• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
frezie: Přibírání neřeš. Já jestli mám teď o půl kila víc než na začátku (díky vánocům), tak to je fakt moc. Do té doby jsem nepřibrala nic, a to mi nebylo skoro vůbec špatně na začátku. Bříško začalo růst až v 16 - 17tt a teď už ho mám celkem slušné (resp. vypadám těhotně a ne tlustě). Ono to přijde, "neboj" :grinning:
28. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem začala přibírat v 17tt a teď musím krotit. jediné co si neodpustím je na snídani kakao a vánočka, to už to sebe cpu 3 týdny v kuse :grinning:
28. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky za podporu, budu si teda muset počkat :wink: . třeba to bude pro mě dárek v únoru, kdy budu mít narozky :grinning: , takový svůj osobní, který potěší :wink: - mít větší bříško .. aaadus, tak já si sladké taky ráno na rozjezd neodpustím - vánočku,crossaint nebo šáteček a k tomu slabší kávu s pořádnou dávkou mléka, mňam
28. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
frezie: Bříška si ještě užiješ až až :wink:
Jinak já teda snídám normálně (jakože ne sladce), ale odpoledne si ráda něco zakousnu :slight_smile: Letos se mi povedla výborná štola :grinning:
28. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem sladké nesnídala, to až teďka mi to zachutnalo :grinning:
frezie počkej až břicho trošku poroste, si pořádně ani nedřepneš a než si obuješ boty tak se zadýcháš jako kdyby jsi běhala maraton. já už si musím sedat k obouvání ponožek, ve stoje už to nejde :grinning: mě břicho povyskočilo tak, že bundu kterou jsem zapla před týdnem dnes nezapnu ani náhodou
28. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
andělka: taky se mi líbí pro chlapečka jméno Daniel a pro holčičku přemýšlím nad Karolínkou nebo Nelou, snad se s přítelem na něčem dohodnem
28. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Nekecej? Já teda zatím co se hořejšku týče (gatě jsou jiná) zapnu všechno, ale též mě to čeká.
A kdy půjdeš na cvičení? Že bych tě zkontrolovala :wink: Teda navzájem.

frezie: Karolínka i Nelinka jsou moc pěkná jména, určitě se dohodnete. My jsme měli Anežku. Snad bude příště, no :sweat_smile:
28. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka nekecám. ale už mám těhu kabát tak mám místa habakuk
28. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek babky :wink:
vitám tě frezie :wink:
jaro: já chodím do poruby k dětské dr. Králové a je fakt super. A do průkazky jsem si nechala dávat razítko asi tak kolem 30 tt. :wink: :slight_smile:
28. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: páni, tak to šlo opravdu rychle .. holky jen tak mimo, jakou velikost těm mrňouskům kupujete na ty první týdny? .. já neodolala a koupila první 3 bodýčka ve velikosti 50 - 56, asi dost malé,že? ale jsou bavlněné, takže docela pružné
28. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak o svátcích bylo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. Já jsem se tak přežírala a myslela jsem že něco přiberu a houby :frowning2: . Zatím mám nahoře jen 1,5 Kg :grinning: Naše prtě se už rozhodlo že se začne projevovat, ale to už asi tak 2 týdny zpět :grinning:
28. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
frezie i kámoška s kterou jsem byla před týdnem a dneska mě zase viděla že mi břucho nějak porostlo :sweat_smile:
já kupuju 56, 50 mám jenom jedno tričko a to jsem dostala. ale teď jsem začala nakupovat od 62 nahoru
28. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak co dělal malý včera v břichu to bylo neskutečné. úplně se mi napínala kůže a cítila jsem, jak se točí. na mě vystrkoval dupu :grinning:
28. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Jsem zaváhala s tím kabátem. Tak ti budu závidět :sweat_smile: No ale zima snad nebude moc krutá a uteče rychle. Budu to řešit až aktuálně, až do ničeho nevlezu. Na duben mám pončo.

frezie: Já mám nejmenší též asi 50, ale snad jen jednu nebo dvě věci. Jinak párkrát 56 a 62 a víc. Já toho mám ještě málo. dostanu poděděné a to nevím, jaké jsou velikosti.

zofi: to je super, že svátky byly super. I že se drobeček už ozývá :slight_smile:

Holky, já jsem teda o pediatrovi ještě neuvažovala. :confused:
28. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka v HaM mají výprodej, tak zkus kuknout,tam kabát měli. nebo v CaA měli podobný jako mám já ve výprodeji,ale netěhu
28. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zofi :slight_smile: a díky holky za rady .. já taky budu mít většinu věcí "poděděných", takže si s tím až tak hlavu nelámu, nakoupím je pár nových, pěknějších oblečků a ty starší budou na doma - spinkání, blinkání atd. :wink: , sestřenka říkala, že se budou určitě hodit i ty staré .. jinak prý miminka hodně rychle rostou, tak není třeba tolik malých věcí
28. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: No na slevy se do shoppinu chystám, tak to omrknu. Nejde někdo taky?
Jé, to máš zážitky, lepší jak televize, co? :slight_smile: Já cítím jen kopanečky, ani venkem to ještě moc cítit není a vidět taky ne - holt mám špeky, tak to nejde. ale to přijde, já vím že jo. :slight_smile:

frezie: naprostá pravda. Děti zpočátku strašně rychle rostou, takže některé věci oblečou párkrát a už jim nejsou. Taky se chystám koupit jen nějaké fakt pěkné věci na chlubení :grinning: , zbytek bude mít malý poděděné nebo ze sekáčů.
28. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka já tam byla dneska a stačilo mi. kolony jak blázen a obchody nacvakané. do některých jsem vešla a když jsem si něco vybrala a že si to půjdu zkusit tak fronta 10 lidí před kabinkama :sweat_smile:
jo je to lepší jak televize, se někdy nestačím divit jakou má takové mrně sílu tolik kopat. fakt si to užívám zatím ty pohyby. jo na to cvičení jdu 10.1. a musím si konečně koupit pernamentku
28. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám většinu věcí poděděných a překoupených po jednom mimi.Zatím jen neutrální,hlavně bílé věci.Velikosti 56,62 a výš.......
Mně poslední mimi kope témněř pořád.Je to úžasný pocit.I když někdy třeba jdu po ulici a najednou rána jako z děla. :grinning: Se někdy až zleknu. :grinning:
Frezie a ty už jsi uvažovala o dětské dr?Máš na to tedy ještě dost času,ale když jsi takový kousek ode mně. :slight_smile:
28. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Nestraš. Nacpané obchody nesnáším. Takže si můžu vybrat, co? Buď tam něco bude, ale hlava na hlavě, nebo míň lidí, ale nic na výběr :frowning2:
10.1. jdu taky, tak se uvidíme :slight_smile:

evka. Já se též někdy zleknu. A někdy řeknu "jau", i když ve skutečnosti to nebolí :grinning:
28. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka jedině vyrazit hned na 10. já tam sice byla už v 11 ale lidí dost teda. ale zase v obchodě v kterém jsem si nikdy nic nekoupila jsem objevila pletené šaty, se těším až v nich vyrazím
28. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, tak u nás byla osvědčená Dr. Sýkorová, chodívala jsem k ní jako malá já i ségra, snad bude ještě v praxi pokračovat, ráda bych zůstala u někoho v Hlučíně, ale těžko říct, ještě jsem o tom vyloženě neuvažovala
28. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, na 10, to by šlo.a kde sis šatičky koupila? Já mám nové šatky ty co jsem měla u stromečku(v albu), teda od kamarádky. Ale na šaty moc nejsem, možná tak v létě.
28. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka v Promodu. já taky na šaty nejsem, ale jedny jsem dostala od mamky jsou na léto i zimu a cítím se v nich fakt dobře. tak jsem si koupila ještě jedny na zimu
28. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, Promod není špatný. Pletené šatky musí být pohodlné :slight_smile:
28. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
andělka: taky se chystám do schopinu, ale kdy to nevím. Potřebuju těhu rifle. Sice mám nějaké gatě co jsem nosila když jsem byla těhu s Eli ale ty jsou mi velkééééééééééééééééééééééééééééééééé :grinning:
JInak když jsem čekala Eli, tak jsem velikost 50 měla velmi málo a pak mi to chybělo, protože jsem nepočítal s tím, že bude Eli tak malá a mamka mi pak musela dokoupit bodýčla 50, ať mám eli do čeho obléknout. :grinning: A vlbec se mi nezdálo že by Eli nějak rychle rostla, ale to je hodně individuální. My jsme s velikostí 50 vydrželi asi tak měsíc :grinning:
28. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: jak píšeš, je to opravdu individuální, jde těžko odhadnout jak velké to mimi na svět přijde, já mám jen 3 ty malé bodyčka (dlouhé rukávky bez nohavic, mimi bude leťnátko, tak bych je mohla ten měsíc užít), byly v akci za jednu cenu, ale i když vypadají jako na panenku, no nekupte to :grinning:
28. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem hodně věcí koupila už starších, takže jsem pomalu nic nového nekupovala. A ty chceš vědět pohlaví? :wink:
28. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: no já počítám s tím, že i malé věci budu mít, protože neteřinky se narodily dřív, tak po nich. Jinak mám jedny malé dupačky (myslím že to je 50) a když jsem na ně tak koukala, tak mi nemohlo přijít na mysl, že to miminko by mohlo být tak malinké. no ale kdyby náhodou, tak co budu v porodce, zaúkoluju rodinu. :slight_smile:

No mě se i měsíc zdá málo - jakože rychlý růst :sweat_smile:
28. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
andělka: já jsem si to taky nedovedla představit, ale jak jsem držela Eli, kferá měla je 45 cm, tak to byla síla :wink: , ale byla opravdu fakt krsňoučkáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá a mrňavoučkááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :grinning: , no prostě sladkáááááááááááááááááááááááááá :wink:
28. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek