• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Tak jsem se bavila s mamkou a zjistila jsem,že babička měla cukrovku.Umřela,když jsem byla ještě malá,tak jsem o tom ani nevěděla.To budu u dr za blázna,že ani nevím,že babička měla cukrovku.... :confounded:
29. pro 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si přece nemůžeš pamatovat. buď ráda, že si nemusela chodit na genetiku, my jsme museli zjišťovat snad úplně všechny nemoce co kdo měl i u nevlastních sourozenců a zabralo nám to celý den
29. pro 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jaké jste měly Vánoce? U nás byly krásné a pohodové :slight_smile:

Jinak nemám sílu Vás dočítat co nového jste probraly?

Jinak jsem si všimla nové tváře Frezie tak ji mezi námi vítám :slight_smile:
29. pro 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy ahoj
u nás vánoce taky v poklidu, ale nějak mi nepřišlo že nějaké vánoce jsou. já už se totiž těším na ty příští rok a ty letošní jsem nějak neřešila. dostali jste něco pro prcka?

normálně jsem si teď zapisovala do kalendáře na příští rok už doktory kam jsem objednaná a sestřička mě objednala na sobotu :sweat_smile: tak tam musím zavolat jestli se nespletla
29. pro 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: nedostali, jen CD s trelax hudbou pro mi mimi a dětský příbor. Spíše byly dárky pro nás dva.

K jakým dr. jdeš? Já hned kolem 6.1. jdu na cukrovku a kolem 13. 1. na poradnu. Malé kope o 106 a dokonce, když jsem dneska pozorovala bříško, tak jak kope tak se mě hýbe :sweat_smile: a píchá mě jehličí ze stromku do ramene :angry: včera jsme se šli projít a došli až do Sam baby tam je tedy věcí!!!!!!!
29. pro 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu hned 4.1. k zubaři a toho 23.1. na cukrovku. no a pak už mám objednaného holiče, posezení s holkama tak ať na nic nezapomenu :sweat_smile: no a ještě se chci stavit k obvodnímu a pak oběhat pediatry ať pak nestresuju že nikdo nebere
my jsme byli v Sambaby před vánocemi a teda oblečení tam mají neskutečný výběr. to bych tam musela strávit celý den než bych si tam všechno prohlídla a v kapse bych musela mít aspoň 20 tis :grinning: ale na to, že je to obchod pro maminy tak vevnitř byla zima a to parkování je tam dost blbé
29. pro 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včera tam bylo teplo.Jinak jsnme tam viděli krásný nábytek a dost o něm uvažujeme.

Pediatra taky nemám a bphužel jsou stop stavy tady v okolí mám 3 suprové, ale neberou, tak zkusím zajít osobně a možná mé smutzné oči je zlomí :sweat_smile: jinak k šarlatánkám co berou v okolí nejdu. Jinak to jistí matka od kamarádam, ale je až na Fifejdách, ale zase vím, že by za mnou dojela kdykoliv a ktaky bych ji kdykoliv mohla volat kdyby se něco dělo.
29. pro 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nábytek tam mají suprovní, nejvíce se mi líbil tady ten, ale ta komoda i skříň mi připadá úzká
http://www.sambaby.com/72-detske-pokoje-sestavy/27169-detsky-pokoj-safari-klups/

pak tam měli ještě takovou modrou komodu s medvídkem, ale tu na netu nemají. ta byla fajně široká, ale jestli se nepletu tak k tomu nebyla skříň

pediatričku mám vyhlídlou jenom jednu v Klimkovicích, u obvodního se poptám jestli nezná nějakou dobrou
29. pro 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: tak ten jsme zrovna ohlíželi. Nezdálo se mi že by to bylo nějaké úzké, bylka to standartní šíře! A tu modrou vím, kterou myslíš ta komodas byla hodně verlká to máš pravdu.
29. pro 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
oproti té modré byla úzká. a na netu píšou že ta skříň nemá poličky, jenom dvě tyče a to je pidi oblečky na prd. a viděla jsi tam ten princeznovský nábytek? :grinning:
29. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viděla, ale to je už na mě moc. Já tu skříň otevírala a na levé straně je normálně policový systém, na pravo tyč na zavěšení oblečků. Jen bych si tam nechala udělalt 1 poličku pod tu tyč. dítě nemá tk dlouhé kabátky, apod. a můžeš tam schovat třeba deky, kosmetiku, apod.
29. pro 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už budeme kupovat rovnou velikou skříň, ať nemusíme za pár let kupovat větší kdyby to byl manekýn :grinning: zatím vede tato, i jsme se na ni byli dívat a je fakt veliká. a k tomu komodu
http://file.kika.com/db/4/a/7/15511737_2_z.jpg
29. pro 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
v OV je Kika? My pak koupíme cca za 5-6 let pokojík pro studenta a bude to.
29. pro 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
není, nejblíž je v Olomouci
29. pro 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk to pojedete až do OL? A kdy pro ni chcete vyrazit? Já už bych nejraději v pokojíčku měla vše, asi jsem divná co? :sweat_smile:
29. pro 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tento kočík je zatím můj favorit:
http://www.adbor.pl/ typ arte 3x3
29. pro 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se k vám přidávám,jsem taky z OV, přesněji z Dubiny, čekáme druhé miminko-chlapečka, takže doma budeme mít páreček, mám roční holčičku :slight_smile:
29. pro 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Miško,
jasně že se přidej, alespoň nás tu bude více :slight_smile:
29. pro 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka ahoj, jsme se dlouho neviděly :grinning:
katy my máme i dodávku díky manželově práci, takže není problém, v OL jsi za 45 minut
můj favorit kočárek je od včerejška tady ten v červené barvě
http://www.bambinomio.cz/inglesina_web/
29. pro 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A který typ kočárku?
29. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolekce 2010 Magnum
29. pro 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
O kočárku m ani nemluvte,z toho mám noční můry už teď protože budem muset asi ještě koupit sourozenecký a to je horor,nic se mi nelíbí a když něco jo tak stojí kolem 20tis a tolik za kočár teda nedám,tak asi zkusím koupit nějaký starší přes MMB,stejně to bude tak na půl roku...
29. pro 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi no to je fakt že ještě budete potřebovat sourozenecký, to mi ani nedošlo že budou prcci kousek od sebe. toto asi není ten co myslíš že?
http://www.ukubicka.cz/detail.php?zbozi=1157401

ale je fakt, že starší taky nebude moc používaný když si to tak vezmeš
29. pro 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: ten je moc hezký, na kolik výjde? jinak nádherný je od nich ta klasika, ale myslím, že přes 20 tis. 100% bude stát a máš ho jen na chvilku spíše taková frajeřinka bych řekla, ale je krásný.
29. pro 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi to tak dopadne že vemem starší,přeci jen ten kočárek se hned tak nezničí pokud s ním rodiče jezdí slušně..Mi se právě líbí buď ten Phil&Teds a nebo od Jané,no uvidíme co nakonec koupíme.
Dětičky budou od sebe o 17 měsíců,Adéka zatím ještě sama nechodí,jenom kolem nábytku takže na nějaké delší procházky pro ni kočárek určitě potřebovat budu...
29. pro 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
pro dnešek se loučím. Přeji dobrou noc a nevím zda se ještě do konce roku objevím. POkud ne tak vám přeji vše nej v novém roce 2010, ať vše vychází tak jak si přejeme. :slight_smile:
29. pro 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, tobě taky!!!!
29. pro 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy trojkombinace výjde na 16 tis. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je to jeden z mála kočárků který houpe a hlavně má veeeelikou korbičku oproti těm moderním kočárkům
29. pro 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jaké byli vánoce :slight_smile: jsem neměla čas tu ani nakouknout až ted, malý vyjímečně spinká

misicka ahoj, koukám že budeš mít taky děti blízko u sebe jako já, u nás bude rozdíl 15měsíců
29. pro 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy tobě taky :slight_smile:
smardik no já myslela že už rodíš :grinning:
29. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek