• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
smardik: díky za info o tom kurzu, tak to tam raději budu volat ještě několikrát v průběhu ledna, abych se tam vlezla. Holky na beremku mi napsaly, že je dobré přemáchnout ty ušpiněné věci ve žlučovém mýdle a pak do pračky třeba s lovelou nebo persil sensitiv.

Hmm tak to je škoda, že jen to, co mají v seznamu, ale tak aspoň něco :slight_smile:

lafemme: aaadus byla s odkazem rychleší :slight_smile:

werunka: ahoj :slight_smile:

Hoky, pořád řeším otázku postýlka a autosedačka...na kočárek jedeme na jisto, ale tyhle dvě věci nevím...u postýlky vím, jakou chci, ale nevím, kde v Ostravě (kromě Sambaby) mají ty postýlky vystavené...nechci kupovat na slepo přes net. Poradíte mi??? Chceme z buku 12x60cm. A prodejnu s autosedačkami taky nevím, kde hledat (kromě Sam baby)...Četla jsem o Maxi cosi a Romer...
9. led 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro, v Chiccu v Shopinu měli i postýlky i autosedačky. Jinak nevím :confused:
9. led 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako jojo žlučové mýdlo je dobré dostane dolů i "vaječinu" hovínka a pak i skvrny z příkrmů, to lovela nedává ani náhodou.

používám to z DM a pak mám tekuté od firmy Ulrich - dělaj eko čistící prostředky.

jinak někdo psal že zvažoval kočárek Peg Perégo GT3 tu máme a jsem nadmíru spokojenáááá
9. led 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme: já vím, že chicco bylo ve futuru, ale už ho zrušili a v shoppingu jsem neviděla...

nika: dneska jsem byla v DM, ale nějak jsem to asi přehlídla...to se jmenuje přímo žlučové mýdlo? No nějak to nespěchá, jenom abych pak věděla :slight_smile:
Ale koupili jsme tam ten polštářek s třešňovými jádry a vložky do podprdy a v globusu lahvičku :slight_smile: Tak zas něco máme. Ale ty hlavní velké věci nám pořád chybí :frowning2:
9. led 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro v Chiccu mají veliký výběr autosedaček, zaleží jestli chceš aby ti pasovala na kočárek nebo ti to je jedno. a postýlky tam taky mají, ale po těch já se nedívám
nika já jsem chtěla PP GT3, potom asi koupím jenom sporťák. a kde jsi ho kupovala?
9. led 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: na kočárek pasovat nemusí...
9. led 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus já kupovala novej sporťák ve Skrblíku na Hlavní třídě v Porubě, vycházel tam o 3000 levněji. hlubokou vaničku a autosedačku jsem brala z bazaru. a jsem moc spokojená.
já chtěla GT3 hlavně kvůli sporťáku je super velký a jde do lehu.
9. led 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro tak to bych asi šla do maxi cosi, měli by je mít i tady, ale když jsme se tam chtěli jít podívat měli zavřeno
http://www.mimistyl.cz/?action=goods_catalogue&category_id=6&producers[]=306&x=52&y=10

nika jj, sporťák je super, ale korbička malá. a ve Skrblíku vím, že ho mají nejlevnější, jsem třeba myslela jestli ho nemají i v NJ.
9. led 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: a ten mimistyl je normální obchod, kde je to vystavené a můžeš si to třeba zkusit do auta? Tam jsem ještě nebyla...díky
9. led 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahááá už se na to koukám, je to kamenný obchod, díky moc, zajedem se tam podívat :slight_smile:
9. led 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro jenom se nelekni jak tam půjdete, je v té bývalé delvitě a nejsou tam skoro žádné obchody, tak to tam vypadá dost opuštěně. ale obchod přes výlohu vypadal pěkně. jestli tam půjdete napiš reference jaký tam mají výběr zboží
9. led 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: jj určitě pak napíšu :slight_smile:
9. led 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že tady probíráte mimistyl, mám ten obchůdek kousek od baráku, byla jsem se tam už kouknout, mají tam krásné věci, ale některé drahé :frowning2: postýlku co máme vybranou u nich stojí skoro dva a půl a my jí máme vybranou za 1800,- taky třeba zavinovačka letní do autosedačky tam mají za 549,- a já jí mám vyhlídlou za 399,- no záleží na každém, jinak nějaký výběr určo mají :dizzy_face:
9. led 2010 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a hned naproti je anglický sekáč :slight_smile:
9. led 2010 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
monika já jsem si tam zase chtěla koupit monitor dechu babysense, měli ho tam v akci, ale na netu už není tak nevím jestli ho mají vyprodaný či co
9. led 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus, můžu se Ti zeptat v pondělí, chodím kolem s malým do školky.
9. led 2010 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
monika to by jsi byla zlatá :dizzy_face: připadá mi že ty stránky moc neaktualizují když tam mají ještě přání k vánocům :sweat_smile:
9. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Tak já se tam poptám a dám Ti vědět. :slight_smile:
9. led 2010 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni děkuji :dizzy_face:
9. led 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro : Chicco je v Shopinu úplně vzadu, jak otevřeli to nové křídlo, za New Yorkerem...Je to úplně poslední obchod, vypadá zvenku malý, ale to se jen zdá..Má dvě patra :slight_smile:
9. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojk holky, tak já dneska nestíhala. Manža se ráno vrátil z noční a tak spal a já jsem lítala kolem ELi a vařila oběd. No a po obědě jsme se vydali koupit koberec Eli do pokojíčku a nakonec jsme sehnal super koberec a navíc měli slrvu a ještě jsme dostali 10% slevu. No neber to :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak k tomu prášku. Já mám koupený prášek z Eurony a je orpavdu super. Lovelu jsem jednou použila, jelikož jsme ho dostala, ale už bych ho nikdy nechtěla. :wink: :wink:
9. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofinecko euronu taky používám, skoro vše od nich a jsem mooooc pokojená.ale dětský prášek došel tak mám euronu.
:grinning:
9. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus v NJ maj GT3 v obchodě v obchoďáku Galerie bývalý Mainl. v druhém patře je prodejna - kočárky autosedačky.
9. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro není zač, fakt si ty Vítkovice raději pohlídej pokud tam chceš na kurs chodit :slight_smile:, já tam pojedu jen rodit tak uvidíme zda nebude stopstav, u malého mi to vyšlo tak tak-porodila jsem a za hodinu byl stopstav

postýlka a autosedačka mě kromě sambaby napadá jen ten baby expert v shopping parku v té nové části

zofi já používám z Eurony aviváže a krásně voní :slight_smile:, vypere i skvrny? že bych vzala dětský :slight_smile:
9. led 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, co si beres v pondeli na to cviceni? ja jsem zjistila, ze jaksi nemam co na sebe :sweat_smile:
9. led 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: já mám naštětí těhu kalhoty na cvičení, tak si vezmu to a nějaké tričko :wink:
10. led 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidis to, ja su blba, vzdyt ja mam taky teplaky co v nich litam doma :grinning: jdes teda jen na cviceni, jo? ja su z toho nejaka nervozni, ze tam budu za lemru a kure k tomu :sweat_smile:
10. led 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikdyz ty ses taky mlada, tak v pohode, ja mam vzdycky trauma z toho jak nekam jdu a se mnou samy tricatnice (a to jeste ty nejmladsi) :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj to bude v poho, uvidíme co to tam bude za baby. A jdu jen na cvičení :wink:
10. led 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji a ty víš kde je ten vchod? Já ne. V kolik tam budeš? A jdeš i s Tobíkem? :wink:
10. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek