• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
maji: Tak to je bezva, sem s nima, já jsem knihomol :grinning: Už se těším na říjnovou Betynku :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misi, chtěla bych do Vítkovic:slight_smile:

Jinak já chodím k soukromému, Dr. Bošota u zimáku a právě, abych ten screening nemusela platit jinde, celkem jsem u něho dala za těhu 3000!!! Dělá teda UTZ pokaždé, fotky, udělal mi video (ale jen z UTZ ne z 3D)... ale nevím no... Tam se normálka platí 200 ročně + 50 za zrcadla...
22. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ve Vítkovicích rodila a bylo to tam supr!!! Měla jsem nadstandart, a asi si ho dám znova....

3000 za celé těhu??? :astonished: To je dost, já tam nechala jen těch 600 za screening, utz mi dělali taky pokaždé, akorát fotky a videa se platí, teď nevím přesně kolik za fotku, myslím 50 nebo 100, 3D tam mají taky tuším za 890, na tom jsem ale nebyla. A za roční prohlídku si berou 100Kč.
22. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mamka chodí někam na polikliniku? Můžeš zjistit, jak to tam probíhá? Já bych chtěla od nového roku jinam, kde nebudu mít pocit, že ze mě tahají jen prachy:frowning2:
22. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, nechces prijit na kafe? :slight_smile:
22. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Já kafe už nepiju :grinning: ale jinak cokoliv. akorát nevím kdy, to bychom se musely zas domluvit, asi přes IP. :wink:
22. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eri-jo zjistím,až příjde mamča večer z práce tak jí písnu přes icq a poptám se ti.... :wink:
22. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky:slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, hm, koukam ze v Ostrave to stale zije :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk, kdopak nový se přidá? :wink:
8. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
berete nováčky? :slight_smile:
8. říj 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně že jo, čím víc tím líp :wink:
8. říj 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, už tu nakukuji tajně nějaký ten týden :wink: jak se cítíš? Chodíš do práce nebo jsi na nemocenské?
8. říj 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
cítím se dobře, ani nevolnosti mě moc netrápí, spíš trochu únava. Do práce nechodím, jsem na ÚP a jen v sobotu co 14 dní chodím do školy. Zrovna teď budu mít přednášky v sobotu. A co ty?
8. říj 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím do práce,a le trápím se, dobře mi není, dříve jen od žaludku teď se mi přidalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pořád bych spala a spala, někdy si říkám že bych chtěla být ledním medvědem :grinning: vybavíš si ty maily co chodily? jak medvědice usne k zimnímu spánku a probudí se vedle už medvídě? :grinning:
8. říj 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky :slight_smile:
8. říj 2009 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni :slight_smile:
8. říj 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: to by nebylo úplně špatné, probudit se na jaře mít u sebe už mimčo :slight_smile: to mě mrzí, že je ti špatně, ale už by to mělo pomalu přestat, ne? Kdy si dáš tt? :wink:
8. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andelko: no to já si také myslela, ale vzracet jsem začala cca 14 dní zpátky tak mám nějaké zpoždění. kde se dává tt? Ale kéž by to přešlo i ta únava a věčné spaní - v tomto jsem medvěd, který se už asi zazimoval, spím i 16 hod. o víku a nejsem přespaná ani náhodou , manža už neví co se mnou :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ooo, neni mozna, tady se povida :grinning: :grinning: :grinning:
vitam katy :slight_smile:
moni a andelko ahoj :slight_smile: jak je?
8. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: tt se ti připisují průběžně, podle toho, jak to zadáš v Nastavení (nahoře na liště vedle jména uživatelky), stačí tam zadat den poslední MS a ono ti to určí samo. Zadáváš tam, i jak se bude třeba jmenovat, nebo jestli znáš pohlaví a tak a pak se ti objeví v pasu i vedle nicku.
Tak snad bude brzy líp, ne? jinak odpočívej co můžeš.

maja: u mě dobrý. akorát mě bolí ruka, jak mě do ní dneska bodli. No a už musím letět, mám sraz se ségrou. Jo a chce se mi spát, dneska jsem vstávala v 7.20 a to je na mě brzo :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Máji, je mi fajn a co ty?
Katy tak at Tě to brzy přejde-ty nevolnosti :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, ja se mam fajn...az na to, ze uz mam pulku zase za sebou :frowning2: nejak si to nestiham uzivat tak jak jsem si planovala :grinning: musim se dokopat aspon na nejaky cviceni nebo neco :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anděl: já bych mohla popsat dobu, kdy se mi nechce spát :grinning: doma na to juknu a zkusím to nějak upravit :slight_smile:

Moni: no já doufám, že to odezní, ale moc tomu nevěřím, ale zase na druhou stranu než mít chutě a plácat 5 přes 9 a kynout jak knedla tak to bych moc nechtěla kámoška nabrala 35 kg! ale co ta zfutrovala jsme nestíhaly!

Maja: kam chodíš na cvíčo? bych taky chtěla začít na nějakou jogu, apod. možná bych se pak probudila k životu, ale zatím jsme nic neobjevila jen takové to z porodnice ve 3 trimestru společně s přednáškami.
8. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, jo no letí to :frowning2: , taky si to nějak zvlášt neužívám s malým to ani nejde :grinning: já mám půlku za sebou příští týden :confounded: a už cítíš pohyby? Já jo a dokonce i cítím když si přiložím ruku na bříško kopnutí, zrovna ted se mimčo pohybuje :grinning:
Katy no já u malého jsem měla šílené nevolnosti do 3 měsíce mě nikdo nedostal z postele, fakt jsem nemohla. Tedka to prožívám lépe, bylo mi špatně asi od cca 7,8tt a trvalo to tak max. 3,4 týdny, ale to jen ráno než jsem se najedla, nekdy jsem zkončila i na záchodě,ale mohla jsem fungovat u malého né.
Ted je mi fajn a přibrala jsem už asi 7kg :unamused: ale já byla zase hubená, tak na mě to nejde moc vidět :grinning:
Neboj ty chutě ještě příjdou :slight_smile:
8. říj 2009 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni: s chutěmi nestraš! Mamka taky u ségry jen spala a spala a bylo ji zle, u mě už trošku fungovala, ale možná je to tím, že fungovat musela, když měla už dítko. Naštěstí manža uklizí, občas uvaří a mamka mě taky hýčká, umyla mi okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ono to těhu někdy není špatné :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, praveze zatim nikam a za chvilu rodim :grinning: a to jsem si slibovala, jak budu chodit, protoze s Tobikem jsem to nestihala :grinning: lakaji me brisni tance pro tehule, ale nemuzu se dokopat k tomu tam zavolat :rolling_eyes:
moni, citim je uz od 14tt :slight_smile: ted uz jsou to pekny pecky :grinning: ale nepribrala jsem teda jeste nic, ale aspon ze nehubnu tolik jak u Tobika...
8. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak ja myla okna vcera...a sama :grinning: katy v kterym tydnu vlastne ses?
8. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maja: 13 tt kde se tancují bř. tanečky? Já jsem kdysi hodně chodila a bylo to super, pak jsme se už nic nového neučily tak jsem s kámoškou začali chodit na kick box. Ty už máš dítko? vypadáš hrozně mladičká. Ještě jsme neměla čas juknout do vašich albíček :frowning2: doma to budu muset napravit.
8. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji to jsem cítěla tak brzy taky, ale jen žblunkání :grinning: ted skoro 2 týdny cítím kopanečky a až budou kopance to teprve bude :grinning:
katy ty jsi 13tt, tak to máš chutě před sebou :grinning:
8. říj 2009 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek