Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
andelka
22. zář 2009
maji: Tak to je bezva, sem s nima, já jsem knihomol 😃 Už se těším na říjnovou Betynku :-N
erinka83
22. zář 2009
Misi, chtěla bych do Vítkovic🙂

Jinak já chodím k soukromému, Dr. Bošota u zimáku a právě, abych ten screening nemusela platit jinde, celkem jsem u něho dala za těhu 3000!!! Dělá teda UTZ pokaždé, fotky, udělal mi video (ale jen z UTZ ne z 3D)... ale nevím no... Tam se normálka platí 200 ročně + 50 za zrcadla...
misicka85
22. zář 2009
Já ve Vítkovicích rodila a bylo to tam supr!!! Měla jsem nadstandart, a asi si ho dám znova....

3000 za celé těhu??? :-o To je dost, já tam nechala jen těch 600 za screening, utz mi dělali taky pokaždé, akorát fotky a videa se platí, teď nevím přesně kolik za fotku, myslím 50 nebo 100, 3D tam mají taky tuším za 890, na tom jsem ale nebyla. A za roční prohlídku si berou 100Kč.
erinka83
22. zář 2009
A mamka chodí někam na polikliniku? Můžeš zjistit, jak to tam probíhá? Já bych chtěla od nového roku jinam, kde nebudu mít pocit, že ze mě tahají jen prachy😞
majatob
22. zář 2009
andel, nechces prijit na kafe? 🙂
andelka
22. zář 2009
maja: Já kafe už nepiju 😃 ale jinak cokoliv. akorát nevím kdy, to bychom se musely zas domluvit, asi přes IP. 😉
misicka85
22. zář 2009
Eri-jo zjistím,až příjde mamča večer z práce tak jí písnu přes icq a poptám se ti.... 😉
erinka83
22. zář 2009
Díky🙂
majatob
6. říj 2009
hm, hm, koukam ze v Ostrave to stale zije 😃 😃 😃
andelka
8. říj 2009
Kuk, kdopak nový se přidá? 😉
katy007
8. říj 2009
Ahoj holky,
berete nováčky? 🙂
andelka
8. říj 2009
Jasně že jo, čím víc tím líp 😉
katy007
8. říj 2009
Tak to jsem ráda, už tu nakukuji tajně nějaký ten týden 😉 jak se cítíš? Chodíš do práce nebo jsi na nemocenské?
andelka
8. říj 2009
cítím se dobře, ani nevolnosti mě moc netrápí, spíš trochu únava. Do práce nechodím, jsem na ÚP a jen v sobotu co 14 dní chodím do školy. Zrovna teď budu mít přednášky v sobotu. A co ty?
katy007
8. říj 2009
Já chodím do práce,a le trápím se, dobře mi není, dříve jen od žaludku teď se mi přidalo :-p a pořád bych spala a spala, někdy si říkám že bych chtěla být ledním medvědem 😃 vybavíš si ty maily co chodily? jak medvědice usne k zimnímu spánku a probudí se vedle už medvídě? 😃
m.o.n.i.k.a
8. říj 2009
Ahoj těhulky 🙂
katy007
8. říj 2009
Ahoj Moni 🙂
andelka
8. říj 2009
katy: to by nebylo úplně špatné, probudit se na jaře mít u sebe už mimčo 🙂 to mě mrzí, že je ti špatně, ale už by to mělo pomalu přestat, ne? Kdy si dáš tt? 😉
katy007
8. říj 2009
Andelko: no to já si také myslela, ale vzracet jsem začala cca 14 dní zpátky tak mám nějaké zpoždění. kde se dává tt? Ale kéž by to přešlo i ta únava a věčné spaní - v tomto jsem medvěd, který se už asi zazimoval, spím i 16 hod. o víku a nejsem přespaná ani náhodou , manža už neví co se mnou :-N
majatob
8. říj 2009
ooo, neni mozna, tady se povida 😃 😃 😃
vitam katy 🙂
moni a andelko ahoj 🙂 jak je?
andelka
8. říj 2009
katy: tt se ti připisují průběžně, podle toho, jak to zadáš v Nastavení (nahoře na liště vedle jména uživatelky), stačí tam zadat den poslední MS a ono ti to určí samo. Zadáváš tam, i jak se bude třeba jmenovat, nebo jestli znáš pohlaví a tak a pak se ti objeví v pasu i vedle nicku.
Tak snad bude brzy líp, ne? jinak odpočívej co můžeš.

maja: u mě dobrý. akorát mě bolí ruka, jak mě do ní dneska bodli. No a už musím letět, mám sraz se ségrou. Jo a chce se mi spát, dneska jsem vstávala v 7.20 a to je na mě brzo :-N
m.o.n.i.k.a
8. říj 2009
Ahoj Máji, je mi fajn a co ty?
Katy tak at Tě to brzy přejde-ty nevolnosti 🙂
majatob
8. říj 2009
moni, ja se mam fajn...az na to, ze uz mam pulku zase za sebou 😞 nejak si to nestiham uzivat tak jak jsem si planovala 😃 musim se dokopat aspon na nejaky cviceni nebo neco 😃 😃 😃
katy007
8. říj 2009
Anděl: já bych mohla popsat dobu, kdy se mi nechce spát 😃 doma na to juknu a zkusím to nějak upravit 🙂

Moni: no já doufám, že to odezní, ale moc tomu nevěřím, ale zase na druhou stranu než mít chutě a plácat 5 přes 9 a kynout jak knedla tak to bych moc nechtěla kámoška nabrala 35 kg! ale co ta zfutrovala jsme nestíhaly!

Maja: kam chodíš na cvíčo? bych taky chtěla začít na nějakou jogu, apod. možná bych se pak probudila k životu, ale zatím jsme nic neobjevila jen takové to z porodnice ve 3 trimestru společně s přednáškami.
m.o.n.i.k.a
8. říj 2009
Maji, jo no letí to 😞 , taky si to nějak zvlášt neužívám s malým to ani nejde 😃 já mám půlku za sebou příští týden :-S a už cítíš pohyby? Já jo a dokonce i cítím když si přiložím ruku na bříško kopnutí, zrovna ted se mimčo pohybuje 😃
Katy no já u malého jsem měla šílené nevolnosti do 3 měsíce mě nikdo nedostal z postele, fakt jsem nemohla. Tedka to prožívám lépe, bylo mi špatně asi od cca 7,8tt a trvalo to tak max. 3,4 týdny, ale to jen ráno než jsem se najedla, nekdy jsem zkončila i na záchodě,ale mohla jsem fungovat u malého né.
Ted je mi fajn a přibrala jsem už asi 7kg :-| ale já byla zase hubená, tak na mě to nejde moc vidět 😃
Neboj ty chutě ještě příjdou 🙂
katy007
8. říj 2009
Moni: s chutěmi nestraš! Mamka taky u ségry jen spala a spala a bylo ji zle, u mě už trošku fungovala, ale možná je to tím, že fungovat musela, když měla už dítko. Naštěstí manža uklizí, občas uvaří a mamka mě taky hýčká, umyla mi okna :-p ono to těhu někdy není špatné 😃 😃 😃
majatob
8. říj 2009
katy, praveze zatim nikam a za chvilu rodim 😃 a to jsem si slibovala, jak budu chodit, protoze s Tobikem jsem to nestihala 😃 lakaji me brisni tance pro tehule, ale nemuzu se dokopat k tomu tam zavolat 8-(
moni, citim je uz od 14tt 🙂 ted uz jsou to pekny pecky 😃 ale nepribrala jsem teda jeste nic, ale aspon ze nehubnu tolik jak u Tobika...
majatob
8. říj 2009
hm, tak ja myla okna vcera...a sama 😃 katy v kterym tydnu vlastne ses?
katy007
8. říj 2009
Maja: 13 tt kde se tancují bř. tanečky? Já jsem kdysi hodně chodila a bylo to super, pak jsme se už nic nového neučily tak jsem s kámoškou začali chodit na kick box. Ty už máš dítko? vypadáš hrozně mladičká. Ještě jsme neměla čas juknout do vašich albíček 😞 doma to budu muset napravit.
m.o.n.i.k.a
8. říj 2009
maji to jsem cítěla tak brzy taky, ale jen žblunkání 😃 ted skoro 2 týdny cítím kopanečky a až budou kopance to teprve bude 😃
katy ty jsi 13tt, tak to máš chutě před sebou 😃