• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Holky budte kupovta pro mimča Sam simplex? Od kdy to mohou používta? Už si píši seznam.
21. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
maja vždyť za epi si platíš sama? nebo to u vás funguje jinak?

katy yal je jakýsi gel co tě taky vyprázdní, ale musíš si ho koupit v lékárně a prý není tak účinný jako klasický klystýr. a proč císaře? to je pro mě další strašák, protože jsem v životě nebyla na žádné operaci

sam simplex nebo baby calm budu kupovat. každému mimču zabírá něco jiného a od kdy se to může používat nevím. já mám koupený i polštářek s třešňovými pecičkami kdyby prdíky přišly z ničeho nic

holky já musím dneska k zubaři s tou osmičkou. normálně jsem posraná, že mi ju budou muset vytrhnout. doufám, že to nějak půjde zklidnit a případné trhání odložit až po porodu :frowning2:
21. pro 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko
holky ty kapky jsou Sab Simplex a můžou se používat tuším nějak od 1 týdne, ale nevím to přesně. Já už si nepamatuju kdy mi dr. řekla že si je mám koupit. Jinak tel Yap gel bych si fakt nekoupila lepší je ten klystýr.
maji: to máte nejaké dovné ne? U nás se rozhodneš zda chceš a nebo ne epidurál a oni ti ho píchnou a ty si to pak zaplatíš a je to :wink:
21. pro 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,
no u nas to tak proste funguje...pichnou jen ve zvlastnich pripadech...ale nevim jestli se za to pak plati, mozna ne... :sweat_smile:
sab do zasoby kupovat nebudu, doktorku a lekarnu mame pod barakem, tak v ripade nouze si skocim pro recept :grinning: polstarek s pecickama mam taky, docela dobra vec :wink:
aaadus, at ti zubar dobre dopadne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. pro 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: sab simplex není na předpis :wink:
21. pro 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, ale kdyz mas tak min doplacis, ne? :slight_smile:
21. pro 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja díky, už aby to bylo za mnou. sem fakt posraná až za ušima
21. pro 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: nevím, ale mám strach o mimčo, pokud bude většií tak tak ať s eněkde nešprajcne a pak ani tam tam ani zpět a dr. to všelijak tahají a třeba poškodí ručičku, apod. a to neříkám, že ty se taky trápíš. tak raději v podbřišku jizvu co stejně nejde vidět nebo pak laserem vyžehlíš a jestli tě bolí spodek nebo jizva na břiše mi vejde na stejno. A to že se pak nerozkojíš, hůře se zavinuje děloha není pravda.
Mě trhali za živa mandle a nešlo jim to ani opíchat nějakým omrtvovákem , zkusila jsem si své i ty jizvy poté, takže toho se fakt nebojím! A epidural bych si asi stejně nechala píchnout tak jako tak.

Maji: tak sab zatím nebudu kupovat až to bude akutní zatím mám na seznamu tu mast pupíka. Stačí 1 nebo raději 2 ks?

Jo a na netu jsme objevila nějaký gel na prořezávání zoubků nemáte s tím zkušenost? Je to k čemu nebo na prd?
21. pro 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy pokud by bylo mimčo velké a dr by viděl že by jsi ho nemohla porodit tak ti císař naplánují. ale takhle přece nejde naplánovat císař pokud nemáš vážné problémy ne?
21. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, staci jeden, nam nepomahal, tak to vyzkousis a kdyztak dokoupis :slight_smile:
ja se tentokrat chystam na olejicek od Weledy pokud bude potreba, ale taky ho nebudu kupovat predem...treba tohle dite na prdiky trpet nebude (Tobik nam kvuli tomu prorval prvnich 7 nebo 8 mesicu) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy a na ten gel mas casu taky dost :wink: nam nepomohl, ale spousta maminek si ho chvali... :slight_smile:
a taky myslim, ze si nemuzes jen tak rict, ze chces cisara ne?
kdyz jsem zvladla porodit ja, zvladne to kazda, neboj :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: myslím, že v dnešní době jde úplně vše, kamarádka měla mimčo kolem 3500 kg (což si myslím, že je standart - žadný macík) a malá prostě nešla vytlačit a tak ji tahali jen a poškodili ji ručičku a te´d lítají po rehabkách a nikdo dnes neví, zda ručku rozcvičí nebo co bude. A tomu se chci vyhnout.

Maji: to není můj strach z bolesti, vydržím jako kůň a když tak budu za hysterku uřvanou, ale to je mi šumák co si o mě myslí personál :sweat_smile: ale bojím se o mimčo.

Dnes si domluvíš věcí, ani nevíš co vše .... ne jen u gynekologa či porodu,a le je to o penězích samozřejmě.
21. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
neděláte některá kubu? P. by ho rád, ale nikdy ani u něj v rodině ani u nás se nedělal a navím jak na to. :frowning2:
21. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, neblbni, proc by se mimcu neco melo stat? me tahali Tobika vexem a vubec nic se mu nestalo, taky mel 3350g a ja uz jsem na to nemela silu ho vytlacit..no tak mu pomohli no...
nic neni bez rizika, ale myslim, ze ani u cisare nemas jistotu, ze bude vsechno v poradku...
21. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: co tím myslím, že u císaře nebude vše v pořádku?
21. pro 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, nic, jen ze nic nemas bez rizika a cisar je operace jak kazda jina :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: tak to jo, vše co se týče "lékařů" nese jisté riziko i spontální porod, ale nebudeme na to myslet a snad vše proběhne u všech hladce bez přílišného trápení :slight_smile:

A jsem naštvaná mám hlad a i chuť na jogurt a garančka až do 3.1. a byl zkažený :angry: :angry: :angry:
21. pro 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nastve :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ja jsem mela taky na snidani jogurtek :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy a ty ses nejaka hodne mala, ze tak resis velikost mimca a ze by se mohlo sprajcnout? :confused:
21. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: to víš, že mě to fest naštvalo, zvláště když jsme na něj i měla chuť někdy se musím donutit, ale už mi z nich není špatně i když se "nutím"
nejsem malá, myslím tak akorát 168 cm, ale mám náběh na velké mimčo sama jsme byla obřík a manža ještě větší :sweat_smile:
21. pro 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, tak ja bych mohla mlecny vyrobky, ovoce a cokoladu na kila...mozna aj tuny :grinning: :grinning: :grinning:
tak ono zalezi spis na velikosti panve a tak nez na postave... :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už jím mléčné, čoku taky teď mám trošku chuť nedávno jsme ještě vůbec neměla, ale jak jsme dělala cukroví a vonělo to sladce tak jsme začala sladké trochu zobat a z ovoce nejvíce anans a citrusy mi jedou, jablka moc ne, přitom máme takové dobré z vl. zahrady :frowning2: a mám doma tvaroh asi udělám doma žemlovku tu já mohu :slight_smile:
21. pro 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
stane se mi něco když si dám smažený hermelín? mám na něj šílenou chuť. Vím, že hermelíny, niva, anglická, apod. by se neměla jíst, ani po tepelné úpravě?
21. pro 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, nestane se ti nic, klidne si ho dej...:slight_smile: ja si nivu obcas dam a o anglicke jsem ani neslysela, ze se nema, cpu se s ni uz tyden v kuse :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já uvidím co jiného dobrého bude v nabídce :wink:
21. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dostala jsem z tebe hlad, jdu neco ukuchtit na obed...ale nejak me nenapada co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ještě že se máš na koho vymluvit :grinning: nevím na co máš chuť, já bych třeba si dala rizoto, nebo včera jsme dělala segedín a v so jsme měli bifleky s vejcem. :slight_smile:
21. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ryzi jsme meli vcera, brambory dosly, takze testoviny...a ted s cim... :sweat_smile: ze bych je zapekla se sunkou a vajickem? :confused:to by nemuselo byt spatny, ne? :grinning:
21. pro 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: tak s tím Sab simplexem fakt nevím. Já ho kupovala bez předpisu. My jsme teď došli z venku a jdu vařít obídek a pak hurá Eli půjde spinkat. Ještě jsem koupila dneska nějaké dárečky a koupili jsme stromeček, tak ho budeme večer až Eli usne zdobit :dizzy_face: :wink: Už se těším až ho ráno uvidí :slight_smile:
Jo a my gel na prořezávání zoubků neměly a vpoho. Slyšela jsem hodně že to moc nepomáhá, tak nevím :wink: A ten pupík, nám docela pomáhal a nebo jsem eli vždy položila na chvilku na bříško a ona se vyprděla. Nebo ještě zabírá pomasírovat bríško nožičkama a někomu pomáhá trubička, které se dá do zadečku a to mimčo se vyprdí :grinning: , ale to si musíš odzkoušet. Ještě jsou nějaké jedny kapky, ale ty nevím jak se jmenují. Jsou to nějaká probotika :wink:
21. pro 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, baby calm a pak byl jeste Lefax, ten zabiral vic nez Sab, ale prestali ho vyrabet nebo co :sweat_smile:
hele nevis nahodou, kdyz mi doveze PPL balik, chteji videt obcanku? :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek