• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
:grinning: :grinning: :grinning: tak kdy? nekdy v tydnu? jak mas volno? :slight_smile:
4. zář 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podívám se do diáře, jo?
4. zář 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže příští týden můžu v pondělí (akorát kolem 15.30 chci volat k gyndr)
v úterý odpoledne (dopo mám pracák)
ve středu odpoledne (dopo mám pracák)
ve čtvrtek odpoledne (dopo jdu pro výplatu a donést papír na pracák)
v pátek celý den
v neděli odpoledne
:slight_smile:
Předpokládám, že na prohlídku příští týden ještě nepůjdu, další program zatím nemám, nebo podle sebe. :wink:
4. zář 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
me je to asi fuk, tak si vyber co ti bude vyhovovat nejvic :wink: teda az na ten vikend, ten nee :grinning:
4. zář 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak můžem třeba v pondělí dopo nebo v úterý odpo
4. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, jeste se domluvim s manzou, kdy se mu to bude hodit vic, ze zmizime a dam vedet :slight_smile:
4. zář 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko, koukam do albicka, ze je vse tak jak ma byt :slight_smile: gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kdy jdes na dalsi kontrolu?
10. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: No taky doufám, že i za 3 týdny bude vše ok. Na kontrolu jdu 1.10. to už by mělo být i srdíčko. :dizzy_face:
11. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, to jdu taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je sranda :grinning: A co ti budou dělat? Uvidíš taky drobka? Asi jo, že?
11. zář 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to netusim ale asi jooo :slight_smile: budu ve 20tt to se dela nejakej ten podrobnejsi utz myslim :grinning:
11. zář 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, dělá, tak to budeme mít obě důležité UTZ :slight_smile:
11. zář 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, nechces casopisy Maminka, Betynka, Family star apod.? me je lito je jen tak vyhodit :grinning:
15. zář 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: No, podle toho, které máš. Já mám Maminky asi od února 2008 do srpna 2008 a Betynky od září 2008 doteď. Jestli máš starší, tak sem s nima. Já časopisy miluju. :dizzy_face:
16. zář 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, tak se k vám taky hlásím.... :wink:
18. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, to je super že je nás víc. Odkud jsi a kam chodíš ke gyndr.? Máš krásnou holčičku, to budeš mít děti blízko od sebe, co?
19. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem z Dubiny, bydlím tady už hooodně dlouho, vlastně skoro od narození :grinning: Ke gynDr. chodím do Výškovic do Gynetu k dr. Kudělkovi, je naprosto super! Dětičky jsme plánovali blízko věkově ale že to výjde tak rychle tak s tím jsme teda nepočítali, protože o Adélku jsme se snažili 2,5 roku :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc to možná nebude jen jedno mimi ale rovnou 2, ale to se uvidí až na další kontrole 25.9. Koukám že jsi taky 7tt, kdy máš termín? Co nevolnost, už jsou? U mě ťuk ťuk zatím moc ne....
19. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka: Já bydlím v Ostravě taky od narození, ale v Porubě :slight_smile: A kolikrát už jsi byla u gyndr? Já zatím jednou, na začátku 6tt a byla tam jen dutinka, takže nevím co mimi a kolik jich je. Ale doufám, že jen jedno, dvoje dvojčata v rodině myslím bohatě stačí :sweat_smile: Já jsem dneska přesně 6tt+2 a termín máme skoro stejně, já mám 13.5. No a nevolnosti začaly s úderem 7tt. Sice nezvracím nebo tak, ale je mi jak po pařbě, jako kocovina, nemám na nic chuť. Přestala jsem pít i kafe, už mi nejede. Tak doufám, že by to tak mohlo i zůstat a brzy odeznít. Potřebuju to ještě 14 dní utajit před mamkou, rodičům to chceme říct až po kontrole, 1.10., až jestli bude srdíčko a prcek se bbude v pořádku vyvíjet.
19. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já vlastně ani přesně nevím který tt jsem, protože jem od porodu ještě ani neměla ms tak to neměl gynDr. podle čeho spočítat.Myslím že ale těhu bude mladší než ten 7tt. Na utz byly 2 dutinky, jedna 3mm a druhá 2mm, srdíčko ještě taky nebylo, tak uvidíme toho 25.
19. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to se blbě určuje, když není MS, to se dá jen odhadnout podle ultrazvuku. Takže dutinky byly dvě, jo? No téda. A neseklo to s tebou?
19. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No byly dvě, ale dr. říkal že 100% dvojčata to být nemusí. Že ta menší dutinka může být třeba cysta nebo tak něco, že je ještě dost brzo a uvidíme toho 25. No málem se mnou seklo a manža to rozdýchával asi 4 dny ještě :grinning:
20. zář 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka: No fakt je, že třeba jednovaječné dvojčata by se poznala asi až později, měly by mít jednu dutinku, když budou mít jednu placentu a tak. Dvojvaječné jsou asi na sobě nezávislé, tak mají dutinky dvě :confused: No páni, to jsem na toho 25.9. zvědavá.
Se mnou by to taky seklo, mám dvojčata neteře, tak si to umím představit - což je jak pozitivum, tak negativum. Ale kdyby byly, byly by, zvládli bychom to. :slight_smile:
Joj, můj muž 4 dny rozdýchával to jedno :grinning:
20. zář 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to, mimi bylo neplánované???
Co vlastně děláš, pracuješ nebo jsi doma na neschopence??
21. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka: No, plánované by aji bylo, ale nepočítali jsme s tím, že to vyjde tak brzo, takže jsme byli v šoku oba. Manžel počítal, že se zadaří tak kolem vánoc a ono hnedka. :sweat_smile:
Já jsem doma, tedy na ÚP, v červnu jsem skončila VŠ. Ale ještě chodím dálkově do školy. A taky jsme se rozhodli (teda mimčo to nakoplo) vyřešit bydlení, tak to mám na starosti já, různé jednání, papírování a tak. Nenudím se.
21. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, tak to máte podobné jako my, taky jsme plánovali druhé a nečekal jsme že výjde tak brzo...
S bytem to znám, my děláme rekonstrukci a taky je všechno zařizování na mě :wink:
21. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka: no jo, pro dětičky je bydlení potřeba, tak musíme vydržet :slight_smile: Já už se moc těším že budem na vánoce sami (teda svátky samozřejmě s rodinou, ale jinak sami) :dizzy_face:
21. zář 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, koukam jsme se rozrostly :slight_smile:
misicko, gratuluju k tehulkovani :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
andel, nasla jsem dve nebo tri cisla jeste z 2007, tak jsou tvoje :wink:
21. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak občas jsem nakoukla, tak i přispěju:slight_smile:
Misicko, já bydlím v Hrabůvce a uvažuju po porodu změnit Dr., jsi teda hodně spokojená? Jak to tam chodí? Platí se nějaká registrace, roční poplatky, platíš něco v těhu?? :slight_smile:
21. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eri, je to soukromá ordinace takže se platí, ale ceny nejsou zas až tak velké, akorát registrační poplatek je teda 800Kč, pokud ho zas nezvedli, tak to je sice trošku větší pálka,ale jinak to jde, v těhu platím akorát za zrcadla 50Kč jinak nic. No a budu NT screening 600Kč ale ten stejně není hrazený pojišťovnou... Sestřičky i doktoři jsou super, příjemní, ochotn, všechno vysvětlí, no je poznat rozdíl. Kdysi jsem chodila ke Kubisovi tady na Dubině a to byl otřes! Takže já osobně si radši připlatím ale vím že mám 100% péči.... berou na objednávku, tel. najdeš na jejich www, tuším www.gynet.cz tak se koukni :wink: Kam chodíš ty?? Protože moje mamča chodí na Políkliniku, je tam nějaký nový gynDr a taky je spokojená :wink:
22. zář 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eri, koukám že už se ti to krátí, už víš kam půjdeš rodit??
22. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek