• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
katy měli jsme půjčený ale museli jsme vrátit takže jsme pořídili nový a máme tu Nanynku a jsem spokojená
4. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky uvažuji o NAnynce zkusím napsat kolegyni, co to měla zda mi to nepůjčí nebo neodprodá.
4. led 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my budem asi půjčovat z porodky. Nanynku určitě chci.

Holky, tu bylo večer též -12 a dneska ani nevim. Ale musim ven, mám ve vědárně knížky - 4 o těhu a mateřství (Velká kniha o mateřství, Přirozené těhotenství a porod, Kniha pro tatínky a ještě neco podobného) Tak pro to si sjedu, to se těším. A ještě musím pořídit jeden kalendář, v Librexu mají slevy, tak se kouknu. dneska má být i sluníčko, tak to nebude tak zlé. Zbytek týdne má být hnusně. :unamused:
4. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím Vás, jak je to stěma kuponama z dm? Registrovala jsem se tam přes net před novým rokem, posílala jsem tam i vyfocenou průkajdu a nic? :sweat_smile:
4. led 2010 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: z tebe za chvíli bude zkušený porodník? Vždyť už vše musíš vědět z těch předešlých ne? :sweat_smile: jinak já mám rezervaci v knihovně knihu Mrtvá a živá, prý je moc dobrá tak jsme zvědavá. Ale žádné mordování i když se to tak jmenuje to není! Už mám zase vše přečteno.
Už se těším až budu doma a budu si číst, pak se ven zaběhnu proluftovat s vámi na netu to bude žůžo :slight_smile:

Moni: já neporadím :frowning2:
4. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni,

já se taky do dm babybonusu přihlásila přes net, psali tam, že by ty kuponky měli zaslat poštou. Tak budeme muset čekat :wink: , snad "dorazí".
4. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Ani ne, zas tolik jsem jich nepřečetla. Mám akorát tu o Těhotenství a porodu od Miriam Stoppard a teď jsem pročetla od Pařízka Knihu o těhotenství a porodu. A ještě jsem si půjčila Vývoj miminka před narozením. Takže je to jakoby od každého něco - jedna cizí, jedna česká a jedna o vývoji miminka. Mně čtení baví a čím víc různých tím líp. V každé je něco trochu jiného a je jinak podaná. Já jsem věděla, že jako prvorodička budu na zabití :grinning: No a opakování je matka moudrosti, ne? :wink: Všechny musím vždycky za měsíc vrátit, doma mám jen tu jednu.

evka: Jsem moc ráda, že kontrola dopadla dobře a inzulín není nutný :slight_smile:

Holky, tak já jsem se registrovat do DM před koncem roku nějak nestihla. Můžu i teď? dneska jdu kopírovat průkazku.
4. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělka: já čtu už jen beletrii, už jsem dost "poučená" a nic se nemá přehánět, ve st jdu na ten předporodní kurz tak snad se vše co ještě nevím dozvím tam. :slight_smile: a už se těším na jogu až si protáhnu záda :wink:

Holky uvažujete že byste ještě letos šly na ples? Já celkem jo, bych i zkusila vydržet tak uvidíme.
4. led 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Já zas nečtu beletrii :sweat_smile: Já radši ty poučné.
Jé, koukám, že ve středu budeme mít obě velký den :slight_smile: My jdeme podepisovat kupní smlouvu k notáři a dát návrh na katastr. :dizzy_face: Konééčně :slight_smile:
A na cvičení se už taky těším :slight_smile:

No, já jsem i uvažovala, že zas půjdem na Funusbál, je 13. února. Ale nevím, no. Lístky, občerstvení, tombola, je to dost peněz a nevím, jestli by hlasitá hudba mimču už nevadila. :confused:
4. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: kde je a za kolik? Někde jsem slyšela že je super, ale nenašla jsem k tomu zatím žádné info. U nás zatím vedou 2 plesy v Michálkovicích - Měst. obvodu 16.1. a Myslivecký 29.1. v ceně je i večeře a u myslivců dokonce 2x :sweat_smile: ať jsme tlustí na 3 prsty.
Já taky ráda čtu i poučné, ale nedá se to pořád, když chceš vypnout tak to na poučnou moc není, alespoň u mě ne, ale takové ty šílené milostné románky bych nečetla! Teď studuji od Ježíška Ottovou velkou knihu o zvířatech. Denně si s mimískem 1 zvíře proštudujeme a někdy se nestačím divit co se dočtu.
4. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky! Já jsem se teprve teď dostala na net. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ráno jsem se rozhodla že ještě udělám něco v pokojíčku pro Eli a tak jsem měla štěstí, že byl taťka doma a pomohl mi a konečně se mi už neválejí hračky v obýváku :grinning: :grinning: a my máme svoji ložnici. Celé dopoledne v sobotu jsme stěhovali.
Včera jsme byli na prochajdě kolem řeky a Eli jsme měli na sáňkách a i sama sáňkoval z kopečka :grinning: :grinning: , samozřejmě že ji děda dole chytal. Hodím pak fotečky do alba. :wink:

Jinak k monitoru dechu. Já sjem si ho chtěla pořídit, ale pak jsem to nakonec zavrhla. A Eli ho doma neměla a vše bylo v pořádku. Je pravda že ze začátku jsem se pořád budila a kontrolovala jsem ji, ale i teĎ to kupovat nebudu. Potřebuji nakoupit jiné věci. :wink:

Jinak já žádnou literaturu nečetla ani u Eli, teda jednu jsem di koupila. Byla to Něžná náruč rodičů, ale tu už jsem taky prodala, Už ji nepotřebuji. Co jsem si ale potom ještě koupila, tak byla kniha na vaření příkrmů. Jak sjem začala Eli přikrmovat, tak se to hodilo, protože mi na začátku nechtěla jíst vařené a tak jsem kupovala, ale pak jsem začala vařit podle toho a ona se už chytla :wink:

andělka: My se na ples chystáme 23.1. a pak ještě v únoru. To jsou dva plesy na kterých nesmíme chybět. No ale je problém že nev´ím co na sebe. Takže budu muset jít nakupovat :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: ty kupónky ti přijdou domů poštou,ale chvilku to trvá než to dojde. Musíš vydržet a pak ti to bude chodit automaticky vždy od určitého období. :wink:
4. led 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Za kolik teď nevím, bohužel, ale našla jsem to v lednovém Programu. A kupuje se to v concordii ve vítkovicích, aspoň já jsem to tam vždycky kupovala přímo a vybrala si i kde chci sedět. Já právě nemám s oblečením problém, mám fajné plesové šaty do kterých se mi bříško i vejde. No s tím hlukem, nevím, asi bych si koupila pro tentokrát lístky do salonku a chodila jen na ploužáky, na tombolu a na program. A bývá to na náměstí SNP.

No a čtení - já čtu buď jak se říká populárně vědecké, nebo poučné nebo sem tam román od Bertrice Small. Ale většinou je to něco histroického, současné mě nebaví.
4. led 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: na jaký jdete? Já taky nevím co na sebe. Mám sice takové dlouhé pružné spol. šaty co my už byly velké (dost jsme zhubla) tak by mi zase mohli být OK jen nevím jak v tom budu vypadat musím zkusit a s boty taky nevím, mám jen jehly na hodně+ vysokém podpatku, na pidi jsem nikdy nekupovala :sweat_smile:
4. led 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: Jé, sáňkování, to se mi jako malé moc líbilo. Eli je šikovná :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: my jdeme na Společeský ples srdužení Stonožka to je v tom lednu a v únoru jdu na Valašský bál :grinning:
4. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: obojí v Porubě?
4. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte nějaký recept na čočkový salát? Manža extra hodně namočil a co teď s tím?
4. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět, byla jsem u zubaře na preventivce a vše ok, tak zase za půl roku
monika já se registrovala v dm na babyprogram dnes a osobě, průkajdu po mně ani nechtěli a knížečku na slevy mi dali hned :wink:

a jsem smutná. včera jak se ten náš pes popral, tak jsem večer s hrůzou zjistila, že má v očích brutální krevní straženiny. tak furt bulím jak ho vidím a k veterináři jdeme až večer, já s ním sama nemůžu bo to je tele velké. ach jo :cry: :cry: :cry:
4. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy dala jsem do albumu ten kabát. vypadá, že je černý, ale je tmavě fialovo-hnědý, taková zvláštní barva. a recept na čočkový salát nemám, ale dala bych si :grinning:
4. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, já myslela, že pošlou ještě mejla, jako, že přijali registraci nebo něco takového :grinning:
4. led 2010 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: ten v lednu je v Porubě a ten druhý se v K-Triu :wink:
4. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: neboj to bude OK s hafanem, je pravda, že psi jsou hned v sobě. Chceme si taky pořídit psa P. by nejraději hned teď, ale já raději až dátko bude mít tak 2-3 roky.

Zofi: my to máme v Michálkovicích zase do centra to není tak daleko a i po půlnoci jezdí jak 101 tak i 49 tak za 10-15 min. jsm edoma což je fajn. Dneska se hned zkusím narvat do těch šatů jestli nevypadám v nich jak tuleň :grinning:
4. led 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jo já vím že to asi bude dobré, ale fakt to vypadá hrůzostrašně a nevím jestli ho to třeba nebolí. když on je jak moje děcko, takový mazlíček 40-ti kilový
k tomu monitoru dechu - rozhoduju se mezi babysense II a nanny. ale potřebuje 2 podložky když budeme jezdit k našim tak ať to celé nemusím instalovat znovu. a babysense II má už dvě podložky a k nanny se ta druhá musí dokoupit tož nevím
jo a chtěla jsem se stavit do sambaby jak jsem jela kolem, ale jaksi nebylo kde parkovat tak mám smůlu
4. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu :slight_smile:
jeste k tomu spani v posteli..nerikam, ze musim mit Tobika nasackovanyho v posteli az do puberty, ale prvni rok mi na tom neprijde nic hroznyho a pak postupne zacit zvykat na vlastni postel...vlastni pokojicek bych videla az budou mit deti tak 6 a 4, proste az pujde starsi do skoly (jestli pujde :grinning: :grinning: :grinning: )
a k monitoru-my jsme nemeli a mit nebudem, aby to snimalo me je stejnak zbytecny :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: já si asi půjčím Nanny z porodnice. ještě se pobavím s dr. co na to ona. A co to máte za macka? Už jsme zapoměla? máš někde jeho fotku? U nás teď vede bostoňský teriér, už jsme po něm kukala na netu a pes stojí 700 -1200 eur! A prodávají ho češi a chtěji za něj v eurech! ale jsou fakt nádherní.
4. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy máme křížence bernského salašnického psa a středoasijského pasteveckého psa. a stál jenom 500,- :wink:
http://www.facebook.com/home.php?#/photo.php?pid=30148374&id=1489328469
4. led 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: nekuknu nejsme na FB registrovaná. Ale jak vypadá bernák vím. Je to moc krásný chlupatec.
4. led 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy ani ti to nejde otevřít? jsem hodila přímo jenom jeho fotku. tady mi fotku smazali
4. led 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi nejde chce to heslo zkus to tady hodit budu číhat a sand budu rychlejší než admin a hafana uvidím.
4. led 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek