• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Maji: teď si z nás děláš srandu ne? Co vše budeš kupovat? Já volala do lékarny v Mariánkách a tam co nemají tak objednají ze skladu tak není problém, pač tu českou kosmetiku nikde moc nemají, jen zahraniční a já bych raději českou.

Tak ve 40 bych neměla odvahu rodit.
18. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
katy s cim si mam delat srandu? :sweat_smile: :grinning:
no budu kupovat:
kojici kloboucky (po zkusenostech s Tobikem :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
porodnicky vlozky a vlozky do podprdy
bepanthen
homeopatika na pripravu na porod
malinik a lneny seminko
olej na masaz hraze
myci gel a sampon pro mimi
gravimilk
jednorazovy kalhotky
myci gel pro me (nejakej hodne jemnej, au au)
18. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
katy, co chces kupovat za kosmetiku? :slight_smile:
18. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
maja no já se toho právě bojím, kdybych měla 3 děti po sobě tak příjdu o práci a pak už neseženu takovou dobrou jakou mám teď. ale třeba mě to tam po roce přestane bavit to třetí taky stihnu do 30 :grinning:
maja ty jsi před porodem jedla lněné semínko? a pomohlo to? a odkdy se může dělat masáž hráze? asi až pár týdnů před porodem že? a to gravidmilk se pije pro lepší kojení a více mlíka? zas něco co nevím :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Maji: aviril, Batole od Alpy nebo Astrid, já používám Ryor a je super, 100x lepší než cizí kosmetika až mě mrzí že pro špunty nic nedělají. navíc si myslím, že česká kosmetika má přísnější parametry než zahraniční.

Maliník a lněné semínko je čaj? na co? A jaká homeopatika na připravu porodu?
18. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
aaadus, pred prvnim orodem jsm nedelala a nejedla nic a nedopadl nejlip, takze tentokrat se chystam na poradnou pripravu :grinning: :grinning: :grinning: masaz hraze myslim od 34tt, mrknu se, nekde jsem vkladala seznam co se da udelat jeste pred porodem, tak to zkusim pohledat :wink:
gravimilk je dobrej aj v tehotenstvi a pak pri kojeni, je to suseny mliko ve dvou prichutich a je fakt vybornej :slight_smile:
18. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
a dnes jsem dělala pořádek v letácích co jsem dostala v prenatal boxu a našla jsem tam leták od značky Bonella. ale jestli to je české nebo ne nevím. a vzorečky tam byly hipp a ten asi budu kupovat
18. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
adus
od 34tt jist lnene seminko a pit malinik
od 38tt homeopatika Arnica montana (pripravuji telo na porod) a Gelsemium sempervirens (to je pri strachu z porodu, uzkostnych stavech)

od 34tt masaz hraze
od 36tt epi-no
18. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem aj uvažovala kdyby se prckovi fakt nechtělo na svět a hrozilo by vyvolání (to fakt nechci) že skusím ten nápoj podle igeborg cosi - je to z ricinového oleje, meruňkového džusu a malý panák. no a pokud si na porod připravené tak to porod vyvolá a je rychlý a když ne tak se z toho leda tak poser... :grinning:
18. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
aaa,bonella ma fajn krem pro tehotny :wink:
katy,malinik je caj a lneny seminko jsou lneny seminka, muzes je bud povarit nebo jist syrovy treba v jogurtu :wink:
18. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
aaa, jo ten mam taky v planu, kdybych nahodou mela prenaset :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
maja tak epi-no určitě nebudu zkoušet, takový borec nejsem :grinning:
z porodu strach nemám a zatím se na něho těším :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ta bonella se dá koupit v lékárně že?
18. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
aaa, jj, v lekarnach ju mivaji myslim bezne :slight_smile: tak ja uz zase nehodlam zkouset porod jen tak z ciste vody bez pripravy :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky do ricinového oleje nechoďte - je to hodně nebezpečné požít co vím od tchýně!

Ta masáž hráze pomůže?
18. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
maja a to si budeš epi-no půjčovat nebo kupovat?
18. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
katy jestli masáž pomůže nevím, někomu jo, někomu ne. ale nic za ni nedáš když ji zkusíš. já ji tedy budu dělat
18. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Epi- No se i půjčuje? To musí být nehygienické!!!!!!!!!! Do toho bych vůbec nešla! Ani do nového epina :sweat_smile:

Co podnikáte o víku? Máte nějaké plány?
18. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
katy, vypilo to uz tolik holek, ze to zas tak strasny nebude :wink:
aaadus, pujcovat :slight_smile:
katy, na kazdy pouziti navliknes novej kondom, neni na tom nic nehygienickyho :wink:
18. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
katy jo myslím že se i půjčuje, aspoň co jsem četla o něm v diskusi. do nového bych taky nešla, nedovadu si představit že tlačím balonek :sweat_smile:
manžel je pryč a vrátí se někdy v noci ze soboty na neděli. v neděli jdeme ráno plavat a pak poslední nákupy. a asi řeknu manželovi ať nás objedná u tchýně na oběd ať nemusím vařit.
holky z Poruby nechodíte některá do pizzerie Jantar? jestli jo tak jak tam vaří?
18. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
a ten ricinový olej se nedá koupit bez receptu. nebo jo?
18. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
adus, da, ale musis obehnout vic lekaren :wink:
me na tlaceni balonku neprijde nic strasnyho, to si spis predstavte, ze tlacite jen tak hlavicku s obvodem pres 30cm... :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Myslím, že volně dostupný není.
Maji: no nevím, i když navlíkneš kondom je rozdíl jestli je to nové, nebo kdoví kdo to před tebou používal, ale nechci odrazovat, každého věc samozřejmě :wink: kolik stojí nový a kolik půjčka? to se půjčuje u gyndr.? Já jen ze zvědavosti ne ze zájmu :sweat_smile:
18. pro 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
maja tož nějak ju vytlačit musím :sweat_smile: věřím že to zvládnu i bez přípravy anebo taky budu pro příště chytřejší :sweat_smile: a jak říká PA na cvičení, jak jste si miminko udělali tak si ho i porodíte :grinning:
18. pro 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
nový stojí kolem 2600,- a půjčení nevím kolik a kde
18. pro 2009 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
katy, ja vim naprosto presne kdo ho pouzival, protoze mi ho pujci kamaradka :wink: tak to je v tom pripade nehygienicky aj ultrazvuj na gynde...vis do kolika zenskych pred tebou ho strkali jen s kondomem? :grinning:
aaadus, jasne, treba budes mit v pohode porod, ja jsem to stesti nemela, takze tentokrat to proste nepodcenim...
18. pro 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
maja vidíš, s tím utz mě to ani nenapadlo
18. pro 2009 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
adus :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no ještě že k mojí gyne takoví od kterých bych mohla něco chytnout nechodí. teda aspoň si to myslím vzhledem k tomu kolik se tam platí :sweat_smile:
18. pro 2009 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky můžu se nezkušeně zeptat co je to Epi-no?????????????? :sweat_smile:
18. pro 2009 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek