• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
zofi me se nakonec dokonce libilo, ze nas tam bylo tak malo :slight_smile:
11. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja já bych to nevydržela nevyžvanit, v tady tom jsem hrozná :grinning:
no nic, asi konečně půjdu odstrojit stromeček :sweat_smile:
maji já taky sedím nad čkoládou, ale tou velkou Milkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aaadus, nastesti jeste fakt neni co vyzvanit, protoze nejsme rozhodnuti :grinning:
zofi, ja jsem mela nejakou hruskovou a nebyla vubec spatna...jeste ji mame celou krabicu :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale pokud tam tu kolonku nemám, tak asi razítko nepotřebuji, ne? :confused:

majatob: No některé mi přijdou dost šílené... :sweat_smile: My máme taky typicky české příjmení. Hrozně jsem chtěla Nicolase, ale právě kvůli tomu, že to přeci není jen české, jsme to změnili...Ale zase od r.2011 by měl být v kalendáři.. :slight_smile: A na příbuzné v tomhle směru kašlu. Je to naše věc :wink:
11. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: jo to že jsme tam byli jen 4 bylo fakt super. Sice jsme se toho obávaly, ale pak to bylo v poho :wink: :grinning:
tak jeste mandarinku a uz fakt koncim :grinning:
maji ty má ale žravku, tak to já jsem se jen pustila do té čkolády :grinning: a za chvilku z ní asi nic nebude :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě že mi čokoládou neuděláte chutě :sweat_smile:
lafemme myslíš praktického? já tam mám kolonku akorát dětský lékař a jiná vyšetření
11. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, ja takhle zeru snad cely tehotenstvi od te doby co mi prestalo byt spatne, to je des a pak se divim, ze nam nejak rostou mesicni naklady na jidlo :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, me se tim nakrucanim mimous zase nejak pretocil a nemuzu prijit na to jak :grinning:
11. led 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobré :grinning: , já se divím že ten můj prcek se za tu hodinu cvičení ani nehnul :grinning: :grinning: no já si taky tentokrát užívám, ale spíše toho sladkého :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pri cviceni nevim ale jak jsem pak sedela v klidu tak mi litalo bricho jak blazen :grinning:
11. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ne, furt si hovadankuje napric :grinning:
11. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: a kde jsi to všechno dala? Do kapsy? :sweat_smile:

Zofi: Mila řezy taky můžu mňam, mňam, měla jsi už s mátovou příchutí? Jsou taky moc dobré.

A v šuplíku mám Toffiefee

U nás je taky Čurdová a př. týden jdu se taky kroutit jak žížala :sweat_smile:

Teď v so jsme byla na těhu masáži a super, navíc mi paní říkala, že cca 3 týdny před porodem mám chodit 2x týdně na 10 min. má nějaké speciální "hmaty, chvaty" na rychlý porod a ukáže je i manžovi aby mi je mohl dělat v den D a navíc mu ukáže i jak pomoci, kdybych měla křížové bolesti u porodu.
11. led 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, jooo, to kdybych vedela, ale je mi ted teda pekne tezko :grinning: :grinning: :grinning: a uz bych si zas nalila mliko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
zofi, ta pani co byla vedle me, ta ceka nekdy v kvetnu a takovy maly brisko mela, co?
11. led 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus, ne, myslela jsem od dětského :slight_smile:
11. led 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda jo :wink: Hold někdo to břicho nemá a někdo jo :wink:
11. led 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: to bych asi nedala, praskl by mi žaludek, navíc někdy mě trošku pálí žáha. Ale naštěstí takové ty chutě na slané a pak třeba hned na sladké, kyselé nemám a nikdy jsme takto nekombinovala.
11. led 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy a kam chodíš na masáže?
11. led 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, byla jsem vam na beremku omrknout alba :grinning:
11. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: do centra pasáž vesmír, paní je moc šikovná na blokace páteře a umí dát hodně do pořádku, tatík ji jde taky vyzkoušet má zablokovaný krk.
11. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si pro to mliko, nemuzu odolat :grinning: a mela bych vzbudit Tudlu...poradte co s nim mam cely odpoledne delat???me nejak dochazi inspirace :sweat_smile:
11. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: malovat společne? Nebo nějaké vystřihovánky a pak slepit? tedy pokud už to zvládne, nebo bych vytáhla plastelínu nebo nějaké kostky. A není dneska nějaký dětský pořad s Dádou? Na chviličku bych možná i nechala kouknout na TV nebo pustila nějaké písničky a zpívala a tancovala.
11. led 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, no to je takova klasika, vystrihovanky teda jeste ne, ale malovani, kosticky, auticka, knizky, plastelina ho taky jeste moc nebavi...televizi nemame a rano uz koukal na youtube na masinky, tak to ma dnes uz smulu :slight_smile: a ven se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach jo, to je dilema :grinning:
11. led 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi zacnu prat veci na mimouse a necham Tudlika vyhazet mu celou skrinku :grinning: bude nadsenej :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
toz zensky, kde jste? :grinning: fakt jsme se do toho prani dali, ikdyz se mi nechtelo, ale aspon to bude z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: nafotila jsem cast vybavicky do alba :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja to mám teda ve výbavičce ještě co dohánět. mám toho tak třetinu :grinning: ale stačí vletět do tesca a hned bude nakoupeno :grinning:
11. led 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus, no na to, ze jsem z toho koupila tak mozna 5 kousku to neni spatny, co? :grinning: akorat se mi asi nesmi narodit holka :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, akorát já nemůžu spoléhat na to, že se mi všeci trefí do vkusu (hlavně tchýně :grinning: )
11. led 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek