• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Žofinečko,já už se tak strašně těším,až budu držet v náručí toho našeho svištíka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Frezi,Sýkorová je v Hlučíně,že?Slyšela jsem,že je docela dobrá,ale mám dojem,že má jít do důchodu.Nevím,jestli hned,nebo za dva roky,jak mi někdo říkal.A já k ní nikdy nechodila,tak ani nevím,jestli by mně vzala.
Nevíš ještě o nějaké dobré dětské dr tady u nás?Já nemám vůbec přehled.
28. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi: docela ráda bych věděla dopředu, co budeme mít, jestli to teda půjde poznat z utz .. ale co bude to bude, hlavně aby miminko bylo v pořádku a zdravé, ať holčička nebo chlapeček
evi: dr. Sýkorová je v Hlučíně, je to příjemná ženská a myslím si, že i dobrá doktorka, takže by mě mrzelo, kdyby svou praxi ukončila, to bych pak nevěděla, ke které dětské dr. jít ... třeba někoho zkusit vyhledat na netu nebo na doporučení známých
28. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
evi: neboj dočkáš se. Už jen chvilku a budeš se těšit z toho krásného uzlíčku :wink:
frezi: já jsem to u ELi chtěla vědět a teď to nechci vědět. Přeji si chlapečka, ale jak říkáš. je jedno co to bude, hlavně jak to bude zdravé :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi: Ty umíš člověka dojmout a natěšit :slight_smile:

frezi: Já jsem to též chtěla vědět. Překvapení bych určitě vydržela,někdy to fakt není pořádně vidět a je to 100% až po porodu, o to ani nešlo, ale já jsem hned ze začátku cítila, že je to kluk tak jsem byla zvědavá, jestli jsem se trefila. :sweat_smile: Jinak nám to bylo taky jedno, hlavně když bude všechno v pořádku.
28. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi: tak já si tajně přeji chlapečka, už kvůli dědečkům :wink: , oba jsou zažraní fotbaloví nadšenci, takže by to bylo jasné, kam by se ho snažili směrovat :grinning: , já mám ještě ségru, přítelova sestra má taky dvě holky, tak by to bylo asi fajn, po delší době chlapeček .. tak uvidíme, jak to dopadne .. ale většina mi říká, že raději si první těhu užít s holčičkou a pak toho klučinu :slight_smile:
28. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
andělka: no, podle toho jak vypadám - jako v pubertě, ale děsné - tak to odhaduji na tu holčičku, ta prý ubírá na kráse :grinning: :unamused: , ale třeba se mýlím :wink:
28. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, prosím, budu obj. postýlku obě se mi moc líbí a nemůžu se rozhodnout pro kterou, tak jestli by jste nenapsali, která se Vám zdá lepší a hezčí :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29402197&tab=2
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27332141&tab=0
děkujíííííí :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 22:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau čau, zdravím frezii :slight_smile:

aaadus: díky za odkaz na ty doktory...a už jsem taky u čpzp :grinning: Teda s platností od 1.1.10 :slight_smile: A stihla jsem i registraci v DM drogerii, tak mám tu slevovou knížečku :slight_smile:

zofi: Kolem MUDr. Králové denně jezdím z práce...je to ta naproti Alberta u Bohemky, že? Vedle toho střediska je lékárna. A nevíš jestli bere nové pacienty? Asi bude lepší se poptat osobně, že. A myslíš, že už třeba teď? Nebo mám ještě počkat?

Taky někdy až zavísknu, když mě malý kopne, i když to zatím nebolí, tak se někdy spíš leknu, jaká to je šlupka. A jednou ráno jsem měla na břichu úplnou vybouleninu. Je to úžasné :slight_smile: No dokud to nebolí :grinning: Ale břicho mi už překáží - jsem neohrabaná - o ohýbání ani nemluvím a do schodů a kopce funím jak lokomotiva :grinning:
Já mám oblečení až od velikosti 56 a vyš. Ještě se chystám dokoupit nějaká body a overal a už to bude z oblečení asi všechno.
My jsme byli v shopping parku na večer, tak už to nebylo tak strašné, i když plantalové tam teda byli. Ale z výprodejů mě neoslovilo nic. Ale v Ikei jsme něco málo nakoupili - takový plastový box na serepatičky pro miminko (krémy, ubrousky atd.) a pořadač do šuplíku v modré barvě :slight_smile:
28. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jaro jakou slevovou knížečku v dm? Chodím tam docela často a nic nevím :grinning:
28. pro 2009 ve 22:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
frezie: já jsem byla ze začátku jak jahůdka - na obličeji a teď mám pleť jakou jsem snad nikdy neměla, žádné pupínky, fajné vlasy...možná na té pověře něco je...čekáme chlapečka.

monika: no záleží jaký máte doma nábytek...já jsem spíš na světlé dřevo, tak mě se líbí ta druhá.
My budem kupovat z buku.
28. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaro my jsme právě ve fázi kdy si zařizujeme ložnici a tam to chce drahá půlka do světlé modré. Pak chci aby malá spala v pokojíčku tak od těch 8 měs. a v posteli, tak uvidíme no. Spíš by se nám hodila ta druhá, ale ta první je zase víc zajimavější, no vůbec nevím :grinning:
28. pro 2009 ve 22:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsou tam kuponky se slevami na zboží pro nastávající maminky (krémy, čaje, ubrousky...) a až se mimi narodí, tak jim dáš vědět a oni ti pošlou novou knížku pro miminko. Vyplnila jsem takovou přihlášku a ukázala, že mám těh.průkazku. Paní říkala, že to musím stihnout vyplnit do konce prosince...tak jsem to vyplnila hned v obchodě. A za chvilku mi donesli tu knížečku. Já jsem to taky nevěděla, ale holky tady myslím daly odkaz a něco psala i katy, že je tam registrovaná, jestli se nepletu...tak jsem se taky u pokladny zeptala.
28. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj jaro :slight_smile: , děkuji za přivítání. Já se dneska taky zaregistrovala u DM do babybonusu, snad mi slevovou knížku zašlou poštou.
moni: ohledně té postýlky, těžko radit, jak píšeš, obě jsou hezké. Já bych volila asi tu v té přírodní barvě, ta první je krásná, ale přijde mi moc tmavá. Nebo taky záleží, jak budeš mít vybaven pokojíček, resp. kde postýlka bude a jak tam "zapadne". Ale je to jen můj názor :wink:
28. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky díky moc, já tam zítra jdu teda jdu do shopinu, tak se tam taky poptám.
Ohledně té postýlky nevím prvně jsem měla vybranou tu světlou a ted jsem narazila na tu tmavou tak vůbec nevím, poradím si ještě s drahou půlkou pro jakou by byl on a uvidíme, ale díky za rady a vaše typy :slight_smile:
Jdu už spá, tak se hezky vyspěte, dobrou
28. pro 2009 ve 23:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, taky už jdu do hajan, přeji vám všem dobrou noc :slight_smile: .
28. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
moni: s tou nerozhodností ti rozumím, často se nemůžu rozhodnout :grinning: Jo a nakoukla jsem ti do alba - máš úplně super fotky z 3D ultrazvuku...Nelinka je krásná...to vám krásně vyšlo, že se tak ukázala :slight_smile:

Taky už půjdu spát, tak dobrou noc všem :slight_smile:
28. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, jaro, ještěže jsi to tu zmínila, já sem na tu DM úplně zapomněla. Ale zítra jdu ven, tak to sfouknu.

moni: Mně se líbí ta druhá, světlá.

frezi: Já si připadám furt stejně. Navíc mi těhu zhoršilo ekzém na rukou ...a čekám chlapečka. Podle toho se to nedá brát.
Ve Schleckeru jsem se už taky ptala, ale tam potřebujou těhu průkazku ofocenou a to jsem ještě nestihla, tak to až po novém roce.
28. pro 2009 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,
jaro jé, já na tu DM taky zapoměla, hlavně že jsem kolem ní včera šla. ale zítra jedu na nákup na silvestra tak se tam stavím
monika mně se více líbí ta první. viděla jsem ji naživo v sambaby a nebýt toho, že už postýlku máme a budeme kupovat úplně jiný nábytek tak beru tu první. ono pokud budete mít barevný pokojík tak ta bílá s tou tmavou udělá své
29. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
Holky děkuji za názory, ale já pořád nevím :sweat_smile: :grinning: Uvidím co zítra řekne drahá půlka. My tu postýlku budeme mít v ložnici v pokojíčku bude už v posteli a jak bude větší a spát celou noc at nebudí brášku :slight_smile:
29. pro 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jaro děkuji moc. Byla jsem ráda, že šla tak hezky vidět na těch fotkách to je jiné jak v reálu, fakt to bylo pěkné... a ty jsi byla?
29. pro 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko
jaro: jo ta dr. je tam jak říkáš a myslím si že přibírá. Stačí zajít za sestrou a zeptat se a hned ti dá i razítko do průkazky. Až tam půjdu tak si to už taky nechám orazítkovat. Já jsem v DM taky registrovaná a už pěkně dlouho. Já se registrovala přes internet a knížečka mi přišla poštou domů a teď mi chodí po určitých obdobích další a další knížečky. Hodně tam nakupuju dorgerku jak pro Eli tak pro nás :wink:
Jo a stou pojišťovnou mi je celkem jedno kolik tam je na vybrání, já se s tím nějak poperu a určo mi to bude stačit. :grinning:
29. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Která pravidla porušuje: | Zruš Ahojky.
Tak jsem zpátky z poradny.Sestřička mi hnedka oznámila,že mají pro mně špatné zprávy. Ten test na cukr mi dopadl hodně špatně.Mám mnohonásobně zvýšenou hladinu cukru v krvi.Když jsem to s dr. probírala,tak jsem se málem rozbrečela. Holt jsem slaboch a ty hormony do toho.......
Hned jsem fičela do diabetiologické poradny,tam mi brali krev a test dopadl ještě hůř,než tehdy,když jsem na něm byla začátkem prosince.Když jsem výsledky podávala té doktorce,tak řekla jen:"Ježiši......"Šlo vidět,že je výsledky zaskočená.Byl to děs!!!Tak mám jednu z nejradikálnějších diet a na další testy jdu v pondělí.Dr říkala,že se uvidí,jestli mi to klesne a jak moc.Potom se uvidí,jestli budu muset píchat inzulín,nebo jestli bude stačit dieta.Ta mně každopádně čeká po celý zbytek těhotenství a asi i po něm.
Docela mně naštvala moje dr,že mi tak špatné výsledky nezavolala domů.Věděla už je skoro tři týdny. Jsem se mohla už dávno hlídat.A já se místo toho přežírala.No holt jak na svátky.
Ale alespon jsem nemněla zkažené Vánoce,že?!?
Příští týden mně teda čekají různé vyšetření krve,moči atd.Taky musím na oční,jestli mi ty cukry neovlivnují zrak.Jsem si v duchu říkala:"To jako jestli mi ty cukry už nelezou i z očních důlků?"
Ještě mi chtěli brát zítra krev,ale jelikož jsem ještě trochu nachlazená,tak to necháme až na příští týden.
Moc do smíchu mi neni.Ta dietoložka byla ze mně pořádně paf. Tak najedu na tvrdou dietu a uvidím,jestli to pomůže.Cukroví mám ještě spoustu,tak ho rozdám po rodině.
Nechali jsme si udělat fotečku.Svištík už má 1113g.Je to šikulka.Ale moc se nechtělo fotit,tak mám jen fotečku hlavičky a jednu bonusovou fotečku s ručičkou,jak má zvednutý palec.
No takže tak o mně.Všechny zdravím............
29. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nevíte co to tam mám?Zruš Ahojky???
Moni mně se více líbí postýlka č 2. :slight_smile: Ale obě jsou moc pěkné. :slight_smile: :slight_smile:
29. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
evka jejda, tak to mě mrzí že ti to dopadlo tak špatně. a můžu se zeptat jak vypadá ta dieta? a ta tvoje dr ti mohla zavolat a upozornit tě na to. a teď si to určitě měla vysoké díky tomu cukroví a příště to určitě bude lepší :slight_smile: a těhotenská cukrovka po porodu zmizne ne? a hlavně že prcek v pořádku :wink:
29. pro 2009 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Aaaduš tedka k obědu jsem měla 70g masa,100g rýže a 15g rajčat.Musí se to striktně dodržovat a jíst 5x denně.Večeře je podobná jako oběd a k snídani černý chléb se sýrem nebo s libovou uzeninou.Samozřejmně hodně pít vodu a neslazené čaje.Hlavně bylinkové.
No uvidíme.Nezní to tak hrozně,ale......
Máš pravdu,hlavně,že je mimi v pohodě.
A jestli to po porodu zmizí se neví.Bud jo,nebo ne.Ale snad jo.A jestli se to nezlepší,musela bych si píchat ten inzulín a to bych fakt nechtěla,tak mi držte palce.... :wink:
29. pro 2009 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
evka to se moc nenajíš, to je porce jak pro vrabce. a zeleninu můžeš v neomezeném množství nebo taky musíš dodržovat nějaké normy? to máš jako při klasické hubnoucí dietě jídelníček. a jasně že budu držet palce :wink: a zase na druhou stranu už nepřibereš moc jestli vůbec. jsem byla v nemocnici s holkou ta měla taky dietu a říkala že díky ní nepřibere ani deko. a to měla asi mírnější, protože na snídani i večeri mohla 2 krajíce klasického chleba a oběd mívala ten samý co ostatní
29. pro 2009 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
No zeleninu říkala,že si můžu vzít i mimo jídelníček trochu,ale ne neomezeně. :confounded:
Jo věřím,že na téhle dietě už asi fakt moc nepřiberu. :slight_smile: Ale vážně mě to zarazilo.Nejsem nijak obézní a normálně sladké nejím nijak moc.Pravda ted o svátcích ano.Ale kdo ne,že?!?
Dr zvažovala,kterou dietu mi dát a zvolila tu radikálnější!Ty hodnoty,co mi zjistili jsou fakt hodně vysoké. :cry:
29. pro 2009 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
evka no tak to je blbé když nemůžeš ani zeleninu neomezeně. bych nevěděla čím zahnat hlad. a když se ti to po té dietě zlepší tak ti ji zmírní? a neříkala ti čím to, že máš ty hodnoty tak vysoké? nebo máte v rodině cukrovku?
29. pro 2009 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Aaaduš,jsem se právě ptala,čím to je a vlastně mi nic konkrétního neřekla.Velice mírnou cukrovku zjistili mému tátovi před půl rokem,ale nijak to neléčí.Jen měl chvilku dietu.Dr říkala,že to budu mít asi po něm.Což mě překvapuje,protože jak píšu on to ani neléčí.Jen měl před půl rokem zvýšené hodnoty.
To nevím,co bude po těch dalších testech.Snad kdyby se to zlepšilo,tak by mi dietu dali trochu méně krutou.No uvidíme.........Hlavně at je mimi v pohodě.Jsem z toho vážně špatná.Až mě rozbolela hlava.Ale budu to poctivě dodržovat a v pondělí uvidím.
Víte co je hezké?Že můj manža do toho šel se mnou. :grinning: Řekl,že když já musím držet tak přísnou dietu,že ji bude držet se mnou.Říkala jsem mu,že to nemá dělat,ale on chce.Je pravda,že mu to jen prospěje,ale neumím si představit,že by to vydrže. :slight_smile: Každopádně je to od něj moc hezké. :grinning:
29. pro 2009 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
evka no my máme cukrovku v rodině z obou stran, tak snad se to neprojeví zrovna u mě. já bych z toho taky byla špatná, ale stejně s tím nic nenaděláš. a to máš teda hodného manžela, pak dej vědět jestli vydržel nebo chodil po tajnu na klobásky :grinning:
29. pro 2009 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek