• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
adus: aha, fajn. A myslíš, že by se podívali i jinam? Já bych chtěla znova potvrdit kluka, než začnu něco napevno kupovat. Mně toho kluka nikdo nevěří :sweat_smile:
6. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel: mě se u Eli tehdy ptal, jestli chceme vědět pohlaví a taky nám to pěkně popsal :grinning:
6. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko: jojo je to UTZ, normálně ti šmejdí po břichu a zkoumá srdíčko, tepy za minutu, průtoky krve myslím, jakési křivky, jestli jsou v normě, všechno v tom srdci - už si to přesně nepamatuju....ten doktor je super, ale někdy mluvil až moc odborně :slight_smile: Mě stačilo, když jsem slyšela, že je vše v pořádku. Dostaneš pak i ten výsledek na papíru. Všechno co bude studovat ti popíše a ukáže a i prcka uslyšíš :slight_smile: jojo když spodem, tak je to o patro výš.
6. led 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka jo mě se taky ptal jestli chcu vědět co to je. ještě se myslím díval na mozek, žaludek, močák a plíce myslím. hned bych k panu dr. Chovančíkovi šla znovu, to bylo takové fajné u něho
6. led 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to je super :dizzy_face: Protože mně to nikdo nevěří :angry: Tak doufám, že bude zas dobře natočený.
Už se moc těším, jak to popisujete, už aby to bylo :slight_smile:
6. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko: mě se ten doktor ptal, jestli víme pohlaví, já jsem řekla, že jo, že chlapečka a on se culil, že to jde vidět, pak mi to i ukázal na monitoru a řekl sám od sebe, že mi ho vyfotí pro manžela. :slight_smile: Já se ho ptala, jestli mimi i změří, ale to nešlo, moc se hýbal a byl tam zkroucený.
6. led 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel: je to super. Tehdy u ELi se mnou byl i manža a viděl ji poprvé na UTZ :wink:
6. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: pak dr. Chovančík je super, sice celkový UTZ nedělá zaměřuje se jen na srdíčko, plíce a vnitřní orgány, ale když ho poprosíš tak jistě stede i níže :sweat_smile: já se ho neptala byla jsme u něj dříve a pak hned na velký UTZ co je nahoře a tak jsme si myslela, že se nám budou věnovat jak posledně,a le mladé ucho nás celkem odbylo, pač byl nasmolený, že nemůže na oběd. Ani žádnou fotečku nám nedal! Lump jeden.

Zofi: a převařenou vodu může i čerstvý kojenec? nebo jsou i čaje pro ty nejmenší z nejmenších?
6. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro. Tak budu doufat v potvrzení a fotku :slight_smile:

zofi. můj muž viděl malé naposledy ve 12tt, tak se též nemůže dočkat :slight_smile:
6. led 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: převařenou vodu můžou všichni kojenci a ty čaje jsou od nějakého ukončeného týdne, ale to ti přesně něřeknu. To je napsané na jednotlivých čajích :wink:
6. led 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono jak jsou ty mimča větší a větší, tak je to lepší. :wink:
6. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nebudete někdo kupovat babyvak? Kamarádka jej prodává za 250 Kč.
6. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nad babyvakem uvažuju, ale ještě nejsem rozhodnuta. mám vyhlídlý tady ten
http://www.babymax.cz/emitex-mimivak-klasicky-detske-zbozi-4766.html
6. led 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: ten přesně prodává je modrý s medvídky. Nechceš ho od ní koupit? Má ho jako nový, mám ho teď doma, ale já nad ním neuvažuji.
6. led 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy tak jestli je to přesně ten tak bych si i vzala pokud ho prodává za 250,- a je k tomu i návod jak ho používat? my rádi chodíme do lesa na houby a to s kočárkem nejde, tak proto jsem ho chtěla koupit. a doma ho asi taky využiju
6. led 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki ostravačky :slight_smile:
koukám že řešíte babyvak, já mám a nevyužila jsem, půjčila nakonec šátek - pevný, nechce v něm být, tak jsem koupila pružný a je to paráda, a teď uvažuji že si ušiju nosítko Mei Tai. taky chodíme pořád někde po horách a s kořárkem to jde hodně těžko. vyzkoušela jsem si to na Silvestra - bahno, jak stahovali dřevo, no paráda, ale zvládli jsem to.
6. led 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy převařená voda se opravdu může, čajíky jsou různé, první co e může je tuším Fenyklový od ukončeného 1 týdny a pak další.
6. led 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika ahoj :slight_smile:
já jsem chtěla zkusit pro začátek ten mimivak, protože ten šátek se mi zdá hrozně drahý se kus dlouhé látky.
ty jsi přímo z Nového Jičína?
6. led 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus jo jsem a pracovala jsem v Ově :slight_smile:
já mám nakonec šátek z aukra medly pružný byl tuším za 500,- ale je jen do roku, ne na větší dítě.
6. led 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika já taky pracuju v Ově, ale už tam nebydlíme
zatím zkusím ten mimivak a pak se uvidí jestli s tím budu umět a hlavně jestli malý v tom bude chtít být
6. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako že nebydlíš v Novém Jičíně jo? škoda :slight_smile: jasně, když nebude sedět ho prostě prodáš a basta. :slight_smile:
6. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: Návod? jen není ale mám odkaz na web výrobce. Ona s ním byla hodně spokojená. Nepojedeš někdy do Poruby? Bych ti ho třeba vzala a přišla bys ho ke mě do práce omrknout. Kdybys šla dnes na kurz už jsme ti ho mohla přibrat!

Ahoj Niki už ses dlouho neukázala co malá je hodná?
6. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki kousek od Ovy teď bydlíme, ale je to už okres NJ
katy do Poruby asi ne, tak nevím jak to vymyslet
6. led 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy zrovna se mi vzbudila jdu ji zase uspat :wink:
6. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
JAko vyfotit ti ho mohu, ale lepší ho máš naživo omrknout, zkusit dát kolem krku, apod. ani do centra nepojedeš? Nevím jak kámoška spěchá na prodej.
6. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok spinká dál, malá je zlatá, teda už je to 100x lepší než těch prvních 8 týdnů, jsem ráda že rosteme a je vše zlé za námi.
zrovna bojujeme s rýmou a kašlem, to počasí je děs jeden den teplo pak zima, no není se co divit. teď sedíme od pondělka doma a kurýrujeme se. těším se až ji bude líp a vyrazíme s kočárkem.

a co vy těhule vše ok??
6. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niki: u mě vše OK dnes jsem byla na testech cukrovky tak snad i to bude OK. Jaký byl porod, personál na FNsPO? Koukala jsme do albíčka a jak jsi dělala na postýlku ten kolotoč tak modrého sloníka máš z Ikei ne? Mám ho taky doma :wink:
6. led 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
je teď se dívám Katy, na tvůj termín my budeme mít 1/2 roku :slight_smile:
6. led 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy do centra jezdím buď do poradny, když jdu do práce nebo do futura. tak jestli chceš tak mi ho můžeš nafotit
niki u mě taky všechno ok? ty jsi rodila v Porubě?
6. led 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek