• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
tady taky chumelí. já jsem na velký nákup byla raději už včera a teď musím akorát vystrčit nos když jdu odhrnovat sníh ať tu úplně nezapadnu. a to máme jet v neděli do Brna pro nábytek do pokojíčku a ráno mám ještě cvičení, tak nevím jak se tam dostanu. asi mě bude muset odvést manžel a pak pro mě přijet
8. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaduš,tak cestování do Brna tedka ti teda vůbec nezávidím.Ale hlavní tahy a dálnice budou SNAD upravované.
Takže už budeš mít zařízený dětský pokojíček??
Mně by mněl dneska dojet přebalovací pult.Nechávala jsem si ho dělat a vyšel mně tak na slušnou cenu 2200kč +dovoz.Tak se na něj hrozně těším.
Holky nevíte kde by se v Ov daly koupit záclony do dětského pokojíčku?Včera jsem koukla do Světa koberců u Sconta a nic mně tam nezaujalo.
8. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: mrkni na www. dante.cz nebo zaclony.cz jsou na Čs. legií a už tam mám jednu vybranou, zítra se jdu s mamkou ¨na ni mrknout, ta je metrážka, ale jsou tam i krásné kusové. I závěsy.

My možná pojedem pro pokojíček v př. týdnu teď jsme objevila žirafí věci do postýlky, původně jsem pořád chtěla medvídky ale ty žirafy jsou tak hezké až jsem na ně úchylná :grinning:

Adi: kup si v Brně brněnského draha pokud máš ráda perník a marcipán :slight_smile:

Zofi: to se nedivím, že se ti nechce, já musím akorát do knihovny a po cestě si koupím věci na vyšívání, už mě svrbí prsty jak se na to těším a v po budu bečet jak mě bolí za krkem :sweat_smile:
8. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka zařízený ještě ne, musíme ještě vymalovat a položit koberec, ale mají 10% slevu a každá ušetřená koruna dobrá že. manžel už se mi směje, že jak jsem doma tak furt něco vymýšlím a hledám slevy, ale fakt mě to začalo bavit :sweat_smile: a s těma záclonama jak píše katy, já tam taky budu kupovat a i s odtum mám záclony v kuchyni. jsou tam levní, jen se tam chce trošku prohrabat, mají tam toho vcelku dost. v těch velkých obchodech mají záclony předražené a nic moc výběr
katy co to je brněnský draha? marcipán já ráda :dizzy_face:
8. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy dík za odkaz těch záclon.Koukala jsem na stránky a je tam super výběr.Budu tam muset co nejdřív zajet. :slight_smile: A ceny tam mají taky v klidu.
Aaaduš,to je jasné,že každá koruna dobrá.Já jsem stejná. :slight_smile: Mně už chybí snad jen ty záclony a možná ještě dokoupím nějakou skřínku.Taky pořád něco vymýšlím. :dizzy_face:
8. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka já jsem teď v HaM koupila 3ks oblečení ve slevě pro prcka vel. 4-6 měsíců a ušetřila jsem 460,- no nekup to potom :sweat_smile: škoda že už v tescu mají ty slevněné věci tak přebrané, ale jenom pro chlapečky, pro holčičky je tam ještě velký výběr
8. led 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se byla venku projít tam chumelí, vytáhla mě kámoška a přijela s malou tak jsme si i trošku povozila kočárek, je už na čase sbírat praxi :sweat_smile: za chvilku s eto i nás týká :slight_smile:

Evi: ty už máš zařízený pokojík? A fotky pořád nemáš :frowning2: a my jsme tak zvědavé :wink:

Adi: promiň píšu jak retard :pensive: :sweat_smile: měl to být drak. Je to perník ve tvaru draka a celý je marcipánem ohložený a hodně tlustým, mňam, mňam :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já teda záclony nemám nikde. Eli má v pokojíčku jen závěsy a ty jsem koupila v Ikei. A taky jsem tam koupili i nábytek. Už nám chybí dokoupit ELi do pokojíčku jen koberec a je to hotovo no a někdy o prázdninách budeme ještě malovat, tak to pak už bude mít úplně hotové. A konečně máme i ložnici, ale za chvilku tam budu zase cyhstat další postýlku :grinning:
8. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy a kde se to prodává? jenže jak to tam vidím venku tu hrůzu tak se asi nikam nepojede :frowning2:
8. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
V každé cukrárně :slight_smile: a ta sleva je jen teď v ne?
8. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne do 17.1., ale brácha už nám to včera zařídil i se smlouvou a musí se to vyzvednout tento týden. ale do neděle daleko
8. led 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: dneska chumelí a zítra třeba bude obleva kdo ví?
8. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Obleva tak možná začátkem týdne. V TV hlásili, že takhle má být celý víkend :confused:

Dneska jsme měli dostat klíče od bytu a o víkendu jsme se tam chtěli jít podívat - a co myslíte? Pan majitel jede z Prahy, dopoledne měl být v realitce a nedorazil tam. Pravděpodobně ho to zasypalo někde na dálnici :angry:
8. led 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: dálnice mezi OL a OV je uzavřená tak proto se určo zdržel. Ale sypat už by mohlo přestat že?
8. led 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pro dnešek se loučím mějte se hezky a pěkný víkend :slight_smile:
8. led 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy jo pokojík už mám skoro zařízený.Dokupuju už jen takové detaily.Taky chci ještě nakoupit nějaké ty nálepky na zed.Hrozně se mi to líbí.No a fotečky tady nemám.Když jsem si chrěla založit album,tak se mi nějak nepodařilo ty fotky vložit.Píše to,že jsou moc velké.Někdo mi tu sice radil,jak to udělat,ale já se na to popravdě vyprdla :sweat_smile: Možná se na to ale zase někdy vrhnu,uvidíme. :grinning:
Žofi,já taky nemám záclony v každém pokoji.Vlastně jen v obýváku .Ale do dětského pokoje je chci určitě.Přijde mi,že to ten pokojík tak nějak zútulní. :slight_smile:
Jinak ten sníh je vážně síla..........
Aaaduš,zítra dávejte na cestách veliký pozor! :wink:
8. led 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: no doufám, že se jen zdržel a není někde v příkopě i s našima klíčema :sweat_smile:
Taky přeju pěkný víkend. My budeme zalezlí pěkně doma a budeme experimentovat s veverkou (hudba, pohádky, hlazení a pod.) :slight_smile:

evka: Když si založíš album na picase na googlu, tak tam můžeš dávat i velké fotky.
8. led 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, zensky :slight_smile:
jak se mate?
9. led 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
mi je dneska nějak divně a jsem jak pytlem praštěná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ne a ne se zmátořit
9. led 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak nebyl čas sem psát...v práci už zaučuju kolegyni...už se mi to krááááátííííí :slight_smile:

zdravím a vítám niku! Tos měla teda fofr porod a ještě že to manžel stihnul.
No já doufám, že ten můj nebude v té době taky někde na cestách. Včera se vracel autem krokem z Čech, tak jsem měla o něj strach. Ale dorazili v pořádku :slight_smile:

evka: díky. Evi a v čem pereš? Lovela? Tekutá nebo prášek? A pereš to na 40 nebo 60 st.? Na těch věcech je napsané na 40, ale bude to stačit, až to bude počurané, pokakané? Zas aby se mi to nesrazilo...a nevím jestli to oprat všechno dokupy - aby se to zas nezabarvilo...ale zvlášť to zas nezaplním pračku...i tak toho není moc...takové pidi oblečky :slight_smile: To mám starosti co :grinning:

Čím se perou ty ušpiněné věci...pokakané a tak...četla jsem, že ta Lovela to neopere, že zůstávají fleky...

Musím se pochlubit, měla jsem úspěšné středeční odpoledne.Mám dětského doktora :slight_smile: zofi - tak jsem se zapsala u MUDr.Králové. Chtěla jsem mrknout jen na ordinační hodiny a zrovna ještě bylo otevřeno, tak jsem tam hopla a sestřička si mě zapsala. Mám jim zavolat až budu z porodnice doma.
A ta druhá věc...kacafoto tady u nás vede :grinning: Mám domluvené datum u paní Holoubkové...jupííí.

Tak se ještě musím přihlásit na předporodní kurz a případně cvičení. Nakonec jsem si vybrala Vítkovickou porodnici, je tam předporodní kurz...už jsem tam volala, ale protože chci chodit až od února, jak budu doma, tak prý mám volat až začátkem února.

ahoj majo, vede se dobře :slight_smile: Sníh je super, ale pokud člověk v něm nemusí chodit no spíš se brodit na neodklizených chodnících...

katy: díky za obsáhlé info z kurzu, muselo to být fajn, už se taky těším :slight_smile:

aaadus: no já zase po delší době včera usla na gauči u telky ... pak jsem se přesunula do ložnice a ráno mě vzbudily záda a hlad :grinning:
9. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro já taky budu prát v Lovele, ale prášek, mně ty tekuté moc nesedí, připadá mi že nevyperou tak dobře jako prášek. pokakané jedině zkusit oprat nejdříve v ruce v prášku a potom šupnout do pračky. nebo si koupit malé balení Persil sensitive a taky, nejdříve to oprat v ruce a pak šoupnout do pračky a prát v Lovele

ta dr. Králová je z Poruby? my chceme jít pediatra shánět příští týden a Porubu mám 10minut autem

a kdy se jdeš fotit s pupkem? v kterém tt? já jsem tam ještě nebyla schopná zavolat :sweat_smile:
9. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,venku je to teda slušný mazec.Ještě že nemusím nikam daleko autem.Jedeme dneska si ce na oslavu narozenin manželovy babičky,ale naštěstí jen kousek. :slight_smile:
Jaro já peru v Lovele prášku na 60st.Těch 40 mi přijde málo.Poradila mi to tak kámoška,která má tři děti a taky používá Lovelu prášek.Zatím nevím,jestli se vyperou i odolné skvrny,jelikož peru jen čistoučké věci co jsem koupila,nebo dostala.Pro svůj klid chci mít všechno přeprané.A mně se určitě nic neobarví,jelikož to mám převážně v neutrálních barvách bílá,krémová. :grinning: :grinning: :grinning: No a pak mám nějaké oblečky oranžové,žluté a světle zelené a ty jsem prala dohromady a nic se neobarvilo. :slight_smile:
Takže ty budeš chodit do předporodního kurzu od února,jo?!?Holky je to šílené,jak se nám to tady hrozně krátí.........
9. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já začinám chodit na předporodní kurz taky od února a skončím ho k poslednímu březnu. to je fakt šílené, za 4 měsíce budu rodit, uff
9. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám pocit, že ke Králové chodí všechny Porubačky. To abych si pohla, aby měla ještě místo, co? Mně tam jede bus, někdy i nízkopodlažní :sweat_smile:

Jejda, mně začíná kurz až na konci března, v 34tt, doufám, že ho stihnu odchodit :sweat_smile:
9. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: na to focení budu 33tt+3...25.2. To byl jediný termín v únoru, pak měla až v březnu a to je pro mě už pozdě.
Já peru v tekutém Woolite naše věci - ty co peru na 40...na 60st. peru jen v prášku.
Četla jsem, že u těch prášků (ať už tekutých nebo sypkých) se může stát, že je mimi nesnese, tak se musí vyzkoušet jiný...

jojo MUDr.Králová je z Poruby...naproti Alberta u Bohemky je zdravotní středisko s lékárnou, tak tam. Dostala jsem na ni tip od zofi a holek z beremka. Já ji mám buď 2 zastávky busem nebo dojdu pěšky v pohodě.

evka: taky to všechno nejdřív operu, i plínky...no mě též přijde, že 40st. je málo...možná teď to operu na 40, když je to čisté, ale potom asi už na 60st. No nějak to vyzkouším, snad se mi to neoparví a nespere :grinning:

jojo 9.2. jdu naposled do práce - jen na půl den, tak pak už budu mít víc času a budu chodit na kurz :slight_smile:

Holky, co jste u čpzp pojišťovny...chtěla bych se zeptat ohledně toho proplácení...je tam těch 1500,- Kč...
něco si chci vybrat na předporodním kurzu a zbytek jsem chtěla utratit třeba v lékárně? Proplácí jen to, co tam mají v té příloze - čaje, léky, krémy proti striím...Napadlo mě jestli proplácí i třeba ty porodnické vložky, gaťky, pupík a rybylku pro miminko,kosmetiku, vložky do podprdy ...atd. to jsem v tom seznamu nenašla.
9. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka: sestřička říkala, že berou miminka, která se mají narodit, tak určo vezme i tebe :wink:
9. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro tak to jí budu muset co nejdříve zavolat, aby měla ještě volno. já to mám v plánu někdy koncem března že bych se nechala vyfotit
už jsem si tu dr. Královou našla a vypadá to, že bych tam mohla i trefit autem :sweat_smile:
s tím proplácením nevím, já si těch 1500,- nechám proplatit za předporodní kurz a budu mít vyčerpáno :sweat_smile:
9. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky něco nového? nějak ted nebyl čas tu jít, malý měl nějaké blbé období ale dneska už je lepší a taky je manža doma tak si hraje s ním tak mám trošku klid :slight_smile:

já prala v Lovele a na to nové prádlo to stačí ale pak na příkrmy nebo jak je fakt pokaděné je lovela na houby a zas vše přepírat ručně a pak teprve lovelou je pro mě osobně na houby, takže peru v persili senzitiv a uvidím zda Honzíkovi nebude vadit, Tomovi jsem tak prala od půl roku
jinak peru vše na 60, jen plínky na 90 a raději v tekutém prášku, ty se mi zdá že líp perou ale co člověk to názor :slight_smile:

jaro ty kurzy ve vítkovicích si hlídej at nedopadneš jak já, chtěla jsem chodit od září a volala jsem v srpnu a prý přes léto nejsou, zavolejte si začátkem září a jaké bylo moje překvapení když 1.září jsem tam volala a paní mi říká že jsou všechny kurzy obsazené, že jsem měla volat dřív takže asi funguje tlačenka jinak nevím jak je to možné

jaro bohužel pojištovna proplácí jen to co má psané v tom seznamu, aspon mě to tak proplatili :frowning2: koupila jsem mast na prdelku a nějaké ty léky, kosmetiku-tu do zásoby ale naštvali mě, to jsem si vybrala loni a letos jsem chtěla že si nechám proplatit otce u porodu a letos už mám asi smůlu jak to čtu protože tam mají psané toto: Pokud pojištěnka čerpala v roce 2009 na téže těhotenství částku převyšující 1 500 Kč (popř. nárokovala doklady s datem z roku 2009 do 31. 1. 2010), v roce 2010 již čerpat nemůže.
9. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeju hezké sobotní dopoledne :slight_smile: Jak se máte? My uvažujem, co dnes podniknem. To počasí je děsné, ale zase se nám kvůli tomu nechce sedět celý víkend doma :unamused:

Nevíte, prosím, jak se jmenuje obchod s kočárky a dalšími věcmi pro mimi, co je blízko hlavní pošty? Někde na u křižovatky se Stodolní. Říkala mi o něm teta, ale nevím, jaká je tam otvíračka...
9. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro, a kde jsi, prosím tě, našla ten seznam? Já jsem ho nikde neviděla. Chci k té pojišťovně přejít, protože jsem u VZP a ty nepřispívají ani korunu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek