• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Tak jsme taky přihodila aktuální břušek :slight_smile:
5. led 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: to je co, jsem říkala, že se leknete. No já nevím, to samo...jak se překulí týden, tak vždycky o něco vyroste.Dneska jsem si zkoušela v obchodě podprdu a viděla jsem se v zrcadle...no až jsem se sebe lekla...kdybych byla v 9., ale teprve začnu 7. měsíc...Jako jinak si nějak tlustě nepřipadám...o nějaký cenťák se mi zvětšily boky-zadek, ale nějak moc ne si myslím...ale ty kalhoty nové stopro potřebuju...tak jak otevřou to na tom kuřím rynku, hned tam poběžím.Dneska mě dost bolely záda a žáha pálí jak blázen...Ale fakt si sama sebe nedovedu představit za ty 3 měsíce, jak budu fungovat, když teď je tak velké.
5. led 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: jéé ty máš takové fajné :slight_smile:
5. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: já jsem taky už Dolly Buster, jajko tak kdyby to po porodu zůstalo vč. tvaru a pevnosti jsem spokojená, ale bojím se, že dále porostou a pak začne působit i gravitace a jsem v .... pak abych šla na nějakou úpravu! :angry:
Máš nějakou speciální těhu podprdu?
5. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro no pěkné břušenko :slight_smile:
katy ty máš snad menší břicho než já :sweat_smile:
5. led 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky bříška máte fajné :wink:
5. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: spešl těh.podprdu nemám. Ani nevím, jaké jsou těhotenské, snad jen, že by měly být bez kostic myslím...a kojící pak odepínací, že. Ale mám takové fajné sportovní, bez kostic, pružné, takže jsou pohodlné, i když obvod u normální podprdy mám už větší, tak ty mi ještě sedí dobře. Dneska jsem koupila klasickou bezešvou, bez kostic (ty mě teď tlačí). No moc sexy teda ale nevypadá :grinning: Normálně bych si koupila úplně jinou :grinning: Mě se velikost košíčků zatím zastavila (C) a spíš se mi zvedl obvod pod prsama.

aaadus: Děkuju. Břušenko? To už je břuch :slight_smile:
zofi: dík :slight_smile:
5. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,já sice nejsem těhulka,mám doma skoro sedmiměsičního chlapečka,ale je tady něikdo z Poruby?
5. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,já sice nejsem těhulka,mám doma skoro sedmiměsičního chlapečka,ale je tady někdo z Poruby?
5. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea: já jsem téměř z poruby :wink: :grinning:
5. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea, ja su z Poruby :slight_smile: a Andelka taky :slight_smile:
5. led 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea: No, já jsem. A mám šestiměsíčního chlapečka, ale ještě v bříšku :dizzy_face:

jaro: Náhodou super bříško :slight_smile: A s tou podprsenkou - kde jsi byla zkoušet? A za kolik? Já bych si chtěla též pořídit aspoň jednu novou.

Já se budu fotit zítra, normálně jsem od minulé poradny přibrala půl kila, tak už to asi začíná (nebo že by vánoce? :grinning: )

Jo a byla jsem u toho doktora, dostala jsem na zánět clotrimazol a na tvrdnutí Magnesii lactici (to máš ty aduš, že?) a mám brát 3x denně 2tbl. Já jsem brala obyčejné a jen 2-3x denně, tak snad oboje brzy pomůže.
5. led 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
holky tady napadlo tolik sněhu přes noc a furt sněží a já musím do města, bojím bojím autem
andelka jj, mám ty samé jako ty, ale beru jenom 2x denně 1tbl. a fakt to zabralo rychle
dneska jsem první :grinning:
6. led 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea: ahoj, taky jsem z Poruby :slight_smile:
andelka: díky :slight_smile: Koupila jsem ji v Globusu za 299,- Kč Taková úplně obyč. Já mám taky to samé magnezium, beru 3x denně 1 tbl.
aaadus: no sněhu je tam teda fakt hodně, jeď opatrně, ty cesty nejsou ještě moc odhrabané. Já jsem došla do práce s mokrými nohavicami...a ještě zaprskanýma, jsem jak prasátko :grinning:
6. led 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro já jezdím ve sněhu jak posr... no jsem zvědavá jak se dnes páni silničáři předvedou, jestli bude aspoň dálnice odhrnutá
tak jsem si pěkně po ránu poutrácela po e-shopech. objednala jsem - kočárek, autosedačku, zavinovačku do kočárku, chrániče matrací do postýlky,kolíbky a kočárku, hrací deku a konečně i nějakou hračku :grinning:
6. led 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: Tak to jsi vzala teda jedním vrzem :grinning: Všechno z jednoho obchodu nebo z různých? Mě se asi zatím nejvíc líbí (kromě Sambaby) batolatko.cz
6. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro kočárek a autosedačku mám odtud:
http://www.imperia.com.cz/
a ten zbytek odtud:
http://www.babymax.cz/index.php
6. led 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: aha, ta imperia, ta je z ostravy...ten druhý odkaz je taky zajímavý, jdu ho hned prozkoumat :grinning:
6. led 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro jj, já jsem se tam na ten kočárek byla dívat, ale nechce se mi tam jet znovu tak jsem to objednala přes net a osobně si pro něj zajdeme až ho dodají, to by mělo být někdy koncem ledna
6. led 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: to je fajn...taky budeme mít kočárek koncem ledna...doufám :slight_smile:
Na tom babymaxu je tolik věcí, to se tam zas zaseknu :grinning:
6. led 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro na tom babymaxu mají některé věci levnější než jinde. třeba babyvak tam je za 705,- a na batolátku za 880,-, takže rozdíl. a objednávala jsem za více než 3000,- tak neplatím poštovné

to je hrůza venku jak furt padá ten sníh, nechci snížek...
6. led 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no já jen,až budou vaše dětičky na světě,tak bych vás ráda pozanla,nemám tady moc kamarádek s dětičkami
6. led 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no já jen,až budou vaše dětičky na světě,tak bych vás ráda poznala,nemám tady moc kamarádek s dětičkami
jéé já to poslala dvakrát :sweat_smile:
andrea ahoj :slight_smile:
zkus se podívat sem, tady už holky dítka mají
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=67240&vGroupOffset=40
6. led 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus, jaro: Tak jsem aspoň do party :grinning: Já beru po dvou, protože mně to tvrdne fakt často. Snížit se to dá vždycky.
U nás taky nasněženo a sype pořád. Odpoledne mě vyzvedne náš realitní makléř a pojedem vyzvednou manžela a k notáři a na katastr. Toš taky nejsem nadšená, v zimě já auto nerada. Navíc neví, že jsem těhu, tak to bude sranda. Ještě že se mi ten pás dá dát ještě pod bříško a je to kousek.
Na konci týdne už asi budeme mít klíče od bytu :dizzy_face: :dizzy_face:

Aduš, co pejsek? Lepší?

Holky, vy mě zahanbujete, jak už toho máte tolik nakoupeno. My se chystáme akorát do Sambaby někdy v průběhu ledna. Teď tam mají ve slevě postýlky...škoda, že už máme :sweat_smile:
6. led 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka já jsem ty kapky pro psa včera nesehnala a už jsem byla tak udyndaná a začalo mi tvrdnout břicho, tak jsem jela domů. a dneska musím do města znovu, jen teda nevím jak dojedu. ty jo, tak to se bude za chvíli stěhovat že? do nového se stěhuje dobře, hlavně se ti v novém chce uklízet :sweat_smile: já když jsme se měli stěhovat tak mě ve starém vůbec nebavilo uklízet, protože jsem věděla že za chvíli budeme pěkně v novém
já jsem se chtěla stavit do Sambaby v pondělí, ale nebylo kde zaparkovat :angry:
6. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a včera jsem byla s holkama z Poruby venčit mimča a pozkoušela jsem si jezdit s Inglesinou, X lenderem a DorJanem (ten s otáčecími koly), bylo to super. Inglesina perfektně houpala, jezdilo se moc dobře. I s X lenderem (ale tam se mi pro moje mimčo zdála malá korbička). Na otáčecí kola nejsem zvyklá, to se mi moc nelíbilo.
6. led 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
o inglesině jsem uvažovala, nakonec jsem objednala podobný, ale levnější :wink:
6. led 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás pozdravit. Dlouho jsem tu nebyla :slight_smile:
6. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek