• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
katy: na 6:30, ale než se rozkoukám, ty jsi tu první :grinning:
aaadus:tak to máme poradnu ve stejný den :slight_smile: Ta lahvička má fajný tvar.
6. led 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro já jsem ani nevěděla že nějaká taková lahvička existuje, koupila mi ji babička. a ta savička fakt vypadá jako bradavka - jenom teda ne jako ta moje :sweat_smile:
6. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: já ještě nevím kam jdu. To zjistím až 26.1. na poradně. :sweat_smile: Já to mám všechno tak nějak jinak - na odběry ve speciální místnosti, na velký UTZ u svého gyndaře... :grinning: Jen na srdíčko jdu do FN. Pak vás ještě vyzpovídám kde to přesně je a jestli si musím pro něco do té ambulance dole a tak. Půjdu s mužem, tak už se těším :slight_smile:

tak lahvičky jsem ještě neřešila :sweat_smile:
6. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: a ta lahvička je plastová nebo skleněná? Mně je sympatičtější spíš sklo.
andelka: jak ti doktor řekne o tom echu, měl by ti dát i tel.č. a ty se tam objednáš. Je to v 1.patře, úplně vzadu, dveře v pravo.
6. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme: já mám ta lahvičky dvě. Jednu velkou na mlíko a jednu malou na čaj, vodu. A na každé mám jinou savičku. Vím že Avent to má rozdělene podle průtoku. Buď to teče pomaleji a nebo rychleji a taky je to rozdělené na měsíce. Opravdu doporučuji si koupit lahvičky hned, protože nikdy nevš kdy je budeš potřebovat a navc se to nezkazí :grinning: A je lepší mít dvě. :wink:
6. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: skleněnou mt nemusíš. Já mám plastové. Musíš je akorát častěji sterilovat :wink:
6. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro plastová. super se drží a nemohla jsem se na ni vynadívat :grinning:
andelka přes jak píše jaro a do ambulance si pro nic nemusíš chodit, oni ti tam založí novou kartu přímo u nich
6. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: no my taky brzy půjdeme na velký UZT tuším chodí se ve 30 tt ne?

Andělko: to máš fajn, že vše máš u svého dr. já skoro taky :sweat_smile: vše na FN
6. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: já už na echo jsem objednaná - na 13.1. Nevím ten GTT. Aha, 1.patro, NT screening byl nad tím, ne? My jsme trochu pobloudili minule. Museli jsme se zeptat sestřičky.
adus: aha, takže rovnou tam.
a jak tam chodíte? Přízemím nebo tím spojovacím tunelem?
6. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: já budu na té poradně 29tt+2...a to mi bude dělat UTZ zase moje doktorka...si myslím. Já teď jdu do poradny po strašně dlouhé době...po 6 týdnech...to tam blbě vycházelo kvůli svátkům...ale prý kdyby mi nebylo dobře, tak mám hned přijít. Musím se jí už zeptat ať mi malého změří a řekne váhu :slight_smile:

andelka: Já chodím do té budovy spodkem.
6. led 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky za rady :wink: Takže koupím dvě, jednu malou a jednu velkou a hotovo :wink:
6. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafem: je to lepší. Ikdyž dr. tvrdí, že když kojš, tak mimčo nemusí pít vodu ani čaj, tak je to pěkná blbost. Já ELi dávala čajík, ale jen trošičku na prsíky. Kupovala jsem fenyklový a pomohlo jí to :wink:
6. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka: já jsem tam úplně poprvé taky bloudila :grinning: Když jsem tam šla na to NT. To jsem jezdila výtahem nahoru a dolů, klepala tam, kde jsem neměla...já jsem v tomhle nemožná...v nemocnicích zabloudím raz dva. Jednou jsem byla ve vedlejší budově a měla jsem jít do jakési laboratoře a ne a ne to najít, až by z toho bylo do breku. Nakonec mě zachránila jedna sestřička na chodbě :slight_smile:
6. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to nechápu, protože si nedokážu představit pít jen mléko a žádnou vodu...Ale asi to mají ta miminka jinak zařízené:slight_smile: Každopádně koupené je mít mohu aspoń na později, ne? :wink:
6. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že kolem 30 tt jdem e naposledy na velký UTZ a teď nás už budou zvát častěji ne? Jsme taky zvědavá na míru a váhu prcka :slight_smile:

Andělka: já vždy na porodku chodím tunelem :slight_smile:
6. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafem: ono ono prý to první mlíko je na žízeň a až to zadní je na jídlo, ale jelikož jsme trochu trpěli na prdíky, tak jsem koupila fenyklový čaj a bylo to :wink: A určitě se ti budou lahvičky hodit později, když je nevyužiješ na začátku :wink:
6. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky: tak já jsem byla u Eli jenom na UTZ na to echo a na natáčení jsem chodila ke svému dr. Na žádná UTZ jsem ve 30tt jinde nebyla :slight_smile:
6. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: to jsi mě nepotěšila, hned bych na velký zase šla no musím se zeptat př. týden dr. se jí připomenu ať mě pošle a bude to :grinning:
6. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, asi jo, asi ta příroda není blbá :grinning:
6. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: já fakt nevm jestli to je. Vím že hodně lidí potom chodí na ten 3D UTZ a ten je dobrý kolem toho 30tt, ale to di musíš zaplatit :wink:
6. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka já taky do té budovy chodím spodem
já v tom 30tt asi půjdu zase do FN. a do kterého tt se chodí na poradny? od nějakého tt se chodí každý týden na monitor přímo do porodnice že?
6. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafem: no není, ale když máš mimčo přes léto a jsou vedra, tak nedej mu mezi kojením trochu napít. Já to fakt nechápu a ani to tak nedělám. Prostě se řídím svým rozumem a ne nějakýma knížkama :wink: , ale jako každá mamina, která má první mimčo, tak jsem taky hodně věcí nevěděla a snažila jsem se řídit radama dr a tak, ale pak jsem poslechla moji zkušenou mamču a je fakt že vychovala mě a bráchu a tak má těch zkušeností opravdu více. Teď už budu chytřejší a víc vím a jsem na vše připravená. :grinning:
6. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: já na monitor chodila ke svému dr. a ne do porodnice. ale asi záleží na dr. :wink:
6. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: je pravda jak je hic jak blázen i mimčo musí mít žížu, co se dává? rozpustný Hipp čaj nebo převařená voda?

Adi: nevím od kdy přesně chodíš na monitor, řekla bych že kolem 35 tt - ty jo to uteče a za chvíli budeme funět na monitor :grinning:
6. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak od mamky si taky nechám poradit, ale zasen ne úplně ve všem..Přece jen, je to "stará škola" :grinning:
6. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafem: no stará škola jo, ale někdy dobrá. Hodně věcí co mi mamka poradila, jak dělala u nás tak pomohlo více než to co mi třeba poradila dr.
katy: buď můžeš dávat jen převařenou vodu a nebo čaje rozpustné. Já třeba kupovala ze začátku Hipp a pak mi v lékárně poradili čajánek. Je to nastejno,ale levnější a hlavně se musíš dívat od kdy je to určeno :wink:
6. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na ten monitor se chodí kolem toho 35tt,ale už si to přesně nepamatuju :slight_smile:
6. led 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: Já taky spodem. Takže když půjdu tak, tak je to hned poschodí nahoru, jo? A na tom echu se děje přesně co? Dělá se i UTZ? Nebo se to nějak poslouchá?
6. led 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel: já jdu na echo jinam a jak jsem byla u Eli, tak mi dělal celý UTZ a kontroloval vše :wink:
6. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky nechám poradit od mamky, kdysi nebyla vymoženosti jako dnes a žijeme že
andelka to echo se dělá normálně přes UTZ, on se tam dívá jestli má srdíčko 4 komory, jestli tam správně teče krev a tak. hlavně si předtím zajdi na záchod
6. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek