• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
andelka: gratuluji k Danečkovi, tak teď jsem zvědavá co budu mít já jestli taky Danečka a nebo ne.
Jinak my máme od FP toho mluvícího pejska a já Eli chtěla koupit ještě ten stoleček, ale nakonec jsme vzali toho pejska a Eli si s ním vyhraje nejvíce. Pak máme ještě nějaké starší hračky FP, jako tahací telefona ještě jednu hudební. A chystám se že koupím prckovi ještě hrazdičku od FP :wink: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29359769&tab=5 tady tuto, já nechci novou, to se nevyplatí :wink:
22. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli od FP kolotoč nad postýlku-malý ho miloval, jde to vidět i na fotkách jak na něj fascinovaně kouká (ale nevím zda tady ta fotka je), pak máme usináčka FP-bez něj neusne, jednou jsme ho zapomněli doma a usínání byla katastrofa a na rok dostal stoleček-denně využitá hračka a má chodítko FP-tak hodně využité, pak autíčko FP a hrnec-ted má od 6měsíců a opravdu si s ním vyhrál-sám i se mnou, má ho moc rád a ted dostane tu knížku říkanek (hodně se mu líbí, hraje si s ní u kamarádky a nedá ji z ruky) a ještě dostane ten CD přehrávač

zofi já o tom psovi uvažuju na svátek co má v březnu ale nevím, zas říkám co pak budu kupovat Honzíkovi když vše bude mít po bráchovi
22. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: asi tak nějak, taky bych nejraději toho koupila hodně, ale zase musí něco dostat i ten druhý :wink:
22. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi no právě já bych mu nejraději koupila vše na světě :grinning: :grinning: ale zas si říkám že něco musí dostat ten druhý a taky náš byt není nafukovací, máme 2+1 takže má jen v obyváku svůj koutek a svoji skřínku. ale zas hraček je tolik že určitě i Honzíkovi něco vyberu, pořád mám zálusk na ten geomag baby že bych mu ho koupila opožděně jako dárek od babičky-dostane od nich jen peníze
22. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: No to jsem taky zvědavá, jestli bude mít ten můj cvrček v Třebkách jmenovce :slight_smile:

Holky, já jsem teda o hračkách a pod. věcech ještě neuvažovala. to lehátko nějaké chci určitě, to od Chicca vypadá fajně, ale sleva by se na něj hodila. Hrazdičku budu mít po dvojčatech, měly i ten mluvicí hrnec, ten bavil i mě :sweat_smile: Ale jinak teda nemám tucha. Jen se mi v Pompu líbilo jedno chrastítko :grinning:
22. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska jsem totální Gregor! V půl jedné jsme se vzbudila za chvíli i P. a nemohli jsm e usnout a pořád se převalovali v půl třetí snídali a četli si a pak zalomili o to drsnější byl budík! :angry: Potvora řinčela o 106!

Andělko: gratuluji k chlapečkovi, koukám tady taky samý kluk, jestli tedy já čekám holčičku ta bude mít nápadníků! :slight_smile:

Zofi: já budu mít hrazdičku u hrací dečky co jsme si objednala a mám i v albíčku, myslím, že ze začátku to bude stačit. Jinak pak nakoupím nějaké ty hrající zvířatka, apod. musím někde zajít kouknout. Od sestřenky syn má od FP takovou hrací kravičku, hezky propracovaná a není tak uřvaná jako třeba hračky koupené u ťamanů - takové doufám mi nikdo nosit nebude - jako panenku pro 5 letou slečnu nebo autíčko ano, ale pro takového cvrčka určo ne. A kravička je jeho nej hračka už je otlučená, některé knoflíky už ani nereagují, ale stejně ji z ruky nepustí a je jeho nej.

Kupujete holky ty hračky přes net nebo v obchodě?

Jinak včera jsme konečně udělala ten mega nájezd na lékarnu :slight_smile: dnes chci ještě zaběhnout do pojišťovny.
23. pro 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Já jsem taky ještě byla včera v lékárně a dneska jdu taky na pojišťovnu. Nakonec jsem to vybrala celé.
Děkuju za gratulace, pro mě to bylo hlavně potvrzení, že můj šestý smysl funguje správně :slight_smile: U tebe tipuju holčičku, ale kdoví, znáš to.

Holky, nemáte nějaký tip na bolest v zádech? Už pár dní docela trpím a nevím proč. Nebolí mě celé, ale spíš jedna strana, jakoby z boku, mezi žebry a bedry. Normálně bych si vzala brufen, že jo. Takhle jsem akorát v teple, když to jde. No ale je to radost, těsně před vánocema. :unamused:
23. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: na bolest v zádech teplo, teplo a masáž jinak nevím, špatný pohyb nebo jsi špatně spala?
Co vše jsi v lékarně vzala?
23. pro 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přeji Vám krásné a pohodové vánoce, bohatého Ježíška :slight_smile:
23. pro 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy: Já nevím, prostě mě to začalo bolet a pořád to trvá. Tak to udržuju v teple a masíruju si to, jinak fakt nevím. Už se těším na balon od Ježiška, prý cvičení na něm pomáhá na bolesti.
V lékárně jsem vzala zas to co minule, takže mám víc věcí stejných. Vzala jsem ještě jeden sirup, bo mě začalo škrábat v krku a zima je dlouhá, a pak ještě jeden krém pro mimi, ještě jednu pixlu ubrousků, a ještě dva Gravimilky. Oni jim chodí snad po jednom nebo co, protože mi to dávala z police :sweat_smile: A ještě jsem vzala jeden krém ElastiQ, ale Exclusiv, mám dva Original, tak jsem si vzala ještě tento. Měla bych se začít mazat 2x za den, tak to bude spotřeba.

Taky všem přeju krásné svátky a hlavně zdraví :sweat_smile:
23. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělo jaký sirup na krk sis vzala???Mně trochu pobolívá v krku a uvažuju,co si na to můžu vzít.yslíte že Stodal můžu??
23. pro 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dnes nejak nebyl cas sem nakukovat...rano jsme byli pro posledni balicky na poste, pak nakoupit a pro kapra a po obede jsem trochu uklizela a cancala...mezitim jsem vyrobila salat a polivku na obed...manza mi naporcoval kapra a prej jeste povytira v kuchyni (to uz se mi nechtelo) :grinning: a ja si dam vecer koupel, umyju si vlasy, pekne si je upravim, namazu se kremikem od hlavy az po paty...:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz se tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a co vy? nemam silu docitat :grinning:
23. pro 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my jsme dneska byli dokupovat poslední dárky, pak je všechny zabalila a ještě jsme zdobili stromeček. a teď jsem úplně mrtvá.
Všem přeju krásné vánoce a ať se nám narodí krásné zdravé miminka :slight_smile:
23. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY,
tak já dneska byla na poradně a vše je OK a máme i novou fotečku :grinning: . Překonala jsem zvědavost a nezeptala jsem se co čekáme :grinning: .
Já jinak dneska ještě koupila poslední dárky, upekla vánočku, zabalila dárečka, ještě dodělal úklid a před chvílí jsme se vrátili ze super večeře. No prostě super den, ale jsem už unavená jak hrom :wink:

Přeji vám všem spokojené prožití Vánočních svátků a dobrý vstup do nového roku, ať je třeba ještě lepší než tento :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:
My už máme taky zabaleno, nastrojený stromeček, salát (ten já teda nejím, ale manželovi jsem pomohla s přípravou), téď si lebedím...:slight_smile:

zofi: gratuluju k poradně. To je škoda, že jsi překonala zvědavost, já jsem táák zvědavá :grinning: Tipovat už ale nebudu,protože jsem se ještě ani jednou nestrefila :grinning:

Taky vám všem přeju krásné a pohodové vánoční svátky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: jen si tipni, aspoň bude sranda. A stejně kdybych se to dozvěděla, tak to nikomu neřeknu :grinning:
23. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: já když tipnu kluka, je to holka a naopak :grinning: Tak jo, tak že jsi to ty...ale ještě s tipem počkám :grinning: Pak to zkusím :grinning:
23. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hola hola, jsou tady Vánoce :grinning: :grinning: :grinning:
24. pro 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko
prejem moc krasne vanoce a pro jistotu uz i do nového roku jen to nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

...nevim jestli se dostanu na net, budeme az do ledna jezdit po navstevach :wink:
24. pro 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka: Mám Stodal, je to homeopatikum, to se může.

Zofi: Taky gratuluju k dobrým zprávám pod stromeček a jsem taky moc zvědavá, co to nakonec bude :wink:

Tak my jsme včera pekli štolu, balili dárky, dbeska jsem nazdobila stromeček, poutírala prach a nachystala obývák na štědrý večer. Ještě se bude luxovat. Mamka udělala polívku, salát, tak se nám ten krásný večer pěkně blíží.
Užijte si ho v lásce a pohodě, se svými blízkými :slight_smile:
24. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko dík za odpověd.Tak já si ho taky vezmu na ten můj bolavý krk.
Všem přeju KRÁSNÉ VÁNOCE hlavně klid,pohodu a zdravíčko........... :slight_smile:
24. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak jak jste se všechny měly? :wink:
27. pro 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré odpoledne :slight_smile:

Tak my se máme celkem dobře, na štěsdrý den jsme byli doma všichni, sice jsem se dost napracovala a nachystala, ale s mírou. Na Boží hod jsme jeli ke tchánovcům, tak jsme si rozbalili další dárky, pokecali, fajn to bylo. Včera jsme spíš odpočívali a dnes též. Dopoledne jsme byli v kostele, teď si jdu dát něco teplého k pití a trochu cukroví.
Manžel je nějaký nachlazený, tak furt vařím čaje.
No a jinak mě děsně bolí záda, tak jsem ráda, když můžu ležet a chvíli mě nic nebolí. :unamused:
27. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Chtěla jsem se zeptat jak jsme si tady psali o tom proplácení pojištovnou, co vše máte?
Prop.i sprchov. gely pro mimi? Nemají to v seznamu totiž, tak jsem z toho jelen, nebo ještě přebalovací podložky?a dětské mléka? :unamused:
27. pro 2009 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: Kosmetiku pro mimi, do koupele a tak jo, přebalovací podložky ne. To v seznamu fakt není. Ani podobné věci jako tamponky t´do podprsenky, kalhotky, vložky a pod. Ale krémy, mléka, oleje,šampony jo.
27. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel díky moc.
Vložky do podprdy mám proplacené, to jem si koupila a proplatili. :slight_smile: Jen né vložky do porodky.
No uvidíme co z kosmetiky budou mít, protože mívají v těch lékárnách většinou prd :sweat_smile:
27. pro 2009 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: Mně též proplatili i něco, co přímo na seznamu nebylo, asi záleží i na tom, jak to kdo pečlivě studuje. Jednou mi fakt kontrolovali položky a jednou jen sečetli cifry na více dokladech :sweat_smile: Minule jsem tam nesla účty ze tří lékáren, taky měli v každé něco.
27. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel no já na tom paragonu moc neměla :sweat_smile: tak to zkontrolované měla hned... Já to vidím taky asi tak, že tam nepůjdu s jedním paragonem. Protože v té kde jsem byla neměli vůbec sprchové gely pro mimi ani šampony, tak jsem zvědavá co koupím zítra moc se mi nechce lítat polékárnách s malým tak zajdu do dvou co tady máme poblíž a uvidíme :slight_smile:
27. pro 2009 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: Tak ať dobře pořídíš :slight_smile:
Normálně mě už si tam i ppamatují. Taky jsem tam chodila tak co 2 -3 týdny, furt s něčím :sweat_smile: Byla jsem tam už snad 6x. Ale už mám vybráno, tak mi to skončilo. Pak až nahlásit mrně. Nedávno jsem tam potkala pár s kočárkem a dostali i nějaký dárek (asi jako box pro novorozeně). Tak doufám, že dostanu taky, zatím jsem nedostala od nikoho nic, můj doktor to asi nedává.
27. pro 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak se hlásím po svátcích.
Docela jsem to projedla a prolenošila.Ale taky setkání s celou rodinou bylo fajn. :slight_smile:
Zítra jdu na poradnu a mám navrch od minulého měsíce 2,5kg.Bála jsem se,že to s těmi svátkami bude horší,ale docela jsem to ustála. :sweat_smile: Mám víc jen o 0,5kg,než by mnělo být. :slight_smile:
Anděl,já jsem taky zatím nedostala od mojí gyndařky ten kufřík.Ale má jich tam pár na skříni,tak nevím,jestli to dává třeba až těsně před porodem. :confused: Jsem na to zvědavá......
28. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek