• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
a děkuji za gratulaci :slight_smile: doufám, že bude vše ok.
1. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, no tak to je parada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: koukala jsem ze ve snazilkach ses jeste nechlubila :wink:
1. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: ale chlubila, hned v 7h ráno :grinning: já byla tak v šoku, že to muselo ven :sweat_smile:
1. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, prehlidla jsem :grinning: no jdou na fotecce krasne videt :slight_smile: nebudes jeste zkouset jinou znacku testu? :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: No dneska už asi ne, už není ráno :sweat_smile: a nevím, jestli by tam něco bylo. Tenhle byl nejctlivější, další mám až 25mlU/ml. Ale asi těhu fakt budu, bo mi nepřišla MS a víš, že já vím přesně kdy mi přijde a i už dopředu špinívám. A už pár dnů mě je tak divně od břicha, různě mě pobolívá a píchá.
1. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, ja jsem taky nezacla spinit tak bylo jasny, ze to vyslo :grinning: :grinning: :grinning: kdy mas TP?
1. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: No u mě to byl první náznak. Čekala jsem o víkendu špinění a ono nic, vůbec, ani včera, tak jsem to zkusila. :slight_smile:
13. května :dizzy_face:
akorát mě štve, že zrovna v tom týdnu jsou závěrečné zkoušky na tom mojem pajdáku, to asi už nedám. Budu se muset domluvit. Že by se to o rok odložilo. A na pracáku asi taky budou mít radost. Ale tam to řeknu až to bude úplně jisté, až po 12tt.
1. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsu za 14 dní na svatbu kamarádky, tak tam budu o džusu a vodě. Bude to podezřelé, tak se asi vymluvím na antibiotika nebo tak něco. Nechci to nikomu (kromě MK) říkat.
1. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, treba stihnes aj ty zkousky :wink: nikdy nevis, kdy se mu zachce ven... :grinning: ja zas nesmim prenaset, protoze Martin ma tyden po mym terminu soutez v Plzni :grinning:
1. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: nakonec si to stejně mimča zařídí po svém, že jo? :grinning:
A jak to plánujete? budeš celé těhu tadyv Porubě? to by bylo fajn :wink:
1. zář 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, budu, uvazovala jsem, ze se tak 14 dni pred terminem odstehuju k tchyni a pujdu do porodnice v Havl. Brode, ale nakonec jsem to zamitla a budu rodit asi tady (ikdyz jsem se dusovala, ze v Ostrave nikdy) :sweat_smile:
1. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak budete taky tady? he he, můžem se chodit venčit :slight_smile: Já bych chtěla do fakultky, je to nejblíž.
Mám starosti, co? :grinning:
1. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja bych radsi do Vitkovic :wink: fakultka na me nedela dobrej dojem a na Fifk uz nikdy, gynda mi stacila :sweat_smile:
1. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: Na mě jsou vítkovice daleko a nikdy jsem tam nebyla, fakultku znám. Na Fifkách dělá primáře můj doktor, ale tam taky nechci. Já mám z fakultky dobrej pocit a asi budu mít dulu, tak personál může být jaký chce. Ale každému se líbí neco jiného, moje švagrová třeba zas byla spokojená na Fifkách :sweat_smile:
Jo a neodolala jsem a udělala jsem si ještě ten Mamatest a jsou fakt tam. Je slabší než na tom prvním (test je míň citlivý a není ráno), ale je tam, není pochyb. :dizzy_face: Nepůjdem někdy vyvenčit bříška? :wink:
1. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, dej mi jeste tyden a pak muzeme vencit klidne kazdej den :wink:
a super, mamatest nikdy nelze :wink: :wink: :wink:
1. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: Tak jo, beru tě za slovo :wink:
Podívej se do alba, dala jsem ho tam. fotila jsem to po více minutách, ale byla tam v limitu.
Takže je to fakt pravda :grinning:
1. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jde videt moc hezky, kdy pujdes k dr na potvrzeni? :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, myslela jsem, že za týden bych tam brnkla. V neděli budu 18DPO. Dřív by to stejně asi nemělo cenu, což?
1. zář 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, prepocitej mi to na tt :grinning: ja jsem byla s obema detma az v 6tt, uz bylo aj srdicko :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jaj, jak že se to počítá? Od MS mám 32 dní, tak to je 4+4? :confused:
1. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak to nevim, zkus to pres merenibt :wink: tam je to podle ovulky a LF :slight_smile:
1. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, zkusím
1. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, ale to mi tam ukazuje data a ne tt
1. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak podle jiné chytré stránky jsem 3tt+6. Já totiž budu všude udávat poslední MS 5.8. a ne 1.8., nechci aby mi pak tvrdili, že je mimčo skoro o týden mladší. Nemám ovu 14DC.
1. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...tak su z toho jelen taky :grinning:
1. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to uzavřem, že končím 4 týden.
Podle poslední MS jsem jakože 4tt+3, ale podle ovulky 3tt+6, podle ní je to přesnější. Doktoři totiž počítají s tím, že normální člověk má ovulku 14 DC no a já ji měla 19DC, takže toho doktora nechci plést a udám mu to tak, aby mu to sedělo tabulkově. :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andelko, tak to jsi ve 4. týdnu, to bys k Dr. mohla jít už za ty 2 týdny:slight_smile: A nebo radši za 3 a už by to mohlo být se srdíčkem :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak nějak to plánuju :slight_smile:
1. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jup, jsem tu, semestr uspesne uzavren, takze muzeme vyrazit na prochajdu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to moc a moc gratuluju, jsi šikulka :dizzy_face: Tak to můžem :slight_smile:
4. zář 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek