Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
katy007
18. pro 2009
Maji: teď si z nás děláš srandu ne? Co vše budeš kupovat? Já volala do lékarny v Mariánkách a tam co nemají tak objednají ze skladu tak není problém, pač tu českou kosmetiku nikde moc nemají, jen zahraniční a já bych raději českou.

Tak ve 40 bych neměla odvahu rodit.
majatob
18. pro 2009
katy s cim si mam delat srandu? :-N 😃
no budu kupovat:
kojici kloboucky (po zkusenostech s Tobikem :-p )
porodnicky vlozky a vlozky do podprdy
bepanthen
homeopatika na pripravu na porod
malinik a lneny seminko
olej na masaz hraze
myci gel a sampon pro mimi
gravimilk
jednorazovy kalhotky
myci gel pro me (nejakej hodne jemnej, au au)
majatob
18. pro 2009
katy, co chces kupovat za kosmetiku? 🙂
aaadus
18. pro 2009
maja no já se toho právě bojím, kdybych měla 3 děti po sobě tak příjdu o práci a pak už neseženu takovou dobrou jakou mám teď. ale třeba mě to tam po roce přestane bavit to třetí taky stihnu do 30 😃
maja ty jsi před porodem jedla lněné semínko? a pomohlo to? a odkdy se může dělat masáž hráze? asi až pár týdnů před porodem že? a to gravidmilk se pije pro lepší kojení a více mlíka? zas něco co nevím :-N
katy007
18. pro 2009
Maji: aviril, Batole od Alpy nebo Astrid, já používám Ryor a je super, 100x lepší než cizí kosmetika až mě mrzí že pro špunty nic nedělají. navíc si myslím, že česká kosmetika má přísnější parametry než zahraniční.

Maliník a lněné semínko je čaj? na co? A jaká homeopatika na připravu porodu?
majatob
18. pro 2009
aaadus, pred prvnim orodem jsm nedelala a nejedla nic a nedopadl nejlip, takze tentokrat se chystam na poradnou pripravu 😃 😃 😃 masaz hraze myslim od 34tt, mrknu se, nekde jsem vkladala seznam co se da udelat jeste pred porodem, tak to zkusim pohledat 😉
gravimilk je dobrej aj v tehotenstvi a pak pri kojeni, je to suseny mliko ve dvou prichutich a je fakt vybornej 🙂
aaadus
18. pro 2009
a dnes jsem dělala pořádek v letácích co jsem dostala v prenatal boxu a našla jsem tam leták od značky Bonella. ale jestli to je české nebo ne nevím. a vzorečky tam byly hipp a ten asi budu kupovat
majatob
18. pro 2009
adus
od 34tt jist lnene seminko a pit malinik
od 38tt homeopatika Arnica montana (pripravuji telo na porod) a Gelsemium sempervirens (to je pri strachu z porodu, uzkostnych stavech)

od 34tt masaz hraze
od 36tt epi-no
aaadus
18. pro 2009
já jsem aj uvažovala kdyby se prckovi fakt nechtělo na svět a hrozilo by vyvolání (to fakt nechci) že skusím ten nápoj podle igeborg cosi - je to z ricinového oleje, meruňkového džusu a malý panák. no a pokud si na porod připravené tak to porod vyvolá a je rychlý a když ne tak se z toho leda tak poser... 😃
majatob
18. pro 2009
aaa,bonella ma fajn krem pro tehotny 😉
katy,malinik je caj a lneny seminko jsou lneny seminka, muzes je bud povarit nebo jist syrovy treba v jogurtu 😉
majatob
18. pro 2009
aaa, jo ten mam taky v planu, kdybych nahodou mela prenaset 😃 😃 😃
aaadus
18. pro 2009
maja tak epi-no určitě nebudu zkoušet, takový borec nejsem 😃
z porodu strach nemám a zatím se na něho těším :-N
aaadus
18. pro 2009
ta bonella se dá koupit v lékárně že?
majatob
18. pro 2009
aaa, jj, v lekarnach ju mivaji myslim bezne 🙂 tak ja uz zase nehodlam zkouset porod jen tak z ciste vody bez pripravy 😃 😃 😃
katy007
18. pro 2009
Tak holky do ricinového oleje nechoďte - je to hodně nebezpečné požít co vím od tchýně!

Ta masáž hráze pomůže?
aaadus
18. pro 2009
maja a to si budeš epi-no půjčovat nebo kupovat?
aaadus
18. pro 2009
katy jestli masáž pomůže nevím, někomu jo, někomu ne. ale nic za ni nedáš když ji zkusíš. já ji tedy budu dělat
katy007
18. pro 2009
Epi- No se i půjčuje? To musí být nehygienické!!!!!!!!!! Do toho bych vůbec nešla! Ani do nového epina :-N

Co podnikáte o víku? Máte nějaké plány?
majatob
18. pro 2009
katy, vypilo to uz tolik holek, ze to zas tak strasny nebude 😉
aaadus, pujcovat 🙂
katy, na kazdy pouziti navliknes novej kondom, neni na tom nic nehygienickyho 😉
aaadus
18. pro 2009
katy jo myslím že se i půjčuje, aspoň co jsem četla o něm v diskusi. do nového bych taky nešla, nedovadu si představit že tlačím balonek :-N
manžel je pryč a vrátí se někdy v noci ze soboty na neděli. v neděli jdeme ráno plavat a pak poslední nákupy. a asi řeknu manželovi ať nás objedná u tchýně na oběd ať nemusím vařit.
holky z Poruby nechodíte některá do pizzerie Jantar? jestli jo tak jak tam vaří?
aaadus
18. pro 2009
a ten ricinový olej se nedá koupit bez receptu. nebo jo?
majatob
18. pro 2009
adus, da, ale musis obehnout vic lekaren 😉
me na tlaceni balonku neprijde nic strasnyho, to si spis predstavte, ze tlacite jen tak hlavicku s obvodem pres 30cm... 😃 😃 😃
katy007
18. pro 2009
Myslím, že volně dostupný není.
Maji: no nevím, i když navlíkneš kondom je rozdíl jestli je to nové, nebo kdoví kdo to před tebou používal, ale nechci odrazovat, každého věc samozřejmě 😉 kolik stojí nový a kolik půjčka? to se půjčuje u gyndr.? Já jen ze zvědavosti ne ze zájmu :-N
aaadus
18. pro 2009
maja tož nějak ju vytlačit musím :-N věřím že to zvládnu i bez přípravy anebo taky budu pro příště chytřejší :-N a jak říká PA na cvičení, jak jste si miminko udělali tak si ho i porodíte 😃
aaadus
18. pro 2009
nový stojí kolem 2600,- a půjčení nevím kolik a kde
majatob
18. pro 2009
katy, ja vim naprosto presne kdo ho pouzival, protoze mi ho pujci kamaradka 😉 tak to je v tom pripade nehygienicky aj ultrazvuj na gynde...vis do kolika zenskych pred tebou ho strkali jen s kondomem? 😃
aaadus, jasne, treba budes mit v pohode porod, ja jsem to stesti nemela, takze tentokrat to proste nepodcenim...
aaadus
18. pro 2009
maja vidíš, s tím utz mě to ani nenapadlo
majatob
18. pro 2009
adus 😃 😃 😃
aaadus
18. pro 2009
no ještě že k mojí gyne takoví od kterých bych mohla něco chytnout nechodí. teda aspoň si to myslím vzhledem k tomu kolik se tam platí :-N
evkaa25
18. pro 2009
Holky můžu se nezkušeně zeptat co je to Epi-no?????????????? :-N

Začni psát odpověď...

Odešli