Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
frezie79
11. led 2010
andelka: jasan, každá jsme jiná a je to individuální jak se to těhu u každé z nás projevuje 🙂 , ale takový minišpíček mám (během týdne zkusím přidat fotečku, ségra mě minulý týden "blejskla"), většinu svých riflí už nedopnu, resp. je musím víc tlačit dolu a začínají mi být kolem pasu těsné, takže se budu muset pomalu poohlídnout po pohodlnějším oblečení. A pizzu a šťávy (z UGA) taky můžu, mňam mňam.
jaro2008
11. led 2010
aaadus: aha, tak já jsem teď zkontrolovala průkazku a žádnou takovou kolonku tam nemám...tak snad to nebude vadit...adresu mám, kdyby to někdo chtěl, tel.č. taky...
S těmi věcmi máš úplně stejné myšlenky jak já 😃
A manžel též...když mě slyší...tak už automaticky říká: "Aha, takže další položka." 😃...a přitom mu o něčem jen tak povídám...tak musím předem říct, že to nechci kupovat, že to říkám jen tak 😃
andelka
11. led 2010
frezie: No, mně dlouho stačilo mít odepnutý knoflík na riflích a pak najednou během jednoho týdne už ne, tak jsem musela do těhu gatí. Fotečku určitě brzy dodej 🙂
majatob
11. led 2010
zofi, bylo to fajn, ze? 🙂 taky uz se tesim na priste 🙂
aj ta prednaska byla prijemna 🙂 akorat cestou zpatky mi ujely nohy a vyvalela jsem se ve snehu 😃
zofinecka
11. led 2010
maji: taky se těším na příště x-) x-) Tak hlavně že se ti i ta přednáška líbila. 😉 Tyjo tak to dávej bacha, protože to je fakt hnus. Já ještě šla ke tchýni a taky jsem se málem vymázla na schodech jak jsem odcházela 😉 ale naštěstí jsem to ustála 😉
anděl: bylo to bombaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😃 klidně mohla pokračovat dál a dál 😉 😃 😃 😃
aaadus
11. led 2010
jaro chudáci manželé naši 😃
majatob
11. led 2010
zofi 😃 ja jsem taky myslela, ze to ustojim a ono neeee, ono taky nemam co chodit zkratkama ale pekne po chodniku, ze 😃 😃 😃 hlavne byla sranda se pak z te zeme posbirat 😃
zofinecka
11. led 2010
no tak to tě docela vidím jak se zvedáš 😃 😃 😃 Nám stačilo se pak zvednout ze země jak jsme měly relaxačku 😉 😃 😃 😃 😃
lafemme
11. led 2010
Ahojky,

tak dneska jsem volala pro výsledky triplů a máme to negativní. Jsem ráda x-)

V těhu průkajdě taky nemám kolonku pro pediatra =-) A vlastně ještě nevím, ke komu budu chodit...Mám na výběr 2 doktorky a na každou jsem něco slyšela. tak fakt budu muset ještě popřemýšlet :-|
Zítra mě čeká 1. návštěva zubařky a vůbec se mi tam nechce.. :-S Holky, má se jít na preventivku i k praktickému nebo jen 2x k zubákovi? Te´d si nejsem jistá..
Jinak UGO miluji, dáváme si hlavně "pro štíhlou linii" 😃 Ta mi chutná nejvíc 😉 A pizzu jsme měli včera 🙂

maja, juj a jsi ok? Já jsem spadla hned zpočátku těhu a to 2x! 😞 Jednou kvůli bordelu u 16letého švagra v pokoji (byla tam tma a zakopla jsem o nějaký kabel) a po druhé jsem šla po chodníku a zaplantala se mi nohavice o špičku boty na druhé noze :-S No, naštěstí malé bylo dobře schované a vydrželo bez újmy 🙂 Ale pěkně jsem oba dva pády obrečela 😢
majatob
11. led 2010
lafemme, mela bys jit aj k praktickymu..ja jsem nebyla a nikdo to po me nechce, tak se tam nepohrnu, stejnak me naposled videla buhvikdy a prd o me vi :-p

ugo taky miluju x-) x-) x-)

a su v pohode, sedla jsem na zadek a navic to by musel byt jooo pad aby se neco stalo, takze to neresim 🙂
lafemme
11. led 2010
No tchýni podjela noha na sněhu, když vlekla sáňky a je z toho můj manžel 😃 Tedy narodil se díky tomu pádu na zadek, ale ona už měla nějak kolem termínu, takže to bylo nejspíš tím...
aaadus
11. led 2010
lafeme gratuluju 🙂
já jsem u praktického ještě nebyla, ale chystám se tam. a u zubaře už jsem byla 3x 😃
pro štíhlou linii - to je přesně on, ten si kupuju skoro pořád a ještě jeden, myslím na vitalitu se jmenuje
pád by neměl vadit pokud nespadneš přímo na břicho, mimčo je dobře chráněné
majatob
11. led 2010
lafemme, jenze ja jeste rodit nesmim, nemame vybrany jmena 😃
holky, ja su ostuda, nebyla jsem ani u zubarky :-N
andelka
11. led 2010
Tak já mám ráda Na štíhlou linii, Na vitalitu a Na všechno 🙂 Ještě uvidím, co si dneska dám. Právě se chystám, že se obleču a vyrazím.

lafemme: Já jsem byla u praktické na prohlídce, dělala mi i EKG a u zubáka jsem už taky byla.

maja: Hlavně že se ti nic nestalo - je to ale o hubu teďka.
Holky dáveme na sebe všechny pozor. |-|
majatob
11. led 2010
andel, tomu se holt obcas neda zabranit, myslela jsem, ze to ustojim, ale nakonec stejne neustala :-p akorat me nastvalo, ze jsem si zahodila koblizek do snehu jak jsem rozhodila rukama 😃 😃 😃
lafemme
11. led 2010
maja: Fakt? ani žádnou představu? :-N

aaadus: Díky moc 😉 3x???Ale asi ne na preventivkách, co? Mi zatím nic není, ale začaly mi krvácet dásně :-| Koupila jsem si na to Lacalut pastu, tak nevím, co mi zítra ještě poradí..
majatob
11. led 2010
lafemme, no pro holku bysme se uz mozna na necem shodli a pro kluka mame vybrany nouzovy, ale jeste ani jedno neni to pravy, ze bych rekla jo!to je ono!
aaadus
11. led 2010
lafemme jednou jsem byla kvůli dásním - na to mi doporučili mezizubní kartáčky a listerine, já si ještě koupila paradontax (to je tak hnusná zubní pasta, ale pomáhá), podruhé jsem tam byla s bolavou osmičkou a potřetí na preventivce 😃
maja ty jsi číslo 😃 nějaké jména se ti přece musí líbit ne?
majatob
11. led 2010
adus, nejaky jo, jenze se to bud nehodi k prijmeni, nebo se to neda pekne zkratit, nebo uz je v rodine na malych detech mame a nechci aby se jmenovali stejne..nebo me se libi moc, ale manzela by kleplo to napsat do toho papiru a naopak :-N
lafemme
11. led 2010
Nebo mrkni na téma "neobvyklá jména"..Tam se chodím vždycky pobavit 😃
aaadus
11. led 2010
maja a jaká jména to jsou jestli to není tajné?
ty neobvyklá jména jsou masakr, chudáci některé děcka
katy007
11. led 2010
Maji: opatrně na sněhu! Ještě že je velká peřina a ne jen led.

Já mám kolonku na pediatra a nemám zatím pediatra 😢 ale až budu doma zkusím zajít za 2 lékařky v okolí bydliště, ani jedna sice nebere, ale doufám, že jak mě uvidí tako¨vou krásnou smutnou maminku bez pediatra, že nás vezmou 😃 😉 jinak to jistí mamka od kamaráda, ale je až na Fifejdách.
K zubaři tuším stačí jen 1x ne? To uvažuji až někdy kolem března, abych pak kolem října šla na další preventivku a k praktickému se má jít proč? V kolonce je sice taky ale nějak nevím důvod se ve st musím poptat dr. na poradně.

Zofi: jste byly na Čurdové? a říkaš že tanečky byly super jo?
majatob
11. led 2010
lafemme, me neprijde, ze by se tam resily nejaky extra speky, ale mame hodne cesky prijmeni a Tobias byl asi tak vrchol toho co byli pribuzni ochotni prekousnout, takze nemuzem vymyslet neco uplne mimo 😃
zofinecka
11. led 2010
maji: po cvičení přišel hlad a chuť co? Já si dala zase MIlu 😃 A já u Eli tak spadla a docela blbě, ale bylo vše v poho 😉 Já jsem u ELi byla jen u zubařky a u prakt. lékaře ne.
Jaro: já když jsem šla k děts. dr. ať se ji zeptám zda mě vezme, tak jsem sestru poprosila ať mi dárazítko do TP 😉
majatob
11. led 2010
aaadus, jsou 😃 vsak za mesic uvidis co se mi objevi v pasu 😃 😃 😃
frezie79
11. led 2010
tak já u zubní už taky byla, bylo to v pohodě a ok, říkala mi, že mám pak dorazit po šestinedělí a v případě potřeby kdykoliv .. k praktické dr. jsem se zatím nedostala, předtím řádily chřipky a teď je příšerné počasí, tak to nechám asi na později .. zatím se cítím ok a na nachlazení si kupuji dostupné a pro mě vhodné přípravky (sirupy, vitamíny, cucavé tabletky, čaje atd).
majatob
11. led 2010
zofi, jj 😃 snedla jsem 2 koblihy a doma jeste 2 kureci stehna s hromadou brambor a pulku kaki 😃 😃 😃 manza se na me dival jak na blazna, mela jsem vetsi porci nez on a Tobik dohromady 😃 😃 😃
aaadus
11. led 2010
katy jo k zubaři stačí 1x, teda aspoň u toho mého to tak je. jsem se ho ptala jestli mám přijít ještě před porodem a řikal že stačí až zase za půl roku. a k obvoďákovi se chodí nevím proč, já se mu tam jdu jen tak ukázat a poděkovat, protože nebýt jeho tak to moje těhu dopadne kdovíjak
majatob
11. led 2010
jo a ted jsem jeste spraskala pul tabulky cokolady a dala bych si jeste neco 😃
zofinecka
11. led 2010
katy: jo máme Čurdovou a je fakt bombaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa x-) x-)

Začni psát odpověď...

Odešli