• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Moni: tak uvidíš, ve 30 tt jdeš zase na 3D ne? Kde budeš rodit? A kde jsi rodila poprvé?

Adi: tak i P. půjde tak tam nebude jediný chlap :wink:

Andělka: tu v Porubě vždy fučí jak na motorce
18. pro 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Díky za ten článek o Magnesiu.Já mám taky to balení po 50kusech.Tak to je snad v pohodě.Jaro,jestli se na to budeš ptát,tak tu pak pisni,at jsem klidná.V těch zprávách to neříkali tak konkrétně,jako v tom článku.Tak jsem nevěděla. :slight_smile:
Adi,Katy můj manža už se těší,jak se mnou bude chodit na předporodní kurzy. :slight_smile: Tak snad tam nebude jako jediný nadšený tatínek...... :slight_smile:
Jinak tady u nás je taky plno sněhu.Nejvíc se to líbí mojí fenečce Trixince.Já sice zimu nemám moc ráda,ale k Vánocům to přece jen patří. :slight_smile:
18. pro 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Nejvíc fučí ve výškovicích - ale dneska mi Poruba bohatě stačila. Dneska už se z domu nehnu.

evka: Ale jo, blíží se vánoce, tak trocha sněhu neuškodí :sweat_smile: Bílé jsou hezčí, než na blátě. :slight_smile:
18. pro 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy,evka no já sice nevím jestli se na to těší, ale co už. když si vydupal jméno já si vydupu ten zbytek :grinning:
no našemu psovi se sníh taky líbí, furt se v něm válí a rochní. ale na večer si ho beru domů ať mu roztaje sníh mezi tlapkama
18. pro 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, né na 3D už nejdu :slight_smile: Tak snad měl pan dr. pravdu :slight_smile:
Rodila jsem v Porubě a chtěla bych znova do Poruby, byla jsem moc spokojená :slight_smile:
A ty?
andel, ty si to necháváš proplácet, že? Oni to maj jen do konce roku? Pak už né, taky se chystám na kosmetiku a nevíš, jestli můžeš něco koupit 2x?
18. pro 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,určitě můžeš něco koupit dvakrát.Já byla na nákupu minulý týden a jelikož jsem tam mněla 3500kč,tak jsem kupovala spoustu věcí dvakrát.
Mně osobně na pobočce pojištovny ta paní říkala,že ten program se bude od ledna bud rušit,nebo měnit.Že třeba nebudeš mít nárok na 4500kč,ale jen na 2500kč.Tak mi ta paní říkala,at si to radši vyberu v lékárně,že bych o to mohla přijít.
Já mněla tu výhodu,že v lékárně dělá moje kámoška a mohla jsem si koupit spoustu i jiných věcí než bylo na tom seznamu.A ona mi to napsala za věci z toho seznamu. :slight_smile:
18. pro 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evka, aha, tak toho musím taky ještě využít, zatím jsem vyčerpala 800, takže toho tam mám ještě dost. Koupím si ty gravimilk, nebo jak se to píše, kosmetiku pro sebe i mimčo a zkusím toho co nejvíc. :slight_smile:
18. pro 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi a prosim te tys mela primo z pojistovny nejakej seznam co ti uznaji k proplaceni? ja jsem si to vcera sepsala tak od oka, ale vlastne nevim, jestli se mi na tyhle veci vztahuje ten kredit... :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maja jo je to na stránkách ČPZP.Tak tam jukni.Když si to rozklikneš,je tam přímo seznam léčiv a přípravků,které proplácí. :wink:
18. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo si o to můžeš říct na pobočce poj.Tam by ti ho určo taky dali.
18. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, ja mam ozp, ale prave jsem premyslela, jestli mi uznaji co jsem si navybirala, tak se mrknu na tu cpzp jestli to tam maji :slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak nevim, z toho seznamu jsem tam nasla tak mozna bepanthen :sweat_smile: ale vy tam nemate zdravotni pomucky a tak, takze by mi to teoreticky meli uznat vsechno... :grinning:
18. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem byla venku a jsme jako preclík zmzlá, byla jsme na pobočce v Porubě proplatit jogu a kurz, v př. týdnu nebo v so zajdu nakoupit do lékarny. Nevíte kde je v OV buď centrum nebo POruba nejlevnější lékarna?
Jinak jsem si koupila k obědu dobrotu - na vozovně turek otevřel Donor kebab a byl úžasný!!!!!!!!! Přesně jako v Turecku chutnal i ty ty pasty má od tama i chleba si asi sám peče. Ale ještě že jsme to tady jedla, bych byla jako čuník kolik toho tam bylo. Takže holky porubačky zajde ochutnat, ale raději zabalit domů. Já zase něco ochutnala :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: ne já nekojím. A slyšela jsem že když otěhotníš při kojení, tak sse nesmí dál kojit, když jsi těhotna :wink: Já kojila jen 3 týdny :wink:
18. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, to jsem se ptala ja :wink:
proc by se nesmelo? spousta zenskych koji aj v tehotenstvi, akorat si musis vic hlidat co jis, aby to telo nevycerpavalo... :slight_smile: ale me se asi zmenila chut mlicka a zavislacek jim opovrhl :grinning:
18. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: ty jsi ještě Tobíka kojila? :confused:
18. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, jo :slight_smile: a kojila bych jeste kdyby to slo :grinning: ale mela jsem uz od porodu pekne pravidelnou ms, ovulaci a vsechno slapalo jako po masle, takze nebyl problem otehotnet na prvni pokus :grinning:
18. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
,aji: promiň já si to spletla. No Slyšela jsem to od jedné známe, že jí to na gyndě zakázali tak nevím :wink:. 6e prý tím to mimčo v bříšku připravuješ o živiny a vitamíny a tak, ale já to řešit nemusím. My jsme už dlouho na UM :wink:
18. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, vsak ja taky ne :grinning: ale kdo vi, treba u tretiho vyzkousim "tandemove kojeni" :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
MAji: ty plánuješ ještě i 3? Tak to tě obdivuji, že tak velké dítko stále kojíš, já bych do toho nešla.
18. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy škoda že nejsem z Poruba, hned bych si kebab dala :grinning:
tam je normálně -12 venku, je toto možné?
my tak plánujeme 3 děti, 2 po sobě tak jak to má maja a to třetí tak 10-15 let
18. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, ted uz prave nekojim, protoze Tobikovi prestalo chutnat kdyz jsem otehotnela... ale druhy chci urcite do dvou let pokud to pujde...no a kdyz mezitim zas otehotnim, odstavovat ho kvuli tomu nebudu... :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a o kebabu ticho, dala bych si a slintam si tu akorat do klavesnice :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: až za 10-15 let? nebo jak to mám chápat?
TAk jak pojedete z cvíča tak se stavte na něj :slight_smile:

Taková kosa je venku? šílené!!!!!!!!! Dneska chci vyrazit do lékarny. a zase musím sepisovat znova někde jsme ztratila poznámky :angry:
18. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jo, za 10-15 let třetí. z cvičení rovnou na kebab jo? :grinning:
18. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus, kolik ti je? :slight_smile:
katy, taky se chystam do lekarny, seznam jsem sepsala vcera, tak musim rychle nakoupit nez ho zase ztratim :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja 24 :slight_smile:
18. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus, takze treti ve 40? :confused: ja bych mela do 30 rada tri doma a pak uvidime jestli se budeme citit jeste na jedno...nebo dve... :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja já se po druhém chci vrátit do práce a pak třetí možná dříve než ve 40. uvidím jestli si vůbec na 3 troufnu :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus, jj, to je rozumny :slight_smile: ja furt doufam, ze najdu praci aj se trema malyma detma...ale na to je jeste casu nez ja dostuduju... :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek