• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Ahoj holky,
vy jste toho zase naštěbetaly! No zkusím vás dočíst, ale nevím, nevím :sweat_smile: To je venku nadílka co? Sice vypadá to hezky, ale jinak kalamita.
11. led 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
ten sníh je hrůza. do Brna pro nábytek jsme na konec nejeli, za těch pár stovek co by jsme ušetřili to nemělo cenu. a plavání a cvičení taky včera nebylo, protože paní cvičitelka si v sobotu narazila kostrč
katy prubla jsem teda čapkárnu včera, už mě to doma nebavila. no poprvé jak jsem vlezla do vody tak jsem myslela že zmrznu, ale když jsem se rozplavala tak to bylo ok. teď počkám pár dní, jestli se neobjeví nějaké nachlazení nebo zánět a budu chodit častěji
dneska jsem měla jet i ke kadeřnici na melír, ale nepojedu nikam raději. auto mám stejně zapadlé, manžel mi ho musí večer z té hromady vyhrabat :sweat_smile:
11. led 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: a ty jsi vydržela plavat v kuse? Nebyla ti pak zima, když jsi přestala? Byli jste s manžou? No já budu chodit až budu doma, jen nevím zda na Čapku nebo na Ještěrku.
A kadeřnici jsi mi připoměla taky bych měla zajít už to mám hrozné. Taky potřebuji ostříhat a hodít melír. Nějak mě teď rychle rostou vlasy i nehty.
Jinak dneska nevím proč jsme nějak smutná. :frowning2:
11. led 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy v kuse ne, dala jsem si pár bazénu, pak chvíli stála ve vodě a zase plavala. ani na břehu mi nebyla zima když jsem si sedla na ty kamenné lavičky. manžel byl se mnou, ale ten byl celou dobu v sauně - normálně jsem mu záviděla. to jsou ty hormony, mě se někdy nálada mění z minuty na minutu
a já jsem zase dneska nějak špatně spala - v noci jsem se pořád budila a měla takový divný pocit. a to prcek kopal zvesela a ráno se myslím točil, dělaly se mi úplně boule na břichu
11. led 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
S těma náladama to znám.Jsou to hormony.Taky bívám z ničeho nic melancholická a pak zase v pohodě.Někdy jsem schopná rozbrečet se i u reklamy. :grinning: :grinning:
Aaaduš,já na vás včera myslela s tou cestou do Brna.Dobře,že jste nikam nejeli.
O kadeřnici mi ani nemluvte.Nějak nejsem schopná se objednat.Za chvíli budu jak divoženka :grinning:
11. led 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem zvyklá chodit ke kadeřnici co 4-5 týdnů a objednávám se po každém stříhání, protože jinak má plno hodně dopředu. ale teď mi vlasy moc neporostly tak mi to ještě cosi vydrží
evka jj, nemělo smysl někam jet a riskovat, že uvízneme někde na dálnici nebo nás sestřelí nějaký kamion
já jsem se naposledy rozbrečela u zpráv, když tam říkali že si velbloud, který utíkal za samicí zlomil nohu a museli ho utratit :frowning2:
11. led 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: velbloud neutíkal za samicí, chtěl ji znásilnit :sweat_smile: a škobrtlo mu kopýtko a dopadl jak dopadl, na netu psali, že byl hodně straý proto by se to neléčilo.

taky se vám honí v hlavě nesmysly a když někdo něco řekne hned v sobě hledáte chybu?
11. led 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy copak, něco v práci?
mně se hlavou honí jedině výbavička, naše miminko a co bych zase snědla :grinning:
11. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: ne v práci v pohodě. To máš fajn že se ti honí hlavou výbavička, a co bys zobla. Já na jídlo nemám ani chuť.
11. led 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy to budou hormony, uvidíš, že zítra bude líp :wink: tak to bych chtěla nemít na jídlo chuť jinak se za chvíli neunesu :sweat_smile:
11. led 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak o hormonech mi ani nemluvte, se mnou je to jak na houpačce. Dneska jsem málem obrečela i to, že mi váha ukazuje akorát o 0,5 kilo víc než na začátku těhu, takže beztak malej trpí, že se o něj špatně starám :sweat_smile: Ale už je to zas dobrý, mrkla jsem do zrcadla na bříško, jak pěkně roste, dala jsem si k snídani cottage a pomerančový džus a teď piju čaj pro těhotné, tak pro malého dělám co můžu.

adus: To je dobře, že jste nejeli, tohle počasí je na draka co se týká cestování.

Dneska jdeme s mužem kupovat nové boty a možná ještě něco, tak se těším, že se zas podívám po obchodech. Pojedu dřív, ať si to v klidu projdu, dám si na svačinku UGO a pak zajdem na ty boty. Manžel potřebuje mít jasný cíl - mně stačí okukování co kde mají :sweat_smile:
11. led 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka to není divu, že tak málo přibíráš když jíš tak zdravě. já o tom, co všechno sním raději pomlčím :sweat_smile: ale váha nejde rapidně nahoru, tak si pořád říkám proč bych si nedopřála že

nechodíte některá někam na chacharovu pizzu? slyším na ní samé chvály, že je v Ostravě nejlepší, ale nevím jestli fungují jenom jako rozvoz nebo se na ní dá zajít i někam sednout
11. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Já právě nejím moc zdravě. Copak se to o a po vánocích dá? My máme ještě pořád cukroví a když jdu kolem pekárny, tak neodolám. Sice je pravda, že se mi ještě nestalo, že bych nečeho snědla víc jak normálně, nebo se přejedla, ale jinak teda strava jak jsem si kdysi předsevzala (těhotenská racionální, zdravá) vzala za své :sweat_smile: Včera jsem měla na oběd jitrnici, knedlík a zelí :sweat_smile:

My si chachara dáváme, manžel ji rád, já taky, je super. Ale vždycky jsme si ji objednávali. Můžeš se podívat na jejich stránky, jestli tam něco nepíšou.
11. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: chachar sídlí na Vřesínské, u koupaliště, ale vůbec to tam není pěkné. Klasický pajzl. Raději si dovést domů. Ale jinak je jich po Ostravě víc. Mám takové tušení, jestli někde na Puskovci taky není ještě jedna. Koukni na web.
11. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takl já jím zdravě, nepřejídám se a váha jede nahoru už si připadám jako hroch a bojím se co bude dále a kam se až s váhou dostanu :cry:

Andělko: co je svačinka UGO? UHO znám :grinning: ale UGO ne :frowning2:
11. led 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: já slyšela že od Chachara pizza nic moc. Já si dávám buď z Fifejd, sice pajzl, ale i rozváží a ta je mega anebo z Carussa na Českobratrské. v so měli akci 1+1 šla jsme kolem na těhu masáž a tak jsme si říkala, že objednám a donesu si domů a neměla jsme na ni vůbec chuť :frowning2: tak jsme si nic nedonesla.
11. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: UGO je bar v Shopping parku a ve Futuru (tam se chystám dneska), kde dělají čerstvé ovocné šťávy, různé kombinace, jedno i vícedruhové, nebo s jogurtem...já nemám doma odšťavňovač, takže si to sem tam ráda dám, když tam jsem. Je to na hlad i žízeň i na vlákninu, vitaminy, oni tam to ovoce přímo mají a vymačkají to před tebou, je to 100% džus.
11. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
werunka aha, tak to si na ně najdu číslo a manžel jak pojede z práce objedná a staví se přímo k nim, protože k nám pizzu nedovážejí. ale mám na ni děsnou chuť
UGO je mňamka, já si kupuju 2-3x týdně když jdu na nákup a pořád si kupuju to samé :grinning: odšťavňovač taky nemáme, ale jak bude prcek, tak budeme kupovat i robota s odšťavňvočem, tak budu šťávičky dělat doma
11. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělka: aha tak o těch džusíkách tam vím.

Já to nikdy neměla. :frowning2:

Adi: jakou máš nejraději?
11. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Tak si někdy dej :wink:

adus: Taky plánuju koupit až bude prcek venku :slight_smile:
Já mám ráda směsi, akorát názvy si nepamatuju. Tuším že jedno je pomeranč jahoda banán a pak mám ráda něco s mandarinkama. Vždycky si vyberu až tam, podle momentální chuti.
11. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy co, pizzu? sýrovou nebo hawai, prostě obyč, nemám ráda ty přeplácené kde je toho hafo. a džusíka si určitě někdy dej, je to fakt dobré
holky máme pediatra :slight_smile: nakonec budeme chodit do Klimkovic, to máme fakt přes kopec a sestřička byla do telefonu milá. přes týden si tam zajedu pro razítko do průkazky a řeknou mi co a jak
11. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám do nich ráda pizzy sýrové a pak klasické, šunkovou nebo žampionovou nebo labužnickou :dizzy_face:
11. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky mám ráda hawai a pyk sýrové ale teď je nejím je tam hermelín a niva a ta by se neměla. takže hawai nebo i špenátovou a tuňákovou jsme měla.
11. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem hermelín nejedla v 1. trimestru, teď si ho zvesela dám - samo že jenom občas. a té nivy tam určitě nebude hodně, toho bych se nebála
11. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se vždycky podělíme s mužem - já si dám dílky, kde je nivy nebo hermelínu méně a on ty, kde je toho více. Ale tyhle sýry nevadí, když jsou tepelně zpracované :wink: Jen mně moc nejedou :sweat_smile:
11. led 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki holky, tak já se před chvilkou vrátla ze cvičení. Byly jsme s Majou a fakt jsme si to užili. Měli jsme tanečky a tak jsem se uvolníla až to nebolo možné. No proště supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. Už se těším na další pondělí :wink:
11. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

anděl: s tím bříškem jsem na tom podobně jako Ty, kde nic tu nic, přestože příští týden budu končit 16. týden, tak snad se to časem zlepší. Kamarádka co mě viděla o víkendu na plese a zjistila, že jsem těhu se divila, kde to malé nosím.
11. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás :slight_smile:
aaadus: já jsem žádné razítko u pediatra nedostala :frowning2: Jenom si mě sestřička napsala k sobě (jméno,adresu, tel.číslo, datum porodu) a dala mi papírek s ordinačními hodinami a telefonem a že mám zavolat až budu z porodnice doma.
Jo a myšlenky mám stejné jako ty - výbavička (o víkendu jsem surfovala po internetových obchodech jak blázen - ale jenom jsem koukala, furt mám pocit, že toho oblečení máme málo a co ještě dokoupit...tak si spisuju na lístečky, pak to předčítám manželovi a ten obrací oči v sloup :grinning:), mimi a hned jak vstanu jídlo :grinning:

Hmm pizza...dřív bych si dala, teď na ní ani nemám chuť. My jsme objednávali z Josífka z Poruby a jednou z Chachara...obě jsou fajné.

katy: mě se taky někdy z ničeho nic a bez důvodu udělá takové to smutno...zrovna včera večer...to k tomu asi patří :wink:
11. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
frezie: No ze mně si holky dělaly srandu, že od 6tt do 17tt jim ukazuju pořád tu stejnou fotku :grinning: Přitom jsem s fotila každý týden :sweat_smile: Pořádně růst začalo až po tom 17tt, tehdy jsem poprvé oblíkla těhu gatě.
A jedna holka na májovkách to má snad ještě teď, že nemá skoro žádné bříško, aspoň proti většině ostatních májovek:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3666340&vReferer=%2Fphotos%2Flucik...
Holt každej to máme jinak. :wink:

zofi: to je super, že to bylo supéééér :dizzy_face:
11. led 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro já mám přímo v těhu průkazce kolonku dětský lékař. na ordinační hodiny jsem se ptala hned ať se tam neženu zbytečně. já taky furt na netu šmejdím po webovkách a hledám co bych tak ještě :grinning: v neděli jsme byli v tescu, měli tam 2 mega bedny s bodym s dl. rukávem tak jsem hned 3 přihodila do košíku, ve slevě jsem koupila capáčky za 95,- a botasečky za 48,- a usínáčka za 75,- - ten je úplně super, takový hebounký. oblečení mi taky připadá že mám málo, pořád si říkám co když budu mít učurané, ukaděné a ublinkané dítě, to pak nebudu stíhat prát. manžel mi říkal, že se bojí jezdí domů, prý co na něho zase vybafnu že jsem si vymyslela :grinning:
11. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek