• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
maja: I lepší pocit se počítá :wink:
Já se zas těším na cvičení :slight_smile:

Holky, co ten lednový sraz?
2. led 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko, staci rict kdy a kde :grinning:
2. led 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přeji vše nej v novém roce ať se nám vše podaří jak očekáváme :slight_smile:

Jinak včera jak jsme počítala atak už bych měla být v práci jen 3 týdny a pak už budu lebedit doma a těším se. Budu číst, odpočívat, chodit na procházky, plavat a zařizovat vše pro mimčo.

Já jsme pro sraz, ale můžu jen po nebo pá, út mám cvíčo, st mi začánají ty předporodní kurzy a čt mám těhu plavčo a jogu.

Evi: držím palce u diety, aby se ti to dařilo dodržet a hodny šly dolů, já jdu ve st a celkem mám obavy aby mi taky něco nenašly.
3. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranicko :slight_smile:
dnes byla paradni noc, Tobik se vzbudil jen jednou, tak su vyspana a odpocata uplne uzasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jaky mate na dnesek plany? :slight_smile:
3. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte někdo kontakt na Káču Bínovou fotografku? Asi se vdala a jako Bínová ji nemohu najít. Díky moc. JInak nevíte jak fotí těhulky a za kolik a kolik ks fotek?
3. led 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě se chci holky zeptat jak některé jedete pro kočárky do Č. Těšína to berete na burze nebo jsou tam i kamenné obchody? prodávají tam i dětský nábytek?
3. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko :slight_smile: holky já už chci rodit, už mě to nebaví :angry: :angry: :angry:

majatob tu parádní noc závidím, u nás hrůza noc. já doufám že malý ted usne-zatím to fakt tak nevypadá a pak si dá obídek a jdem s kamarádkou ven-bere sáně tak jsem zvědavá co Tom na to, ještě na nich nebyla

katy fot.Bínové jsem psala loni zda by mě nevyfotila a psala mi k cenám tohle: Dobrý den,
samozřejmě není problém, i toto fotografuji.
Základ je vyfotografování a zpracování záběrů na DVD. To kolik
fotografií by jste chtěla samozřejmě záleží čiště na Vás. Cena je:
40-100 záběrů na DVD.........26,-/záběr
100-200 záběrů na DVD ........23,-/záběr
nad 200 záběrů na DVD.........20,-/záběr

Pokud by jste měla zájem ještě o menší počet záběrů není problém:

vyfotografování a zpracování .....900,-Kč + každý záběr na DVD á 10,- Kč.

To jestli pak budete chtít nějaké fotografie záleží na Vás, jsem schopna
je udělat od 10x15 cm až po 110x165 cm.
Pokud by jste měla zájem o mé služby zavolejte mi na tel: 604 833 801 a
domluvíme se. Ideální je tak konec sedmého začátek osmého měsíce.
Záleží jen na tom, aby jste se cítítila ještě dobře......

a jinak tohle by snad měli být její stránky http://www.kacafoto.cz/ předtím je taky měla jako kacafoto tak se fakt vdala a je to ona

katy v českém těšíně jsou i kamenné obchody kde jde koupit kočárek, nábytek si myslím že tam taky bude ale to si jistá nejsem nedívala jsem se po něm díky tomu že nemáme dětský pokoj
3. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy: my se byli fotit v Brušperku a paní byla fakt bomba :wink: Fotí i těhulky. Tady je odkaz http://www.fotobrusperk.vasweb.eu/ a nebyla ani drahá na to co všechno nám udělala za fotky a ještě jsme dostali fotky zdarma na CD :wink:
3. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Toš asi bysme to měly spáchat než nám smardik porodí, ne? :confused:
Jinak já mám času hodně, zatím mám v diáři jen doktory a jednou kadeřnici. A v neděle cvičení.

katy: Ty mi čteš myšlenky normálně. Taky jsem uvažovala nad těhu fotkama. Ale zatím nevím kde, nějak se mi to zdá všechno drahé. V Ostravě ani nevím kde fotí a do Brušperku bych musela busem.

A ten kočárek - to jsem taky zvědavá. Ten co chceme my jsem viděla jen na burze, normálně venku, v budově jsem viděla Palexy a Firkony. Tak budu asi doufat, že až tam na jaře pojedem, tak je najdu. Nevíte, kdy se otvírá venkovní burza?
3. led 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
katy jé ty se chceš fotit u Katky Bínové? já jsem jí chtěla na svatbu, ale měla plno :frowning2:
ještě vám musím napsat co se nám teď stalo. byli jsme na procházce i se psem. proti nám se vyřítil pes navolno a pániččci nikde. tak říkám manželovi drž ho je to pes a nedopadne to dobře. tak si ho vzal k noze úplně na krátko (chodíme jenom na vodíku, navolno nepouštíme vůbec, máme zahradu) ten druhý pes se k tomu našemu rozběhl a začal dorážet. tak ten náš ho čapl pod krkem, povalil na zem a začal ho rdousit - a to jak on se do psa pustí tak ho není možné odervat. tak se letím podívat kde jsou lidi od toho psa, už byli tak 10 m od nás, ale za rohem. tak na ně ječím ať si pohnou jestli nechcou mít zakouslého psa. a baba p..a jedna prý jakto že nemáme náhubek. tak ji říkám a jakto že vy nemáte náhubek a ještě psa navolno? no sem se nervla jak blázen až mě začalo píchat v boku
3. led 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: já se chci jít tentokrát taky fotit, ale to asi pojedeme do Hlučína, jak vždy :wink: Ale možná si zajedem zase do Brušperku a zaplatím si to. Je to fakt bobmba fotografka :wink:
3. led 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi a ta v Brušperku stojí kolik? já to mám do Ostravy i do Brušperku stejně daleko, tak je mi to vcelku jedno, ale od Káči Bínové se mi líbí více :sweat_smile:
3. led 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to ti neřeknu ale v tom odkazu je i ceník :wink:
3. led 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, jsem si toho nevšimla :sweat_smile:
3. led 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky krásné fotky má i tahle fotografka, já s ní chci jít s klukama - první jsem chtěla jen s Tomem ale ted si říkám počkám až se narodí i Honzík a půjdu s oběma, ale je trošku dražší ale fotky stojí za to. odkaz na ni
http://www.palkovicova.com

jinak já ji psala ohledně toho focení dětí a tohle mi odpověděla:
Dětské fotografie:
Cena 3000,-

Sada obsahuje:
25 kusů vyretušovaných fotografií 10x15cm
fotografie na CD nebo DVD
fotografie v kvalitě pro tisk a internet
fotografování v ateliéru

Další informace a podmínky:

50% platba předem při závazné objednávce termínu, zbytek při předání
fotografií z časové vytíženosti, přijímám objednávky alespoň 3 týdny předem
možnost individuální domluvy

sice chcete těhu bříška ale pro představu o ceně to snad stačí
3. led 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
díky za kontakt na Káču Bínovou. Jinak dneska venku pěkný hnus co? TAková kosa!
4. led 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
katy ani nemluv, večer bylo -17 tak jsme aj brali domů toho našeho chlupáče aby nezmrzl
4. led 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás v noci bylo -12C. JInak už se těším až budu doma, celkem jsme si teď mezi svátky zvykla :sweat_smile: knihy jsem přečetla asi 3 + něco málo o miminech,a le už jsme si řekla, že více číst nebudu, abych nebyla až "příliš" chytrá, navíc i min. knize psaly pěkné bludy o kojení a starosti o mimču - dítě min. do 12 let by podle nich mělo spát v ložnici rodičů a do 5 let v posteli rodičů!

Adi: kde máš nafocený kabát?
4. led 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy prosím tě co to máš za knížku, že tam píšou takové kraviny? to je od českých autorů nebo nějaká amerika? kabát jsem nějak zapoměla vyfotit, odpoledne napravím :slight_smile:
4. led 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Tak dnešní testy na tu těhu cukrovku dopadly dobře.Na kontrolu jdu až za měsíc,dieta trvá,ale žádný inzulín.A to jsem vážně ráda.Sice z té diabetoložky vůbec nejsem chytrá,ale nazbývá mi než jí věřit. :slight_smile: Říkala,že je to mnohem lepší a to je důležité!! :slight_smile:
Jinak pořád bojuju s chřipajznou,tak se jdu kurýrovat.Mějte se nádherně!
4. led 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka tak to super, že ti to dopadlo dobře. dietu už jenom 10 týdnů, hlavně že nemusíš ten inzulin :wink: a brzo se uzdrav :wink:
4. led 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: vše čeští autoři! To je nějaká dr. češka, ale na obrázcích pořád nějaká indka :sweat_smile: jinak jsme měla super knihu vše o těhu, sice bez fotek a obrázků, ale o to detailnější skoro jako pro mediky tak jsme hodně načerpala info a poslední knihu jsme četla od porodní asistentky, ale to spíše bylo o cvičení, kojení a když mimčo jak pláče jak mu pomoci. A pak klasickou beletrii jsme četla.

Evi: tak to je super, že hladina cukru klesla a nemusíš inzulín tak se pořádně zababuchej do peřin a kurýruj se :slight_smile:

Jinak kolegovi se narodila dcera, porod za 5 min. tak jsem mu říkala, ať se zeptá paní jak na to, že chci taky 5 min. porod.
4. led 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy to teda muselo být počteníčko. a nespletl se ten kolega a nemyslel třeba že tlačila jenom 5 minut?
4. led 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ne, ony existuji i normalni knizky, kde neni matka se kterou spi dite v posteli za vrazedkyni? :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: ne šllo to tak rychle, prvně si myslela, že je to nějaký poslíček narodila se v 37 tt a byl to porod :sweat_smile:

Maji: nic se nemá přehánět, já nejsem příznivec brát dítko do postele, postýlka v ložnici ano dítě v posteli ne, vidím u švagrové jaký je problém dítko pak naučit spát jinde, nebo ať je tam alespoň třeba přes den samo, ani náhodou! Jsi pak otrok.
4. led 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja tak já proti spaní dítěte v posteli nic nemám, ale aby tam bylo do 5 let každý den to ne. občas neříkám, ale furt a do 12 aby spalo v ložnici :sweat_smile: to už je trošku uhozené. ale až si někdy vezmu drobečka do postele na to se těším
4. led 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi:A le zase antikoncepce zadarmo a 100% přírodní :grinning: já taky občas vezmu, ale jen na chviličku, aby si nezvykalo.
4. led 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky používáte / nebo chcete pořídit monitor dechu Nanynku?
4. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy monitor dechu máme-používáme od narození Toma a ted přejde Honzíkovi a fakt bez něj nespí a myslím že nám malého zachránil-pískal a jak jsem ho vzala vůbec nereagoval na mluvení, světlo, třepání na nic. Musela jsem ho dát hlavou dolů a bouchnout do zad a pak se rozdýchal, manžel už chtěl volat záchranku. takže my bez něj určitě nebudem
4. led 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik: a máš ho nový nebo od někoho? A máš přímo Nanynku nebo jiné?
4. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek