• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
skicák je malý, stěna skýtá více výtvarných možností :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Takže mi taky doporučíš nedělat před porodem rekonstrukci :grinning: Já jsem si říkala, co nakoupit nové, co vylepšit, vyměnit a nakonec si vždycky řeknu - malé mi to stejně poblinká, počmárá, ohryže a pod. :grinning:

smardik: Takže si ještě připíšu emulgel, nosní kapky a Smectu. Nakonec to těch 700 aji bude :slight_smile:
18. pro 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maja,tak to máš doma veselo. :grinning: :grinning:
Smardik kolik máš ještě u poj. penízků na vybrání????
Já jsem vypila čajík s medem a lehla jsem si.Mimísek teda nijak extra nevyváděl,ale alespon jsem zacítila mírné pohyby,tak jsem se trochu uklidnila,že snad jen spinká. :slight_smile: Potřebovala bych,aby mně pořádně koplo at jsem v úplném klidu. :grinning: :grinning: Manža ho taky přemlouval,ale jen tam tak trochu zabublalo. :sweat_smile: :grinning:
18. pro 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hééj holky, vy mi to děláte snad naschvál :grinning: Jak tu nejsem,tak kecáte a kecáte a jak tu jsem nikde nikdo :grinning: :grinning:

evka: tak se ještě vrátím k tomu magneziu...byla jsem v lékárně a to, co mám je OK - mám toto: Magnesii lactici 0,5 tbl. Medicamenta, 50 tablet (obal bílo-modrý, vlevo je postava člověka, vpravo logo mvm medicamenta) a je to z Prahy.

Taky někdy malého přes den vůbec necítím, ale když si pak lehnu a hladím si břicho, někdy i na něho mluvím, tak se mi ozve...dneska jsem se vzbudila po 3.hodině ráno a prcek taky :grinning: A večer v posteli než usnu, tak ho taky cítím, ale přes den většinou ne...ještě někdy v práci, když v klidu sedím.

O epi-no jsem tady na koníkovi četla a do toho teda nejdu. Možná ještě tu masáž hráze, ale ještě nevím...Ale jak psala maja o tom vnitřním ultrazvuku...tak to je teda fakt :grinning:

andelka: klystýr

Ode dneška jsem do konce roku domáááá jupíííí :grinning: Tak teď začnou pořádně vánoční přípravy a pak pořádný relax :slight_smile:
18. pro 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka právě že mám ještě celých 4500 jen nevím na co to vybrat kromě té lékarny
18. pro 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi a taky muze byt nejak blbe natoceny, ze to ani necitis a pritom treba kope... :slight_smile:

nejlepsi je, ze za tohle muzu nadavat tak maximalne sama sobe, ze jsem se na neho nekoukala :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vite ale co je super? dneska jsem zrovna premyslela, ze nesnasim nas oranzovej obyvak a jak bych ho chtela na bilo...uz je aspon duvod :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji aspon je důvod malovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dej malému štětku a hned je to hotovo
18. pro 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka: dnešní počasí bylo akorát na spaní, takže se mu nedivím. Taky jsem to dneska párkrát zalomila. :sweat_smile:

jaro: Hlavní je relax, přípravy jasou až za ním :wink: Užívej si to :slight_smile:
Já bych do Epina šla, když ho seženu. Epiziotomii bych se ráda vyhla a zkusím cokoliv. Ohlasy jsou na něho dobré. Kdyby to nevyšlo, tak jdu do toho ostatního. Lidi kolem jsou na alternativní věci ode mně zvyklí.
18. pro 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: máš doma Picassa :grinning:
18. pro 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel já byla po porodu pošitá hezky :frowning2:
18. pro 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. pro 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: no ty brďo..za jak dlouho to stihl?! :astonished: To je teda ďábel :grinning:
18. pro 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
co ted? mam mu to nechat aspon vymalovat barevne? ale zas aby pak necmaral vsude :grinning:
prave mi odstrojuje adventni venec...ja jsem vedela, proc se s nim nedrbu :grinning: :grinning: :grinning:
jaro, za minutku? :grinning:
ani jsem si nevsimla, ze slezl ze zidlicky :grinning:
18. pro 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji barevně, stejně asi budete muset malovat tak to je už jedno ne, jen at nepřejde i do dalších místností
no mě se to směje, vidět to doma, tak mě asi klepne...
18. pro 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak prej je to slunicko a vlak :sweat_smile:
18. pro 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já si zrovna dávám svařáček, ještě mám 8minut klidu :slight_smile: v 19 jdu budit abych pak šel po 21 spát
18. pro 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: šikulka. A očividně ho to móc bavilo :grinning:
Tak přemýšlím, že dám kolem pokoje do 1,5 metru tapetu. :grinning: Já jsem moc ráda malovala. ale jestli po zdech, to nevím. Ale třeba holky rády oškrabují stěnu třeba lžičkou, nebo olizují, to je ještě lepší :sweat_smile:
18. pro 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko, ja jsem mela vyzrany vsechny spary mezi takovymatema polystyrenovyma deskama :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Jakejma deskama? :confused:
Takže taky myslíš, abysme to vylepšování moc nehrotili, že?
18. pro 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak jsou takovyty ctverce na zatepleni, nevim jak se to jmenuje... :slight_smile: a mezi nima byl nejakej mooooc dobrej tmel :grinning: :grinning: :grinning:
vylepsovani klidne vylepsujte, ale pocitej, ze vam to pak prcek vylepsi jeste vic :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja no pěkně :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás je to dobrý zatím máme jen otřískané zdi jak do nich naráží autama apod., a v kuchyni zed od borůvkového jogurtu a ještě byla stěna od hov......vytáhl plínku z koše
18. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: a kde to jako máte? My máme barák zateplený zvenku :confused:
Teda tobík má ale chutě - tmel :grinning:
Jo jo, s tím počítám :sweat_smile:
18. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, to jsem mela v pokojicku kdyz jsem byla mala, meli jsme ho v rohu panelaku a byla tam strasna zima...a ten tmelicek byl tak dobrouckej, ze jsem stourala a stourala az jsem vsechen kolem svoji postele vystourala :grinning:
18. pro 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: jo takhle - já myslela, že malej papá tmel a to zatím ty :grinning:

smardik: Taky dobrý :grinning:

Holky, chci se zeptat - jak je to s malými dětmi a dovolenýma. Dá se vůbec někam jet? My jsme byli zvyklí jezdit po krásách zemí českých (Český ráj, Kutná Hora, Znojmo, Mikulov a pod. destinace), kam se dá s mrnětem? Když není auto. Nemyslím hnedka příští léto, ale to další třeba, jak bude mít rok a čtvrt. Nebo aspoň výlety. Kam se dá taky někde kolem vyjet? Kromě ZOO třeba. Tam mám naplánováno jet se podívat na malé slůně, tuším, že v květnu 2011 říkali, že se má narodit. Tak jsem si hned vysnila, že se na něj zajdem podívat v létě s mrňouskem, že se narodí za rok po něm (nechtěla bych být sloní těhule :grinning: )
18. pro 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek