Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
jaro2008
9. led 2010
smardik: díky za info o tom kurzu, tak to tam raději budu volat ještě několikrát v průběhu ledna, abych se tam vlezla. Holky na beremku mi napsaly, že je dobré přemáchnout ty ušpiněné věci ve žlučovém mýdle a pak do pračky třeba s lovelou nebo persil sensitiv.

Hmm tak to je škoda, že jen to, co mají v seznamu, ale tak aspoň něco 🙂

lafemme: aaadus byla s odkazem rychleší 🙂

werunka: ahoj 🙂

Hoky, pořád řeším otázku postýlka a autosedačka...na kočárek jedeme na jisto, ale tyhle dvě věci nevím...u postýlky vím, jakou chci, ale nevím, kde v Ostravě (kromě Sambaby) mají ty postýlky vystavené...nechci kupovat na slepo přes net. Poradíte mi??? Chceme z buku 12x60cm. A prodejnu s autosedačkami taky nevím, kde hledat (kromě Sam baby)...Četla jsem o Maxi cosi a Romer...
lafemme
9. led 2010
jaro, v Chiccu v Shopinu měli i postýlky i autosedačky. Jinak nevím =-)
nika
9. led 2010
jako jojo žlučové mýdlo je dobré dostane dolů i "vaječinu" hovínka a pak i skvrny z příkrmů, to lovela nedává ani náhodou.

používám to z DM a pak mám tekuté od firmy Ulrich - dělaj eko čistící prostředky.

jinak někdo psal že zvažoval kočárek Peg Perégo GT3 tu máme a jsem nadmíru spokojenáááá
jaro2008
9. led 2010
lafemme: já vím, že chicco bylo ve futuru, ale už ho zrušili a v shoppingu jsem neviděla...

nika: dneska jsem byla v DM, ale nějak jsem to asi přehlídla...to se jmenuje přímo žlučové mýdlo? No nějak to nespěchá, jenom abych pak věděla 🙂
Ale koupili jsme tam ten polštářek s třešňovými jádry a vložky do podprdy a v globusu lahvičku 🙂 Tak zas něco máme. Ale ty hlavní velké věci nám pořád chybí 😞
aaadus
9. led 2010
jaro v Chiccu mají veliký výběr autosedaček, zaleží jestli chceš aby ti pasovala na kočárek nebo ti to je jedno. a postýlky tam taky mají, ale po těch já se nedívám
nika já jsem chtěla PP GT3, potom asi koupím jenom sporťák. a kde jsi ho kupovala?
jaro2008
9. led 2010
aaadus: na kočárek pasovat nemusí...
nika
9. led 2010
aaadus já kupovala novej sporťák ve Skrblíku na Hlavní třídě v Porubě, vycházel tam o 3000 levněji. hlubokou vaničku a autosedačku jsem brala z bazaru. a jsem moc spokojená.
já chtěla GT3 hlavně kvůli sporťáku je super velký a jde do lehu.
aaadus
9. led 2010
jaro tak to bych asi šla do maxi cosi, měli by je mít i tady, ale když jsme se tam chtěli jít podívat měli zavřeno
http://www.mimistyl.cz/?action=goods_catalogue&...

nika jj, sporťák je super, ale korbička malá. a ve Skrblíku vím, že ho mají nejlevnější, jsem třeba myslela jestli ho nemají i v NJ.
jaro2008
9. led 2010
aaadus: a ten mimistyl je normální obchod, kde je to vystavené a můžeš si to třeba zkusit do auta? Tam jsem ještě nebyla...díky
jaro2008
9. led 2010
ahááá už se na to koukám, je to kamenný obchod, díky moc, zajedem se tam podívat 🙂
aaadus
9. led 2010
jaro jenom se nelekni jak tam půjdete, je v té bývalé delvitě a nejsou tam skoro žádné obchody, tak to tam vypadá dost opuštěně. ale obchod přes výlohu vypadal pěkně. jestli tam půjdete napiš reference jaký tam mají výběr zboží
jaro2008
9. led 2010
aaadus: jj určitě pak napíšu 🙂
m.o.n.i.k.a
9. led 2010
Ahoj holky, koukám, že tady probíráte mimistyl, mám ten obchůdek kousek od baráku, byla jsem se tam už kouknout, mají tam krásné věci, ale některé drahé 😞 postýlku co máme vybranou u nich stojí skoro dva a půl a my jí máme vybranou za 1800,- taky třeba zavinovačka letní do autosedačky tam mají za 549,- a já jí mám vyhlídlou za 399,- no záleží na každém, jinak nějaký výběr určo mají x-)
m.o.n.i.k.a
9. led 2010
jo a hned naproti je anglický sekáč 🙂
aaadus
9. led 2010
monika já jsem si tam zase chtěla koupit monitor dechu babysense, měli ho tam v akci, ale na netu už není tak nevím jestli ho mají vyprodaný či co
m.o.n.i.k.a
9. led 2010
aaadus, můžu se Ti zeptat v pondělí, chodím kolem s malým do školky.
aaadus
9. led 2010
monika to by jsi byla zlatá x-) připadá mi že ty stránky moc neaktualizují když tam mají ještě přání k vánocům :-N
m.o.n.i.k.a
9. led 2010
😃 Tak já se tam poptám a dám Ti vědět. 🙂
aaadus
9. led 2010
moni děkuji x-)
rihanna
9. led 2010
jaro : Chicco je v Shopinu úplně vzadu, jak otevřeli to nové křídlo, za New Yorkerem...Je to úplně poslední obchod, vypadá zvenku malý, ale to se jen zdá..Má dvě patra 🙂
zofinecka
9. led 2010
ahojk holky, tak já dneska nestíhala. Manža se ráno vrátil z noční a tak spal a já jsem lítala kolem ELi a vařila oběd. No a po obědě jsme se vydali koupit koberec Eli do pokojíčku a nakonec jsme sehnal super koberec a navíc měli slrvu a ještě jsme dostali 10% slevu. No neber to 😃 😃 😃
Jinak k tomu prášku. Já mám koupený prášek z Eurony a je orpavdu super. Lovelu jsem jednou použila, jelikož jsme ho dostala, ale už bych ho nikdy nechtěla. 😉 😉
nika
9. led 2010
zofinecko euronu taky používám, skoro vše od nich a jsem mooooc pokojená.ale dětský prášek došel tak mám euronu.
😃
nika
9. led 2010
aaadus v NJ maj GT3 v obchodě v obchoďáku Galerie bývalý Mainl. v druhém patře je prodejna - kočárky autosedačky.
smardik
9. led 2010
jaro není zač, fakt si ty Vítkovice raději pohlídej pokud tam chceš na kurs chodit 🙂, já tam pojedu jen rodit tak uvidíme zda nebude stopstav, u malého mi to vyšlo tak tak-porodila jsem a za hodinu byl stopstav

postýlka a autosedačka mě kromě sambaby napadá jen ten baby expert v shopping parku v té nové části

zofi já používám z Eurony aviváže a krásně voní 🙂, vypere i skvrny? že bych vzala dětský 🙂
majatob
9. led 2010
zofi, co si beres v pondeli na to cviceni? ja jsem zjistila, ze jaksi nemam co na sebe :-N
zofinecka
10. led 2010
maji: já mám naštětí těhu kalhoty na cvičení, tak si vezmu to a nějaké tričko 😉
majatob
10. led 2010
vidis to, ja su blba, vzdyt ja mam taky teplaky co v nich litam doma 😃 jdes teda jen na cviceni, jo? ja su z toho nejaka nervozni, ze tam budu za lemru a kure k tomu :-N
majatob
10. led 2010
ikdyz ty ses taky mlada, tak v pohode, ja mam vzdycky trauma z toho jak nekam jdu a se mnou samy tricatnice (a to jeste ty nejmladsi) 😃 😃 😃
zofinecka
10. led 2010
neboj to bude v poho, uvidíme co to tam bude za baby. A jdu jen na cvičení 😉
zofinecka
10. led 2010
maji a ty víš kde je ten vchod? Já ne. V kolik tam budeš? A jdeš i s Tobíkem? 😉

Začni psát odpověď...

Odešli