Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
zofinecka
21. pro 2009
nazdárek holky, tak vás nebudu ani dočítat. My máme natrojený stromek a mám udělanou výzdobu. Ještě zabalit dárečky a je to 😃 😉
maji: já mám pocit že PPL nechce občanku, ale nevím to jistě 😉
Jinak já jsem dneska stačila ještě nakoupit dárky a zajít si na nehty, tak mám Vánboční nehtíky a ladí mi se stromečkem 😃
katy007
22. pro 2009
Ahoj holky,
já se včera k balení dárků nedokopala, nebylo mi dobře tak jsem se okoupala a četla si až jsem z toho usnula a spala až do rána. Dneska jdu do té líkarny, měla bych tam už vše mít objednáno tak jsme zvědavá a zítra zaletím na pojišťovnu. Možná ještě dneska po cestě vyskočím a hopnu do pojišťovny, pokud v městě bude otevřeno.
Dnes musím zabalit dárky a zítra doufám vypadnu z práce dříve, abych stihla vše doma udělat = salát, polévku, 2 vánočky.

Zofi: taky mám vánoční motiv 🙂

Holky nevíte bude v Chiccu nebo Sam baby po vánocích výprodej? Mám vyhlídnuté super lehátko pro piškotka, ale stojí přes 2 litry ]-( za polovic by bylo hnedka hezčí 🙂 a máme objednaný ten nádherný lustr s klauny 🙂
aaadus
22. pro 2009
Dobré ránko,
hurá, dneska si jedu pro ušitý těhu kabát. Se tak těším až si ho zítra vezmu na sebe 😃
katy no ty výprodeje nevím, to asi bude spíš na zimní oblečení a kolekce věcí 2009 (snad). V Chiccu se mi taky líbí lehátko, ale na netu jsem našla už kolekci 2010 a ta je levnější než 2009
zofinecka
22. pro 2009
Dobré ránko, tak naše ELi je nadšená ze stromečku a pořád kolem něj chodí 😃
katy007
22. pro 2009
Adi: to je právě lehátko kolekce 2009 a kde jsi našla 2010? A jaké sis vybrala lehátko? Já to vibrující s polohovatelnými zády a hračky v Sam baby je nejlenější co jsem našla.
TAk to pak hned vyfoť kabát do alba i ty svetříky 🙂

Zofi: a jak bude koukat až tam budou i barevně zabalené dárečky!
aaadus
22. pro 2009
katy třeba tady ho mají
http://www.malvik.cz/Na-doma/lehatka-a-houpadla...
svetříky už mám vyfocené, kabát nafotím až přijedu. ještě se jedu podívat do práce a popřát jim pěkné vánoce. a teď mi volala paní z předporodního kurzu, jestli by mi vadilo, že bych chodila až od února a končila v březnu - nějaká paní se tam chtěla přihlásit a má termín v březnu. tak nakonec budu chodit až od toho února
katy007
22. pro 2009
Ale ta vibrující stojí cca stejně, ale zaujalo mě tam od Fisher Price že se dá z něj udělat i křeslo pro straší děti a taky vibruje, jen mám pocit, že je plastová. Ty jsi vybrala tuto?
Tak to se na kurzu zase nepotkáme? 😞
Svetříky jsou super odkud je máš?
jaro2008
22. pro 2009
Hezký den všem🙂
katy,aaadus,evka:díky 🙂
Tak jsem včera mj. zabalila dárky, udělala jsem ty kuličky rafaelo od katy a táák jsem byla večer unavená 😞 Už nic nevydržím (a to nás čeká ještě úklid,převlečení peřin, žehlení, nákup potravin)...záda mám jak přeražená vejpůl...blbě se mi spí...usnu na zádech a spím tak celou noc a ráno au au kříže...když se převalím na bok, tak je mi to nepříjemné a malý mě začne kopat...tak nevím, co budu dělat za měsíc dva :-S Žáhá mě pálí každou chvilku. Ale vypadá to, že magnezko začalo fungovat, křeče nohou už dva dny nemám a bříško taky dobrý 🙂

katy: kdyby byl výprodej v Sam baby, to by bylo super, hned bych tam naklusala...🙂Juj, ty musíš být ještě i zítra v práci? 😞 Tak ať ti to rychle uteče a nikdo tě tam neotravuje 😉
katy007
22. pro 2009
Jaro: otravovat nikdo nebude toho se nebojím, spíše tu sedět když se ti nechce a doma spousta práce! Tedy jako v kuchyni udělat vánočky, salát, polévku jinak nic dělat nebudu, P. vysaje a vytře a pak budeme zdobit strmeček a dávat si cukroví.

Já jsem taky překvapená, že už zase mohu ležet na zádech, když mám více polštářů, dřívbe mě pnulo bříško a bylo to dost nepříjemné, teď se to dá, ale pohodlný spánek na břiše jak jsme byla zvyklá to není 😞 jinak záda mě taky bolela včera.
zofinecka
22. pro 2009
katy: já má to lehátko od Fisher Price a je super. Já jsem nechtěla to obyč, protože to bylo všechno jen do 9 kilo. A toje až do 18 kilo nebo do 2 let 😉
smardik
22. pro 2009
my máme tohle lehátko http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16210946&tab=1 ale Tom v něm už dávno nechce být, od té doby co začal lézt tak nechce být, přece se nenechá omezovat
katy007
22. pro 2009
http://www.sambaby.com/1981-lehacky-a-hopsadla/...
http://www.malvik.cz/Na-doma/lehatka-a-houpadla...

No já zatím tyto našla, ale u toho FP se mi zdá jako by byla konstrukce plastová, je to jen můj dojem nebo opravdu je?
katy007
22. pro 2009
Jinak taky se mi zdá lepší to do 18 kg, že bude na delsší dobu a praktičtější.
zofinecka
22. pro 2009
katy: ne ta konstrukce je kovová, teda to co mám já tak je kovová, nevím jak je to u toho druhého 😉
zofinecka
22. pro 2009
no to co jsi našla ty od FP, tak to je asi plastové, ale ty dvě co jsem ti tam vložila já a taky smardík, tak to by mělo být kovové
zofinecka
22. pro 2009
katy: já už ho teď nepoužívám ,ale dokud byla Eli menší, tak sjem ho používala hodně 😉
katy007
22. pro 2009
A vy je máte přes MMB? Nové nebo po někom? Mě se taky zdá plastové a tudíž nebude dle mého názoru tak bezpečné jako z kovu.
zofinecka
22. pro 2009
katy: já jsem kupovala starší, ale přes Aukro a stálo mě 1000, ale paní říkala, že ho vůbec nevyužila. 😉
smardik
22. pro 2009
katy my máme nové, malý ho dostal pod stromeček od babičky a dědy tak nevím kolik stálo a je kovové 🙂 a jsme spokojeni, značka FP u nás jede malý má jejich věci rád a na vánoce budou 2nové hračky FP
zofinecka
22. pro 2009
JO FP je dobrá značka, taky máme hračky z FP jsou super 😉
katy007
22. pro 2009
A co nakupujete za hračky? Ať mám i já inspiraci?
jaro2008
22. pro 2009
Andelka je dneska na tom velkém ultrazvuku, že 🙂 Tak jsem zvědavá, jestli až se vrátí, bude vědět, co čekají ...tipuju holku 🙂

Ty lehátka jsou fajné, tež se mi to líbí, možná koupíme 🙂
smardik
22. pro 2009
zofi jo jsou super, malý si hodně vyhraje s FP a jsou prakticky nerozbitné 😃 😃 😃, na vánoce dostane tu knížku říkanek a CD přehrávač
andelka
22. pro 2009
Jaro: tipuješ blbě...Danýsek zdraví Radečka 😃
Jinak je všechno v pořádku a normálu. Malý má 330g, a je úplně krásný x-)

Nad těmi lehátky uvažuju taky, ale ještě evím, které bych chtěla. Snad budou po novém roce slevy. Teď se teprve začne nakupovat 🙂
jaro2008
22. pro 2009
andelko: zase jsem se netrefila 😃 Moc gratuluju k Danečkovi 🙂
aaadus
22. pro 2009
katy svetříky jsou z Tesca z výprodeje. dneska jsem koupila další úlovky :-N
andelka gratuluju k chlapečkovi 🙂
a zase mizím, musím ještě vytřít, zabalit dárky a dodělat cukroví
evkaa25
22. pro 2009
Andělko gratuluju k chlapečkovi!!! 🙂
smardik
22. pro 2009
andelko gratuluju k chlapečkovi, další pinda do party 🙂

já dneska byla na poradně a vše v pořádku, jsem zavřená, monitor srdíčko v pořádku ale už tam byli hezké kontrakce tak že možná půjde dřív ven 🙂, ted už budu chodit co týden

malej má chudák celý den průjem tak je na dietě 😞
andelka
22. pro 2009
Holky, děkuju 🙂 Já jsem moc nevěřila, že se to pozná, ale jak se ke mně blížil doktor se sondou, tak jsem mu řekla, že kdyby to bylo vidět, tak že to chci vědět. A za minutu bylo jasno, protože malej tak pěkně ležel, tak stačilo sjet sondou jakože pod něho a viděla jsem zadeček, nožičky aji to, co kluci maj mít 🙂 Ještě mi to tak pěkně všechno popsal. :-N No byla jsem asi nejdojatější ze všech dosavadních UTZ x-)

adus: Já tu též budu jen nakukovat, ještě jsme s mamkou dělaly marokánky a peče se nám štola. A chystáme se balit dárky. Nějaký úklid zvládnem zítra, ozdobím stromeček, udělá se salát no a bude tu štědrý den x-)

smardik: Gratuluju k dobrým výsledkům 🙂 Malýho je mi líto, snad se to brzy spraví. Takhle před vánoci, bobek. :-|

Začni psát odpověď...

Odešli