• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
aaadus nerodím :slight_smile: ale po novém roce bych to už brala. Jen není nějak čas tu chodit, malý ted chce pořád chodit a kolem nábytku jen když musí tak pořád chodíme a chodíme a když nechce tak jsem ráda že si sednu, lehnu a jak spí že udělám co je třeba doma, uvařím. Fakt už se na porod těším, bolí mě šíleně záda, kyčle-to někdy až nemůžu jít jak bolí a vrátili se mi nevolnosti takže ideální konec těhu :frowning2:
29. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha,moje spřízněná duše, Smardik,jak vy jste to vyřešili s kočárkem,jaký máte???
29. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik to si teda užíváš co chození :sweat_smile: a od 36tt už je mimi vyvinuté úplně kdyby se narodilo dřív?
29. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka máme staré peg perego http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2359765, levný neznačkový jsem nechtěla-mám jeden jako druhý kočár pro Tomáška a je to šmejd takže už jen značku ale dávat 20 jsme ochotni nebyli když to bude tak na půl roku nebo tak nějak takže jsme koupili starší peg perego a uvidíme jak budeme spokojeni :slight_smile:, zatím jsem s ním jezdila jen doma ale vypadá dobře a malému se v něm moc líbí a jak ho dávám ven tak řve
29. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: to musí být docela obtížné na manipulaci ne? Já se dívala na ty kterou jsou vedle sebe, ale my už ho potřebovat nebudem :wink:
29. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik, já bych právě chtěla něco s předníma otočnýma kolečkama, uvažuju nad Jané Twin two tak uvidíme...
29. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi zatím jsem to zkoušela jen doma a pak v obchodě a celkem v pohodě, jen si člověk musí zvyknout na ten volant ale myslím že si zvyknem-musíme :slight_smile: :slight_smile: Já vedle sebe nechtěla a hlavně nemůžu mít-dveře do sklepa jsou úzké tak by nebyl kde kočár dávat. Mi malý začal tapkat před týdnem takže kočár budem určitě potřebovat a často jezdíme ke kamarádce což máme 3km a to určitě neujde, dr. taky 20minut rychlejší chůzí-moji takže pro nás je sourozenecký kočár nutnost. Ale nechávám si náš Hartan takže jak nebude sourozenecký třeba zas se vrátím k tomu co máme
29. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka: Teda co to tu čtu? To je šok s tím testem na cukrovku. Že se na to nepřišlo dřív, nebo tohle nejde poznat z normálních odběrů nebo jak se strká ten papírek do zkumavky na každé poradně? to jde jen tím testem? Ale teda fakt, mohla ti to říct dřív. Dieta určitě pomůže a je super, že manžel s tebou drží partu. Já jdu na GTT koncem ledna, šla bych i dobrovolně, protože moje mamka měla těhu cukrovku když čekala mě. Potom se to naštěstí spravilo, určitě to tak bude i u tebe. :slight_smile:

adus: Já už mám diář zaplněný dost teda. Cvičení, pak 13.1. echo miminka (už budu ve 23tt, ale dřív neměli volno), 23.1. dvě zkoušky ve škole, 26.1. poradna a pak ten GTT test no a 30.1. už mi zas začíná škola. Uteče to hrozně rychle ta zima.
Normálně jsem si dneska uvědomila, že už za 4 měsíce můžu klidně rodit, protože to období kdy je to OK mám mezi 29.4. a 27.5. (14 dní před termínem a po něm). Úplně mě to vykolejilo, jakože furt mám na všechno dost času a ono ho zas tolik ve skutečnosti není. :sweat_smile:

misicka: ahojky, taky tě tu zase ráda vidím :slight_smile: a další klučina do party, jak tu čtu :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka přední kola jsou otočné a jdou zaaretovat takže v pohodě :slight_smile:. Já chtěla starší a tam možností tolik není, došla mi třeba nabídka na starší jané za 13 000
29. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka já to taky pořád říkám že 4 měsíce nejsou hodně, jenom manžel má plno časo. ale v lednu budeme malovat pokojík, koupíme koberec, nábytek a půl je hotovo :slight_smile: mezitím poobjednávám věci z netu, koupíme kočárek a můžu začít prát oblečky. ale určitě to strašně rychle uteče všechno
29. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko pro mě to byl taky šok!! :confounded: V moči mi nic nenašli,jen v krvi.Proto to nepoznali z těch papírků,co se vždycky dávají na poradně.No a z té krve to musela vědět už někdy od 10,12 a řekla mi to až ted na poradně.No uvidím,co mi řeknou v pondělí a do té doby budu poctivě dietkovat. :slight_smile: Nic příjemného,ale pro miminko bych udělala cokoliv,jen at je mu u mě dobře!!
Na netu jsem se dočetla,že ta těhu cukrovka vzniká z hormonů v placentě.Prostě moc hormonů.Tak snad dieta pomůže a nebudu muset píchat inzulin :confounded: .
30. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka to se zlepší :slight_smile: a jestli tě v tom bude podporovat manžel, tak se to bude líp snášet. hlavně nemusíš vyvařovat dvě jídla, teda pokud to s tebou vydrží až do konce. tchán má taky cukrovku, ale že by nejedl sladké se říct nedá :grinning:
30. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka: kámoška měla taky v těhotenství cukrovku a v pohodě, akorát měla tu dietu, ale malý se narodil zdravý a vše je OK a jak porodila tak už ji zase nemá :wink: Takže to určitě bude dobrý :wink:
30. pro 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne!

Vítám u nás misicku :slight_smile:

monika: byli jsme, ale u nás se prcek nechtěl moc ukazovat a měl před obličejem pupečník, takže v tom 3D zobrazení toho moc vidět nešlo, ale máme ho natočeného aspoň v tom klasickém ultrazvuku a to je taky hezké.

zofi: díky za ten tip...představ si...no asi to víš, ale chodí k té doktorce i berryl,kuki a lucenek :slight_smile: Zajdu se tam tedy poptat.

evka: to mě moc mrzí, že ti ty hodnoty tak špatně vyšly :frowning2: A ta tvrdá dieta, to je mazec...ale máš super manžela, že jde do toho s tebou. Určitě to bude zase dobré. Hlavně ať je miminko ok :slight_smile:Taky mě doktorka informovala, že kdyby to nedopadlo dobře, musela bych mít přísnou dietu.

Byla řeč o kočárcích, tak my máme už vybráno, jen ho koupit - Firkon Verano 4kolka s předními otočnými kolečky. Pojedeme pro něho do Polska.

katy: taky se mi Ráďa v břichu kope tak, že jde vidět, jak se hýbe břicho a včera v noci se mu asi nechtělo spát, furt se tam vrtěl...nejhorší je, když mi hupsne přímo na močák a i když vím, že tam nic není, tak se mi chce najednou tak čurat. A včera na mě vystrčil asi i dupku, najednou takový jemný tlak a na břichu jsem měla úplnou bouli, za chvilku se zase přetočil a boule byla pryč - je to sranda ho pozorovat :grinning:
Jinak Vánoce byly fajné, ale před nimi trošku hodička a návštěvy celkem pro mě už náročné. Taky ti přeju šťastný a veselý nový rok 2010!!!

smardik: ahojky, tak ty už to máš za pár, to musí být pro tebe už hodně náročné, když musíš zvládnout ještě prcka, že.

aaadus: taky se mi už zaplňuje diář...proč ten čas tak rychle letí, na jednu stranu už se těším na miminko, ale na druhou chci stihnout ještě tolik věcí. Na Sambaby se taky chystáme...podíváme se tam na postýlky a přikoupíme pár drobností...už se těšííím :slight_smile:
30. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: jo to vím že tam chodí. Od Lucenka jsem se to dozvěděla já a holkám jsem to pak taky psala já. Dokonce jsme se tam s berryl už potkaly :wink:
30. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro tak náš malý mi skočil na močák dneska ráno. a dupu na mě vystrkuje každý večer, včera to cítil i manžel a prý proč se to naše dítě tak moc hýbe :grinning:
30. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za podporu.Taky si říkám,že důležité je,že je mimi v pořádku.
Jaro Firkony jsou prý dobré.Ségra ho taky má a je naprosto spokojená.Já ho taky zvažuju,ale manža se zamiloval do jiného. :slight_smile: A mně se líbí oba,tak uvidíme. :slight_smile:
Náš svištík v bříšku poslední dobou taky pěkně tancuje.Je to paráda.A manža je nadšený,když ho pořádně kopne. :grinning: :grinning:
30. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo firkony jsou fakt bomba. Já ho chtěla, ale tehdy se mi nelíbila a teď ta nová kolekce je úžasná a není drahý :wink:
30. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Všem přeju Krásného Silvestra a vše nej nej nej do Nového roku.Hlavně zdravá miminka. :slight_smile:
31. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak v tom Novém roce Vám přeji hooodně zdravíčka, pohody, úspěchů a ať je pro Vás rok 2010 ještě lepší jak tento :dizzy_face:
A hlavně těm naším ještě nenarozeným miminkům hooodně moooc zdravíčka a těhulkám rychlý a bezbolestný porod :wink:
31. pro 2009 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už nám jen necelých 6 hodin zbývá do začátku nového roku :slight_smile:
Užijte si ty poslední hodiny v pohodě a pěkně přivítejte ten kulatý rok. Doufám, že bude ještě lepší než ten letošní, ve kterém k nám přišla naše zlatíčka. :dizzy_face:
Hlavně ať jsme všechny zdravé a ať se nám všechno daří podle našich představ :slight_smile:
31. pro 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky vám přeju hezkého Silvestra a hlavně šťastný a veselý vstup do nového roku 2010, hodně štěstí, lásky, ať se vám daří, máte zdravé a veselé děti a všem těhulkám přeju pohodový a rychlý porod :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
31. pro 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky přeji krásného Silvestra a mnoho úspěchů v Novém roce a hlavně ať se ty naše zlatíčka mají tak dobře na světě, jako teď u nás v bříšku :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už tu máme ten rok 2010 :dizzy_face: doufám, že u všech začal co možná nejlépe :slight_smile:
1. led 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,

všem Vám přeji vše NEJ do nového roku, hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky, úspěchů, pohodové těhulkování a pak i příchod těch našich "drobečků" :wink: .
1. led 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, jak bylo o vanocich? my jsme si uzivali, bylo to moc fajn...ale stejne su rada, ze uz jsme doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
docitat ted nebudu, spatne se mi sedi a pujdu udelat s Tobinkem toustiky k veceri :slight_smile:

zofi, jdes v pondeli na to cviceni? :wink:
2. led 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: mě se zatím nikdo neozvalm že by to bylo. Tobě jo? :astonished: Ale jsetli to je tak určo půjdu :wink:
2. led 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, me taky ne, ale kdyby nebylo, tak by se snad ozvali, ne? :confused:
2. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: tak už mi psali. Je to 11.1. na 9.30. Já teda jsu jenom na to cvičení a ty budeš i na přednášku? Můžem se domluvit a sejít se dříve a jít společně. Ještě si napíšem, jestli budeš chtít :grinning:
2. led 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, uz mi taky prisel mail :confounded: vubec se mi nehodi, ze to posunuli, no ale tak nejak to dopadne a prinejhorsim pujde jednou Tobik cvicit se mnou.. :sweat_smile: ja chci asi aj ty prednasky, ikdyz se tam nejspis nic moc novyho nedozvim, asi to potrebuju pro svuj lepsi pocit :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek