• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
andelka: jasan, každá jsme jiná a je to individuální jak se to těhu u každé z nás projevuje :slight_smile: , ale takový minišpíček mám (během týdne zkusím přidat fotečku, ségra mě minulý týden "blejskla"), většinu svých riflí už nedopnu, resp. je musím víc tlačit dolu a začínají mi být kolem pasu těsné, takže se budu muset pomalu poohlídnout po pohodlnějším oblečení. A pizzu a šťávy (z UGA) taky můžu, mňam mňam.
11. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: aha, tak já jsem teď zkontrolovala průkazku a žádnou takovou kolonku tam nemám...tak snad to nebude vadit...adresu mám, kdyby to někdo chtěl, tel.č. taky...
S těmi věcmi máš úplně stejné myšlenky jak já :grinning:
A manžel též...když mě slyší...tak už automaticky říká: "Aha, takže další položka." :grinning:...a přitom mu o něčem jen tak povídám...tak musím předem říct, že to nechci kupovat, že to říkám jen tak :grinning:
11. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
frezie: No, mně dlouho stačilo mít odepnutý knoflík na riflích a pak najednou během jednoho týdne už ne, tak jsem musela do těhu gatí. Fotečku určitě brzy dodej :slight_smile:
11. led 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, bylo to fajn, ze? :slight_smile: taky uz se tesim na priste :slight_smile:
aj ta prednaska byla prijemna :slight_smile: akorat cestou zpatky mi ujely nohy a vyvalela jsem se ve snehu :grinning:
11. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: taky se těším na příště :dizzy_face: :dizzy_face: Tak hlavně že se ti i ta přednáška líbila. :wink: Tyjo tak to dávej bacha, protože to je fakt hnus. Já ještě šla ke tchýni a taky jsem se málem vymázla na schodech jak jsem odcházela :wink: ale naštěstí jsem to ustála :wink:
anděl: bylo to bombaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: klidně mohla pokračovat dál a dál :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro chudáci manželé naši :grinning:
11. led 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi :grinning: ja jsem taky myslela, ze to ustojim a ono neeee, ono taky nemam co chodit zkratkama ale pekne po chodniku, ze :grinning: :grinning: :grinning: hlavne byla sranda se pak z te zeme posbirat :grinning:
11. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to tě docela vidím jak se zvedáš :grinning: :grinning: :grinning: Nám stačilo se pak zvednout ze země jak jsme měly relaxačku :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak dneska jsem volala pro výsledky triplů a máme to negativní. Jsem ráda :dizzy_face:

V těhu průkajdě taky nemám kolonku pro pediatra :confused: A vlastně ještě nevím, ke komu budu chodit...Mám na výběr 2 doktorky a na každou jsem něco slyšela. tak fakt budu muset ještě popřemýšlet :unamused:
Zítra mě čeká 1. návštěva zubařky a vůbec se mi tam nechce.. :confounded: Holky, má se jít na preventivku i k praktickému nebo jen 2x k zubákovi? Te´d si nejsem jistá..
Jinak UGO miluji, dáváme si hlavně "pro štíhlou linii" :grinning: Ta mi chutná nejvíc :wink: A pizzu jsme měli včera :slight_smile:

maja, juj a jsi ok? Já jsem spadla hned zpočátku těhu a to 2x! :frowning2: Jednou kvůli bordelu u 16letého švagra v pokoji (byla tam tma a zakopla jsem o nějaký kabel) a po druhé jsem šla po chodníku a zaplantala se mi nohavice o špičku boty na druhé noze :confounded: No, naštěstí malé bylo dobře schované a vydrželo bez újmy :slight_smile: Ale pěkně jsem oba dva pády obrečela :cry:
11. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme, mela bys jit aj k praktickymu..ja jsem nebyla a nikdo to po me nechce, tak se tam nepohrnu, stejnak me naposled videla buhvikdy a prd o me vi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ugo taky miluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a su v pohode, sedla jsem na zadek a navic to by musel byt jooo pad aby se neco stalo, takze to neresim :slight_smile:
11. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tchýni podjela noha na sněhu, když vlekla sáňky a je z toho můj manžel :grinning: Tedy narodil se díky tomu pádu na zadek, ale ona už měla nějak kolem termínu, takže to bylo nejspíš tím...
11. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafeme gratuluju :slight_smile:
já jsem u praktického ještě nebyla, ale chystám se tam. a u zubaře už jsem byla 3x :grinning:
pro štíhlou linii - to je přesně on, ten si kupuju skoro pořád a ještě jeden, myslím na vitalitu se jmenuje
pád by neměl vadit pokud nespadneš přímo na břicho, mimčo je dobře chráněné
11. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme, jenze ja jeste rodit nesmim, nemame vybrany jmena :grinning:
holky, ja su ostuda, nebyla jsem ani u zubarky :sweat_smile:
11. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám ráda Na štíhlou linii, Na vitalitu a Na všechno :slight_smile: Ještě uvidím, co si dneska dám. Právě se chystám, že se obleču a vyrazím.

lafemme: Já jsem byla u praktické na prohlídce, dělala mi i EKG a u zubáka jsem už taky byla.

maja: Hlavně že se ti nic nestalo - je to ale o hubu teďka.
Holky dáveme na sebe všechny pozor. :pensive:
11. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, tomu se holt obcas neda zabranit, myslela jsem, ze to ustojim, ale nakonec stejne neustala :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorat me nastvalo, ze jsem si zahodila koblizek do snehu jak jsem rozhodila rukama :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Fakt? ani žádnou představu? :sweat_smile:

aaadus: Díky moc :wink: 3x???Ale asi ne na preventivkách, co? Mi zatím nic není, ale začaly mi krvácet dásně :unamused: Koupila jsem si na to Lacalut pastu, tak nevím, co mi zítra ještě poradí..
11. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme, no pro holku bysme se uz mozna na necem shodli a pro kluka mame vybrany nouzovy, ale jeste ani jedno neni to pravy, ze bych rekla jo!to je ono!
11. led 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme jednou jsem byla kvůli dásním - na to mi doporučili mezizubní kartáčky a listerine, já si ještě koupila paradontax (to je tak hnusná zubní pasta, ale pomáhá), podruhé jsem tam byla s bolavou osmičkou a potřetí na preventivce :grinning:
maja ty jsi číslo :grinning: nějaké jména se ti přece musí líbit ne?
11. led 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus, nejaky jo, jenze se to bud nehodi k prijmeni, nebo se to neda pekne zkratit, nebo uz je v rodine na malych detech mame a nechci aby se jmenovali stejne..nebo me se libi moc, ale manzela by kleplo to napsat do toho papiru a naopak :sweat_smile:
11. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo mrkni na téma "neobvyklá jména"..Tam se chodím vždycky pobavit :grinning:
11. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja a jaká jména to jsou jestli to není tajné?
ty neobvyklá jména jsou masakr, chudáci některé děcka
11. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: opatrně na sněhu! Ještě že je velká peřina a ne jen led.

Já mám kolonku na pediatra a nemám zatím pediatra :cry: ale až budu doma zkusím zajít za 2 lékařky v okolí bydliště, ani jedna sice nebere, ale doufám, že jak mě uvidí tako¨vou krásnou smutnou maminku bez pediatra, že nás vezmou :grinning: :wink: jinak to jistí mamka od kamaráda, ale je až na Fifejdách.
K zubaři tuším stačí jen 1x ne? To uvažuji až někdy kolem března, abych pak kolem října šla na další preventivku a k praktickému se má jít proč? V kolonce je sice taky ale nějak nevím důvod se ve st musím poptat dr. na poradně.

Zofi: jste byly na Čurdové? a říkaš že tanečky byly super jo?
11. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme, me neprijde, ze by se tam resily nejaky extra speky, ale mame hodne cesky prijmeni a Tobias byl asi tak vrchol toho co byli pribuzni ochotni prekousnout, takze nemuzem vymyslet neco uplne mimo :grinning:
11. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: po cvičení přišel hlad a chuť co? Já si dala zase MIlu :grinning: A já u Eli tak spadla a docela blbě, ale bylo vše v poho :wink: Já jsem u ELi byla jen u zubařky a u prakt. lékaře ne.
Jaro: já když jsem šla k děts. dr. ať se ji zeptám zda mě vezme, tak jsem sestru poprosila ať mi dárazítko do TP :wink:
11. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus, jsou :grinning: vsak za mesic uvidis co se mi objevi v pasu :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já u zubní už taky byla, bylo to v pohodě a ok, říkala mi, že mám pak dorazit po šestinedělí a v případě potřeby kdykoliv .. k praktické dr. jsem se zatím nedostala, předtím řádily chřipky a teď je příšerné počasí, tak to nechám asi na později .. zatím se cítím ok a na nachlazení si kupuji dostupné a pro mě vhodné přípravky (sirupy, vitamíny, cucavé tabletky, čaje atd).
11. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, jj :grinning: snedla jsem 2 koblihy a doma jeste 2 kureci stehna s hromadou brambor a pulku kaki :grinning: :grinning: :grinning: manza se na me dival jak na blazna, mela jsem vetsi porci nez on a Tobik dohromady :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jo k zubaři stačí 1x, teda aspoň u toho mého to tak je. jsem se ho ptala jestli mám přijít ještě před porodem a řikal že stačí až zase za půl roku. a k obvoďákovi se chodí nevím proč, já se mu tam jdu jen tak ukázat a poděkovat, protože nebýt jeho tak to moje těhu dopadne kdovíjak
11. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ted jsem jeste spraskala pul tabulky cokolady a dala bych si jeste neco :grinning:
katy: jo máme Čurdovou a je fakt bombaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek