• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
andelko, moznosti je spoooousta :slight_smile: s rocnim deckem se da podnikat spousta vyletu aj vyjet na dovcu klidne...my se chystame s detma v lete do Skotska :grinning:
letos jsme s Tobikem byli v Ceske Kanade, parada, priroda, pamatky, uzkokolejka.... :slight_smile:
kolem ovy to jeste moc prozkoumany nemame, ale urcite se da najit dost zajimavych mist :slight_smile:
18. pro 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik,tak to je dost peněz.Ale lepší utratit v lékárně,než to nechat propadnout. :slight_smile: Třeba dětskou kosmetiku můžeš nakoupit do zásoby,bývá dost drahá.Já jsem kupovala 2x vitamíny Mamavit,berou se v těhu a při kojení.Tak jsem je brala kvůli kojení,jelikož ted už vitamíny neberu.No a to velké balení 100tablet stálo 399kč.Já brala dvě,což mám na půl roku,takže 800kč bylo raz dva v čudu. :grinning: A kdybych náhodou nemohla kojit tak dlouho,nebo jak,takbych je prodala nějaká těhotné kamarádce,nebo nechala v zásobě.Podle data trvanlivost. :slight_smile:
Jo a taky si můžeš koupit ortopedickou obuv.Taky bývá drahá a člověk to využije. :slight_smile:
Jaro,tak to je fajn s tím Magneskem.Mám to co ty.Tak ho zítra začnu brát,jelikož křeče nohou mně pořád trápí.
No mě většinou mimi nejvíc kopkalo večer před spaním.Právě včera jsem ho ale moc necítila.Jen trošku a dneska taky nic moc.Asi se jen moc sleduju.Doufám,že je mimi v pořádku a jen spinká.Jak píše Andělka,třeba je to tím počasím. :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: do Skotska? Já tak leda za humna. Nějak si to v praxi neumím představit. Pak mi dáš info co a jak, jo? Mně se právě líbí, jak s Tobíkem výletujete, koukala jsem na fotky. :slight_smile:
18. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko, je to posledni sance se tam podivat a mit ubytovani zadara, tak by byla skoda to nevyuzit... :grinning: na mimouse vezmeme satek, na Tobika babasling a hura za krasama Skotska :grinning: :grinning: :grinning: no a let snad prezijem, neni to zas tak daleko :slight_smile:
18. pro 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka jo kosmetiky si vezmu víc-mám ji odzkoušenou a malému vyhovuje takže kdyby ne Honzikovi tak ji využiju pro něj :slight_smile:, vezmu si určitě ze 2velké bepantheny a víc gravimilku. vitamíny neberu, já raději ovoce než uměliny. Vidíš to s tou ortopedickou obuví není vůbec špatný nápad

anděl dá se jet v pohodě, jen to člověk musí přizpůsobit dítěti-myslím třeba časy kde je zvyklé jíst, spát, vzít sebou něco na co je zvyklé-u nás je to katastrofa bez jeho milované plínečky a usináčka na spinkání, jak má toto a mě je mu fakt jedno kde je
18. pro 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Vy jste čísla :grinning: ale rozhodně když je ta možnost, tak by byla škoda toho nevyužít.

smardik: Hm, to jsem ráda, že by to šlo.
dáváte mi naději :slight_smile: My moc rádi cestujem, aspoň na výlet nebo na pár dní a chybělo by nám to asi. Akorát budem muset dobře vybrat destinaci, ubytování a tak. A nesmí to být daleko. Nebo jedině že by nás na místo někdo odvezl, tam bychom se pohybovali po svých nebo na krátké vzdálenosti vlakem a pod. a zpět by nás zase někdo odvezl (někdo myslím tchán, u nás nikdo jiný auto nemá)
18. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel jde to :slight_smile: ale je to i o tom jak si dítě zvykneš-mi je Tom zvyklý že usne doma v postýlce ale i venku v kočárku, u rodičů nebo už i na návštěvě u známých se mnou v posteli usnul, na hotelu. Kamarádka má dceru o 3dny starší a naučila si ji na pravidelný režim-opravdu snad vteřinový a na to že se spí jen doma v postýlce a fakt ji malá nikde jinde neusne jen ve své postýlce, ani venku v kočárku. ale to si ona tak naučila, ne že by to malá tak vyžadovala
18. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: Aha, no tak to uvidíme. stejně dost předbíhám, co? :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko, my jezdime vsude vlakem a v poho, Tobik je zvyklej a snasi to v pohode, na tu dovcu jsme jeli nejakych 7 hodin a tahli jsme aj kola, krosny, odrazedlo, kocarek a nevim co vsechno jeste....spis je nervozni v aute, protoze na neho neno zvyklej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko a s malinkym miminkem se vyletuje mnohem lip nez s batoletem :grinning:
18. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja ještě že to tu nečte manžel, ten už by hned plánoval nějakou dovču :grinning:
18. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus, no vsak proc ne, sestinedeli jeste v klidku a pak bych vyrazila :wink:
18. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja když my jedině k moři letadlem a to si moc neumím představit
18. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky no vás dočíst to je tea fuška, ani se mi tot nechce číst.
Já jsem původně se chtěla vrátit do práce už po ELi, ale pak mě to přešlo a vrhli jsem se na druhé, alo po druhém už do práce jdu.
JInak Andelkao: my jsme s Eli byli poprvé na dovči letos a měla skoro 10. měsíců. Jeli jsme až do Čech, konrétně Babiččino údolí a já jsem se bála jak to zvládnem, ale zvládli jsme to i tu dlouho cestu a spaní a všechno. Na dovču se dá jet i s menším mimčem. My jsme se dozvěděli že moje švagrová čeká mimi v srpnu a jelikož je v Anglii a letos o prázdninách tím pádem nepřiletí, tak manža rozhodl že za nima poletíme my. Kdy ještě nevím, ale určitě poletíme i s miminem se mrknou na malého angličánka :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: To naše děti budou muset být taky zvyklé na vlak, nevím, jestli auto budeme kdy mít. Se mnou mamka taky jezdila vlakem a busem, jinak se nedalo.
S miminkem bych ještě asi nejela, ale v tom druhém létě už jo.

zofi: jé, Babiččino údolí, taky krásné místo :slight_smile:
Tak koukám, že jsou tu plány na daleké cestování (Angile, Skotsko) :slight_smile:
18. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel: jo je tam krásně a zse bych tam jela :grinning:
18. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam byla 2x a aji potřetí bych tam jela :slight_smile:
18. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, se omlouvám, že sem lezu, ale mám prosbičku. Jdete některá z vás rodit do Fakultky a máte někdo zkušenosti s touto porodnicí? Bylo mi doporučeno k vůli rizikovce, cukrovce rodit tam, že jsou na to nejlépe vybaveni. Nikde téma přímo s Fakutkou jsem nenašla, děkuji. :slight_smile:
20. pro 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: já jsem své první dítko rodila na Fakultce a chystáms e tam znova :wink: . Já jsem tam s porodem byla spokojená, ale najdou se i takoví, co se jim tam nelíbilo, ale já si na porod nemůžu ztěžovat. JE tam opravdu dobré vybavení a je to tam i hezké :wink: Ono prý hodně záleží koho chytneš na směně, ale člověk si lidi hold nevybere :wink:
20. pro 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: Fakultka je pro riziková těhotenství nejlepší. Já se tam chystám i tak, i když zatím žádné problémy nemám, mám to nejblíž. Myslím, že na diskuzi Porod je téma Porodnice v Ostravě. Pročítala jsem si to, a pozitivní a negativní dojmy jsou odevšad. co se týče vybavení je na tom ale fakultka nejlíp, dávají se tam i předčasné porody a podobně.

zofi: Naše asistentka nám říkala: "dobrá rodička porodí dobře všude, bez ohledu na lékařský tým." Myslela tím normální porod, ne rizikový nebo tak, ale šlo jí o to, že žena, která je po psycické i fyzické stránce připravená, poučená, porodí stejně dobře v jakékoliv nemocnici, s jakýmkoliv doktorem, sestrou, vybavením.

Adus: Tak co, jaké bylo cvičení s tatínky? Jsem zvědavá na dojmy :wink:
20. pro 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
anděl: já jsem u Eli do žádného kurzu nechodila a zvládla sjem porodit i bez toho :grinning: a teď taky nemám obavy :wink:
20. pro 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka plavání bylo dobré, byly jsme tam jenom 2 páry. manžel říkal že se mu to líbilo a více méně to bylo o tom, že manžel mě v té vodě nějak chytnul a jakoby mě po té vodě vozil :grinning: a trvalo to myslím 45 minut a potom jsme šli do tělocvičny a mohli jsme se zeptat na co jsme chtěli. já jsem se ptala akorát na epidurál že ho nechci a nic víc mě nenapadlo
20. pro 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: já taky neměla epidurál a v poho :wink:
20. pro 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
žofi já z něho mám větší strach než z porodu. ale říkala PA že si ho mám nechat do zálohy pro případného císaře, protože manžel měl při narození 4,5kg a já 3,7 kg pokud by tolik vážil i malý tak bych ho nemusela normálně porodit vzhledem k mojí výšce 164cm. tak já doufám, že budu mít drobečka, protože si chci užít normální porod na který se těším
20. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem se obávála z toho napíchnutí do páteře a navíc jsem necítila bolesti a rozchodila :wink: no tak uvidíš jak ti to dopadne :wink:
20. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
žofi jinou možnost než tu nejlepší si nepřipouštím :wink:
20. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer zensky :grinning:
boze, co ja bych za epidural pri porodu dala!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no aspon uz vim, ze se musim znovu pripravit na to, ze mi ho nepichnou :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to?
20. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, protoze ho na pozadani nepichaji a nevim jestli mi na neho doktorka napise zadanku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no vy jste toho nakecaly :sweat_smile: Dneska jdu do lékarny tak jsem si ještě připsala na tu žáhu, co kdyby a nosní kapky. Holky jak se jmenují ty kapky pro mimčo proti nadýmání?

Andělko: Asi klystýl co je ten Yal?

Jinak já žádné epino nebudu provádět, max. tu masáž hráze, ale zatím jsme spíše pro císaře než klasický porod.

Evi: mě teď už kope pořád, ale byly dny kdy jsme malé necítila vůbec a když jsme se v noci vzbudila na záchod tak si dělal v bříšku diskošku. A odnesl to chudák močák :sweat_smile:
21. pro 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek