• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
nazdárek holky, tak vás nebudu ani dočítat. My máme natrojený stromek a mám udělanou výzdobu. Ještě zabalit dárečky a je to :grinning: :wink:
maji: já mám pocit že PPL nechce občanku, ale nevím to jistě :wink:
Jinak já jsem dneska stačila ještě nakoupit dárky a zajít si na nehty, tak mám Vánboční nehtíky a ladí mi se stromečkem :grinning:
21. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já se včera k balení dárků nedokopala, nebylo mi dobře tak jsem se okoupala a četla si až jsem z toho usnula a spala až do rána. Dneska jdu do té líkarny, měla bych tam už vše mít objednáno tak jsme zvědavá a zítra zaletím na pojišťovnu. Možná ještě dneska po cestě vyskočím a hopnu do pojišťovny, pokud v městě bude otevřeno.
Dnes musím zabalit dárky a zítra doufám vypadnu z práce dříve, abych stihla vše doma udělat = salát, polévku, 2 vánočky.

Zofi: taky mám vánoční motiv :slight_smile:

Holky nevíte bude v Chiccu nebo Sam baby po vánocích výprodej? Mám vyhlídnuté super lehátko pro piškotka, ale stojí přes 2 litry :angry: za polovic by bylo hnedka hezčí :slight_smile: a máme objednaný ten nádherný lustr s klauny :slight_smile:
22. pro 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
hurá, dneska si jedu pro ušitý těhu kabát. Se tak těším až si ho zítra vezmu na sebe :grinning:
katy no ty výprodeje nevím, to asi bude spíš na zimní oblečení a kolekce věcí 2009 (snad). V Chiccu se mi taky líbí lehátko, ale na netu jsem našla už kolekci 2010 a ta je levnější než 2009
22. pro 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak naše ELi je nadšená ze stromečku a pořád kolem něj chodí :grinning:
22. pro 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: to je právě lehátko kolekce 2009 a kde jsi našla 2010? A jaké sis vybrala lehátko? Já to vibrující s polohovatelnými zády a hračky v Sam baby je nejlenější co jsem našla.
TAk to pak hned vyfoť kabát do alba i ty svetříky :slight_smile:

Zofi: a jak bude koukat až tam budou i barevně zabalené dárečky!
22. pro 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy třeba tady ho mají
http://www.malvik.cz/Na-doma/lehatka-a-houpadla/Chicco-Relax-Play-2010
svetříky už mám vyfocené, kabát nafotím až přijedu. ještě se jedu podívat do práce a popřát jim pěkné vánoce. a teď mi volala paní z předporodního kurzu, jestli by mi vadilo, že bych chodila až od února a končila v březnu - nějaká paní se tam chtěla přihlásit a má termín v březnu. tak nakonec budu chodit až od toho února
22. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ta vibrující stojí cca stejně, ale zaujalo mě tam od Fisher Price že se dá z něj udělat i křeslo pro straší děti a taky vibruje, jen mám pocit, že je plastová. Ty jsi vybrala tuto?
Tak to se na kurzu zase nepotkáme? :frowning2:
Svetříky jsou super odkud je máš?
22. pro 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den všem:slight_smile:
katy,aaadus,evka:díky :slight_smile:
Tak jsem včera mj. zabalila dárky, udělala jsem ty kuličky rafaelo od katy a táák jsem byla večer unavená :frowning2: Už nic nevydržím (a to nás čeká ještě úklid,převlečení peřin, žehlení, nákup potravin)...záda mám jak přeražená vejpůl...blbě se mi spí...usnu na zádech a spím tak celou noc a ráno au au kříže...když se převalím na bok, tak je mi to nepříjemné a malý mě začne kopat...tak nevím, co budu dělat za měsíc dva :confounded: Žáhá mě pálí každou chvilku. Ale vypadá to, že magnezko začalo fungovat, křeče nohou už dva dny nemám a bříško taky dobrý :slight_smile:

katy: kdyby byl výprodej v Sam baby, to by bylo super, hned bych tam naklusala...:slight_smile:Juj, ty musíš být ještě i zítra v práci? :frowning2: Tak ať ti to rychle uteče a nikdo tě tam neotravuje :wink:
22. pro 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: otravovat nikdo nebude toho se nebojím, spíše tu sedět když se ti nechce a doma spousta práce! Tedy jako v kuchyni udělat vánočky, salát, polévku jinak nic dělat nebudu, P. vysaje a vytře a pak budeme zdobit strmeček a dávat si cukroví.

Já jsem taky překvapená, že už zase mohu ležet na zádech, když mám více polštářů, dřívbe mě pnulo bříško a bylo to dost nepříjemné, teď se to dá, ale pohodlný spánek na břiše jak jsme byla zvyklá to není :frowning2: jinak záda mě taky bolela včera.
22. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: já má to lehátko od Fisher Price a je super. Já jsem nechtěla to obyč, protože to bylo všechno jen do 9 kilo. A toje až do 18 kilo nebo do 2 let :wink:
22. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme tohle lehátko http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16210946&tab=1 ale Tom v něm už dávno nechce být, od té doby co začal lézt tak nechce být, přece se nenechá omezovat
22. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak taky se mi zdá lepší to do 18 kg, že bude na delsší dobu a praktičtější.
22. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: ne ta konstrukce je kovová, teda to co mám já tak je kovová, nevím jak je to u toho druhého :wink:
22. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to co jsi našla ty od FP, tak to je asi plastové, ale ty dvě co jsem ti tam vložila já a taky smardík, tak to by mělo být kovové
22. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: já už ho teď nepoužívám ,ale dokud byla Eli menší, tak sjem ho používala hodně :wink:
22. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vy je máte přes MMB? Nové nebo po někom? Mě se taky zdá plastové a tudíž nebude dle mého názoru tak bezpečné jako z kovu.
22. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: já jsem kupovala starší, ale přes Aukro a stálo mě 1000, ale paní říkala, že ho vůbec nevyužila. :wink:
22. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy my máme nové, malý ho dostal pod stromeček od babičky a dědy tak nevím kolik stálo a je kovové :slight_smile: a jsme spokojeni, značka FP u nás jede malý má jejich věci rád a na vánoce budou 2nové hračky FP
22. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO FP je dobrá značka, taky máme hračky z FP jsou super :wink:
22. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co nakupujete za hračky? Ať mám i já inspiraci?
22. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andelka je dneska na tom velkém ultrazvuku, že :slight_smile: Tak jsem zvědavá, jestli až se vrátí, bude vědět, co čekají ...tipuju holku :slight_smile:

Ty lehátka jsou fajné, tež se mi to líbí, možná koupíme :slight_smile:
22. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi jo jsou super, malý si hodně vyhraje s FP a jsou prakticky nerozbitné :grinning: :grinning: :grinning:, na vánoce dostane tu knížku říkanek a CD přehrávač
22. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: tipuješ blbě...Danýsek zdraví Radečka :grinning:
Jinak je všechno v pořádku a normálu. Malý má 330g, a je úplně krásný :dizzy_face:

Nad těmi lehátky uvažuju taky, ale ještě evím, které bych chtěla. Snad budou po novém roce slevy. Teď se teprve začne nakupovat :slight_smile:
22. pro 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko: zase jsem se netrefila :grinning: Moc gratuluju k Danečkovi :slight_smile:
22. pro 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy svetříky jsou z Tesca z výprodeje. dneska jsem koupila další úlovky :sweat_smile:
andelka gratuluju k chlapečkovi :slight_smile:
a zase mizím, musím ještě vytřít, zabalit dárky a dodělat cukroví
22. pro 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko gratuluju k chlapečkovi!!! :slight_smile:
22. pro 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko gratuluju k chlapečkovi, další pinda do party :slight_smile:

já dneska byla na poradně a vše v pořádku, jsem zavřená, monitor srdíčko v pořádku ale už tam byli hezké kontrakce tak že možná půjde dřív ven :slight_smile:, ted už budu chodit co týden

malej má chudák celý den průjem tak je na dietě :frowning2:
22. pro 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuju :slight_smile: Já jsem moc nevěřila, že se to pozná, ale jak se ke mně blížil doktor se sondou, tak jsem mu řekla, že kdyby to bylo vidět, tak že to chci vědět. A za minutu bylo jasno, protože malej tak pěkně ležel, tak stačilo sjet sondou jakože pod něho a viděla jsem zadeček, nožičky aji to, co kluci maj mít :slight_smile: Ještě mi to tak pěkně všechno popsal. :sweat_smile: No byla jsem asi nejdojatější ze všech dosavadních UTZ :dizzy_face:

adus: Já tu též budu jen nakukovat, ještě jsme s mamkou dělaly marokánky a peče se nám štola. A chystáme se balit dárky. Nějaký úklid zvládnem zítra, ozdobím stromeček, udělá se salát no a bude tu štědrý den :dizzy_face:

smardik: Gratuluju k dobrým výsledkům :slight_smile: Malýho je mi líto, snad se to brzy spraví. Takhle před vánoci, bobek. :unamused:
22. pro 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek