu v nějakém pořadníku či co, tak uvidím jestli se mi ozve
18. pro 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, :dizzy_face:
maji: my si tentokrát pohlaví říct nechceme dát, tak jsem zvědavá jestli to vydržím. Kolikrát ám cukaní, že bych si to nechala říct, ale pak to přejde :grinning: , zak doufám že to vydržím :wink:
JInak my dneska vstávali až v devět hodin :astonished: :astonished:
18. pro 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Adus, tak vracím se k Tobě, kočárek nemáme, jen sporták po malém, ale hluboký né.
Vůbec nevím pro jaký se rozhodnout, takže ještě nevíme a vy máte vybraný? :slight_smile:
Jinak jsem četla něco o magnézku lact. taky ho beru a ještě mi ho dr. předepisovala, co je sním?? :confused:
18. pro 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni některé to magnesiu je nějaké vadné, tady to najdeš
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/sukl-stahuje-dva-pripravky-lide-je-mohou-vratit-do-lekarny/412432
no já s kočárkem váhám, když se mi líbí sporťák je na prd korbička a naopak. takže uvažuju že koupím zvlášť hlubokou a zvlášť sporťák, každé od jiného výrobce. ale zatím u mě vede Peg Peregeo GT3, jsem se do něj zamilovala :grinning:
18. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: tak se zkus sama připomenout, možná tě popošoupne. A brzy dostaneme maila ohledně kurzu. :slight_smile:

Zofi: to jsme zvědavá zda to vydržíte :wink: my jsme si říkali, že si to říci nenecháme domud jsme nebyla těhu a hned co mi potvrdili těhu tak že si to necháme říci a vidíš, stejně nám pokaždé říkají něco jiného a pořád je to 50/50 :grinning:

Holky vy se máte že jste doma a nemusíte do té kosy, ráno jsme na bus pořádně natáhla krok :sweat_smile:
18. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, my o pul :grinning: vstavame tak posledni dobou normalne :slight_smile:
18. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: já taky o půl, ale šesté :grinning: :angry:
18. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus, tak to je mazéc no. tak to já asi taky brát nebudu v po na ko se zeptám dr. :confused: jinak peg perego se mi taky líbí, ale pro nás je drahý, třetí už neplánujeme, takže je u nás zbytečný koupit kočár, který tsojí třeba přes desítku :slight_smile: zofi držím palce aby jsi to vydržela :slight_smile:
katy a ty jsi nebyla na 3D když to ještě nevíte jistě?
18. pro 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: my jinak vstáváme v osm, ale dneska si dala ranní mlíčko až v sedm tak si přispala :wink:
18. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi jeste kojis nebo je mala na um? ja jsem hrozne chtela kojit aj v tehu, ale jak jsem otehotnela Tobikovi prestalo ze dne na den chutnat a odstavil se...ale zas to aspon bylo "bezbolestny" ikdyz jsem to obrecela :grinning:
18. pro 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni: byla tam to vypadalo u prvního 3D na kluka, u druhého 3D na holku, má dr. na UTZ taky spíše vidí kluka tak jsme zvědavá na další UTZ. Ale jinak nám to je jedno, oblečky se mi stejně nejvíce líbí neutrální nejvíce zelenkavé a žlutavé :wink:
18. pro 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy aha, nám se totiž malá nechtěla ukázat a už jsem byla vysoko tt a tak dr. říkala, že je možné, že to bude tajemstvím, že má nožky už dlouho tak, že nic nevidí a na 3D nám řekl, že si je jistý, že je to holka, tak snad to holka bude :grinning: protože kupujem už v holčičím.
18. pro 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy se jí když tak připomenu na předporodním kurzu, to už je za chvíli ty jo. no jsem zvědavá jak se na to manžel bude tvářit až tam bude chodit se mnou :grinning:
18. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evka: díky za upozornění. Já zrovna tohle Magnesko mám. Ale vzala jsem si zatím asi 5 tablet. Naštěstí mám ještě jiné, tak budu brát to druhé. Tento týden mi nějak začalo sem tam tvrdnout břicho, tak jsem ho začala zobkat. Měli jsme ho doma, k doktorovi jdu až v úterý.
No já ještě přemýšlím, ale nějak nevím, co bych za těch 800 ještě koupila, jedině ještě další kosmetiku. Paní v pojišťovně říkala, že tam budou i mezi svátkama.

Holky tam je zimáááá, brrr. Byla jsem ráno u kožního, pak mi ujel bus, tak jsem šla od fakultky po Hlavní třídě pěšky a stačilo mi to, došla jsem jak zmrzlík.

Maja: tý jo, už jen 10 týdnů, to tak strašně rychle uteklo. :confused: a fakt máš jen bříško, jinak jsi štíhlounká, to zas budeš po porodu hnedle jako laňka :wink:
18. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem na ty stránky o tom magnesiu ještě koukala a já mám nakonec jiné...mám to z jiné firmy z Prahy - tam píšou o Ostravě a v názvu nemám GLO...a mám je po 50 kusech ne po 100...tak je to snad ok, na obrázku je úplně jiná krabička...ale jak se znám, tak pro sichr se ještě zeptám :slight_smile:

maja: bříško máš fajné...a už je teda veliké :slight_smile: Ale jinak jsi štíhlá.
18. pro 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek