• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
aaadus fakt v neděli jsem ji psala ohledně focení kluků a tohle mi odpověděla: Dobrý den,
samozřejmě není problém, ale volné termíny jsou až nejdříve v březnu.
Cena je 900,-za fotografování a zpracování záběrů + 10,-/ záběr.
Pokud by jste měla zájem ozvěte se prosím co nejdříve.

dneska se ji chystám napsat a domluvit konkrétní termín, jestli i v neděli fotí fakt nevím
5. led 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: do Vítek si ho beru jak kdy min. jsme zapoměla, jinak jsme ho měla. NA Čapce bývala teplá voda, ale teď je prý chladnější, po reko jsme tam ještě nebyla odradilo mě vstupné za 90 Kč! Ale na Ještěrce je teploučká voda a je to i levnější tak chci někdy zkusit jet tam.
Jak budu doma chci chodit plavat 1x týdně nebo spíše se placatit ve vodě :sweat_smile: na plavčo na co jsme byla zvyklá = 30 bazénů nebo 1 hod. bez přestávky podle nálady to bych už nedala :frowning2:
Já mám nástup na MD kolem pol. března, ale od konce ledna vybírám týden staré dovči a pak celou letošní = 6 týdnů lenošení :slight_smile:

Jaro: mě se taky v práci v kalhotech špatně sedí, doma nebo na gauči v poho na kancl. židli je to blbý, ale mám ještě džínovou sukni a sukňo šaty s láckem a v tom je mi fajn tak snad vydržím s tím až do konce.
vyfoť bříško :slight_smile:
5. led 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Ne ne, co jsem těhu tak jsem chodila jen do FN. Kde jsem to vzala nevim, nikdy jsem na to netrpěla. Ale prý je to v těhu běžné, že prej hormony a kdesi cosi. Já mám na permanentce ještě 2x cvičení, tak nevím, kdy se tam dostanu. Snad se to po zaléčení brzy nevrátí. jak to mívá tendenci.

Na Čapkárně jsem byla naposled před těhu, a byla voda jak kafe. 90Kč to stojí, no já mám Sareza permanentku, tak mám 10% slevu. ale teď stejně prd z toho. :unamused: Tak aspoň začnu konečně cvičit doma na balonu.
5. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik tak to se hned večer domluvím s manželem a zítra jí zavolám
katy ale těch 90,- je na 2 hodiny a když to stihneš do 13:00 tak to stojí 50,- na 2 hodiny. škoda že nepíšou jak mají teplou vodu
5. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: božatko, to je mi ho líto, snad ho to moc nebolí :frowning2:

katy: na židli je to blbé, máš pravdu, nejlíp je na gauči :slight_smile: Včera jsem doma zrovna říkala, že bych nejradši chodila do práce v těh. teplákách, v těch je mi nejlíp :slight_smile: Jojo dneska odpo vyfotím a ukážu. Se leknete :grinning: Přijde mi, že nabralo nějaký hranatý tvar myslím břicho :grinning:
5. led 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro to kdybych věděla jestli ho to bolí. a chudák manžel, ten je z toho ještě více špatný, protože mu to nechtě způsobil on když se ty psy snažil od sebe odtrhnout tak ho v tom zmatku praštil vodítkem po hlavě.
těhu tepláky jsou fakt nej, já mám dokonce troje :sweat_smile:
5. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: do 13 hod. nevím já se zajímala o odpoledne, teď budu moci samozřejmě i dopo, vždy to bylo na 2 hod. ale před reko to stálo 40 nebo 50 Kč a Ještěrka taky plave 2 hod. za 40 kč je to stejný podnik ceny by měly být podle mě všude stejné ne?

Jaro: jj i u mě jsou nej tepláky sice nemám těhu, jen klasické, ale mám je pod bříškem a je mi v nich nejlépe. Však Bohuš by řekl, no řekni doktore v čem je mi nejlépe? :sweat_smile:
Do kdy budeš ty chodit do práce?
5. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: to věřím :cry: Snad to bude brzo dobré.

Jo ještě jsem si vzpomněla, nevíte, jestli ten obchod s těh.oblečením u Kuřího rynku ještě funguje?...Včera jsme tam jeli a měli zavřeno, tma, nikde nikdo, na dveřích taky nic napsané...chtěla jsem ty kalhoty...napadlo mě, jestli neměli třeba inventuru...v Lasu taky dost obchodů mělo zavřeno, ale měli to tam aspoň napsané. Jo a v Lasu je nějaký nový obchod - Prestiž s těhotenským a dětským oblečením, ale nic se mi tam nelíbilo a navíc to bylo ještě drahé...tak jsem včera nepořídila. Jenom kalendáře z Librexu jsme koupili :grinning:
5. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já ani nevím kde ta ještěrka je. já bych chtěla chodit dopoledne, to tam nebude moc lidí a hlavně tam nebudou uječené děcka a v klidu si zaplaveš. oni to asi zdražili kvůli té rekonstrukci a si je tam dražší udržba když je to větší
5. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro jo u toho kuřího rynku to funguje, mají ted zavřeno je to psané na jejich stránkách http://www.dvojcatka.cz/
5. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: do 9.2. Pak si vezmu zbytek dovolené z roku 09 a 15.2. MD (těch 8 týdnů). Letošní dovolenou si vyberu až po MD.
5. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardík: aha, děkuju, hned se kouknu :slight_smile:
5. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro a není to nevýhodné MD 8 týdnů před porodem? není pak mateřská nižší?
teď mají inventury snad všude, ale někdy je udělat musí že
5. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: stále funguje, alespoň před Vánoci fungoval, ale jen do 17 hod.

Adi: je to v Bartovicích, ale nikdo tam nechodí ani na večer max. 5-8 lidí v bazénu. Dopo na Čapce jsou často uzavřené, že jsou plavecké kurzy, školy, je to třeba sledovat. Větší to není a provoz taky ne, jen jsou nenažraní! Dělala jsme tam přípravu tak přesně vím co se dělo krok za krokem. A ty reklamace teď? To je někdy dost legranda o co se snaží, celé léto jely lázně v poho ale venek měl pořád "problémy" a teď budeš se divit zase začal zlobit vnitřek :sweat_smile:
5. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aadus tak kluci jsou na focení 18.3 :slight_smile:, konkrétní čas si prý domluvíme týden předem a to mi i řekne co si mám vzít sebou
5. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik a to máte asi přes týden že? no já ji zavolám zítra a když to nepůjde v neděli nebo v pondělí večer tak si hold manžel bude muset udělat čas
katy tak to je jiná když víš jak to tam funguje. tak Bartovice vůbec neznám, to mi bude muset ukázat nejdříve manžel jak se tam jede autem ať můžu jezdit sama
5. led 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: jednoduché pojedeš z POruby po Rudné až ke kruháči jako bys chtěla jet směr Havířov, Karviná a na kruháči odbočíš doprava směr Šenov, Ale před exity budeš mít už směrníky tak neboj :slight_smile:
5. led 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já sama na poprvé netrefím nikam, v tomhle jsem jako řidič ťululum :sweat_smile:
5. led 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: prý ne. To na to nemá vliv. Navíc co bych tu ještě dělala...místo mě tu bude paní od února, tak ji vysvětlím co a jak...no a taky už bych to hůř zvládala, sedět 8,5 hod....ráno už funím do kopce...zvlášť teď v tom sněhu...tak budu ráda už doma. Těším se, jak si začnu už všechno chystat, dokoupím co bude třeba a tak :slight_smile: Třeba malý vykoukne na svět i dřív...nikdo nikdy neví.
5. led 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: já se už taky těším až budu doma v klidu, vše dokoupím, a budu relaxovat na prochajdy chodit, číst .... jé to bude fajn už aby to bylo :slight_smile:
5. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: ty máš TP 13.4. dle MS nebo UTZ? A o datu, kdy nastupuješ na MD ses bavila s dr.? Jak půjdu př. týden na poradnu už se budu informovat.
A zítra jdu na sladkou vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
5. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: no v průkazce mám 12.4....ani nevím proč mám v pase 13.4., opravím si to...a 12.4.- to mi spočítali podle poslední MS a podle UTZ v 1.trimestru. I když mě přijde, že by to mělo být tak o týden později. Na jiném ultrazvuku bylo na papíru myslím 18.4. Tak nevím.
S doktorkou jsem se o tom už bavila...mám jí říct na příští poradně, jak to budu chtít. Jdu 27.1.
Kam jdeš na ten test? Neboooj, zvládneš to :wink: Budu držet palečky!
5. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mám v pase 12.4. :slight_smile: No a přitom jsem tam měla zadané správné datum poslední MS. Tak jsem zkrátila cyklus :slight_smile:
5. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: vím, že podle MS jsme termín měly stejně, ale podle UTZ to mám 19.4. tak teď nevím jak to dr. počítá zda dle MS nebo UTZ pokud dle MS tak jdu na dovču o týden dříve :slight_smile:
Já jdu na test na FN hlavně si musím vzít nějaké čtení co tam budu jinak tak dlouho dělat že?
5. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: mě počítá toho 12.4. a podle toho mi i řekla, kdy bych mohla jít na MD 15.2. nebo 1.3. Mě to ale přijde divné to počítání podle MS, když vím, že jsem v tu dobu neotěhotněla...Kdybych rodila 19.4. tak by to bylo na naše 2. výročí svatby :slight_smile:
No vem si čtení (i když my jsme tam měly hodně časopisů na půjčení) a hlavně vodu.
5. led 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: tak jsme na tom zase stejně já taky dle MS taky vím, že jsem ještě těhule nebyla. Já bych chtěla prcka ukecat na 22 - to máme já i P. narozeniny, datum svatby, já státnicovala i měla promoce.
5. led 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus tak jsem jí ještě psala že to focení potvrzuju a ptala jsem se jí na tu neděli a to nefotí, takže na bříško přichází v úvahu jen přes týden, v sobotu je na svatbách a neděli má volnou
5. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám termín TP dle UTZ 11.5., dle PM 5.5. a podle screeningu 1.5. a to je prý nejpřesnější, protože do 12tt rostou všechna miminka stejně. takže já beru TP toho 1.5.
smardik děkuji, to bude mít manžel radost že si bude muset vzít volno :sweat_smile:
5. led 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: tak břuch už mám v albu...dnešek pozdní odpoledne...je velké jak kdybych měla už rodit :grinning: ...no co bude za 3 měsíce, to fakt nevím :sweat_smile:
5. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: ty brďo, ty máš ale břušek, tak oproti tobě jsem úplný žabař :sweat_smile: mám asi poloviční, ale i tak si myslím, že je velké a že jsme něja nakynula přes vánoce, dokonce jsme se zkoušela narvat do původních džínů, abych zkusila zda jsem nenabrala přes stehna a prdel, stehna zatím asi ne, ale přes zadek asi trošku jo. :angry: :frowning2: :cry:
5. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek