• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Maji tak co jsi nakonec uvařila? Myslím, že budou asi chtít vidět a co sis objednala?

zofi: my už taky máme stromek, možná jak dojdu z práce bude i nazdobený a taky mi budou svítit očka :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy hermoš si klidně dej, já si ho taky dám, i nivu
a u zubaře dobrý jenom zanícená dáseň, ale po porodu musí zub ven
21. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: taky se budu muset objednat k zubaři, ale bojím, bojím. Co mám bílé plomby ještě od straého zubaře co ti nic jiného nedal a staré černé vyplombovával a měnil za bílé tak mám paniku, holky ty bílé si nedávejte!!!!!!!!!!!!!!!

Adi: nakonec jsem si dala kuřecí steak zapečený se sýrem a broskví a rýži a bylo to moc dobré. Smažené moc nechci, byly k tomu i hranoly.
21. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, jen nudle se sunkou a do toho vajicko, hotovo ani ne za 15 minut a jak si mladej pan pomlaskava :grinning: :grinning: :grinning:
objednavali jsme bandasku pro manzovu segru http://www.snowboard-zezula.cz/sigg-design-flower-girl-0-6/pn-23693
no a obcanku proste nemam a ani jinej doklad na novy jmeno s fotkou :sweat_smile: tak snad to nejak projde...
21. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: jaktože nemáš OP? My objednali lustr do dětského ale do vánoc už asi nedorazí.
Jinak P. mě provokuje že si uvařil kafčo a cukroví (a já mám chuť na sladké) a že začala v TV pohádka :angry: :angry: :angry:
21. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, protoze si hral Tobinek s moji penezenkou a op uz jsem proste nenasla :unamused: vubec nevim kam ji mohl strcit... :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bude někde schované, že to najdeš za 10 let až mu budeš kompletně měnit pokojík za studentský :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nastesti nema svuj pokoj :grinning: no su zvedava kde se vynori :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Švagr už cca 4 roky pohřeřuje s¨nubní a zásnubní prsten malá si ho jednou půjčila a od té doby není ... nebo že by švagr ztratil a svedl na malou, že si s tím hrála? :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: chlapi jsou hned hotovi co? :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaio holky :slight_smile:
brrr zubaři, mám znich strach, i když dříve jsem byla v pohodě a z císaře mám strach taky :confounded:
Holky, dělá se vám už ta čára na břichu, mě se zdá, že už tam vykukuje.
Já ty kapky a jinou drogerii nechám asi naposledy...zatím jsme z toho nic nekupovali. Ale předevčírem jsme koupili dva dudlíky z NUK. :slight_smile:

Já jsem se byla pro jistotu zeptat u doktorky, jestli jim tam dorazily výsledky z té cukrovky a jestli jsou ok a jsouuuu :slight_smile: Mám velkou radost. A pak jsme vyrazili na dárky a máme všechno, tak už jen zabalit, nastrojist stromeček a Vánoce můžou začít :grinning: Ale v Tescu lidí jak nasra.... a důchodci s vozíkama to je pohroma :angry: Je tam na dnešek akce na kosmetické balíčky -50% tak tam byla úplná zácpa.Včera jsem našemu pejskovi objednala zimní obleček, šampon, granule a obojek proti blechám a klíšťatů :slight_smile: Tak dostane taky dáreček, ale opožděný, to už se do Vánoc nestihne.
Jeli jsme pak přes Leninku, tak jsem chtěla nakouknout do Woko obchodu a jak na potvoru měli od 12-14 hod. přestávku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My máme dneska na oběd pečené kuře a manžel bude vařit česnekačku :slight_smile:
21. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, prave jsem zjistila, ze mam jeste dalsich 1200 z pojistovny a uz fakt nevim co nakupovat :sweat_smile: nejaky tip? musim to vyresit dnes, max.zitra rano :grinning:
21. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: gratuluji k dobrým výsledkům. Jsme chtěla jet mrknout do Tesca na ty balíčky, ale jak je tam divočina tak na to prdím.

Maji: A je to pro tebe nebo pro děti a ty jsi u HZP nebo jiné pojišťovny? Já zbytek peněz utratím v té lékarně. Jinak jsem z balíčku hraadila 1x vitamín,y krém na strie, předporodní kurz a jogu pro těhule.
21. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, muzu to pouzit bud na sebe jako tehotensky kredit (ale to uz mam snad vsechno nakoupeny), nebo prevest na Tobika a nakoupit tam mu, ale to teda taky nevim co... :sweat_smile: nejaky cviceni nebo tak, to uz nestiham, napadla me jedine solna jeskyne, nebo si necham proplatit balicek kontaktnich cocek :grinning:
21. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastne tehotenskej kurz si muzu nechat proplatit hned po novym roce (mam narok na dalsi 1000) :grinning:
a mam ozp :slight_smile:
21. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: tak si kup tu solnou u kulturaku mají akce, že koupíš za 1000 Kč a máš vstupy neomezeně po celý kalendářní rok a dopo se tam může i s miminkem :slight_smile:
A to cvíčo co jsi chtěla s dulou Čurdovou v Kaštánku?
21. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, kulturak je daleko, nasla bych neco tady v Porube :slight_smile: na to cviceni by to slo, ale musim poslat orazitkovanou uctenku a to uz ted zaplatit nestiham, takze to si necham proplatit z toho dalsiho... :slight_smile: nebo si fakt koupim ty cocky, stejnak uz mi zasoba dochazi... :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Koukám,že řešíte zubaře.Katy bílé blomby jsou fakt na nic.Taky jsem chodila do Ov k zubaři,to bylo ještě na střední,a ten mi dal všude i dozadu bílé blomby.Pak jsem přeška k jinému zubaři a ten mněl co zpravovat.Naštěstí už to mám za sebou a ted jsou zoubky relativně v pohodě.Jeny dásně mi trochu v těhotenství krvácejí i přes Listerin a mezizubní kartáčky. :slight_smile:
Jaro to je fajn,že výsledky z cukru jsou v poho.Mně to řeknou až na poradně 29,12.
Jinak včera jsem byla na vánočním koncertě kapely,ve které jsem dlouho hrála.Byl tam dost rachot a mimi kopkalo ostošest. :grinning: :grinning:Tak už jsem mnohem klidnější.Asi prostě jen spinkalo ty dva dny,co jsem ho moc necítila. :slight_smile:
21. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: ty jsi hrála v kapele nebo zpívala? No mě tyky opravují stále ty bílé a 2 zuby se zachránit nepodařilo :cry: :angry:
21. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro super že jsou výsledky ok :slight_smile:
evka a co zkusit paradontax nebo lacalut? jen upozorňuju že ten paradontax je fakt hnusný, manžel se z něho málem pozvracel :sweat_smile: ale časem si člověk na tu chuť zvykne a dásně nekrvácí
21. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo hrála jsem v kapele na klarinet a na saxofon.Musela jsem pak přestat kvůli práci.Nestíhala jsem.Paradontax jsem nezkoušela.Lacalut jsem kdysi měla,byl celkem dobrý.Asi ho zas koupím. :slight_smile:
Jé holky do solné jeskyně bych ráda zašla.Kdysi jsme jezdili s manžou pravidelně,mám totiž dědičný atopický exém a ta solná mi na to docela pomáhala.Taky jsme tam chodili se ségrou a jejíma dětma.Ted už jsme dlouho nebyli........
21. pro 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy jste ukecané, člověk tu chvíli není a tolik toho nakecáte

já dneska byla u zubaře-za poslední měsíc asi po páté, nasadil mi nový zub a já mu zaplatila 2 500 a šla jsem domů a nechci ho dlouho vidět-až v lednu to jde k zubaři i malý :grinning: :grinning:

já ještě na ten nákup v lékarně nebyla-napsané to mám a chtěla jsem to koupit v Ostravě a smůla seznam zůstal doma :slight_smile: budu to muset koupit zítra u nás a ve středu zajít na pojištovnu asi :grinning: :grinning:

jinak jsem dneska zabalila dárky-ne všechny ale něco, stromeček máme, ještě musíme koupit kapříka a máme vše

jo a v tescu slevy na oblečení-dětské, dámské i pánské. Já včera fajn nakoupila ale jen klukům
21. pro 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik já jdu v lednu k zubaři taky, ale to jenom na preventivku a té se nebojím. dneska jsem se teda bála více že budu muset trhat zub
v tescu jsem taky dobře nakoupila, ale vůbec neměli nějakou velkou ceduli že mají slevy, musela jsem se podívat na každou cedulku zvlášť jestli to je slevněné. ale úlovky stojí za to, i manželovi se líbí
21. pro 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus já mám právě problém se zuby pořád :frowning2: :frowning2:, rodičům se hodně kazí a já to bohužel zdělila po nich a na některé zuby ani nemám kuřeny takže mi dr. dodělával zuby at vypadám jak člověk. No a tak před měsícem se mi zub zlobil tak dokonale že musel ven a mám místo něj porcelánový
já teda byla v tescu v Hařířově a tam cedule byli a bylo to i dobře označeno :slight_smile:, pokoupila jsem klukům ponožky a bodyčka-oběma stejné budou fečáši, malému košili na štědrý den, tričko s mašinkou Tomášem-sice i po slevě 250 nebo tak nějak ale nešlo odolat :grinning: :grinning: , jediné co jsem nekoupila a chtěla jsou overalky 12-18měsíců ty ve slevě bud neměli nebo měli ale přes hlavu a to malej nemá rád, u nás jen celopropínací
21. pro 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus ted jsem koukla do alba a ten svetřík je super :slight_smile: :slight_smile: toho jsem si nevšimla vůbec-naštěstí teda, Honzík má 15svetříků, mikin to stačí ne
21. pro 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem to jen prolítla očima co jste si psali a já u porodu beru klystýr, měla jsem ho i u Toma a fakt to pročistilo. A kapky sam simplex kupuju dopředu-tady u nás je přes víkend otevřená jen jedna lékarna a u Toma se mi stalo že jsem přišla a neměli je že až za týden a často je zavřená-tak 2xměsíčně určitě je sobota nebo neděle z technických důvodů zavřeno samozřejmě zrovna když tam pro něco jdu takže já je určitě kupovat budu. Ale fakt je že u nás nepomáhali nebo já změnu bez nich a s nimi nepostřehla, malý je měl spíš jako chutovku strašně mu chutnali, co mu pomáhalo jsou baby calm ale ty jsou až od měsíce. Ale koupila jsem si ten polštářek z třešnovými jádry tak jsem na něj zvědavá
21. pro 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik manželovi se líbí ta chlupatá mikina, si ju nasadil na hlavu a prý to je moje, to je fajné :grinning: měli tam i světle modrou a k tomu i tepláčky, ale měli jenom maličké velikosti, jinak bych to hned koupila. ještě zkusím zajet do Poruby, tam toho myslím mají více
já mám zatím jenom ten polštářek, lékárna je non stop v porubě ve fakultce kdyby něco tak pošlu manžela, máme to 10 minut cesty. ale třeba budeme mít štěstí a prdíky nás moc trápit nebudou
21. pro 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby tu byla nonstop lékarna tak to taky nekupuju ale není a jak píšu jediná otevřená o víkendu bývá často zavřeno a sam simplex jim občas dojde a auto nemáme a hnát se někde busem díky ne takže raději koupím. Ale fakt mít kde koupit tak se na to taky vyprdnu. Já doufám že se nám ted prdíky vyhnou, Tomáška teda trápili řádně a první 3měsíce řval a řval, úderem 3měsíce klid

ta mikina je fakt super, já mám podobnou :slight_smile:, ale fakt je že ve slevách jsou spíš ty malé velikosti a ty větší jsou rychle pryč, my už potřebujem 12-18měsíců a to už je probrané ale i tak jsem včera pokoupila :slight_smile:
21. pro 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem kupovala 6-9 měsíců to by měl mít dobré tak v listopadu. jsem zase v obchodě počítala na prstech, jestli mě někdo pozoroval tak si myslel že se asi učím počítat :grinning:
21. pro 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek