• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
lafemme myslíš tady ten obchod?
http://www.imperia.com.cz/
v centru myslím jiný obchod s kočárky není
9. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co jsem to napsala za hnusnou hrubku? samozřejmě "ti nepřispívají" ještě lépe "ta nepřispívá" :grinning:

aadus, já nevím...Je to možné, že je to ono :slight_smile: Díky :wink:
9. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafamme vím jaký obchod myslíš ale název nevím :frowning2: ale myslím že přes týden do 18 a v sobotu do 12 ale jistě to nevím
9. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafamme ten odkaz co poslala aaadus je ono, teda pokud myslíme ten samý obchod ale určitě v centru jich tolik není a vím že jen tam měli více implastu na ukázku, uvažovala jsem o něm
9. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik tak to bude asi ten obchod, já jsem si tam byla objednávat kočárek a implastů tam měli hodně. ale v sobotu už mívají zavřeno, říkala paní že tam nikdo v sobotu nechodil
9. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus, díky, no takže jsem si za to chtěla nakoupit plínky, ale asi vítr, co? :unamused: Tak jedině nějakou kosmetiku :slight_smile:
9. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus jo teda bude ono, no ono už je to nějakou dobu co jsem tam byla-ještě předloni jako těhu a to právě mívali i v sobotu, nenapadlo mě to že to změnili. Já právě o tom implastu hodně uvažovala, už jsme pro něj byli skoro rozhodnuti
9. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jaké máte teda nakonec kočárky? já se pořád nemůžu rozhodnout... :frowning2: žádný se mi (kromě casualu) 100% nelíbí nebo na něm je něco blbého :unamused:
9. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik implast jsem taky hodně chtěla, ale tady na diskuzi o něm jsem moc pozitiv neslyšela. a i paní v prodejně říkala, že se moc neprodávají, že se maminky začínají vracet ke klasice
lafemme ono stejně když se tam půjdeš registrovat teď, tak to bude platit od 1.3.2010
9. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jenom jsem nakoukla a vidím že se bavíš o kočárku casu... mě se taky moc líbí. Chci se zeptat kde ho budeš kupovat?
9. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafamme já mám Hartan-jsem s ním spokojená ale pokud budeš kočárek často skládat do auta nebo se s ním někde tahat sama tak nedoporučuju, je to takový tank-4kolka takže trošku namáhavější a fakt těžší ale já o tom věděla předem a vzhledem k tomu že auto nemáme a chodíme všude pěšky mi to nevadí, pro mě bylo hlavní pohodlí pro malého :slight_smile:)

aaadus právě proto jsem implast nekupovala, mě se strašně líbil jak vypadá ale jak jsem četla tak fakt 90% lidí co ho má jsou nespokojené a měli ho na reklamaci a ty co psali že jsou spokojené s ním jezdili zatím jen doma protože byli těhu nebo max. měsíc tak to mě nepřesvědčilo
9. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
žádný kočárek není dokonalý, každý má něco. já jsem za každou cenu chtěla Peg Perego GT3, ale ta cena. sporťák naprosto dokonalý, veliký, ale korbička pro jarní mimčo malá. nakonec bude mít tady ten
http://www.imperia.com.cz/web/website/mainmenu/products/marita/m-bsk/
krásně houpe, má velikou korbičku, když dítko už samo sedí jdou polohovat záda. sporťák sice nic moc, ale ta cena je super
9. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus přesně na ten jsem se dívala-jako hluboký se mi líbí ale jako sporták ne takže šel ze hry. Já se přiznám že z toho co chci neustoupím a raději koupím starší kvalitní než něco levnějšího, poučila jsem se u druhého kočáru co jsem chtěla do autobusy a na takové rychlovky, prostě něco lehčího-chtěla jsem právě peg perego ale stál kolem 7-8 a to se mi dávat nechtělo tak jsem koupila chicco multiway a lituju toho, vůbec nejsem spokojená-po měsíci používání nefungovali brzdy, ta pěna co je na rukojeti pořád padá, zatáčí doleva. Musím s ním na reklamaci a hned potom půjdu z domu rychlostí blesku
9. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik já potom asi koupím sporťák jiný, ale to budu řešit tak za rok v tuto dobu a ceny můžou být úplně jinde než teď nebo se koupí nějaký použitý. ani manželovi se nelíbí sporťák, ale ta hluboká korba je prostě super a hlavně houpe, což ty moderní kočárky nemají ani jeden
9. led 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
princ: Tak jestli otázka patřila mi, tak bohužel, Casual kupovat asi nebudem, protože je sice nádherný, ale prodavačka nám ho totálně zkritizovala, že to jsou ty nejporuchovější kočárky a že jsou pak problémy s reklamací atd atd atd...takže drahého už asi nepřesvědčím :unamused: :cry: :cry:

aaadus, já vím, že je to vždy od kvartálu...Ale to neva, ne? :slight_smile:

smardik, tak do auta ho skládat zase tak často nebudem...Ale já bych chtěla nějakou 3kolku a hlavně, aby byla poměrně lehká...Budu ho muset tahat do schodů (sice bydlíme jen v přízemí, ale stále si to nedokážu představit v praxi, jak mám v kočárku mimi, kočár pod paží a to úzké schodiště..No nevím :unamused: )
9. led 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus nám kupovali kočár rodiče takže jsme toho chtěli využít a koupit fakt kočár na celou dobu :slight_smile:, ale náš kočár houpe-musím říct že jsem zato ráda, malý to někdy vyžaduje dodnes to houpání a to bude mít 14měsíců. Já mám kočár s vložnou taškou a byl v ní do 6měsíců pak šel do sportáku protože v ní řval, neviděl a to mu vadilo ale do tašky se mi vlezl tak do 8měsíců a když bylo hnusně nebo jsem věděla že bude spát tak jsem brala tašku, je lepší :slight_smile:. Ted budeme mít peg perego-sourozenecké a trošku mě mrzí že tam není ta taška, bylo to s ní fakt lepší

lafamme tak to Hartan určitě ne ten je fakt těžký, k nejlehčím kočárkům patří Jané bych řekla. U nás trojkolku nechtěl manža, mě to bylo osobně jedno. Možná by pro vás nebylo špatné něco s vložnou taškou-mimčo si v pohodě odneseš a pak se když tak vrátíš pro kočár-ale nevím jak se tohle pohybuje váhově. My máme kočárkarnu takže jsem zajela do sklepa a malého nesla v tašce (je lehká ale vyztužená takže v pohodě a byla to výhoda když spal ale už jsem měla chození venku dost, donesla jsem ho domů a otevřela balkon at mu není teplo a je na vzduchu a on spinkal (to ale fakt málo, nejelo to takže se vzbudil). Já si to zas nedokážu představit v praxi ted jak to budu dělat, nosit novorozence + 15měsíční batole které je taky třeba nést a které se vzteká a jak mě nevidí je hysterie
9. led 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám že jste tu už v pokročilém těhu, já jsem spíše ještě v tom začátku. Ale přemýšlím, kam bych se mohla vecpat... Tak to zkusím k vám :grinning: . Vidím, že zrovna řešíte kočárky. Já na ně taky koukám a nevím si moc rady. Ty moderní hluboké se mi zdají malé na to, že se prcek narodí v srpnu a chtěla bych aby v hlubokém vydržel aspoň do jara.
9. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
werunka vítej :slight_smile:
9. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
werunka ahoj, ono záleží jaké požadavky na kočár máš, je jich hromada. Ale největší korbičky mají kočárky jaký vybrala aaadus, ale upřímně pokud nebudeš mít dítě co má při narození 56 cm je délka celkem jedno protože tak kolem těch 5nebo 6měsíců ti stejně dítě řve, už nechce ležet takže je to jedno. Já pořídila kočár kde se mi sice malý vlezl do 8měsíců ale stejně kolem 6měsíců putoval do sportáku protože tam viděl a byl spokojený ale zas jsem měla podmínku a to sporták který jde do lehu (když byl vzhůru tak byl v pololehu a jak usnul tak jsem ho dala do lehu a bylo to
9. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardík, já bych raději normální korbičku ty tašky mě moc neoslovily. Jako my máme taky kočárkárnu, ale nedala bych tam kočárek už kvůli hlodavcům a taky nám jednu dobu ve sklepě přespával jeden pobuda :confounded: byl to bývalý soused, ze kterého je te´d bez´dák a měl zřejmě ještě klíče od vchodu. Tak toho tam potkat, tak mě asi klepne :fearful: Proto věším prádlo doma a ne v sušárně. Bojím se tam chodit :sweat_smile:

A ty spor´táky, co jdou jen naklopit jsou fakt na prd. Já chci klasiku = aby to šlo dát do úplné vodorovné polohy a ne, že dítě naklopím a nohy bude mít v luftu :confounded:
9. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik a oni jsou i bez polohování do lehu? Myslela jsem, že to je u každého sporťáku. No myslím, že to bude ještě zajimavé...Co jsem tak koukala, tak se mi líbí tenhle, http://www.detskyraj.cz/zbozi/8012-espiro-enzo-+-autosedacka-neo-s-adaptery . Tak uvidíme, času ještě dost...
9. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
werunka pěkný, ale uvidíš, že než kočárek půjdeš opravdu kočárek x-krát změníš názor :grinning: a určitě si o kočárku, který by jsi chtěla přečti diskuzi, třeba tady na koňovi. dokonalý kočárek prostě neexistuje
9. led 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
weru, pěkný :wink: Jo, některé kočárky mají jen jakoby houpačku. Prostě to jen naklopíš, ale ten sedák zůstane ohnutý jako při sedu. nevím, jak ti to popsat :sweat_smile: :sweat_smile:
9. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
werunka espiro mají v okolí 2 kámšoky a obě nespokojené a měli už ho asi 3x v opravně ale asi je to oblíbený kočárek protože jich tady kolem mě jezdí hromada

lafamme my máme kočárkarnu v pohodě naštěstí, kočárek tam dávám a zatím ho máme a díky bohuže máme kočárkarnu, upřímně nedovedu si představit tahat se se svými 48 km do prvníha patra
9. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No každopádně rozhodne osobní setkání, vyzkoušení, ohmatání...bude to boj a stejně jak říkáte, vždycky se najde něco, co nevyhovuje. Jestli to naši rodiče neměli lepší-jeden typ kočárku a nemuseli ni řešit :sweat_smile:
9. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš fajn. No snad těch deset schodů nějak zvládnu i s kočíkem a mimčem. Aspoń budu mít fyzičku :grinning:

aaadus, ty diskuse jsou fajn, ale opravdu 100 lidí, 100názorů a ještě jsem neslyšela o žádném, kterého by všechny maminy jen vychválily.
9. led 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee,vybirate kocarky... :slight_smile: skoda, ze tohle uz mam vyreseny :sweat_smile:
9. led 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme to máš pravdu, ale když je 80% názorů negativních tak na tom asi něco bude :wink:
9. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jasně, já jsem to myslela tak, že nějaké negativní názory se najdou všude :wink:
9. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek